Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. Indoor_70/150w_2x_Power-Widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od petis__
Ale ventilaci asi přidávat nebudu. Ani k tomu nevidím moc důvod.


Na obrázku tam máš ty PC větráčky, tak jsem myslel, že by tam šly taky šoupnout.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 04-01-2011 v 22:07 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Bubabub
to petis: obyčejné sklo není nejlepší, úplně nepropouští spektrum potřebné pro kyti na rozdíl od borosilikátu


Ahoj,
taky nemá dokonalou propustnost, ale mnohokrát lepší než obyčejné sodno-draselné sklo .
http://www.kavalier.cz/external/fil.../graf_velky.jpg
Z grafu lze vidět že při vlnové délce 380-780nm (viditelné spektrum světla) je propustnost 92-94% dle síly skla.

citace:
Původní příspěvek od petis__
Otázka je jestli ten borosilikát budou mít v obyč malém sklářství kde dělají akvárka, tabule na obrazy a takové věci.


http://www.kavalier.cz/cz/site/kata...ce/trubice.html

http://www.merkat.cz/a_sklen_valce.htm

http://www.merkat.cz/a_potrubi_kz.htm - mají koncovky, třeba na uchycení...


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 06-01-2011 v 01:47 AM

Old Post 04-01-2011 v 23:44 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 35

koles... jo tak to jsem tě špatně pochopil Ty větráčky na obrázku, ten odtah už v boxu je a ten ofuk sodíku taky, můžeš to vidět třeba na fotce u příspěvku č. 26.

hurricane... dík moc za odkazy, určitě se na ně podívám a rozšířím si obzory

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 05-01-2011 v 07:02 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 36

2 petis__:
No není zač .
Jenom k té skleněné desce mám poznámku... určitě by byla nejjednodušší vyriantou jak oddělit výbojku od kytek a zlepšit chlazení, ale jak už to tak bývá tak to bude mít spoustu nevýhod. Pochybuji, že to sklo bude borosilikátové - tudíž použité klasické sodno-draselné sklo má daleko nižší propustnost světla (nižší intenzita světla). Dále to sklo by bylo v rovině a mohlo by měnit směr paprsků světla. Snížíš tedy intenzitu světla.

Aby se předešlo těmto problémům tak se používá borosilikátové sklo, které má daleko vyšší propustnost a dále je kruhového průřezu. Tudíž když umístíš zdroj světla přesně do prostřed CT tak každý paprsek bude dopadat kolmo na stěnu borosilikátové trubice a nebude se měnit směr jeho šíření.
CT z borosilikátu bych si nechal uříznout přesně na míru jakou budeš potřebovat... A hned nad trubici bych umístil nějaké dobré stínítko z odrazivého materiálu, nejlepší profil by byl jako má A-Wing.
Odkaz na A-Wing, podívej se hlavně na ty obrázky s odrazivostí...
Pokud by se použila ve větším prostoru klasická CT z growshopu tak je to jak na druhým obrázku. Pokud bude nad CT A-Wing (nebo jeho levnější náhražka) tak to bude jako na prvním obrázku s tím rozdílem že lampa může být ještě blíže rostlinám a budou mít větší intenzitu světla.

Ty máš ale půdorys o rozměrech 25x45cm, takže a-wing nemůžeš řešit... rozložení světla pod klasickým stínítkem bude ok, popřípadě ho ohnout do tvaru a-wing. Co se týče tvého stínítka tak se prodávají kladívkové plechy jak z hliníku (duralu) či leštěné oceli - mnohem lepší než ho potahovat folií a odraž světla od stínítka je více náhodný a nedopadají na rostliny pod stejným úhlem ale více náhodněji + vyšší odrazivost (přes stínítko jde polovina vyzářeného světla výbojkou, takže to hodně ovlivní intenzitu světla pod výbojkou).
No možná že v tak malém prostoru by to oddělení prostoru výbojky od kytek pomocí skleněné tabule nebude zase tolik vadit, ale rozhodně to nebude ideální. Musíš zvážit ty jak to chceš udělat... jinak výroba té tvojí CT z borosilikátu na míru podle mě vyjde na max. 200Kč.
Neber to jako kritiku, ale jako možné vylepšení pokud uvažuješ v tak malém boxu nad CT.

K+ jak za kytky tak za nápad ohledně chlazení výbojky, vypadá že budeš mít pěknou úrodu, možná bych poradil přidávat tak od 3. týdne květu PK 13-14. Terra Grow má poměr NPK 3-1-3 a Terra Bloom 2-2-4. Takže malinko zvednout na konec květu poměr PK.
I výrobce doporučuje přidávat ke konci květu GreenSensation (=Bloombastic) - hlavně ho nekupuj, je drahej a není to nic jinýho, než o trochu koncentrovanější PK 13-14.
GS se dává 1ml/l při ceně 1000kč za 250ml a PK13-14 (na výrobci nezáleží) 1,5ml/l při ceně 200Kč za 500ml.

Nějak nemůžu usnout, spal jsem po večeři tak jsem se trochu rozpsal...
Měj se a ať to roste .

Naposledy upravil HurricaneGeorge 06-01-2011 v 10:44 AM

Old Post 06-01-2011 v 01:11 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 37

Nad CT teď momentálně uvažuju víc než nad tou deskou. Poslal jsem mejla na odkazy, které jsi mi dal a poptával jsem skleněnou trubici s co největší propustností světla, tloušťky 2mm, průměru 120-130mm a délky max. 380mm. Zatím mi přišla jedna nejvýhodnější nabídka od merkat.cz akorát že tloušťka nabízené trubice je 3mm a to je moc. Včera jsem byl v GS a když jsem se tam díval přímo na origo CT tak ta má stěnu tlustou 1,5-2mm. Pak jsem vygůglil ještě jednu firmu která prodává skleněné trubice tak uvidím jak se vyjádři oni. Ceny se zatím pohybovaly v rozmezí 200 - 300,-.

Dost taky uvažuju nad tím, že natáhnu síť na scrog, to by mohlo kytky taky trochu podržet u země.

Stínítko už asi tohle kolo měnit nebudu.

Ale ještě uvidím, jak to celé vymyslím. Rozhodl jsem se totiž, že po tomhle pěstu nejspíš rozšířím box o 25cm do šířky, to znamená o 100% více prostoru. A můžu mít od kámoše gratis úplně novou 250w osram sodíkovku, takže i ptoto přemýšlím nad tou CT, přes kterou bych další kolo v novém boxu zkusil jet na květ s tou 250kou, jestli bych to ve větším prostoru zvládl uchladit a asi bych nasadil scrog.

Tohle kolo možná nechám dojet jen se sítí, případně zastříhnu tento týden největší vrchy pokud se budou pořád moc táhnout nahoru a skleněnou tabuli nasadím jen když to bude akutní a CT promyslím do detailu než budu přepínat na květ v rozšířeném boxu, nechtěl bych to udělat narychlo a pak přijít na t,o že jsem to mohl udělat jinak a lépe

Včera mi došla 100w soda na květ, takže ji dneska namontuju. Taky jsem včera pořídil bio-bloom a topmax od biobizzu, tak jim dneska dopřeju nějaké mňamky na květ.

Jako kritiku tvoje připomínky v žádném případě neberu! Díky za Káčko! Naopak jsem ti vděčný za takovou spoustu rad a informací.

Edit: právě jsem našel firmu, která vyrábí borokřemičité trubice, tak snad vyhoví mým požadavkům

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 06-01-2011 v 10:06 AM

Old Post 06-01-2011 v 08:39 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 38

Ten biobizz topmax je pouze stimutátor, NPK minimální a v poměru 0,1-0,01-0,1 %, což je skoro nic, takže to nebude zvedat EC. A ten bio-bloom N-P-K 2.0 - 8.0 - 3.5 což už má větší poměr P. Lepší poměr než v Terra Bloom od Plagronu.
Možná že trochu mixuješ typ hnojiv. Začínal jsi na anorganicko-organických od Plagronu a přecházíš na organická od Biobizz. Obecně anorganická hnojiva májí vyšší účinost, ale spousta lidí zase řiká že s organickými je lepší chuť (moc tomu nevěřim ).

Edit: ještě jsem zapoměl dodat že na začátku květu je potřeba dost dusíku. Ten Bio-Bloom od Biobizz se hodí až na období kdy se to zastaví a jde to jenom do palic... je to organický a využití prvků je pomalejší než u anorganicko-organických (biominerálních) hnojiv. Na začátku květu mělo spousta lidí problém s Alga Bloom od Plagronu což je též organické, včera tu někdo řešil i nedostatek dusíku i u Bio-bloom od biobizz.
Raději první 3 týdny květu používej Terra Bloom, kde je vyšší obsah N a po zastavení růstu přejdi na Bio-Bloom

http://grower.cz/forum/showthread.p...8031#post938031 používal Topmax a BioBloom od biobizz a v půlce květu měl nedostatek dusíku a bude nucen přidat ještě růstové hnojivo s vyšším obsahem dusíku

http://grower.cz/forum/showthread.p...7557#post937557 to stejný akorád s alga bloom od plagronu

Naposledy upravil HurricaneGeorge 06-01-2011 v 13:38 PM

Old Post 06-01-2011 v 12:51 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 39

Nenapadlo mě ,že by to mohlo vadit, že jsem měl plagron na růst a biobizz mám na květ. Mám to tak protože terra grow zbyla skoro celá láhev a na květ jsem chtěl zkusit něco jiného, protože mě terra bloom moc nepřesvědčil a žádné hnojky na květ jsem neměl. Ale chybama se člověk učí

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 06-01-2011 v 13:00 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 40

Vadit to nebude, třeba budeš mít lepší chuť . Jediný co by mohlo vadit u těch organický hnojiv je špatný poměr dusíku na počátek květu, kdy se to první 3 týdny chová jako na růstu.
Plagron Terra Bloom NPK 2-2-4 hmotnostních %, dávkování 5ml/l - tudíž při přípravě zálivky to bude 10-10-20. Ideální pro začátek květu - Plagron to na druhou půlku květu kompenzuje poměr přídavkem PK13-14 (GreenSensation).
Biobizz Bio-Bloom NPK 2-8-3.5 hm. %, dávkování 2-5ml/l - při nejvyšší koncentraci 10-40-17,5. Tady už byl zvýšen poměr P, ale nemusí N stačit na začátek květu.

Old Post 06-01-2011 v 13:36 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kacer436
Nový Člen

Karma uživatele Kacer436 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 41

Zdravim dufam ze sa ti to podari a prepol som na kvet v ten isty den co ty

Na raňajky si dám tousty a navarím si šluky. :-)

Old Post 06-01-2011 v 15:01 PM
Kacer436 je offline   Profil uživatele Kacer436   Find more posts by Kacer436   Foto galerie člena Kacer436   Click here to Send Kacer436 a Private Message   Add Kacer436 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 42

Máme za sebou 1. týden květu.

Kytky vypadají že se jim docela daří, akorát už by mohly přestat růst

Začínají už se objevovat první blizny.

Dneska dostaly bio-bloom a topmax 2,5/1,5ml na 1,5l.

PH zálivky 6. PH vody na výtoku 6,4.

Během tohoto týdne by mohla být vytvořena cooltuba.

Edit: Z nějakého pro mě záhadného důvodu mi nejdou vkládat fotky.

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 09-01-2011 v 13:30 PM

Old Post 09-01-2011 v 10:02 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 43

Dneska jsme koupil potřebné věci na rozšíření boxu. Možná ho rozšířím ještě tohle kolo!

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Naposledy upravil petis__ 09-01-2011 v 16:11 PM

Old Post 09-01-2011 v 10:08 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 44

Malá aktualizace.

Kytky mají dneska 17. den květu.

Mám už hotovou cooltubu, ale má to ještě svoje mouchy, takže pořád svítím tou 70w, ale o víkendu už to snad doladím a dopřeju kytkám druhou půlku květu pod 250w.

Minulý týden proběhlo dříve zmiňované rozšíření boxu.

Další aktualizace bude v neděli.

Jo a dotaz: jak změním název threadu? Nějak jsem na to nepřišel.

Edit: pořád se mi nechcou uploadovat fotky, píše mi to "File Upload Results ( files uploaded)" a nic to nenačte, nevíte někdo čím to je?

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 19-01-2011 v 17:03 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 45

snad mi top mohlo být moc velou veliskostí souboru...

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 20-01-2011 v 06:58 AM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 46

čau taky si taky myslim , že je to velikostí fotek. a nebo tím , že nezaškrtl možnost upravit fotky na požadovanou velikst nebo co to tam je. ale já když to nezašrt a měl jsem fotky v dobrý velikosti a taky to nefungovalo... a stejným stylem jako tobě.a můžu se zeptat odkud jsi objednávala to sklo na ct? a na kolik tě to vyšlo? já jsem si ct vyrobil z kusu plexiskla :-) a taky to funguje :-)

Old Post 20-01-2011 v 07:49 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 47

Velikostí to nejspíš nebude. Porovnával jsem velikost dříve uploadnutých fotek a měly větší velikost a načetly se. Taky zatrhávám vždycky automaticky upravit velikost fotek. Až budu doma tak zkusím načíst fotky přes jiný prohlížeč.

Odkud jsem objednával sklo a další detaily napíšu všem kdo by to chtěli vědět do PM. I s poštovným stálo 318,-

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 20-01-2011 v 09:35 AM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 48






Pokus o vložení fotek, zmenšil jsem velikost na cca 600kb a zkouším jiný prohlížeč, tak snad už to půjde.

18. den květu. Začínají se cukrovat

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 20-01-2011 v 16:43 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0978080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív