Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

než jsem založil Příspěvek č. 33

tento vlákno, a vůbec než jsem našel Grower,tak jsem pročítal :
http://matt.jinak.cz/flytojoint/kniha/00uvod.html
http://matt.jinak.cz/flytojoint/kniha/03kapitola.html
atd.atd..
a vůbec všechno co se dalo najít, docela mě to zaujalo,ale praxe je praxe.Když se potřebuju zliskat,stačí mi birouš nebo slivovička,víno atd.,vůbec chlastám rád...Ale travka se mi zdá krom toho kouře v pajšlu poměrně šetrnější.Proto i já bych rád pěstil High,nikoliv těžké zmašťovadlo...Vidím to taky na co nejmenší obsah CBD z zdegradovaného THC.Praxe...moc sem toho nenahulil,to se pak těžko porovnává... ale to příjde,škoda těch promrhaných už dneska 36 jáří..

Old Post 01-09-2005 v 17:37 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

tak jsem zas dneska po práci Příspěvek č. 34



měl slinu,zobl jednoho birouše,pak pět slivovic,a místo sentimentu začal pěstovat...a fotit..stříhl jsem opravdu jenom kousíček a už se suší na monitoru...kurde to se nedá vydržet....fčil fak vidím,že sem hnedka nemusel přestat hnojit,blizny hnědnou,ale furt dost jich je bílých..kytka porostla jenom o pár cm,kvete a vypadá to tak,že vystříhat všechny listy v paldách je nesmysl a taktéž je tam všechny nechat.Ty co jsou šmiklé přiměřeně-vypadají nejnafouklejší -objěmovjě...Bacha na mě -dělám to poprvé ! Příklady si berte jinde! Tohle je pouze report z prvního woknoru!

Naposledy upravil gustav makovec 07-09-2005 v 20:28 PM

Old Post 07-09-2005 v 20:15 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné cca +- 35-40 dní Příspěvek č. 35



co kytka začla kvésti,dva dny předchozí jsem jí opět zastrčil do skříně, a vytáh na slunko jen na 6 hodin,fčil bere sluneční záři co to de...jestli dožiju zítřka večera-zhulím ten kousek...
Ta hnojka co sem posledně psal : zelené granule Hydro komplex-Nějaký HausMaxHorbach či kery šlak,kde jsme to koupili už nevím,ale brali jsme to hlavně na květ muškátů.-obsah P se mi zdál dobrý.Cena 1Kg/cca 60Kč
N 12,4%
P 11,4 %
K 17,7 %
Mg 2,7 %

Naposledy upravil gustav makovec 07-09-2005 v 20:51 PM

Old Post 07-09-2005 v 20:37 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baddream
Nový Člen

Karma uživatele baddream - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 36



Na balkone se mi ohybaji palky(viz.foto), sklidit nebo pockat (jak asi dlouho)? Jsem zacatecnik a uz se mi zbihaji sliny. Dik

Old Post 09-09-2005 v 15:20 PM
baddream je offline   Profil uživatele baddream   Find more posts by baddream   Foto galerie člena baddream   Click here to Send baddream a Private Message   Add baddream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

dneska Příspěvek č. 37

sem to dneska zobl a něco je v hlavě...možná větší množství než v 1 sklence by bylo patrnější.Včera a dneska mi rapidně zežloutly staré velké listy mimo palice.se mi to už nechce fotit.zítra..
Baddream-mám tmavší blizny, asi tak 1/3-1/2 všech kvítků,květy smrdí čím dál víc po hovnech.těžko se mi píše..

Old Post 09-09-2005 v 18:32 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 38

baddream-fotky se do cizich pestitelskejch threadu nedavaj.

gustav makovec-Sleduju tvuj thread.Ani k tomu neni co rict mas to pekny na to ze jedes prvni a to jeste windoorovku.Jinak ty fotky v tech nekonopnejch fotkach taky pekny.

Tak at to jde minimalne jako do ted

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-09-2005 v 18:53 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

díky Příspěvek č. 39

za chválu ! Napřezrok ,až zas bude svítit Oskar něco nasadím na ozdobu na okno.Doufám,že seženu pořádnou sazenici.No třeba i moje kytka přežije zimu..MengeleGrower..ale takový 5cm pařez v květináči..Chtělo by to vyhlásit soutěž o největší,nejhezčí,atd pařez. cizí fotky mi nevadí...Svojich mám dost hodně,různé kvality,tolika zajímavých a krásných a škaredých věcí na světě..

Old Post 09-09-2005 v 19:10 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baddream
Nový Člen

Karma uživatele baddream - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 40

Jahodo, asi to dost dobre nechapu, toto je privatni forum? Sel jsem logicky: Zaklad info/ sklizen. Pokud se tu ma prazentovat jen Gustik, tak me uchazi smysl fora. p.s. mam to teda sklidit, nebo jeste nechat, to je oc tu bezi.

Old Post 09-09-2005 v 20:28 PM
baddream je offline   Profil uživatele baddream   Find more posts by baddream   Foto galerie člena baddream   Click here to Send baddream a Private Message   Add baddream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

klííííd Příspěvek č. 41

ogaři,hlavně zdraví,,,,cíl máme společný,Jahudka! má v podstatě pravdu,zas na druhou stranu mi fotky nevadí,páč můžem srovnávat, což bude prospěšno dalším lamám jak já.Doba pokročila-vystřízlivění a musím doznat škopkobol,jak zde již bylo dříve zmíněno zkušenějšími.Smích sice byl,až se mi koutky natáhly v křeči...ne nadlouho,cca1hod.v palici slabo,ale hulil jsem toho dosud málo,těžko porovnávat,bylo to zatím nejslabší co jsem zažil.Sklizeň má asi ještě čas,ale my si to nenecháme vysvětlit....třeba za pět jáří jestli dožijem už nebudem tak nedočkaví...No ono v podstatě to bychom měli hodit na mě,měl sem to tady spíš nazvat Mengeleho první woknor !

Old Post 09-09-2005 v 22:36 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 42

baddream-Privatni forum to neni to mas pravdu.Je ale takovym nepsanym pravidlem na groweru,ze kdyz nekdo zalozi pestitelskej thread diskutuje se tam okolo jeho growu pripadne se mu radi.Pokavad se ty chces na neco zeptat co se netyka primo tematu tak si to bud nekde vyhledas a nebo si zalozis svuj thread..
Me to nevadi ze sem davas fotky jen jsem te upozornil ze se to obvykle nedela no.Nekdo by ti za to moh dat K- ...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-09-2005 v 00:37 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

pokračování Příspěvek č. 43




tak jsem to bliknul,ty dva dny 6 hodin na světle zbytek ve skříni kytku řek bych stresly.Světelné dny se krátí,asi by k tomu taky došlo později.Myslím,že je to nežádoucí,zas na druhou stranu to mohlo motivovat kytku k větší produkci THC...Štve mě ,že v místě FIM -dva spodní přesleny -mi uschly starší velké listy,které jsem plánoval,že budou vyživovat zbytek kytky po zásahu...no a taky jsou tam květy..na obrázku je patrné zbytnění stvolu po ohýbání-drátem,pozdě,kdy už byl stvol zdřevnatělý a napraskl.

Old Post 10-09-2005 v 08:00 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

pokračuji Příspěvek č. 44




pokračuji,nestíhám,tak sem zanedbal i kfětiny,velké listy žloutly,tak jsem je vystříhal úplně všechny,v palicích nikoliv.3 členné listy nevystříhané v palici jakoby jí ubíraly objěm kvjětenství,viz obr.Palice boční jsou těžké,ohýbají stonky.nehnojím zalívám 1* denně,slunko co to jde,blizny hnědnou,poslední test opět s bolehlavem...

Old Post 14-09-2005 v 18:32 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné no ješče Příspěvek č. 45



dvě foto

Old Post 14-09-2005 v 18:37 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 46

Fakt pekna kytka a ted si ji dovedu obvzvlast predstavit kdyz je tam ten metr..
A to,ze te po tom boli hlava je fakt divny.Me se to jeste nikdy nestalo.Buhvi co to je skutecne za model..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-09-2005 v 18:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

theoreticky Příspěvek č. 47

je to nějaká xtá generace a já vlastně pjestuju seno že...Nebo jsem jen prostě přepracován a místo toho, abych se konečně pořádně vychrápal ,tak hulim....Nevěším hlavu.Hůře jsou na tom ti, co jim to ňáké kurvy ukradly....

Old Post 14-09-2005 v 19:02 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 48

To : Jahudka, o com to tu kecas prosim ta ake nepisane pravidla , preco by si sem nemohol dat fotky, vypada to tak, ze okrem teba to tu nikomu nevadi.
Ja som tento thread navstivil, aby som videl, ako vypada zrela palica tak neopruzuj a radsej porad a ked nevies poradit, tak radsej nic nepis hawk.

Old Post 15-09-2005 v 01:52 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8377430 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív