Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Start 400 W Sylvania prvni pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 33

Wolker - Huste jsi to oholil jen co je pravda.Jsem zvedavej co to udela s vynosem.Ted by se melo projevit jestli strihani vadi a nebo ne.Je to vecne dilema a zrovna ja zastance strihani moc nejsem.Jinak pekny,cekal jsem,ze to preroste jeste vic.Kdyz tak lamat a ohybat to je jasny.Klidne tu vetyvku muzes zlomit,ale nesmi byt jeste zdrevnatela.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-09-2006 v 19:44 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 34

Víš, kdybych nemusel, určitě to nedělám....Bylo to opravdu radikální stříhání. Ta jedna kytí,kterou jsem na předešlé stránce okroužkoval v místech ustřihnutí si to odesrala nejvíce. Sám jsem zvědavej :-)
Byl tam i problém ten, že byli přerostlý i hlavní stonky. myslíš, že i ty by se měli zalomit????
V případě že z té konkrétně jedné brutus zastříhlé bude malej výnos, tak mě můžeš dávat, jako odstrašující případ hihi...
W.

Old Post 06-09-2006 v 06:23 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 35

wolker - hlavni stonky muzes zkusit zalomit taky, ale jak rika jahudka, kdyz to je drevnaty tak to muze prdnout nadobro .. chce to trochu cviku

Old Post 06-09-2006 v 11:56 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 31/12 Příspěvek č. 36










Čauky lidi zase po pár dnech...
Děkuji moc všem za Káčka, potěšili jste mě!

Tedy dnes fotky z 31/12.
Dnes bylo velké čištění po 14 dnech, takže klasika nové papání namícháno, ale s tím, že jsem posledně omezil složku od GH pro růst a to ze strachu že mi kyti udělají díru do skříně :-)
Dnes jsem dal tedy této složky pokusně více, než je uvedeno v návodu, cca o 30%, protože jak všichni vidíte, paličky jsou dost malé... Možná to bude mít teď větší vliv pro pozitívní růst paliček??? No, uvidíme, ještě jsem si nevšiml žádného threadu, že by se o to někdo pokusil.

Foto 1- Klasicky celkový pohled, ať můžete srovnávat s předešlými dny.




2- Teď trochu blíže.











3- Hokus pokus, nejradikálněji zastřihlá kyti v květu...nic moc vršek.











4- Jedna z největších palic obyvatel roomu.












5- Přirovnání velikosti.











6- Lepivý cukřík...nekteré tečou uplně sqvěle!











7- Detail na další z hlav.











8- Nádherně obsypaná.











9- Tady si nejsem jistej, zda jde o genetickou odchylku, že se listí zbarvuje od tmavozelené až po sytě žlutou a nebo to je tím že kytí ted asi 25 dnů byla na nejatraktivnějším místě přímo pod výbojkou a ,,skoro,, olizovala CT. Co myslíte lidi???

Old Post 10-09-2006 v 18:28 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 35/12 Příspěvek č. 37






Přihazuji z dneška aktuální foto :-)

Opětovně jsem přišel na další samčí květ zasranýho hermouše. Byl hodně dobře zašitej mezi palicemi - hajzl!
Dobrá zkušenost, příště při sebemenším podezření letí kytí z bedny!!! W.

Old Post 14-09-2006 v 22:17 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 46/12 Příspěvek č. 38










Další aktualizace je tady!!!

Po ohledání mohu konstatovat, že pomalu začínají hnědnout blizny, což nasvědčuje ten kýžený čas zrání :-)

Na fotkách je zřejmé, jak to asi voní v mém roomu.....
Nemohu se ještě nezmínit o vyzkoušení minipaličky na cca 5 malých prdů a to v době někdy 32/12 !!!
Nástup byl do 5 minut a začal pomylým brněním mých lícních svalů a postupoval níže v klasických vlnách. Nejsem zdatný surfař a při pocitu, že mnou probíhá 220 V jsem si šel asi po hodině lehnout, prostě jsem to nějak ten den nedal... Nemohu proto popsat délku již zmíněného stavu.
Ale spokojenost nadevše. Bojím se pomyslet na plně vyzrálé paldy a jejich účinky...

Tak fotky jsou tady:


























































































Poslední fotka je ve velkém rozlišení, doporučuji

Naposledy upravil Wolker 25-09-2006 v 21:11 PM

Old Post 25-09-2006 v 20:58 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 39

Mas to pekne vykoumane a posledni fotky jsou fakt nice .. Kolik je tvuj predbeznej odhad? mohu-li se zeptat.. samozrejme k+ .. peace

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 25-09-2006 v 21:12 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 40

Diky za pochvalu a za Káčko...

Víš, raději budu skeptický a věřím, že se dostanu alespoň těsně za hranici 0,5g / W
Tzn. něco přes 200g ??? Opravdu nevím, je to opravdu můj první hokus-pokus.
Třeba ale budu příjemně překvapen hihi... W.

Old Post 25-09-2006 v 21:38 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 41

K příspěvku č 42 a fota 9. Opravdu to dělá ostré světlo ze sodíku, já to mám taky , když nechám kytku dlouho na tom nejlepším místě , asi tak 8 vm od CT , vypadá to jako nedostatek zinku , ale dělá to opravdu ostré světlo!!!

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 25-09-2006 v 21:43 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 42

Dikec za reakce pánové!

Kocour mi dokáže tak akorát vždy skazit radost woe...hihihi...

metalsodik: ano, máš pravdu, přemístil jsem rostlinu jinde a začalo se to dělat na jiný... Bohužel už technicky nemohu zvednout CT :-(
W.

Old Post 25-09-2006 v 21:58 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 43

Varianty jsou 2 a to je bud moc svetla,nebo prilis velke teplo.K tomu se spis priklanim ja a taky s tim mam zkusenost.Proste to mas moc blizko u lampy a pomuze kdyz to od ni das dal.Delaj to takhle jen kytky v pozdejsi fazi kvetu.Zajimavy je,ze cca do 45 dne to proste vydrzej (klidne i 40 stupnu bez problemu) i kdyz je mas u lampy jen kousek a vubec jim to nevadi.Kurvej se jen listy,palicim to zpocatku nevadi,ale pomalu to postupuje dal a zloutne to a flekati cimdal vic.Doporucil bych vzit teplomer a premerit teplotu u tech postizenejch vrsku,uvidis,ze tam bude okolo 35-40.Kazdopadne to dej dal od lampy,ale uz se to v tehle fazi stejne nespravi.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 26-09-2006 v 09:20 AM

Old Post 26-09-2006 v 09:14 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 44

Jahudka: měřil jsem teplotu vedle CT ve vzd. 20cm, né pod a teplota cca 26 stupnu. Kdyby se teplota pod CT ve vzd. cca 10 cm mohla pohybovat tak kolem 30 stupnu, nemělo by to až tak vadit, ne?
Myslím že je to spíše tím přesvícením pane....

Kocour: pevně věřím alespoň ve 200g, snad mi držíš palce :-)

Pánové, ještě jedny věc, do jakého dne ve 12 hod cyklu bych mohl sklízet? Paldy na hoře jsou celkem fajn nadupané, ale ty dole zas až tak moc ne... Neprosvítí to tolik!
Cp poradíte???

Diky W.

Old Post 26-09-2006 v 12:52 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 45

Pokavad tam mas opravdu 26 ,pak to asi tim presvicenim bude,ale ja si spis myslim,ze to je vzdycky v kombinaci s teplotou a s urcitou fazi kvetu.Mozne by bylo i to,ze moc svetla v pozdejsi fazi urychluje procesy starnuti v kytce a proste driv odkveta.Take by se mozna dalo rict,ze moc svetla = i vic tepla na listech ktery to svetlo zachytavaj.Ze by neco zpusobovalo jen samotne presviceni viditelnym svetlem se mi moc nezda a to uz z toho duvodu,ze v lete na plnem slunicku lze v pohode namerit 100000 - 150000Lm coz zadnou 400w vybojkou nemuzes dosahnout,protoze ty mivaji okolo 50000lm.Takze i logika mi rika,ze jenom presviceni jako takove pod malyma watazema neexistuje.Vzdycky to bude zpusobovat nejspis vic faktoru dohromady a to s nejvetsi pravdepodobnosti teplo/svetlo/v jake fazi kvetu se kytka prave nachazi. Jinak kytky vydrzej v pohode i 40,akorat to je chce zpocatku hodne zvlhcovat.Asi tak po tydnu uz muzes zvlhcovani vypnout uplne a snesou 40 stupnu i pri 40 procentni vlhkosti vzduchu.Asi to neni to nejidealnejsi,ale jenom konstatuju,ze ani 40 kytky nezabije a v pohode si kvetou tak jak maj a zloutnou az v pozdejsi fazi vrsky..Takze jestli se neco pri vyssich teplotach projevuje tak je to az v konecne fazi kvetu a vypada to prave presne tak jak je na fotce o par prispevku vyse.Nejakejch 30 stupnu je uplna pohoda,to kytkam nevadi vubec.Vzdyt v lete je na slunicku i tech 40 i vic a kyticky si vesele rostou.Sice to nebyva kazdy den,ale v jinych zemepisnych podminkach urcite (napriklad spanelsko) a presto si to tam vesele roste.Jestli jim to tam pak v pozdejsi fazi takhle od vrsku zloutne to nevim,ale precijen u lampy jsou vyssi teplotni rozdily ve vzduchovych vrstvach nez kdyz to jedes out tak i proto je moznost zloutnuti jen vrsku daleko vyssi.

Palice dole nejsou nic moc,protoze tam toho mas moc a kytky jsou vysoky,takze spodky nedostavaj dostatek svetla.Tem palkam uz nic nepomuze,uz moc nepovyrostou i kdyz ostrihas vrsky.Musel bys na ne svitit hned od sameho zacatku plnou palbou aby to bylo od spoda hodne dobry.Lepsi pestovat malinky keriky,nez vysoky klacky.Proste u tohoto koníčku plati,ze mene=vice co se tyce poctu rostlin na plochu.Sklizel bych to okolo 70-75 dne co to mas prepnuty na 12/12,paldy jeste o neco povyrostou a ze by to bylo kvuli tomu nejak extra sedativni toho se neboj.Koneckoncu si zkus sklidit palku ted a v 75 dni 12/12 a pak to zkus opakovane porovnat aniz bys vedel co je co.Rozdil na 99,9 procent nepoznas..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 28-09-2006 v 13:08 PM

Old Post 28-09-2006 v 13:03 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 49/8 Příspěvek č. 46

Kolegové, zdravím!!!
------------------------------------------------------------------------------------------
Všem díky za Káčka, kvuli kterejm jsem byl povýšen na ,, desátníka,,
------------------------------------------------------------------------------------------
....to potěší!

Včera, bylo to 48/12 jsem se rozhodl, že pomalu začnu finišovat. Namíchal jsem poslední hnojky do mých 2 bubláků. Pozor! Poprvé jsem dopřál kytkám nadstandartní EC ( 2,9 ), které způsobilo úmyslné 2násobné dávkování GH, které používám. Podotýkám, že nikdy předtím jsem zbytečně nehustil EC ( v průměru 1,6-8 )s vidinou maxima výnosu. Opravdu jsem míchal přesně dle výrobce. Myslím si, že kytky si vezmou pouze to, co potřebují.
Takže k tomuto dvojnásobnému dávkování jsem přidal Final solution a to 1ml/l a abych trochu zaexperimentoval, tak jsem přidal dle návodu též již mnohokrát zmiňovaný Ripen o Ph mých běžných 5,6.
Pro zajímavost, jsem se ptal v nějakým threadu na zkušenosti s tímto FS+Ripen. Nikdo nic nenapsal. A až jsem to namíchal a předhodil kytkám k večeři, druhej den se mi někdo ozval, že to vyzkoušel a nedoporučuje to, z důvodu spatné chuti materiálu... Hold pozdě sestry a bratři :-( O důvod víc tento fakt potvrdit, či vyvrátit. Mohu ale podotknout, že kdyby mi to napsal dříve, asi bych to nedělal... hihi
Určitě si ale dám záležet na pročištění kytek, tzv. flushingu
A aby kyti opravdu zaznamenaly pomalý příchod jejich smrti ( bože, zní to tak strašně... ) tak jsem skrátil periodu světla z 12 hod na pouhých 8 hodin za den.
Takto mám v plánu jet cca 8 dní, poté cca 6 dní flushing.
Mám z toho trochu strach, protože když jsem včera chystal poslední papání, manipulací utrpělo hodně větviček, které jsou hodně dlouhé a samou tíhou palic.....no dobře ( pro Kocoura :-) ) tedy ,,paliček,, se zlomily.
Starší a zkušenější Groweři radí, že v bublaku stačí flushing jen 3 dny. já kvůli té ( né snad vražedné ) kombinaci pojedu určitě o 2 dny více.
Teď prosím o radu....
Neposeru nic, když přidám ve flushingu do čisté vody enzymy?
a další....
Mohu jet flushing ve tmě? Bude mít účinek?

Díky za rady a za podporu kolegové.....zdraví W.

Naposledy upravil Wolker 28-09-2006 v 20:52 PM

Old Post 28-09-2006 v 20:43 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 47

Wolker - Zdarec.Ve tme bych flushing nejel a duvod je ten,ze kytky toho po tme moc nevypijou,spis skoro nic.Pokavad chces kytku poradne procistit tak jedine za svetla.Minimalne flushing za svetla bude ucinnejsi nez za tmy,protoze za svetla vypije kyticka odhadem 3x vic vody nez za tmy.
Ta zvlastni perioda 8/16 bude mit s nejvetsi pravdepodobnosti za nasledek to,ze paldy povyrostou o dost min nez by jeste za stejnou dobu pri klasice 12/12 mohly,takze vysledkem budou mensi paldy.Je to jen moje domenka ktera vychazi z toho ze paldy rostou porad po celou dobu a kdyz zkratis cas sviceni tak kytka bude nadale starnout tak jak ma akorat pomalejc poroste.Takze bych udelal to,ze bych to nechal dojet klasicky 12/12 a na konci mozna jeste chvilku uplna tma.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-09-2006 v 10:27 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 48

Bojim, bojim, hihi dám na Tvoji radu a pujdu to vratit na puvodních 12 hodin svetla.
Dobrá rada nad zlato příteli :-)
Děkuji W.

Old Post 29-09-2006 v 17:11 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5434660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív