Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dotazník pro uživatele konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 49

VoidMAN - Uvedom si,ze kdyz uz prijdou,nebude je zajimat jenom obycejna trava.Hele me je to jedno.Proste jsem jen upozornil na to,ze kdyz budou chtit je uplne jednoduchy skorem kohokoliv odsad proste na neco dostat.Vsichni si porad mylite,ze na to serou.Jo to je docela i pravda (mozna),dokavad nenarazite na nejakyho kripla kterej prave ted dodelal skolu a na nekom z vas si zgustne pri budovani svoji kariery..Verte neverte,kazdyho vec.
Staci malickost,aby u vas nasli pri prohlidce nelegalni soft a ten ma skoro kazdej.Razem budes mit nejen podminku,ale treba i pokutu v radech stovek tisic a to uz zas takova prdel neni..Proste kdo nezazil,nevi a dela si z toho prdel..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 09:33 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 50

100% souhlas s Jahůdkou. Nikdy nevíš na jakýho krypla natrefíš. Strávil sem 3,5 h na kriminálce za podezření na LP staré babičky a neni to prdel, i když sem věděl že sem nevinnej. Ale zase na jednu stranu dobrá zkušenost, aspoň sem si vyzkoušel jejich fígle a že jich maj hodně: klasika hodnej x zlej ale i oba hodný i zlý, máme 3 svědky, taky sem s jednim zůstal v místnosti sám a jenom koukal do očí a mlčel 10 min. Bylo snad nejhorší necuknout mu pohledem. Prostě sem ten pohled nechtěl vzdát jako první.

Old Post 17-01-2006 v 10:10 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 51

No vzdyt jo..Ja samozrejme taky doufam,ze maj plny basy a ze na to tak nejak kaslou..Precijen se blizi schavelni naseho pestovani,takze si myslim,ze uz i z toho duvodu se na to kasle.Jen radsi davam bacha.
Proste jistota je jistota a dokavad to neni legalni,opatrnosti nazbyt neni.Fakt nekdy staci malo (udani zavistivyho kamose kterymu uz odmitnete davat huleni atd).Tech moznosti je sposta.Dalo by se rict,ze treba sance,ze nekoho vymaknou za pestovani je 0,01 procenta.Mozna ani to ne.Spis se budou pidit po vetsich rybach nez pestitel 3kytek.To me rika logika.Jenze znate to jakou pouzivaj policajti logiku ze jo?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-01-2006 v 10:58 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 52

j, ale s rizikem jste sem prece sli, ne? prece jen povidat si tu o nejakych problemech, natoz posilat fotky, maily, ICQ atd je preci jen take naruseni anonymity.
To Jahudka!: proc by treba nebylo mozne, aby si server typu grower zalozili policajti, kazda registrace by jim hodila IP+ podrobnosti o lidech co kouri mjn. pokud se tu nekdy nejaky policajt pohyboval, tak spis jen monitoruji. proc by to tu nekdo rozbijel, kdyz nas ma jak na taliri???

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-01-2006 v 12:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 53

no právě...
nebojme se každýho štěknutí

...

Old Post 17-01-2006 v 13:22 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 54

Lahvan_FlaskiCZ - Myslis snad ze si ho nemuzou zalozit?Predstav si ze by se na nejakym serveru treba provadel cernej obchod se zbranema.Zrovnatak jako tady obchod s drogama.Netvrdim ze vsichni,ale urcite se tu takovy obchody provadej (nekteri jedinci)!Myslis ze by je ty IP adresy nezajimaly?Myslis snad,ze grower neni monitorovanej?To by bylo hodne naivni..Podle me vsechno co se tady pise,dobre sledujou.Pak je uz jen na nich kdo se jim znelibi a co pro sebe vyuzijou..Jak jsem uz psal.Staci 1 debil kterej si na nekom bude chtit pro zacatek zacit karieru.A ze takovejch neni malo..

papaja - Proti tobe fakt nic nemam,ale rekni kdyz jses porad pro to odkryvani anonymity (prestoze je pestovani nezakonny a vlastne se dopoustis trestnyho cinu stejne jako velka vetsina ostatnich tady).Tak proc se teda nejdes rovnou udat?Zajdi na fizlarnu a rekni jim ja pestuju tady a tady a uvidis co se bude dit..Taky by me zajimalo jestli pak az budes potom v podmince jestli budes mit jeste znova roupy neco takovyho delat jako se udavat nebo dobrovolne odkryvat anonymitu.Ono totiz kdyz by te pak lapli podruhy tak des sedet natvrdo a to si plno lidi neuvedomuje.

Ono to vypada jako sileny hrdinstvi,takovej malej boj za legalizaci,ale bezte a udejte se.A nenapsal jsem nic jinyho,nez ze se tim,ze nekde budu vyplnovat dotazniky a takovy picoviny tak se jim muzu jit skoro rovnou nabonzovat.Jo je jasny ze vsechny takovy dotazniky nedelaj zrovna oni.A netvrdil jsem nikde ze tenhle dotaznik oni zalozili.Dokonce i na groweru je v pravidlech nekde napsano ze se ma anonymita dodrzovat,nedavat sem telefony,adresy atd.Proc asi?Nikde taky netvrdim,ze tu vsechny pozaviraj.Staci se jim jen dostat do databaze,pak vam to jednou vsechno vratej az se cirou nahodou dostanete do jakyhokoliv konfliktu se zakonem.Zajimalo by me,kdyz bych zalozil thread ze jsem fizl a ze sbiram informace o growerech kolik lidi by tam vlezlo a v klidu ho vyplnilo.Asi by to byly fakt jen ty nejchladnejsi hlavy..
Podminka znamena zapis v trestnim rejstriku z kteryho se podle zavaznosti vymazava asi po 5 letech.Pokavad si po vas nekdo nekdy vyzada opis tak tam trest budete mit zapsanej na veky veku a nikdo ho nevymaze.Kdyz v prubehu podminky budete pestovat nebo spachate jakejkoliv jinej trestnej cin jdete automaticky sedet natvrdo+k tomu vam napalej jeste dalsi trest.Vubec nepocitejte treba s tim,ze by vam vydali zbrojni prukaz pokavad budete mit podminku.Az po 10 letech po vyprseni trestu muzete zadat!To jen tak pro zajimavost.Samozrejme zapis v rejstriku se tyka i plno jinejch veci ktery si uvedomime treba az v okamziku kdy budete neco potrebovat.

A vubec,je to kazdyho vec.Ale az pak nekoho z vas capnou tak si nestezujte.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 17-01-2006 v 14:51 PM

Old Post 17-01-2006 v 14:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 55

to jahudka
moje duše je svobodná
tak jako ta tvá
tak i má

staňte se blázny pro Krista
sv. serafin František

zůstávám
"v ilegalitě"
clandestino
papaja

...

Old Post 17-01-2006 v 14:20 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 56

At si kazdej stanovi svoje kriteria toho co pro sebe povazuje za bezpecny.Je fakt,ze nekomu muze pripadat uplne paranoidni to co jinej bere za samozrejmy a naopak.Kazdopadne myslim,ze na mozny rizika je potreba upozornit,coz jsem udelal.Dal at se kazdej ridi podle svyho svedomi jak uzna za vhodne..Rozhodne se nechci hadat nebo neco takovyho...

papaja - Moje duse je svobodna,stejne jako tvoje.Alespon v to doufam a taky myslim,ze tuhle svobodu nam nevezme nikdo.

Tak at se dari.A hlavne - at nikoho z vas opravdu nelapnou

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 17-01-2006 v 14:53 PM

Old Post 17-01-2006 v 14:21 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romano
Stálý Člen

Karma uživatele Romano - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 57

Doufam že se dozvime i výsledky

Old Post 18-01-2006 v 00:12 AM
Romano je offline   Profil uživatele Romano   Find more posts by Romano   Foto galerie člena Romano   Click here to Send Romano a Private Message   Add Romano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 58

Sakra panove, dostal jsem z vas pekne pekelnou paranoiu. Tohle mi nedelejte. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 18-01-2006 v 09:01 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 59

ufff, tak nakocec pres Damn small linux odpaleno 8-)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 18-01-2006 v 09:39 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 60

TO dEtHOMAS: paranoia ti muze obcas zachranit svobodu (zivot). ale nic se nema prehanet..

!

Po pár letech zpět.

Old Post 18-01-2006 v 09:44 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 61

chlapci zpatky do reality...
mam firefox a vpoho to odeslo, docela kvetnate jsem se tam rozepisoval a plodil jsem hluboke pravdy, tagze doufam, ze to k necemu bude

p s y c h o 8 4

Old Post 18-01-2006 v 09:59 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 62

2 Lahvan: No, ja paranoiu zas tak rad nemam. Obcas mi prilitne docela slusna po brku. Jednou jsem byl u kamose, sedime u nej v pokoji a hulime. Mel jsem asi 5 jointu a najednou koukam, ze kamos a jeho holka na sebe porad divne koukaj, chodej do kuchyne a porad se ptaji "uz? uz?" Najednou me napadla strasna vec-- Chteji me zabit, uvarit a snist. (Byl jsem fakt moc =o) Tak sem si to jen tak z legrace predstavil a dostal strasnou paranoiu, ze je to pravda. =o) Zaroven jsem vedel, ze je to totalni ptakovina, ale mel jsem okamziky, kdy jsem tomu fakt veril a umiral jsem strachy. Tak sem jim to z legrace rek a oni se zacli strasne, ale strasne divne smat. =o) ( Tak trosku kanibalsky =o) No tak me chytlo jeste vetsi psycho. A kdyz oba odesli a zacli v kuchyni cinkat nozema (to delali schvalne, aby me vypsychli,sami se potom priznali =o), tak sem vazne premejslel, ze utecu. Jeste, ze sem to neudelal. Potom mi totiz donesli obrovskej talir s jidlem, ktery mi tajne uvarili. =o)))
Nojono. =o) Ale tohle to byla extremne silena, extremne pitoma a extremne silna paranoia, takovyhle vetsinou nemivam. =o)

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 18-01-2006 v 11:02 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Tak sem to odpálil...
Jinak do subkultury, která mě motivovala jsem napsal:
Plezírní Cyberpunkoví hippies....

Old Post 21-01-2006 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 64

2dethomas: jj stane se

Old Post 22-01-2006 v 00:07 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6401300 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív