Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Paličky Příspěvek č. 65




se 75 % hnědých blizen odstřiženy, foto před a po.

Old Post 21-09-2005 v 19:12 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Lístky Příspěvek č. 66



a stonky odstraněny.Překvápko při ostřihávání květenství-- ty vole to bylo husté,to jsem nečekal...hromada hmoty...Paličky celkově byly těžké...jestli se to dá tak nazvat.Suším pomalu ve tmě a suchu, příščí středu dokončuji sběr. jo sem zapoměl-omamná nádherná vůně !

Naposledy upravil gustav makovec 21-09-2005 v 19:30 PM

Old Post 21-09-2005 v 19:18 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 67

čao gustave, není škoda rozstříhat ty krásný palice na takový malý drobení? Vcelku se to líp suší, manipuluje, zavěšuje atd. Stačilo ostříhat jen ty větší listy. No ale proti gustu žádnej dišputát, ať se daří

Old Post 22-09-2005 v 08:33 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

díky,sklízím Příspěvek č. 68

prvně,tož ani nevím jak,ale nedokážu si představit co pak s tím uschlým,takové kusy by se mi sušily pomalu a jak to pak drobit ?Spousta bordela,škoda. Tak se mi zdá,že to pak bude stačit vytáhnout ze sklenice,bez zbytečné práce a drobení,nacpat a žehnout.Čisťárna.Tak nějak jsem nenašel způsob co by mi vyhovoval..Jestli v tom mém je logická,technická nebojaká chyba,uvítam rady ! Ještě mi něco zůstalo......

Old Post 22-09-2005 v 17:14 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 69

gustav makovec - obvykle se susej palice cely a na rozdrceni se potom pouzivaj drticky.Jednu si muzes koupit i tady na groweru.Dela se to tak protoze cim je mensi plocha matroše ve styku se vzduchem tim min THC casem oxiduje.Proto se susej cely palicky a pak podle potreby kus odlomis,rozdrtis drtickou a pak pripadne zhulis..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-09-2005 v 17:51 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru ol rajt Příspěvek č. 70

jednoduše,polopatisticky,pro nás lamy.Věřím v Boha,ale věda je věda...Příšče suším celé paldy.
doplněk..
projel jsem znovu internet-23.9.
- * rady zahrádkářům: sklízíme kapustu a zelí, vysazujeme hyacinty..
schizoška jak sfiňa..28 ruším.Bez tak je to svátek...
zítra finíto..sem hajgl,ale poslední slovo.Díval jsem se na to dneska ožralým okem,dosti to zhnědlo,prostě zelí je nutno sklidit...

Naposledy upravil gustav makovec 22-09-2005 v 21:37 PM

Old Post 22-09-2005 v 19:42 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné dokonáno jest Příspěvek č. 71




kytka brutálně obrána ode všeho co se podobá květu.Tak s tím FIM na začátku to byl těžký úlet,jak jsem tak pochopil,květové výhonky či pupeny asi těžko bude možno stříhat FIM....jedyně ty co rostou nahóóóru...Sakra,doufám,že se kytka vzpamatuje....Kořeny zredukovány na cca 1/3 ,poté zasazeno do stejné piksle,ale nového substrátu na muškáty s agroperlitem,+ hrstička NPK + zalito H2O... řízci-2-žijou..

Old Post 23-09-2005 v 18:10 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

ze ,,vědeckých´´ Příspěvek č. 72




důvodů jsem nařízl stonek paldy a roztrhl jí na půl,zajímavé..Na kytku teď svítím úsporkou,chtěl bych tak 16/8 tmy

Naposledy upravil gustav makovec 23-09-2005 v 19:07 PM

Old Post 23-09-2005 v 18:26 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 73

gustav makovec - co s ni hodlas delat ted?Budes ji svitit 18/6 a donutis ji zase rust?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 18:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

do h... Příspěvek č. 74


už půl hoďky se tu snažím dorvat obrázky a nejde to..šajse, Chtěl bych opět pokračovat v růstu...uvidím,chtěl bych pjěstit co nejdéle... Jo a potřeboval bych to tu přejmenovat,název tak nějak z mé blbosti neodpovídá obsahu a další lamy jako já by zbytečně mátl...Administrátory prosím o nový název,Dík. Třeba : Mengeleho první growing..Jak usmrtit konopí...Makofcova první kytka...

jóó´už to funguje...už Ti to roste..

dopl.obr.do posl.přísp.

Old Post 23-09-2005 v 19:03 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 75

gustav makovec - posli PM nejakymu MODovi a ten ti tema presune trebas do outdoor nebo galerie.

Jinak ja bejt tebou tak bych ty kytce ted svitil 24/0 aby se zase vratila na rust a pak to postupne snizoval.

Gustav - jakto ze nemas PM?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 19:07 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru proč nemám PM... Příspěvek č. 76

no to je jednoduché,proto že jsem makovec... Nějak jsem to čeče ještě nestudoval,páč jsem to nepotřeboval,dneska v noci to zmydlím...Svítit budu tedy 24 ! dík

Old Post 23-09-2005 v 19:13 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THcE_GREEN
Nový Člen

Karma uživatele THcE_GREEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 77

zdar groweři, dostal sem tu prima radu že mam sklidit uzrálí paldy a zbytek nechat zrát. Stalo se, ale protože sem to sestřihl jenom na jedný straně tak se mi kytka nahla tíhou druhý strany. SHIT

Old Post 26-09-2005 v 11:13 AM
THcE_GREEN je offline   Profil uživatele THcE_GREEN   Find more posts by THcE_GREEN   Foto galerie člena THcE_GREEN   Click here to Send THcE_GREEN a Private Message   Add THcE_GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

vzhldem Příspěvek č. 78

k tomu,že češi jsou docela kreativní národ, někdy nádor, a upletou bič i z hovna,tak to neřeš, ostrouhej kus kolíku na konci do špice a vyrob podporu,jako třeba pro rajčata,přivaž špagátkem..,nebo něco podobného...

Old Post 26-09-2005 v 19:51 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 79

krásný počtení...++++
k cyklu 24/0- radil bych návrat na 18/6 za měsíc je to ok...good revering....moc se mi líbí, že tu kytičku zkusíš do příštího roku-dík za inspiraci mám taky takovou menší-mohl bych ji zkusit vrátit

...

Old Post 29-09-2005 v 01:37 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec dolů díky, Příspěvek č. 80

zatím to vypadá,že kytka je v kytkovém nebi...jestli se ještě vzpamatuje nevím..ale hledám každý den nový lísteček...nabiju batery a přidám smutné foto,příště bych to zkusil 4-7 dní před kosením přidat více světla,třeba by jí to tak šíleně nesejmulo... Jinak hulí se velmi dobře...

Old Post 29-09-2005 v 18:04 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6554640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív