Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 433

to tohi - jo je to skvělý, fakt mě to baví ale dneska sem byla u karlova mostu - asi tak 10 min. a vyprudili mě policajti, ale někdy to de - dneska měli nákej pracovní záchvat - foto bohužel tedka udělat nemůžu, nemám digitální foták, v dohledný době se pokusim.....

janísek - jo to znám, dělám taky někdy takovýhle úletárny, třebas se mi na hlavě vytvořili dready a postupně sem na ně namotávala všechno co šlo namotat co sem našla - takže nakonec - asi po půl roce sem měla na hlavě galerii - například řetěz od špuntu a na tom zapalovač, několik psích kostí, matičky(ty byly dobrý ke kořínkům a dělaly takovej skřítčí vzhled...), nakonec sem to završila větví z posvátnýho ohně na jedný dekadentní techno party ve francii a pak mě jednoho dne napadlo že skrz tyhle antény ke mě chodí démoni a tak sem to všechno ostříhala... to bylo tenhle silvestr a byl to slušnej úlet.... doufám že neskončim jako vylízanej blázen.... :-)) - tedka už sem celkem normální :-))

Plechovky prodávám za dobrovolnou cenu, je to lepčí - někdo dá 20 někdo 200 - je to vždycky jak kdy..... nejvíc sem dostala 50 euro za jednu jejinou plechovku od starších novozélendských turistů a to je fakt že to sem moc nepochopila
Tedka se snažim sehnat náký kontakty na obchody ve kterejch by to prodávali a nemusela bych mít psycha z policajtů - oni mě už znaj a prudí víc a víc....

Old Post 19-08-2005 v 16:43 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 434

bluebery- Ty vole, tys mi ted dala. Se normálně válím na zemi smíchy. Je fakt, že já jsem měla dredy na jedný polovině hlavy, když jsem rozhodli odjed od amstru....takže ta druhá zústala bez, že? nicméně se to časem ztratilo :-)). Na ty matky jsi mesla hytit i HBO, ne?

Old Post 19-08-2005 v 17:01 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 435

no HBO sem chytat nezkoušela, ale náký věci chytat rozhodně šli, ty démoni teda dobrý nebyli, ale spousta jinejch věcí byla k užitku.... třeba hledám v barceloně kde je 3 mil.lidí jednoho člověka, du k němu domu a doma neni, tak jedu metrem zpátky a on nastoupí přímo naproti mě do dveří, protože si spletl trasu metra.....nevim jestli je to přímo "anténama" nebo tim že celá cesta byla tak nějak magická, ale je fakt dobrý jak věci vycházej když na sebe navazujou a když se řídíš intuicí.....taky je fakt že ti z toho může houknout- třebas jednou sem šla nstopovat 2000 km jenom proto, že zahoukala sova a v tu chvíli to byl signál k odjezdu.... vim že je to uplně ujetý ale v tu chvíli to bylo uplně jasný....
Jestli seš z prahy a občas chodíš karlovkou tak mě tam možná někdy uvidíš s těma plechovkama - příští tejden nejspíš ne - jedu na výlet- ale třeba někdy....

Old Post 19-08-2005 v 17:20 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 436

já na podzim jedla strašně moc houbiček a občas sme si s přítelem dali peří - třeba jednou za měsíc a stejně tak i na silvestra, jenže místo "vylepšenýho"silvestra sme se oba dostali do psychozy, a tohle peklo trvalo 3 dny - rozebírali sme všechny možný věci od dětství a přišli sme na nejhorší naše vlastnosti a pak se to nějak rozjelo - na chvilenku sem měla pocit že vyskakuju z krabice, která se trhá, ale nejsem to já, kdo ovládá moje tělo, přišlo mi, že do mě něco vstoupilo - něco moc zlýho.... Já dřív přečetla hodně knih o magii a na jednu stranu mě to fascinovalo, ale tohle byla čistá hrůza z toho co sem viděla - ne v sobě - v podstatě, ale něco jako že když si zahrávám tak se tedka udělala nějaká trhlina do astrálního světa odkud na mě útočila spousta zla - jako že možná to bylo něco jako že když uděláš nějakou věc která neni dobrá tak se ti to třikrát vrátí..... Bylo to čistý zoufalství, protože ty démoni mi našeptávali, že do úterka (byla neděle) se musíme zabít jinak budeme ničit všechny lidi, se kterýma přijdeme do kontaktu - no a ty dredy(já měla dredy napůl s vlněnejma leopardíma copánkama) se kroutili jako jedovatý hadi a já věděla v tu chvíli že to musim ostříhat a zničit... když sem je odstřihávala tak sem se bála vůbec na to šáhnout, protožeb se mi svíjeli v ruce.... vim že to bylo strašně moc přehrocená situace, ale taky vim že za normálního stavu sou věci zlý a dorbý jenom je člověk neni schopnej cejtit v takový intenzitě. Pro mě to v tu chvíli bylo strašně moc reálný - normální svět zmizel a já v tu chvíli byla v pekle - stejně tak můj přítel, kterej z toho nakonec odešel na tejden meditovat do blázince.
Musim končit - jedu na chajdu a už tady na mě spěchaj - tak zas někdy...

Old Post 19-08-2005 v 18:04 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 437

bluebery: holka to ti nezávidim, mít tyhle stavy tak du rovnou do bohnic a hub už se nedotknu, dávám si je rád, ale s mírou a rozumem

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-08-2005 v 10:19 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whendie
Nový Člen

Karma uživatele Whendie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 438

Já se ted flákám a mám po škole,jdu na vejšku..nejspíš..(láká mě taky cizina na rok a víc) ale když makám o prázdninách a to většinou někde v hospě,s Jacksonem to jde přeci hned líp..naprosto mě to nijak a nikde ani při jakýkoliv činnosti neomezuje,naopak..jen si dávám pozor aby to na me ta přehršle:-)konzervativní společnost nepoznala.PS:samozdřejmě existujou prasečí modely se kterejma je opravdu dobrý nevylejzat do práce:-))

Old Post 21-08-2005 v 19:44 PM
Whendie je offline   Profil uživatele Whendie   Find more posts by Whendie   Foto galerie člena Whendie   Click here to Send Whendie a Private Message   Add Whendie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 439

TY voeee houby rulah . . u babi na kopci rostou ranec - driv dyz sem chodil do skoly (nez me vykopli) sme je zrali kvanta - rostli nam tam hafec . .a byloo to guud dycky po skole sme zasli kousek vedle prostrachali travu kazdejch si jich tech 30 - 50 nasbiral. Uz se zase tesim na podzim az se to rozjede . Jinac ja sem ted vyhozenej ze skoly a nevim co budu delat . .pac prihlasku na tenhle ro sem nejak nestih . .takze nejakou vyyjeb praci sezenu jen tak na oko - jinak prasule se daj sehnat ruzne - jen clovek nesmi bejt zhyckanej a zit hnusnej konzumni zivot.
Nekdy si rikam ze bych se sebral a odjel do tech krajin kde si tam lide zijou jen tak - vsechno si vypestujou - zadny socialnia zdravotni posjiteni platit nemusej . . jen proste zijou - maj tam kristalove cisty more a zivot plyne a plyne a staraj se jen o to co je k zivotu nejnutnejsi - Svetlo,voda,vzduch a puda a radujou se z veci ktery sou pro nas zdanlive primitivni !. .

Old Post 21-08-2005 v 19:54 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 440

to bluebery:si silná,že si to tak zvládla.Mne sa niečo podobné stalo tiež(až na tie zrakové halucinácie),akurát to trvalo asi 3 mesiace a po nich som to spravil,ako Tvoj priateľ.Z vlastne j vôle,vtedy mi to prišlo ako dobré riešenie.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 21-08-2005 v 21:37 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 441

Jsem dohled serverovny, kdyz zlobi, pohladim a je to OK. Hulim furt co to jde, protoze mam spoustu.....viz podpis :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-09-2005 v 18:18 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 442

citace:
Původní příspěvek od Frutexx

Nekdy si rikam ze bych se sebral a odjel do tech krajin kde si tam lide zijou jen tak - vsechno si vypestujou - zadny socialnia zdravotni posjiteni platit nemusej . . jen proste zijou - maj tam kristalove cisty more a zivot plyne a plyne a staraj se jen o to co je k zivotu nejnutnejsi - Svetlo,voda,vzduch a puda a radujou se z veci ktery sou pro nas zdanlive primitivni !. .


tak uz jsme tri.Myslim,ze by toho slo dosahnout i v nasich podminkach,jen chtit.No a bohuzel platit to zdravotni.Mozna by to pokryly prebytky ze zahradky,kurniku a chleva.

Old Post 08-09-2005 v 19:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 443

Ok, taktéž přispěju svou troškou do mlýna. Makám jako Protidrogový koordinátor na jednom nejmenovaném Městském úřadě a na poloviční úvazek jako Sociální pracovník. Přiznávám, že hulím většinou až po práci leč je konopí můj nejvetší koník....Miguel

Old Post 09-09-2005 v 09:08 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 444

tak jedem uděláme českou vesničku v Africe... proč ne ... ?

foosball

Old Post 09-09-2005 v 16:08 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 445

tak si jedete treba do afriky ale nezapomente ze tam neexistuje socialni stata a dalsi vymozenosti ktery tu vsichni vesele dojej ... ze ? ....

Old Post 09-09-2005 v 16:20 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

chci taky Příspěvek č. 446

já bych taky jel..............aaaaaaaaacccccchhhhhhhhhh joooooooooo

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 09-09-2005 v 16:42 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 447

proc do afriky,tam by nas hnali.......ja jsem doma tady.A nemuselo by jit o absolutni odpoutani od systemu coz ani neni mozne.Zatim.

A nebylo by to jen pro pestitele a konzumenty konopi,ale pro vsechny co by meli chut se alespon castecne(nebo mozna i z velke casti)odpoutat od sveta penez,superstar,vyvolenych a jinych masazi dneska.

uz je to ale OT,mozna by to bylo na trydek

mufine,neprud,nech nas snit......... :-)

do zacatku by to asi chtelo koupit les,pote promyslet alternativni pribytky tak,aby to stalo co nejmin a dalo se tam dustojne vegetit i v zime.Zadna sranda,ale vsechno jde.

Old Post 09-09-2005 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebery
Stálý Člen

Karma uživatele bluebery - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 448

neni to jen sen - žila sem v rozpadlym hradu v horách , kterej měl věžičky v každym "pokoji" ve tvaru turbíny,a kde žijou lidi schopný žít ze dne na den a za tohle sem nikomu nic neplatila, jedli sme odpadky a nacházeli sme spoustu věcí každej den a tohle všechno existuje - ve španělsku - strašně moc squatů, strašně moc odpadků a strašně moc turistů ochotnejch dávat pár peněz na to ostatní....
jo teďka sem v čechách kde squaty stojej za hovno, ale kultura DIY je jedinej způsob jak si uchovat svojí filosofii

Old Post 09-09-2005 v 23:13 PM
bluebery je offline   Profil uživatele bluebery   Find more posts by bluebery   Foto galerie člena bluebery   Click here to Send bluebery a Private Message   Add bluebery to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3718540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív