Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 385



Zdravim, tak se ozývám po týdnu a situace se hodně zhoršila a jestli to kytky vůbec přežijou, tak se to razantně projeví na výnosu. Zkoušel jsem holky pořádně dva dny po sobě prolít vodou a za dva dny zalil upravenou pomocí kyseliny fosforečné (namísto octa kde jsem si myslel že bude problém) s ph 6,5 + alga bloom a nic se nezměnilo. Ještě jsem si myslel jestli to není teplotou kdy mi v místnosti klesala v noci na 15°, tak do místnosti zavírám přes noc dveře a ve skříni je přesně 20° tím pádem, a stále žádná změna. Vlhkost se mi držela na 50% a teď z nepochopitelných důvodů je 70%, což je určitě problém v 3 týdnu květu, ale problém se vyskytuje již dlouho a tuto vlhkost pozoruji poslední dva dny.

Kytky vypadají udušené, svěšené listy, některé listy uplně zhnědnou a odpadnou, jiné listy odpadávají i zdravé, kroutí se na všechny strany. Opravdu prosím o jakoukoliv radu, napadá mě nedostatek dusíku, případně nedostatek manganu jak psal původně HurricaneGeorge, takže zítra asi poběžím pořídit a zkusím to.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 03-01-2011 v 22:54 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 386

2 Executor:
Ahoj,
takže hnojiš jenom Alga bloom?
Podle mě problém s nedostatkem dusíku v počáteční fázi květu, kdy kytka ještě potřebuje jeho velké množství na růst než se zastaví a pak jde "síla jen do palic" a v té chvíli by jsi měl snížit množství dusíku a přidat PK.
Bohužel organominerální hnojivo Plagron Alga Bloom obsahuje málo dusíku na počátek květu, možná má tak vhodný poměr na to období kdy se ti zastaví růst a jedou palice.

Citace o Alga Bloom:
Obsahuje přesně vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (1,5-13-14), aminokyseliny, hořčík, síru, vápník a stopové prvky (Fe, B, Mo, Cu, Mn, Zn), které rostlina snadno vstřebává. Složení a poměr prvků v hnojivu Plagron Alga Bloom vám zajistí maximální péči o rostlinu v období květu

z toho lze vidět že má pouze velmi málo dusíku v porovnáním s obsahem ostatních prvků.

Citace o Alga grow:
Obsahuje přesně vyvážený poměr dusíku, fosforu a draslíku (2,9 - 4,9 - 6,9), aminokyseliny, hořčík (síru, vápník) a stopové prvky (Fe, B, Mo, Cu, Mn, Zn), které rostlina snadno vstřebává.

I tak si myslim že toho dusíku není mnoho ale asi to stačí. Na začátku květu když přidáváš pouze alga bloom tak obsah dusíku nestačí krýt spotřebu. Vidím to jako velké minus pro Plagron (pro toho kdo používá bloom od přepnutí - jinak je vždy lepší přecházet postupně a nikdy ne skokově - v přírodě vše probíhá pozvolna ).

Problém už jsem řešil zde:
http://grower.cz/forum/showthread.p...3488#post933488
Akorád ten uživatel neměří množství přidávaných hnojiv a dávkuje od oka, ani se nedivim že se mu ten problém nevyřešil .
stejný problém měl můj kámoš pod 600W, po snížení dávky bloom třeba na 3ml/l přidal grow 1ml/l a problém se žloutnoutím se vyřešil tak do týdne. U tebe už je to hodně kritické. Ale rozhodně ty listy stříhej pouze pokud jsou evidentně mrtvé, spousta by se jich měla vzpamatovat!
S dávkováním hnojiv se můžeš řídit podle mé databáze změn EC (viz podpis) a vypočítat si jaké EC bude mít tvůj mix hnojiv složen z bloom/grow.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 13-01-2011 v 09:40 AM

Old Post 03-01-2011 v 23:10 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 387

Snad jsi pochopil jak vypočítat EC výsledného roztoku hnojiv které si budeš připravovat...
Obecně má plagron dobře nastavenou doporučenou koncentraci přidávaných hnojiv... i s GreenSensation to dobře sedí, ale prostě nemají moc vyvážený poměr NPK na květ (teda aspoň na období po přepnutí).

Dále budu používat data z mé databáze kterou jsem ti doporučil, v následných výpočtech není brán ohled na EC samotné vody, řeším pouze změnu EC po přídavku hnojiv na danou koncentraci. Reálná hodnota tedy bude vyšší o EC vody.

Až doteď jsi dával bloom 4ml/l - výsledné EC roztoku 4*0,286 = 1,14
Když by jsi k tomu bloom 4ml/l přidal ještě GreenSensation 1ml/l tak výsledné EC bude (4*0,286)+0,381 = 1,53
U těchto biominerálních nedoporučuji přesahovat doporučenou koncentraci - důvod je napsán v té databázi.

Pokud chceš řešit problém s dusíkem tak si můžeš zvolit různé dávkování.
bloom 3ml/l + grow 1ml/l EC bude (3*0,286)+0,215 = 1,07
bloom 2ml/l + grow 2,5ml/l EC bude (2*0,286)+(2,5*0,215) = 1,11

Pro rychlé doplnění dusíku bych použil tu druhou variantu. EC zůstane na tvé původní hodnotě (4ml/l bloom) akorád upravíš poměr prvků v tvůj prospěch.

Old Post 03-01-2011 v 23:49 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Dotaz mazar + chronic Příspěvek č. 388



zdravím přátelé..
vyskytlo se mi na květinách něco, s čím jsem se dosud při pěstu, ani na groweru nesetkal... několik vrcholků přímo pod lampou na vršcích tvoří seskupení úplně bílých lístků plných trichomů. jakoby neměli vůbec chlorofyl, jinak vypadají v pořádku... ostatní rostliny vegetují více než uspokojivě...
box 60x60x140, lampa 400W + cooltube, cca 25 cm nad vršky, teplota při vrcholcích 26-28stC při světle, hnojky biobizz (přehnojené to určitě není).. asi 35tý den květu..

- může to být přesvětlením? moc světla při vrcholcích? budu rád za zkušenost či názor. díky ween

carpe diem

Old Post 04-01-2011 v 17:25 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 389

http://grower.cz/home/potw.php?...w&photoid=27385

Mrkni sem je to moc světla , taky sem měl 6tikuli v CT hodně blízko a tak to dopadlo , u některejch to uschlo tak že jsem to z kytky nadrtil rovnou do papírku

Old Post 04-01-2011 v 17:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 390

jo jo, to je ono, díky pane Hlava.. w

carpe diem

Old Post 04-01-2011 v 18:30 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 391

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge
Snad jsi pochopil jak vypočítat EC výsledného roztoku hnojiv které si budeš připravovat...
Obecně má plagron dobře nastavenou doporučenou koncentraci přidávaných hnojiv... i s GreenSensation to dobře sedí, ale prostě nemají moc vyvážený poměr NPK na květ (teda aspoň na období po přepnutí).

Dále budu používat data z mé databáze kterou jsem ti doporučil, v následných výpočtech není brán ohled na EC samotné vody, řeším pouze změnu EC po přídavku hnojiv na danou koncentraci. Reálná hodnota tedy bude vyšší o EC vody.

Až doteď jsi dával bloom 4ml/l - výsledné EC roztoku 4*0,286 = 1,14
Když by jsi k tomu bloom 4ml/l přidal ještě GreenSensation 1ml/l tak výsledné EC bude (4*0,286)+0,381 = 1,53
U těchto biominerálních nedoporučuji přesahovat doporučenou koncentraci - důvod je napsán v té databázi.

Pokud chceš řešit problém s dusíkem tak si můžeš zvolit různé dávkování.
bloom 3ml/l + grow 1ml/l EC bude (3*0,286)+0,215 = 1,07
bloom 2ml/l + grow 2,5ml/l EC bude (2*0,286)+(2,5*0,215) = 1,11

Pro rychlé doplnění dusíku bych použil tu druhou variantu. EC zůstane na tvé původní hodnotě (4ml/l bloom) akorád upravíš poměr prvků v tvůj prospěch.



Ahoj,
díky moc za naprosto vyčerpávající příspěvky,ty máš snad vystudovanou chemii, botaniku a zemědělku z harvardu mixlou s oxfordem jestli tam něco takovýho je . Hnojím přesně jak jsi napsal, 4ml/l a pouze alga bloom. EC neměřím a upřímně po shlédnutí toho tvýho výpočtu mě přešla chuť, nacházím se teď uprostřed zkouškového a zrovna mám týden statistiky, takže hlava mě bolí dost už takhle . Dnes budu zalívat, takže použiju tebou navrhovanou druhou variantu, jen tam ten dusík pěkně natankuju!

Jinak zasloužené K+ i kdyby ty kytky chcípli, ale ještě tě budu chvíli napínat .

Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc která by mohla pomoct při řešení problému:
V 3týdnu růstu mi přesně ty dvě kytky, který jsou teď v největším crashu(od nich jsou ty fotky) začly předčasně kvést. Do té doby byly nejkrásnější ale od té chvíle co přešly do květu jim všechny listy hodně zesvětlaly. Přečetl jsem na growu rady a dál hnojil alga grow, světo 18/6 a holkám jsem to zarazil. Zbytek kytek byl nádhernejch. Po přepnutí 12/12, kdy jsem si myslel že tyhle dvě holky konečně dostanou to co chcou a začnou krásně kvést se však dostaly do toho stavu kde jsou teď, čili listy jim začly uplně žloutnout a odpadávat, u ostatních kytek byl pouze stav svěšených listů (jako při přelití) a občas nějaký upadl nebo zežloutl.

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 04-01-2011 v 20:30 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 392

zdar. tak se to objevuje malinko i na ostatnich modelech. Vypada to proad stejne, proste random fleky na spis novyvh listech....
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=408560
Vodou jsem prolil a ted nehnojim pro jistotu, nez se to srovna....
Myslite tedy PH, No pokud to neni nic horsiho tak snad ok...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 05-01-2011 v 08:47 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leny4815162342
Stálý Člen

Karma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 393

Tak můj problém s listy pořád přetrvává.Dneska jsem změřil PH svojí vody(7,8) , zálivky (6,3) a zálivky po prolití hlíny(7). Kolik by mělo být ideální PH teda? Omlouvám se, jestli to tu někde je, jsem teď hodně zaneprázdněný .. pls poraďte

يولد جميع الناس أحرارًا متساوين في الكرامة والحقوق. وقد وهبوا عقلاً وضميرًا وعليهم أن يعامل بعضهم بعضًا بروح الإخاء.

Dreams shouldn't be stoned. Only the dreamer.

Old Post 07-01-2011 v 12:14 PM
Leny4815162342 je offline   Profil uživatele Leny4815162342   Find more posts by Leny4815162342   Foto galerie člena Leny4815162342   Click here to Send Leny4815162342 a Private Message   Add Leny4815162342 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 394

Jestli tvoje zálivka má pH 6,3 - tedy mírně kyselé a na výtoku z květináčů má pH neutrální 7,0 tak je tvoje půda lehce zásaditější aby neutralizovala kyselou zálivku. Zásaditější znamená vyšší jak 7.
Jak jsem ti psal že je lepší předcházet problémům, tak nyní ty problémy budeš řešit. Nejspíš to pH sleduješ pár posledních dní, předtim jsi zaléval vodou bez úpravy pH. Vodovodní voda je zásaditější, tudíž ti zneutralizovala kyselou půdu a dokonce ti i mírně zvedla pH nad 7.
pH půdy pro kytky 6,0-6,5. Je mnoho způsobů jak snížit pH půdy. Stačí jenom hledat a trochu číst, jinak se to nenaučíš.
Kytky oplácejí to jak ty se o ně staráš.

Mimochodem změnil jsi tedy poměr v přidávaných hnojivech? tedy jestli jsi přidal bio-grow do zálivky a zároveň snížil bio-bloom?!


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 07-01-2011 v 21:42 PM

Old Post 07-01-2011 v 12:47 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leny4815162342
Stálý Člen

Karma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Leny4815162342 - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 395

dávám ted 2 ml bio-grow/2 ml bio-bloom místo 1/3 .. zatím ani náznak lepšení.Zatím jsem takhle zalíval třikrát.Tak jdu teda zjistit jak snížit ph půdy a doufám, že tím bude problém vyřešen.Dík

يولد جميع الناس أحرارًا متساوين في الكرامة والحقوق. وقد وهبوا عقلاً وضميرًا وعليهم أن يعامل بعضهم بعضًا بروح الإخاء.

Dreams shouldn't be stoned. Only the dreamer.

Old Post 07-01-2011 v 21:34 PM
Leny4815162342 je offline   Profil uživatele Leny4815162342   Find more posts by Leny4815162342   Foto galerie člena Leny4815162342   Click here to Send Leny4815162342 a Private Message   Add Leny4815162342 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kosur
Nový Člen

Karma uživatele kosur - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 1  

rezavění listů již při klíčení Příspěvek č. 396



Zdravím,
prosím o radu.
Již při klíčení se objevil problém s rezavěním listů. Rostlinky jsem přesadil v naději, že to přestane, ale problém se objevil i u druhé rostliny.

Vlhkost: 40%
Teplota 22
Zemina: Plagron Bat-Mix (zatím jsem nehnojil – dle výrobce už je hnojena)
Světlo: 18 hodin

Může to být PH? Nebo přelitá zemina?
FOTO 1 týden po zasazení.

Díky.

Old Post 09-01-2011 v 14:28 PM
kosur je offline   Profil uživatele kosur   Find more posts by kosur   Foto galerie člena kosur   Click here to Send kosur a Private Message   Add kosur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 397

citace:
Může to být PH? Nebo přelitá zemina?


Jedu teď bat mix a přijde mi, že má pH vyšší než by se slušelo (nebo aspoň ten můj). Zkus to prolejt vodou se srovnaným pH a změřit pH na výtoku. Orientačně ti to něco ukáže. Nicméně u mě se projevily problémy s pH až později, asi od druhého třetího týdne růstu klonů..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-01-2011 v 22:43 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Re: rezavění listů již při klíčení Příspěvek č. 398

citace:
Původní příspěvek od kosur
Zdravím,
prosím o radu.
Již při klíčení se objevil problém s rezavěním listů. Rostlinky jsem přesadil v naději, že to přestane, ale problém se objevil i u druhé rostliny.

Vlhkost: 40%
Teplota 22
Zemina: Plagron Bat-Mix (zatím jsem nehnojil – dle výrobce už je hnojena)
Světlo: 18 hodin

Může to být PH? Nebo přelitá zemina?
FOTO 1 týden po zasazení.

Díky.


Ahoj,
Substrát na výsev by neměl být předhnojen nebo obsahovat přídavky typu žížalí humus, guano apod.
viz citace z FAQ... pravděpodobně jsou spáleny hnojivy a zdá se mi že jsou dost utopené ve vodě

http://grower.cz/pestovani/navody/s...kliceni/13.html


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 09-01-2011 v 22:58 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Spodné listy blbnou Příspěvek č. 399



Zdravím, chcel by som sa spýtať, či by ste mi niekto nevedel poradiť, v čom je problém. Pestujem pod 400w hlina.
Bližšie info:
1.indoor 200usporka/400 sodík

Zalievané pred 3 dňami, Bio-grow, Bio-bloom a top max, všetko polovičné dávky, asi 1 l na 11 litrový kvetináč, ale hnojivá to asi nebudú. Pred tou poslednou zálievkou som to nezalieval 2 týždne a rastliny sú aj tak vytiahnuté, vtedy tam ešte bola úsporka. Je možné, že to je preliate, pod úsporkou som zalieval každé 4 dni a hlina bola stále mokrá, ale chcem si byť istý, že v čom je chyba.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 10-01-2011 v 13:44 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 400

Zdravím, chcel by som sa spýtať, či by ste mi niekto nevedel poradiť, v čom je problém. Pestujem pod 400w hlina.
Bližšie info:
1.indoor 200usporka/400 sodík

Zalievané pred 3 dňami, Bio-grow, Bio-bloom a top max, všetko polovičné dávky, asi 1 l na 11 litrový kvetináč, ale hnojivá to asi nebudú. Pred tou poslednou zálievkou som to nezalieval 2 týždne a rastliny sú aj tak vytiahnuté, vtedy tam ešte bola úsporka. Je možné, že to je preliate, pod úsporkou som zalieval každé 4 dni a hlina bola stále mokrá, ale chcem si byť istý, že v čom je chyba.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 10-01-2011 v 14:26 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6017520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív