Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co budete dělat po plánované dekriminalizaci?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 17

neprojde a gdby proslo tak to v praxi bude stejny akorat se aspon odlisi palo od tvrdej a nez neco takovy schvalej tak si to nechaj poradne cvaknout takze aspon pul roku uvidite ze se ty p..i na nicen nedohodnou sory za skepsi vitejte v realite. jo budu stoho mit radost to samo sebou kdy se neco zmenilo :-))))))))))))

Naposledy upravil ineken 04-12-2005 v 11:06 AM

Old Post 04-12-2005 v 00:45 AM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 18

Semena i obchodovani s nimi je legalni, pokud vam neprokazou, ze s nimi obchodujete za ucelem vyroby psychotropni latky (marihuana). Tady je to ale OT, tak prosim nereagujte.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Naposledy upravil r-man 04-12-2005 v 21:33 PM

Old Post 04-12-2005 v 01:27 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Re: Co budete dělat po plánované skorolegalizaci? Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od praxer

Výjdete z utajení?
Začnete groweřit? (nekteři se třeba zatím bojí)
Zvětšíte W pestírny?
Zrušíte na provoz nákladný indor a budete sázet na zahradu? (zvědaví sousede/duchodci už vás nemají proč udat)
Nebo nebudete dělat nic?




Jsem zvědavý na vaše reakce!


1.už jsem vyšel i nevyšel
2.cca 15 let již pěstuji
3.dobrej nápad pouvažuji
4.mám rád kombinaci-tak asi zimní zahradu
5.snad ani nejde

...

Old Post 04-12-2005 v 06:48 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

papaja
Konečně nekdo, kdo se rozepsal! K+

Old Post 04-12-2005 v 08:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Takže o mym utajení se dá dost pochybovat, ale s tím groweřením to není nic moc-v zimě spíš nic než moc. Rozhodně balkonová pěstírna moc nenápadná nebyla, takže asi budu akorát klidnější. Skříň se tak jako tak plánuje nezávisle na tom, jak si zrovna soudruzi poklábosili...ovšem plánuje se už nějakej ten pátek, takže než se doplánuje, je možný, že už bude lagální úplně.

Old Post 04-12-2005 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 22

to že to bude "legal" je good. mooc good. rozhodně to bude lepší pro ty kdo pěstujou outdoor, a i indooraři pudou ven. tajže z týhle strany to je paráda. ale z druhý bude zas moc velkej prostor pro čorkaře. nakonec si ještě budou vybírat, koho oberou... . víte jak . všici nadšený pudou s kytkama ven a oni pudou sklízet...a mít kytky na zahrádce, to je zas dobrý pro to, aby si okolí myslelo, že sem těžkej feťák .
ale nechci, aby to vypadalo, že kritizuju. je to supr

my first time

Old Post 04-12-2005 v 09:48 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 23

no už skinheadi zase v čechách hulí aposlouchají ska sem slyšel
v čechách i čert vypadá tak nějak hezky
třeba jako Karel Heřmánek
nám to zlegalizujou....ods i socani
jedna verbež tak to vidím
a hledám sílu ještě se zvednout a podat jim občanku při volbách
poslední dvě volby hned joint před ipo

...

Old Post 04-12-2005 v 10:35 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

moswa :

Teoreticky by jsi je za corky travicky mohl zazalovat... Jako kdyby ti nekdo ukradl Slunečnice...

Old Post 04-12-2005 v 11:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 25

he ja by som to drbol a vela toho susedovi do zadrady a bola by sranda by som bol zvedavi na jeho reakciu ......viete u nas ma beru ako fetaka neni som s to ho hapy ale je..m sa na nich takze ja by som pestoval stale v anonimite lebo ludia u nas su kur........... mne swa to tak mozno aj viac paci a jedna vec u nas to nebude ani o 100 rokov co u vas o 2 takze sa asi prestahujem do ceske republiki nielen kvoli tomu ale hlavne kvoli prirode a zenam a este ceska rec je super este aj ked pozeravam filmi tak najradcej z ceskim dabingom cav zdar pestovaniu

Old Post 04-12-2005 v 11:41 AM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 26

tak konečně se to někam pohlo a mohu říct, že mě to dost zaskočilo, z počátku jsem tomu ani nevěřil, protože se mi to doneslo od kámošů, bo na bednu čumim jen málo, tak sem neviděl asi tejden zprávy a nějak mi to unikalo

na druhou stranu si myslim, že se to ještě někde zasekne, president sportovec, nekuřák, to může bloknout, nebo se to posere v senátu, kdo ví, co ty hlavy vymyslej

z praktickýho hlediska se toho pro mě moc nezmění, sice je hezký, že to bude legal, ALE nikdo ještě neřek co to malý množstvý bude, jedna kytka, 5 kytek, 10 kytek ??? a hlavně bude dobrý, že se nebudeme muset bát fízlů, ale hlavním problémem, přiznejme si, nejsou benga ale ti bastardi čórky a těch bude furt stejně jako teď, to se týká zejména outdooru

v indooru se nic nezmění, jen ten dobrej pocit, že kdyby se něco posralo tak ti nic nemůžou

ale z celkovýho hlediska by to byl samozřejmě posun v před, už jen pro to, že si konečně ty párpdové uvědomí, že to asi nebude tak strašná droga když bude legál jako chlast, zbejvá se jen modlit aby to prošlo, asi poslacni zjistili, že jejich děcka všechna hulej a je potřeba s tim něco dělat

taky bude asi pěknej pohled na ty balkóny a parapety, který se zazelenaj tou pravou rostlinou, i když jedu na balkoně i parapetu už cca 6 let, občas se fakt bojim, že mě napráší aktivní důchodce s dalekohledem nebo nasranej soused, jen do nich!!!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 04-12-2005 v 12:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 27

jesli kytky vytáhnu ven, tak až mi na ně někdo šáhne, bude trpět. když ho chytim tak to bude na rovinu krádež. ha. bude to dobroš. pěstitelé v právu a čorkaři vinní.....

my first time

Old Post 04-12-2005 v 12:51 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 28

No já budu určitě pěstovat stejně protože mně baví pokusy a ty s třema kytkama nejdou , jen pokud se to nebude moci sčítat tak jako v případě cla v době po revoluci,takže 6*3 je 18 kytek . budu muset na ně dát jmenovky.

Pokud chcete vědět přesné znění a množství , tak ve všech příspěvcích je dost odkazů na přesné znění zákona a dodatky kolik je to množství větší než malé atd. Z příspěvku mi připadá že to moc lidí nepřečetlo . Když vám od 1.1.2007 najdou 3 kytky tak pokud to projde ješte senátem a klausem tak i ty 3 kytky vám zabaví a dostanete pokutu , protože to bude přestupek ,jednoznačná výhoda zákona je v tom že se už na trávu nebudou dívat jak na jiné tvrdé drogy a případný postih za pěstování pro sebe bude mírnější než dosud. Né však za prodej nebo když dáte v hospodě někomu čouda. Dále jsem už upozorňoval na nesrovnalost s pěstováním 3 kytek a držením suché trývy . Z 3 kytek můžete mít taky 1Kg trávy a to nevím jak by to dopadlo ???????????, R-man - zajímalo by mě jak je to s těma semenama ??? Přoč jsi tak jistý že semena prodávat je legální , to by bylo fajn , ale je to tvé tvrzení něčím podložené - moc mě to zajímá - případně jestli k tomu má tady někdo něco konkrétně co říct???? :

Naposledy upravil metalsodik 04-12-2005 v 16:20 PM

Old Post 04-12-2005 v 13:12 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 29

hh no bylo by to fakt dobryy..

co bych udelal ja dyby to proslo: zasadil bych 1 kwitko co bych drzel na rustu dokud by nevyplnilo celej prostor a pak bych ho prepl....

1in SNOW WHITE

JamaicanPearl 2005

2in BIO by SCRAT

BIO/CHEM [AH] 400w!Scrog-cocos/kapilary!Nl5xHaze,SH,WW,BU,NE,DM,LP,

Old Post 04-12-2005 v 15:00 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 30

přesně tak
neříká se tady tomu pletivo či scrog?
ne to je bush style?
jenom jednu musíš
hovno revoluce
nejlepší plocha, do které vytvaruješ pletivo pod sodík je elipsoid?


jinak ještě k tématu
mělo by v otázce stát spíš
když se toho dožiju
to jen aby to nebyl off top
jinak radči vinneu než top topic
vinetua než kara ben Nemsího
ale to je jen otázka vkusu
Tekathewa si zvolila Aramejce

poslední co bych si nepřál
at je grower zcela legální
totiž at se rozšíří do videogroweru.cz
totiž možnost updatu souborů mpeg
či jak se filmový nazývaj
učit se assemler mi připadalo ztráta času
potom užit se pascal
potom md dos
a windows
radši od Lady pohádky nebo
od Mesiáše psa baskervilského
než ránu palicí na czechtekku
nebojte se
právě jsem se zbláznil
hlavně nevolat sanitku
Láska je víc než cokkoliv jiného
MM vrat se
na Zem

...

Naposledy upravil papaja 04-12-2005 v 22:18 PM

Old Post 04-12-2005 v 15:32 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od cosecha
mno dubínku nejásej předčasně, ještě to tady nejni..


No, to sice ne, ale už to vypadá nadějně a hlavně se to někam pohnulo, takže jsem štastnej... Z důvodu, že to ještě neni jistota by se dal skoro zavřít celej tenhle thread..

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 04-12-2005 v 16:28 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Dubinek :
Ano, vypada to velice nadějně.
Navíc bavit a fantazírovat, o tom co bychom dělali po dekriminalizaci je celkem sranda ne?

Old Post 04-12-2005 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8407660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív