Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první growing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 17

sick - no je jasny ze nejlepsi je to zamaskovat.Ovsem problemy muzes mit s tim ze to huci a hlavne to sviti ven nasavacima a odtahovejma otvorama a tomu jde zabranit opravdu tezko..Teda ne ze by to neslo ale neni to levna sranda aby to nehucelo,nesmrdelo a neprosvitalo..Zadalsi kdyz tam budes mit trebas 250w docela pochybuju ze by si rodice nevsimly nadmerny spotreby eletriky.Pokavad nemate zrovna elektricky vytapeni nebo bojler..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2005 v 17:15 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 18

To jahudka:Je to jasny, ze tomu prosvitani nejde zabranit levnym zpusobem,ale pomoct se tomu da. Treba fakt poridit si rybycky :-)))
Jo a da se treba prehodit perioda - aby to jelo pres noc na nocni proud - tak to mam ja- a dopoledne to spinkalo - pak to stoji mnohem min :-)))

Old Post 01-10-2005 v 17:56 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 19

Akvarko ktery sviti je myslim dobry reseni.Ted bude dlouho tma tak problem s prosvitanim je o to vetsi..A mit to zaply pres noc na nocni proud to je skoro nutnost pokavad nechcete platit docela dost za elektriku.Vyresit se da vsechno ze jo ale v kvetu to chce nejakej pachac.Pres pachac neprosvita zadny svetlo a jeste tlumi hluk z ventilace..Kazdopadne zadara postavit nic moc nejde a zvlast pokavad to chce mit clovek dokonale maskovany.Nekde jsem videl link ale ted uz nevim bohuzel kde jak typek pestoval primo v kancelari..Lidi chodili okolo ty bedny a vevnitr si v klidu rostla travaTo se mi opravdu libilo.Mel to dokonale promakany a odhlucneny.Jenze tahle bedna ho stala asi 30000..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2005 v 18:07 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 20

to jahudka: A myslis, ze ten typek si to dal do firemnich nakladu? :-)))
No treba ja to mam ve sklepe v rodinem baraku, takze me nastesti prosvitani a pach nevadi... A jsem za to ku.va rad,ze je to vsechno o.k. a navic jsem chovatel rybycek a mam v te mistnosti asi 25 akvarek,takze to nehrotim - zatim

Old Post 01-10-2005 v 18:14 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

sick - no to je jasny zvlast pokavad mas doma pestirnu ryb ze to tezko nekdo najde.Taky jsem mel pestirnu.To si dokonce nevsimne nikdo ani ty zvyseny spotreby protoze uz ty akvarka zerou az dost.
Ten typek jestli to daval do nakladu to tam nebylo.Byl to nejakej fotograf a bylo to v anglictine fakt uz nevim kde to bylo..Skoda..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-10-2005 v 18:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 22

sick-jeste tu napis adresu a rodny cislo....

Old Post 01-10-2005 v 19:09 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 23

To drtikol: vis kolik takovejhle lidi existuje? A krom toho o te pestirne moc mojich kamosu nevi, pak by po me sockovali jeste ryby:-))) Ne sranda,ale fakt takovych lidi je hafo

To jahudka:Skoda,kdyby sis vzpomel,kde si to videl, fakt by me to zajimalo!

Old Post 01-10-2005 v 21:39 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crackman
Stálý Člen

Karma uživatele Crackman - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 24

Tak ti zbývá už jenom ten Duckfoot...

"Chval přítele veřejně a kárej ho mezi čtyřma očima"

"Jiní lidé žijí, aby jedli, já však jím, abych žil."

Old Post 02-10-2005 v 12:26 PM
Crackman je offline   Profil uživatele Crackman   Find more posts by Crackman   Foto galerie člena Crackman   Click here to Send Crackman a Private Message   Add Crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 25

to nosi: pekna pracicka,hezky sis vyhral :-)))

Old Post 02-10-2005 v 15:01 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 26

sick a Jahudka!: pachac se ted snazim vyrobit homemade 1100-1700Kč se mi dávat nechce Díry na odtah a přitah jde zabednit, aby tama neprosvítalo světlo jen tam stačí dát molitan a nic neprosvítí Snad to tak myslíš a pomůže ti to
n0si: Good odkazy

PEACE všem

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Naposledy upravil Thcmh 02-10-2005 v 16:43 PM

Old Post 02-10-2005 v 16:18 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 27

to THCMH: Cestik! Tak uz kutis jak si mi predtim rikal,jo? A co BB,jak faraji? Hod sem kdyztak fotecku,ne? Zdarec

Old Post 02-10-2005 v 19:11 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 28

Tak jak to tu pokracuje?Uz nijak nebo jak?

Old Post 14-10-2005 v 22:33 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 29

Takze rikas, ze delas matkarnu na rizky na out? neni to zbytecna skoda elektriky???

Old Post 20-10-2005 v 18:04 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 30

Jo jo,to jsem pochopil. ale i tak je to podle me skoda elektriny delat rizky na out..... mno ale kdyz nad tim premyslim, tak neni spatny vedet ze sazis samy samice, ze?

Old Post 20-10-2005 v 20:30 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sick
Grower fárač

Karma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% PěstitelskáKarma uživatele sick - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 480  

Příspěvek č. 31

Hmm,to je fakt, presvedcil jsi me, ze je to v klidku. Tak to bych se ale na seeds vykaslal a jel jenom z rizku...

Old Post 21-10-2005 v 14:27 PM
sick je offline   Profil uživatele sick   Find more posts by sick   Foto galerie člena sick   Click here to Send sick a Private Message   Add sick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

PESTOVANI VE SKLEPE Příspěvek č. 32

Prosim, poradte mi.

Mate nekdo zkusenosti s pestovanim ve sklepe? Myslim v takovym tom sklipku, panelakovym (jsou tam zelezny dvere, strop to nema, tam bych dal kdyztak nakej alobal)

Ja myslim, ze to pude, je tam po celej rok stabilni teplota kolem 20° C, svetlo bych ukrad z nejaky zarovky co tam sviti a zavedl to do toho sklipku, jedinej problem mi pride vune toho skanku... Lidi chodej sem a tam pres sklep do pradelny... Co si o tom myslite? Da se to? Ucejtej to lidi? Potrebuju nutne odvetravat a privadet vzduch? Je tam naprosty bezvetri...

** in joint we trust **

Old Post 21-10-2005 v 21:24 PM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Můj první grow rady a tipy - 10 odpovědí
22-06-2020 - Můj první grow a mé první otázky - 28 odpovědí
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3179120 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív