Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannabible
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 49

za ty peníze,co by jsme chtěli

Old Post 20-11-2008 v 19:36 PM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Objednáno Příspěvek č. 50

Právě jsem si tento trojdílný komplet objednal. Jsem moc zvědav na obsažené informace.



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 27-11-2008 v 08:50 AM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 51

No mě už to došlo a jsem opravdu nadšený. Opravdu dobré počtení. Ani jsem tak dobré knihy nečekal.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 27-11-2008 v 11:13 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 52

Calzone: Souhlas!

Na těchto knížkách se mi libý jejich zpracování. Většina odrůst tam má fotku paličky, někdy i porovnání hydra s hlínou. Pak se mi libý jak píše články vetšinou nechybí rodokmen, chuť, stav potom i něco o kytce jak roste atd.. Opravdu jsou to dobré knížky.
A nevíte něco o tom spisovateli? Hledal jsem "Jason King" ale nic jsem nenašel.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-11-2008 v 16:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 53

Mě tam zaujaly hlavně ty články třeba o vaporizaci, tipy jak mít zase sny, huličské etiketě apod. Opravdu dost přínosné. Kdo to ještě nemá, tak je to absolutní povinnost.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 27-11-2008 v 19:22 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
A nevíte něco o tom spisovateli? Hledal jsem "Jason King" ale nic jsem nenašel.


JASON KING is a photographer, researcher, and writer, and one of the most respected authorities in his field. His work has appeared in magazines such as Cannabis Culture and Heads and in art galleries around the world. He occasionally makes his home in Hawaii.

Old Post 28-11-2008 v 06:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 55

ah...konecne je to doma

prave se prokousavam prvnim dilem a sem nadsen...akorat sem se musel besne vypalit. jinak to neslo. pri cteni popisu onech delikatne a exoticky vonicich modelu sem to proste nevydrzel.

díky za tip!!

flow,grow,glow

Old Post 28-11-2008 v 17:00 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 56

Tak uz je mam taky doma a je to vyborny cteni!

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 17-12-2008 v 15:14 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 57

Jak píše grubba o pár příspěvků výš - za ty prachy co byste chtěli. Jinak bych nešetřil kritikou. Podle mě jsou to subjektivní názory člověka z emeriky, který je v pohledu na marihuanu absolutně jednostranný. Dále například uvadí plno nedávných studií, ale žádnou konkrétní neuvádí, natož nějáký odkaz. Navíc při popisování škůdců nemá ani základní vědomosti o vývoji hmyzu. Tady mi to nedá a musím citovat: "Problém začal v podobě malých bílých kuliček na rostlině. Během několika dnů kytky zešílely, zbarvily se nachově a z kuliček se stali malí červi." (pokud to není chyba překladatele, tak z této věty vyplývá to, že kytky "zešílely" po napadení "malými bílími kuličkami", ze kterých se posléze vylíhli "červi" - to snad nemůže být myšleno ani vážně, poněvadž na přiložené fotce je vyfocená housenka některého druhu motýla!). Tímto pro mne tyto brožury s pěknými fotkami ztratily jakoukoli odbornější a serióznějsí úroveň. Nicméně jako třešnička na dortu potom působí následující věta, která je dovršením všeho: "Krátce nato z nich vyrostly housenky (z těch červů), které za sebou zanechávaly palec silnou cestičku hniloby a smrti." Na tohle už opravdu nemám slov....
Nad větami typu "Kdyby tu odrůdu bývali vypěstovali s láskou, organicky a pokud možno outdoor, byla by neporazitelná" už se ani nepozastavuju...

Jo a poněvadž slunečnice prospívá rostlinám, které trpí nedostatkem světla, tak při dostatečném množství slunečnic v growboxu můžete klidně pěstovat kytky bez lampy... (; Mimochodem, věděli jste, že hrachor vonný pomáhá rostlinám dobře spolu vycházet?

Výhrady bych měl ještě k mnoha věcem, ale momentálně se mi nechce znova probírat se všemi třemi svazky, takže kdyžtak jindy. Nicméně z kladů vidím pouze množství relativně kvalitních fotografií s vyjímkou makrofotek, které se daly ošéfovat lépe, a popis XYZ odrůd, který se zdá po delší době čtení stereotypní a velmi subjektivní...toť můj názor.

Závěrem bych jen dodal, že člen grubba (což jsem už zmínil na začátku) má naprostou pravdu....

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 17-12-2008 v 22:46 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 58

musim souhlasit s poslednim prizpevkem easta..a zaroven samozrejme s grubbou..
jak rika..za ty prachy.. rekl bych ze je to spestreni jednoho veceru kdyz se kamosi stavi na spicka tak nez to ubalim tak si to prolistuji a podivaji se na par fotek.. brozurka se zavre a jde se kourit..

proste prijemna knizecka...

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Naposledy upravil luckyBOB 18-12-2008 v 08:21 AM

Old Post 18-12-2008 v 08:11 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bayko
Stálý Člen

Karma uživatele bayko - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19 

Palec nahoru Příspěvek č. 59

Takže práve mi prišla (po 1,5mesiaci!!!) a som naozaj prekvapený s kvalitou akou je spracovaná. Ako bolo už vyššie spomenuté za tie prachy to naozaj neľutujem a dal by som aj viac, pre zanietených nemať takýto titul v knižničke by bol hriech. Za tých 100Euro by som ju nekupoval nie preto, že je to veľa, ale hlavne preto, že je to po anglicky.
Ináč k tomu, že je písaná subjektívne - nič iné som nečakal a nič iné by som ani neprijal. Lebo ako ináč by sa dala napísať takáto kniha? Objektívne popisky od šlachtiteľov semien typu: naj... naj... naj... tráva na svete? Proste je veľmi málo knižných (brožúrkových ) titulov ktoré sú takto povedené... A musím podotknúť veľké K-plus za fotky

Naposledy upravil bayko 05-01-2009 v 11:02 AM

Old Post 05-01-2009 v 10:53 AM
bayko je offline   Profil uživatele bayko   Find more posts by bayko   Foto galerie člena bayko   Click here to Send bayko a Private Message   Add bayko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 60

No je to ale rozhodně objektivnější než ty obchodní kecy ze seedbanek. A jde vůbec psát něco opravdu objektivně? To by musel napsat asi bůh, nebo někdo ne?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-01-2009 v 13:02 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bayko
Stálý Člen

Karma uživatele bayko - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 61

Calzone: Boh alebo Carlos...

A aby som nebol úplne OT, tak som sa dočítal, že modely sa vo veľkej miere koštovali v skupine, z ktorej sa to potom všetko spriemerovalo a šmitec , sakum prásk a je tu kniha...

Old Post 05-01-2009 v 20:14 PM
bayko je offline   Profil uživatele bayko   Find more posts by bayko   Foto galerie člena bayko   Click here to Send bayko a Private Message   Add bayko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 62

2 east , naprosta pravda , typek tomu hodne rozumi ale jako spotrebitel , jasne hodne huli poznal spoustu machrů pres travu ale nechci to tvrdit ale neumi treba moc pestit , jo jasne psal kdysi clanky na OG , ale myslim ze je pro nas nejvice prinosny v porovnani ucinku a chuti jednotlivych modelu , coz se moc neplete!!! , fotky jsou prinosne v tom ze vidis stejnej model z Hollanskeho kofáče (vetsinou hydroskero) a ten samej model jen pekne bio a organika a vidis ten rozdil ...

bayko , no za fota bych dal velke K-MINUS , videl jsem original , videl sem taky treba Big Book of Marihuana a tohle je moc osekany , nevim spatna komprese/zmenseni , ty fotky nejsou proste ono , ale uz se budem zase opakovat , za ty prachy , co by jste chteli ???

Mejte se Hlava

Old Post 05-01-2009 v 20:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 63

A Vám nevadí ten formát a druh papíru? Většina fotek se leskne a ještě k tomu nemá rámečky, takže člověk neví, kde končí fotka a začíná pozadí. Dalo se to udělat lépe, ale což stejně u nás těchto publikací vychází poměrně málo.

Old Post 05-01-2009 v 21:43 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivory
Stálý Člen

Karma uživatele ivory - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 64

ja som si pod lupu dnes zobral bratislavske lacne knihy, no tam som Cannabible nenasiel a ani teta predavacka mi nijako neporadila :P
ale zato som nasiel celkom hrubu knizocku o psychedelii, pestovani shrooms, lsd a pod, ale to je uz trosku z ineho sudka..

Old Post 06-01-2009 v 00:38 AM
ivory je offline   Profil uživatele ivory   Find more posts by ivory   Foto galerie člena ivory   Click here to Send ivory a Private Message   Add ivory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
11-02-2010 - Cannabis Cupy - 27 odpovědí
20-08-2006 - Cannabis Cup - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1977690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív