Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Hlavně Příspěvek č. 49


se mi tu neperte...kdo se sce angažovat,nechť se přihlásí do kandidátky do příščích voleb..Dnes jsem ignoroval pracovní proces a neuměle porovnal kyku na začátku kvetení a fčil.Palice s květenstvími nabyly xxx% na objemu.

Old Post 15-09-2005 v 07:25 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 50

pekny kerik..

Old Post 15-09-2005 v 07:34 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Listy Příspěvek č. 51


v neostříhané palici,i ty menší v ostříhaných -prakticky přez noc začly taky žloutnout..

Old Post 15-09-2005 v 07:45 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THcE_GREEN
Nový Člen

Karma uživatele THcE_GREEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 52

Já si myslim že žloutnutí je přirozený, jak sem se tu dočet tak kytka schazuje listy aby se mohla naplno věnovat qjetu. Voni si ty palice s tim světle poraděj

Old Post 15-09-2005 v 11:20 AM
THcE_GREEN je offline   Profil uživatele THcE_GREEN   Find more posts by THcE_GREEN   Foto galerie člena THcE_GREEN   Click here to Send THcE_GREEN a Private Message   Add THcE_GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné Jak sem dneska byl Příspěvek č. 53




za debila....nastartoval sem mikroskop,odebral vzorek,postavil ho naštorc na podložni sklo,do štajgrove řytě,hajzl sviti jaksyk žlutě..To asy těžko poznam,ezli to je zrale..Venku pendrek světlo,tak sem vzal bednu ze zařyfku z akvarka...bo ta sviti bile...Pubescentky se klepaly na čelo,co zas fotr robi za cypoviny,pry nam začina puberta a jemu ešče neskončila...smradi.Tuž podle dřyvějši uvahy o tenkem řezu a zpominek z bilologyje,sem zrobil preparat, samozřejmě hovno vidět,na okraju vzorka par malych hřibku co se zachranily,tuž to budě ta pryskyřica !Nepoužitelne !Inak na denim světle a z fotek je to pruhledne,nezakalene,pěstuju dale,aj jak už je ten uplněk,co se ma kosit...
www.ostravak.bloguje.cz
sem tam opět jako každy den zavital,tak mě to trochu inspirovalo...nemam tych kvalit...
Tak to musím ještě doplnit,náhodou jsem nahlídl na můj grower a fšiml jsem si zelenych kostiček za které děkuji zdvořile !

Naposledy upravil gustav makovec 17-09-2005 v 16:17 PM

Old Post 17-09-2005 v 16:06 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 54

Ty vole, jak jsem si to cetl, rikam si, ten styl znam. Ze by nas ostravak pestoval a ja bych ho tady objevil ? Ale guvno

Old Post 17-09-2005 v 17:13 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

nepolapitelny Příspěvek č. 55

nejsem,ale mám rád různé hantecy...Pražák se ptá Ostraváka, helééé,pro vy mluvíítééé tak kráátcéé ?? Bo mame malo času pičo....
Tím nechci nikoho urazit a vyvolávat národnostní,ekologické,sociální,politické +++istické a co já vím ještě jaké nepokoje...Groweři fšech zemí spojte se !

Old Post 17-09-2005 v 17:31 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné Dnes Příspěvek č. 56

jsem se rozhodl...Po přečtení všech možných témat jsem se rozhodl 21 nebo 28.9.2005 provést SKLIZEň ! Měsíc by měl býti činnosti nakloněn.Polovina blizen je hnědá.Nějak se mi odsud ztrácejí příspěvky jiných členů ? Např. foto s kapičkami pryskyřičky různých barev.Kdo mi to tady loupe perníček ???

Old Post 18-09-2005 v 12:25 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 57

gustav makovec-Co ma mesic spolecnyho se sklizni?Nemelo by se to sklizet az to bude proste zraly?A jak pokracujes v praktickejch testech?
Ten obrazek sklizeni nahore se mi libi (stazeno).

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-09-2005 v 13:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

měsíc a pěstění Příspěvek č. 58

mě tak nějak zaujal při pročítání info o pěstění čehokoliv.Jsem docela nakloněn ,,alternativním´´methodám.zjednodušeně co jsem vyčet-pokud měsíc dorůstá je prý vhodné pěstit,pokud couvá sklízet.Newhodné období pro zásahy jsou Nov,Úplněk,a středy mezi těmito fázemi.No když měsíc může působiti na příliv a odliv,a pokud věříme třá i na horoskopy-tedy vliv planet,tak proč to nezkusit...Celý svět je chemie,elektřina,magnetizmus,páky osudu atd..hehe..Nevím však jak to porovnám,že...No s tou sklizní..to jsem čeče už tak zmatené..Nejvíc mě zaujala theorie o polovině blizen zralých a polovině nezralých,stav THC by měl být optimální pro High.Přezrálé canabis- žek bych obsahuje více zdegradovaného THC na CBD.No a CBD by mělo býti to uzemňující..což zas dle mého laického soudu bude prospěšné v konopné masti kterou hodlám rovněž vyrobit.Menší smrad ma ekzémek,tak to scu zkusit...Schizofrenia..Už jsem si taky fšiml,že někdo sklízí při úplňku...Abych se přiznal,taky jsem o tom přemýšlel..Jinak vzorek jsem odebral,a jako vzorné žák to nechávám v klídku uschnout,zítra večer ho zčadím!
doplňuju :
http://horoskopy.tiscali.cz/luna.php?d=20050918
http://www.horoskop.cz/vlivmesice.php

Naposledy upravil gustav makovec 18-09-2005 v 21:04 PM

Old Post 18-09-2005 v 19:12 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

zkouška Příspěvek č. 59

ohněm proběhla včera,leč nebyl jsem schopen podat žádný spisovatelský výkon, a ani žádný jiný,tedy krom toho,že jsem sežral asi tunu potravin,a celou noc se potom převaloval v loži...ráno děsná únava,ale rychle se to spravilo...dneska pokračuji,jen jedno sklo,už to pomalu ustupuje.Seno to nebude...

Old Post 20-09-2005 v 17:28 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 60

gustav makovec - Nakonec to tak spatny nebude co?.Me po tom rano hlava absolutne neboli a prave proto se zastavam o dost vic huleni nez chlastu.Po chlastu jsou kocoviny hrozny.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 20-09-2005 v 17:51 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Zdraví hlava Příspěvek č. 61

docela v poho,ale vstávat se mi nechtělotělo přežrané k prasknutí+únava celková....no z chlastu to je něco..,to my staří notoři už to máme o cosi lepší,ty začátky však byly neskutečné.Jak jsem mlád nemoh ráno polknout vyprošťováka,tak teď se tomu -když to jde -absolutně nebráním....

Old Post 20-09-2005 v 18:38 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THcE_GREEN
Nový Člen

Karma uživatele THcE_GREEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 62

Já mam tak půlku těch blizen už hnědou ale bojim se že když nechám zhnědnout fšechny tak ta druhá půlka už bude přezrálá, co s tim, mam to už čapnout a zrušit tomu tekutiny?

Old Post 21-09-2005 v 10:22 AM
THcE_GREEN je offline   Profil uživatele THcE_GREEN   Find more posts by THcE_GREEN   Foto galerie člena THcE_GREEN   Click here to Send THcE_GREEN a Private Message   Add THcE_GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 63

THcE_GREEN-skild to co uz je hnedy,zbytek tam nech a ono to jeste dozraje..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 21-09-2005 v 16:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Kombajny Příspěvek č. 64



vyjely do pole..
Vzal jsem harvester a šel s nim do kuchyně.Smradi se na sebe divně podívali a útrpně se pousmáli...vrátil jsem se do sklepa pro menší.Už se tvářily-ony-celkem normal.

Old Post 21-09-2005 v 19:09 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0771750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív