Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

pokus Příspěvek č. 17

Jsem to nedočkavě do večera usušil,na parapetu, volně položené mezi papíry aby na to neprala zoncna a zčadil ve sklence a prdlajz.Máte pravdu.musím čekat....představa dvou týdnů čekání ,to je děs....

Old Post 27-08-2005 v 12:08 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THcE_GREEN
Nový Člen

Karma uživatele THcE_GREEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 18

jo a koukal sem že máš průhlednej květináč, nevadí světlo kořenům?

Old Post 27-08-2005 v 14:41 PM
THcE_GREEN je offline   Profil uživatele THcE_GREEN   Find more posts by THcE_GREEN   Foto galerie člena THcE_GREEN   Click here to Send THcE_GREEN a Private Message   Add THcE_GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

gustav makovec: moja otazka znie: ty si presadzal tu rastlinu a zastrihaval uz ked kvitla?

Old Post 27-08-2005 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné přesazení atd.. Příspěvek č. 20

,,pěstuju´´ poprvé-spíš pokusničím, a tak s kytkou provádím různá alotria,kytka byla v malém květináči(začínala kvést,viz obr.) a zdálo se mi,že neroste, tak jsem jí přesadil-myslím si,že jí to prospělo.Do piksle od vody,nic lepšího v tom náhlém pohnutí mysli jsem neměl...jestli světlo vadí kořenům nevím,ale dobře se sleduje při zalévání protékající voda...při přesazení jsem na dno nové nádoby nasypal substrát,vložil kořenový bal s kytkou a obsypal a udusal nový substrát kolem+zalil.S kořeny se nemohlo nic stát,naopak prokořenění do nového substrátu bylo rychlé.kytku jsem stříhal při růstu několikrát,i v květu,přežila to...Jestli jí to stresuje,asi jo,ale nechal jsem jen hlavní výhony s palicema a krom FIM štíplých ve spodních přeslenech jsem vystříhal všechny náznaky nových výhonů a květů v paždích listů a větviček.Chci aby všechny živiny šly tam kam potřebuju,žejo...Solitér kytky jsem chtěl takový,aby všude šlo světlo a kytka aby nebyla moc velká a vlezla se mi na okno.Ale bacha,jsem LAMA v pěstění,tak si ze mě zatím moc příklad neberte...Už je tma,tak to prdím,ale zítra jí vyfotím a vložím.JSEM SáM ZVěDAV jak to dopadne..nevím co to je,jak velké to má mít palice atd,což mi komplikuje pěstění...aby jste neřekli,že kytku jen trápím,tak jí denně přenáším z okna na okno,kde zrovna svítí slunce...fšichni se mi doma smějou...smradi..Jó čeče,kytka ze začátku voněla po kopřivách,nyní se čerstvá vůně změnila na mírný,neobtěžující,těžší odérek,pořád po kopřivě.Jak smrdí skunk nevím,ale tak jemně asi nee..Kwětu zdar,škodné zmar !

Naposledy upravil gustav makovec 28-08-2005 v 21:01 PM

Old Post 28-08-2005 v 20:37 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

blizny hnědnou.. Příspěvek č. 21




čím dál víc..

Old Post 30-08-2005 v 06:05 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haze
Stálý Člen

Karma uživatele haze - 86% PěstitelskáKarma uživatele haze - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 22

cau makovce
vypada to libozne, jen to neuspechej
odrikani prida na sladkosti

kytka ma dost uzky listy, to ukazuje v podilu sativa-indica vic na sativu a ta potrebuje svuj cas. Pod lampou pri 12 hodinach potrebuje tech 8-9 tydnu. Kdyz je na okne, bude potrebovat vic. Kdyz kvete od poloviny cervence, tak bych to videl jeste minimalne na mesic. To ze ji tmavnou chlupy jeste nic neznamena. Zkus investovat do nejakyho detskyho mikroskopu. Chce to zvetseni minimalne 30x. Objevi se ti uplne novej svet a kdyz to ukazes doma ostatnim, tak se ti prestanou rehtat a zacnou prenaset s tebou Jinak jak pise animal v prispevku c. 5. Ten spravnej moment je kdyz se cire kulicky pryskyrice zacnou zbarvovat do jantarova (castym jevem ovsem je, ze nervy nevydrzi a kytka padne driv nez by mela).
Kytka jak zacne kvist, tak po 1-2 tydnech prestane rust a soustredi se na paldy (i kdyz to ze zacatku moc nevypada). V hline presazuju naposled, kdyz se kytka ukaze jestli je holka nebo kluk, pak to nema vyznam. Sice trochu poskoci, ale tou dobou by se uz mela soustredit na kveteni, ne na rust.
S tim vystipovanim co pises to dava smysl. Mama to dela s rajcatama. Ma to jednu nevyhodu. Kdyz kytka dozrava tak neni co testovat jestli uz cirou nahodou neni hotova. Ale na tos uz prisel vid
vyderzat

... nasili dlouhodobe nic neresi ...
... with the power of Love everything is possible ...

Old Post 30-08-2005 v 09:39 AM
haze je offline   Profil uživatele haze   Find more posts by haze   Foto galerie člena haze   Click here to Send haze a Private Message   Add haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné Díky Příspěvek č. 23

za rady,mikroskop jsem jednomu smradovi koupil za samé před dvěma jáříma,leží pod postelí,jenom mě to vola nenapadlo.. kecám, napadlo,ale pod mikroskopem potřebuješ průhledný řez,jsem si říkal,jak tak nad tím špekuluju,hezké slovo,tak setřu kapky žiletkou jemně z lístků a uvidím.Testovat by bylo co,ono se pořád něco drobného zjevuje-už to nestříhám-,jen posl.pokus-neg...,ale vypadá to moc čerstvě oproti hlavním palicím....O sativě sem si to laicky myslel,s tím zastavením růstu při květu je to logické,že mě to hned netrklo,bych to zbytečně zas hnojil (naposledy při přesazení),smradi někdy povinně přenášejí, když jsem v práci-doufám,že to není ohrožování mravní výchovy mládeže,14 dní na ni ani nešáhnu! čestné pionýrské...Květu zdar !

Old Post 30-08-2005 v 16:41 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec dolů Mengele Příspěvek č. 24




Tak jsem opět studoval Grower a budu se muset přejmenovat na Mengele..To co chci provést a tak neuměle popsal u FIM-už někdo zkoušel-(revegetaci,revegging) dávno přede mnou…(děsně mě fascinuje konopný pařez, kterého jsem tímto chtěl taky dosáhnout)Taktéž ,,odstřižky´´ v květu, které jsem ani nechtěl sušit a hulit v očekávání malého obsahu THC a bylo mi je líto vyhodit, jsem zasadil do slepé uličky…Stimulátor máme doma na jiné kytky,no problem,píchl jsem jich 5 ks do normál.hlíny se substr. na balkonovky,přežily a dosud živoří pouze tři ,,řízky´´ a já jsem se divil,že to hovno roste..Chudery neví co dřív,jestli kvést nebo růst…MENGELE ! Grower pro ty co umí číst a mají čas,je Vysoká škola pěstění Canabis…!

Old Post 30-08-2005 v 19:25 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haze
Stálý Člen

Karma uživatele haze - 86% PěstitelskáKarma uživatele haze - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 25

a ja to tusil, dalsi micurin

z tech sniclu bych radej udelal mliko. Takhle jestli to rozjedou, tak ti akorat zmutujou.
K tomu hnojeni v kvetu; dusik uz minimalne, ale trochu fosforu si urcite rada da. Primerene!

S tim listim dej na Amalku. Rostlinka potrebuje listy, aby pumpovaly ziviny ze zeme. Zavazi az ve finale.

Jinak vidim, ze to mas doma pekne porichtovany

re amalka: to se ti skytlo, kdyz sme tu probirali "hladova usta" vid?

... nasili dlouhodobe nic neresi ...
... with the power of Love everything is possible ...

Naposledy upravil haze 30-08-2005 v 20:39 PM

Old Post 30-08-2005 v 20:24 PM
haze je offline   Profil uživatele haze   Find more posts by haze   Foto galerie člena haze   Click here to Send haze a Private Message   Add haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

gustav makovec-jel si ze semene v ty petce az do tech 40cm?A kolik ta petka mela litru?Presadil jsi to do jak velkyho kvetinace?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 30-08-2005 v 20:48 PM

Old Post 30-08-2005 v 20:42 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné od začátku... Příspěvek č. 27

klíčil jsem va vatě,pak kelímek od jogurtu,od cca 10-15 cm do květináče -viz 1 obr. obj.cca 1,5 l, nyní-petka 5l od vody,souč.obj. cca 3l, z ohniště jsem nabral popela po dřevě a přidal pár granulí kombihnojky- stará to má na rajčata-vysoký obsah P,s vodou,protřepat,nemíchat...doufám,že po tom nechcípne..ty tři nechám,hubit je nebudu...

Old Post 31-08-2005 v 00:06 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 28

lidi, jak mám předejít před tím než sklidím tomu aby z hulení nebolela hlava. Čeho se mám vyvarovat. Včera jsem si dával košta - stav to byl hrubej, ale potom ta bolest. Jak to mám dostat pryč????

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 31-08-2005 v 21:19 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 29

hejhola
to bolení hlavy bývá občas z nedozrátých šišek. Nastoupí rauš který trvá třeba jen 20 min a ten pak přejde v únavu nebo škopkobol. Je to asi množstvím a poměrem THC/CBD bo tak ňák

Old Post 01-09-2005 v 07:57 AM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 30

Prave ty ktery jeste nejsou dozraly tak by mely mit CBD nejmin.Nekde jsem cet ze pokud chcete euforickej model je dobry to sklidit dokavad to jeste neni hnedy..To je tam nejmin i CBD ktery te umrtvujou.Me jinak po trave hlava snad jeste nikdy nebolela.Nehulis nahodou techniku?...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 01-09-2005 v 08:06 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 31

néé, z techniky si krteček dělá kalhotky. s moc kapsama.

Old Post 01-09-2005 v 14:30 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 32

to Jahudka: Mně když model nesedne tak se mi chce dycky spát, su unavenej atd atd. Ale když sedne tak nóbl. Naprostej lux. Takže co radíte podniknout........Nemůže to být hnojivem nebo nějakým jiným činitelem do kterýho se dá zasáhnout?

Jaký si to uděláš, takový to máš.....
eXecutorův první skleník
eXecutorova první lampa
3rd IN - PP, BG, LP 150w
4th IN - 1 xPP, 3xBG, 150w
eXecutorův 5th neopunk 150w kybl in

Old Post 01-09-2005 v 16:10 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2338400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív