Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 801

citace:
Původní příspěvek od 1+1=2
Nalezl sem jeden takovej zajímavej list viz. foto. Od tý dužiny to je uschnutý kompletně... nevím čím to může být, kytky vypadají zdravě... Mám je v 24. dnu květu a nerad bych aby mi to něco překazilo... Díky za rady...

Takto začíná bramborová plísen, začne to schnout od spod a pokračuje dál, až to napadne vše, během několika týdnů, tato houbová nemoc odebírá rostlině hořčík. Je potřeba držet spíše suché květináče a pokud to bude pokračovat, tak Kuprikol a nebo cokoliv co obsahuje hydrooxid mědi, měď není toxická, ale likviduje mycelium houbových nemocí, postup této nemoci zrychluje přehnojení dusíkem, mělo by to začínat od špiček listu, list postupně seschne a pokračují další.

Grow Max 150W

Old Post 01-05-2015 v 14:29 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 802

citace:
Původní příspěvek od spachal

Peroxid se obecne nesnasi s enzymy, pozor na to. Plus na strankach JIDB je to take popsane, nekombinovat.

Ano, peroxid degraduje veškeré organické části, kořenák atd, ale v připade nemoci muže jet rostlina jen na hnojivech, jiný zpusob likvidace kořenové plisně v hydru neznám. Je to jak u lidí, antibiotika také nejsou zdravá, ale v případě nemoci je to menší zlo.

Grow Max 150W

Old Post 01-05-2015 v 14:32 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 803

Bárt: Moc díky za ujasnění Tak sem je vzal teďka kuprikolem a za 2 dny budu opakovat. Tak doufám, že to všechno dopadne dobře...

Ještě abych si ujasnil, kolik se tam dává kuprikolu na 1l? Tady na G jsem se někde dočetl, že 2g ale třeba tady: http://eshop.skudci.com/kuprikol-50-3x40g co sem tak vyčetl, tak dávaj 40g na 4-5l vody a z toho jsem na 8g na 1l.... tak jak teda?

Naposledy upravil 1+1=2 01-05-2015 v 15:11 PM

Old Post 01-05-2015 v 15:00 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Obecné :'( Příspěvek č. 804



nevíte někdo co se stím dá dělat ?? :/
Po měsíci co rostli za oknem sem je přesadil do většího a dal ven. Za 3-4 dny se začlo dělat tohle..
za každou radu budu moc vděčný

Old Post 01-05-2015 v 16:07 PM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Re: :'( Příspěvek č. 805

[QUOTE]Původní příspěvek od Yuri420
[B]nevíte někdo co se stím dá dělat ?? :/
za každou radu budu moc vděčný

měl sem je doma asi měsíc, přesadím, hodím je ven a po 3-4 dnech se na nich začlo dělat tohle..

Old Post 01-05-2015 v 16:14 PM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychoXXX
Stálý Člen

Karma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 806

diky kolegove za zajem -info a nazory, zatim se to moc neleci, a male naznaky tam su.. dam pak vedet ako to postupilo..
wataz som znizil z 600w na 400w,
koncentrace roztoku h2o2 1% +
EC 1.8

ako casto dolevat a kolik h2o2 na 50L nadrz pre udrzani dlhodobej rozumnej koncentraci roztoku?

Old Post 01-05-2015 v 20:41 PM
psychoXXX je offline   Profil uživatele psychoXXX   Find more posts by psychoXXX   Foto galerie člena psychoXXX   Click here to Send psychoXXX a Private Message   Add psychoXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 807

Yuri420: Spálené od sluníčka. Stává se mi to i na paprikách když je předpěstovávám pod zářivkou.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-05-2015 v 21:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuri420
Nový Člen

Karma uživatele Yuri420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 808

Díky za Info sázím 2. rokem a právě jsem ještě nezažil že by lístky ztratili barvu až do bleda. Myslíš že to muže být tím že sem to zalíval brzo z rána ? já to tak právě dělal furt a vždycky pohoda žadnej problem, protože co jsem hodně četl, tak když se zalívá na večer a třeba pak ještě sprchne tak se dost často dělají kořenové plísně z důvodu přelitého květináče. A stím já právě vubec zkušenosti nemam tak chcu tomu raději předejít každopádně jsem si ještě říkal jestli by to nemohlo být zimou přes večer a ranní studenou rosou, páč poslední 3 dny néni nějak extra dvakrát moc hezky a právě co je hnusně tak mi to začlo zlobit... :/ tak jsem je prozatím hodil do garáže kde je teplota asi průměrová mezi venkem a domovem, světlo tam svití a lístky co byly na odpis jsem ušmikl. Tak uvidíme jak to pujde dál Snad jenom k lepšímu. A ještě jednou díky za RADU

Old Post 02-05-2015 v 09:42 AM
Yuri420 je offline   Profil uživatele Yuri420   Find more posts by Yuri420   Foto galerie člena Yuri420   Click here to Send Yuri420 a Private Message   Add Yuri420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rampepurda
Nový Člen

Karma uživatele Rampepurda - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 809



Zdravím přátele zahradníci Moc prosím o radu co se mi to deje s kytkama. Pestuju poprve a vubec nevim kde jsem udelal chybu. Za kazdou radu budu vdecny

Old Post 05-05-2015 v 19:35 PM
Rampepurda je offline   Profil uživatele Rampepurda   Find more posts by Rampepurda   Foto galerie člena Rampepurda   Click here to Send Rampepurda a Private Message   Add Rampepurda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 810

citace:
Původní příspěvek od Rampepurda
Zdravím přátele zahradníci Moc prosím o radu co se mi to deje s kytkama. Pestuju poprve a vubec nevim kde jsem udelal chybu. Za kazdou radu budu vdecny


Ahoj , vidím to hodně mokré, dodržuješ správnou zálivku s dostatečným proschnutím ? Vypadá to že to jde od spodu to zloutnuti ,tak to nebude nedostatek dusíku. Nechal bych proschnout.(kyprit,větrák..) Je v hlíně nějaký perlit? Přijde mi takový rašelinový (ten není asi moc vhodný) ten substrát. Jinak at se daří:-)

Old Post 06-05-2015 v 10:55 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 811

zdar poradí někdo ??

Old Post 06-05-2015 v 11:42 AM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
messer23
Nový Člen

Karma uživatele messer23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 812


ejhle fotka není, tak teď už snad

Old Post 06-05-2015 v 11:47 AM
messer23 je offline   Profil uživatele messer23   Find more posts by messer23   Foto galerie člena messer23   Click here to Send messer23 a Private Message   Add messer23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubblegum
Nový Člen

Karma uživatele bubblegum - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 813


Ahoj, prosím o radu. U pár nejspodnějších listů se začali objevovat žlutohnědé fleky, teplota v boxu 27 a vlhkost 40-50%. Jinak hnojím každý den hnojivy Canna Terra 1:200.

Old Post 11-05-2015 v 13:41 PM
bubblegum je offline   Profil uživatele bubblegum   Find more posts by bubblegum   Foto galerie člena bubblegum   Click here to Send bubblegum a Private Message   Add bubblegum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Obecné Příspěvek č. 814

citace:
Původní příspěvek od bubblegum
Ahoj, prosím o radu. U pár nejspodnějších listů se začali objevovat žlutohnědé fleky, teplota v boxu 27 a vlhkost 40-50%. Jinak hnojím každý den hnojivy Canna Terra 1:200.



Nemám rád hledat na fotce co by mi řeklo stáří kytky,co je to za fenu (konkrétněji),substrát...A hlavně hodně napoví sem vyfotit a upnout celkový vzhled kyti

Old Post 11-05-2015 v 18:10 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterPAN
Nový Člen

Karma uživatele PeterPAN - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 815


ahojte, mam takyto problem, listy sa tak divno stahuju do seba (foto)

popis: pestujem zo semienka, je to feminizovany Frisian Dew od DP, je stary asi 2 tyzdne, rastie v parenisku pod sklom, teplota sa pohybuje v noci 15°C cez den az 40°C, samozrejme je tam spravene aj automaticke vetranie cez horuce dni, vlhkost sa snazim drzat okolo 50% (zalezi aj od toho ako je vonku)

dakujem za rady

Old Post 12-05-2015 v 06:55 AM
PeterPAN je offline   Profil uživatele PeterPAN   Find more posts by PeterPAN   Foto galerie člena PeterPAN   Click here to Send PeterPAN a Private Message   Add PeterPAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 816

citace:
Původní příspěvek od PeterPAN
ahojte, mam takyto problem, listy sa tak divno stahuju do seba (foto)...


Ja by som povedal že je to teplotný stres, inak jej podla fotky nič nechýba, až na tie extrémne rozdiely v teplote prostredia. Skús ju cez deň nechať mimo pareniska, dal by som ju tam na noc pokiaľ sú noci studené.

Old Post 12-05-2015 v 09:41 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 817



zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

Old Post 12-05-2015 v 17:35 PM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 818

Tiež mi to robí v skrini . Čepele sú až nabudené . No teplota mi moc neskáče stalo se to jak boli na okne a odtiaľ šli rovno do skrine odvedy sú také dve . inak v poho .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 12-05-2015 v 18:17 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 819

[QUOTE]Původní příspěvek od nickN
zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

něco jsem vypátral....prolil jsem substrát a naměřil PH 5,4,vim že jsem to tu někde viděl u podobného problému.asi to má následek špatný příjem nějaké živiny...co fčíííl.....zkusit něčim zvednout PH a pátrat dál...

Old Post 12-05-2015 v 20:59 PM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amelia.sky
Nový Člen

Karma uživatele amelia.sky - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Žloutnucí listy od středu Příspěvek č. 820

zdravím, pěstuji letos poprvé a posledních pár dnů po přesazení mi žloutnou listy, jakoby od středu a uhnívají.. jsou zatím v substrátu na kaktusy.. možná to bude už někde řešeno, ale kvůli práci nemám vůbec čas na pročítání.. prosím pomozte, věcné rady čím pohnojit nebo co s tím udělat.
http://s23.postimg.org/km6oh9raz/20150513_061833.jpg

Old Post 13-05-2015 v 05:41 AM
amelia.sky je offline   Profil uživatele amelia.sky   Find more posts by amelia.sky   Foto galerie člena amelia.sky   Click here to Send amelia.sky a Private Message   Add amelia.sky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaatarinaa
Nový Člen

Karma uživatele Kaatarinaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 821

ahoj, nevim kam mám to šupnout tak napišu sem. Jak mám aplikovat ten nimbovy olej - jako postřik ale nevim v jakich proporcjich? chci to nastřikat jako prevence indoor a outdoor - oboji ve hlině- diky...

XXX KATARINA

Old Post 13-05-2015 v 09:38 AM
Kaatarinaa je offline   Profil uživatele Kaatarinaa   Find more posts by Kaatarinaa   Foto galerie člena Kaatarinaa   Click here to Send Kaatarinaa a Private Message   Add Kaatarinaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterPAN
Nový Člen

Karma uživatele PeterPAN - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 822



ahojte, viete niekto poradit prosim,

najskor sa divno stiahla do seba (vid. foto1) a za dva dni takto zoschli listy (vid. foto2)

popis: pestujem zo semienka, je to feminizovany Frisian Dew od DP, je stary asi 2 tyzdne, rastie v parenisku pod sklom, teplota sa pohybuje v noci 15°C cez den az 40°C, samozrejme je tam spravene aj automaticke vetranie cez horuce dni, vlhkost sa snazim drzat okolo 50% (zalezi aj od toho ako je vonku), substrat na vysev a mnozenie

dakujem za rady

Old Post 14-05-2015 v 07:33 AM
PeterPAN je offline   Profil uživatele PeterPAN   Find more posts by PeterPAN   Foto galerie člena PeterPAN   Click here to Send PeterPAN a Private Message   Add PeterPAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacix7
Nový Člen

Karma uživatele lacix7 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 17  

Upozornění prosím!!!!! rychle o pomoc !!!!!!!!! Příspěvek č. 823



čau lidi....předem jsem omlouvám jesli se to tu už někde psalo ale potrebuju rychle poradit co je mím svěřencům..problém je v tom že od spodní část kytky nejvíce na listech se mi dělají hnedé až nafialovělé fleky a potom celý list zežlotne a stonek je také mírně nafialovělej

Naposledy upravil lacix7 14-05-2015 v 15:29 PM

Old Post 14-05-2015 v 15:16 PM
lacix7 je offline   Profil uživatele lacix7   Find more posts by lacix7   Foto galerie člena lacix7   Click here to Send lacix7 a Private Message   Add lacix7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 824

To může být cokoliv, každopádně proboha proč už tak velkou kytku trápíš v malém plastovém průsvitném kelímku, když už musí mít víc místa pro kořeny, představ si, že by tě zavřeli do tak malého prostoru, taky by jsi sesychal a žloutnul..okamžitě přesaď do něčeho většího a kytce se omluv, třeba to ještě rozdýchá :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-05-2015 v 15:31 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 825

2PeterPAN-tiež sa mi to stalo a to z dovodu velmi vysokej teploty takze byt tebou tu teplotu nejak znizim na 30 a menej °C, pretoze tak vysoke teploty ake tam tebe panuju nie su vobec vhodne pre naše ruzičky.
Zdarec.


Old Post 14-05-2015 v 16:11 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 826


Toto se mi dnes objevilo na par listech je to plisen,padli???nemam cas sedet u pc a projizdet grower. Diky za pomoc.

Old Post 14-05-2015 v 20:39 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 827

vypadá to spíš přehnojeně a jestly myslíš ty bílý flíčky tak to mi spíš přijde jak uschlý kapky vody

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 14-05-2015 v 20:44 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 828

Hnojim biobizz podle tabulek bez enzymu.. a uschly kapky vody ?ja nepostrikuju:/

Old Post 14-05-2015 v 20:53 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Obecné hilfe bitte Příspěvek č. 829


citace:
Původní příspěvek od nickN
zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

safra,má tam být fotka listu co je v púvodnim příspěvku. nejde mi to z telefonu editovat

Old Post 16-05-2015 v 07:52 AM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 830

citace:
Původní příspěvek od senssistar
Toto se mi dnes objevilo na par listech je to plisen,padli???nemam cas sedet u pc a projizdet grower. Diky za pomoc.

Máš to na hranici přehnojení a ty rezavé skvrnky ukazují už zasolenost, potř. proplach.

Grow Max 150W

Old Post 16-05-2015 v 19:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 831

Ok dekuji dneska sem zalil vodou z upravenym ph staci?nebo ood sprchu??mam koupit enzymy??

Old Post 16-05-2015 v 20:00 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENSON
Nový Člen

Karma uživatele BENSON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 2 

Dotaz Problémy s Listy Příspěvek č. 832



Ahojte Groweři početl jsme si tady dost ale stejně bych raději konkretni pomoc na můj problém Viz Listy - na konečkach se toči nahoru vypadaji jako by usychaly a oběvuji se na nich takove světle proužky nebo čárky Všiml jsme si že i stonky u kolena listu jakoby fialověli. Jednu NFT už 6 grow a je to muj prvni problém hnojky AH. zatim Druhy tyden pěkně prokořeněné bíle bez závad. Hnojivo zatim poloviční dávky dnes sem vyměnil vodu hnojky 3/4 Koncentrace podle tabulky všechno jedu jako všechny grovy...Světlo 400W přepnuto na digitalním předřadníku.
.. muže mi někdo poradit včem by mohl byt zakopaný pes děkuji moc

Old Post 17-05-2015 v 09:21 AM
BENSON je offline   Profil uživatele BENSON   Find more posts by BENSON   Foto galerie člena BENSON   Click here to Send BENSON a Private Message   Add BENSON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 833



Ahoj groweri,
mam asi 6 tydnu stare kytky v substratu predhnojenem na 6 tydnu...ted jsem to dvakrat pohnojil plagronem s polovicnim mnozstvim nez je doporuceno v zalivce a 2x postrik BioBizz a tohle mi zacali delat listy...
Je to prehnojeny nebo Ph..pH jsem meril a je 5.5

Old Post 17-05-2015 v 15:06 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 834



Objevil sem male cerne tecky na koncich nekterych spodnich listu.
Co myslíte ? Já zatim spider mites.

Mam doma uz dlouho přípravek PhyTol od Organic Nutrients, tak to alespoň vyzkoušim.
Píšou 100% Organic - Agricultural Grade - Super Concentrate Kills and Repels Eggs, Larva, Nymphs and Adults of: Mites... asi to budu muset opakovat jestli z tech vajicek neco vyleze.. jestli sou to fakt vajíčka

Tady je naněj link:
http://store.organicagsolutions.com...Code=phytol32oz


citace:
Původní příspěvek od Mazar1000
Ahoj groweri,
mam asi 6 tydnu stare kytky v substratu predhnojenem na 6 tydnu...ted jsem to dvakrat pohnojil plagronem s polovicnim mnozstvim nez je doporuceno v zalivce a 2x postrik BioBizz a tohle mi zacali delat listy...
Je to prehnojeny nebo Ph..pH jsem meril a je 5.5

O chorobách, škůdcích a problémech s pH: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22499
Jinak myslim ze tvuj problem by mohl byt tim PH 5.5 jestli ho drzis dlouhodobe.
Třeba nedostatek vápníku vypadá podobně jako tvoje foto:
Vápník bude vyloučen z látkové výměny při pěstování v hlíně při pH 2,0 - 6,4. Vápník se nejlépe vstřebává při pH 6,5 – 9,1.

NEPŘIDÁVEJTE ŽÁDNÉ ŽIVINY, ABYSTE NAPRAVILI NEDOSTATEK, DOKUD NESROVNÁTE PH ! Širší meze pro hlínu jsou 5,8 - 6,5 a já myslim, že by se mělo PH jednotlivých zálivek měnit v tomto rozsahu protoze kazdy prvek se nejlip vstrebava pri jinem PH.

citace:
Původní příspěvek od BENSON
Ahojte Groweři početl jsme si tady dost ale stejně bych raději konkretni pomoc na můj problém Viz Listy - na konečkach se toči nahoru vypadaji jako by usychaly a oběvuji se na nich takove světle proužky nebo čárky Všiml jsme si že i stonky u kolena listu jakoby fialověli. Jednu NFT už 6 grow a je to muj prvni problém hnojky AH. zatim Druhy tyden pěkně prokořeněné bíle bez závad. Hnojivo zatim poloviční dávky dnes sem vyměnil vodu hnojky 3/4 Koncentrace podle tabulky všechno jedu jako všechny grovy...Světlo 400W přepnuto na digitalním předřadníku.
.. muže mi někdo poradit včem by mohl byt zakopaný pes děkuji moc

Ten samej thread o chorobáh atd:
U tvejch fotek (chtelo by to foto za realnyho svetla!) mi to připomíná problém s Draslíkem kterej je u všech procesu spolecnejch s vodou a tobe se krouti listy nahoru jako kdyz je malá vlhkost.
Nedostatek draslíku = špičky listů, okraje se kroutí, jsou spálené a umírají. Na ilustracni fotce jsou listy stejne svraštilý a ohnutý nahoru jako utebe.
Pokud máte nízkou relativní vlhkost, můžete si vsadit na to, že se brzy dostaví nedostatek draslíku kvůli odpařování vody z rostlin.
Draslík bude vyloučen z látkové výměny při pěstování v hydro při pH 4,0 - 4,5, 6,0 – 6,5.
Draslík je nejlépe vstřebáván z hydro systému při pH 4,7 až 5,3 a 6,7 až 8,5.
Takže jestli máš spatny ph, malou vlhkost a velkou teplotu tak musis vsechny ty 3 veci napravit..
Jinak Červené řapíky a stonky jsou normální u mnoha druhů konopí, ale může to být také příčinou nedostatku (P), (A), (K) a (Mg) . - Takže to neni moc dobrej ukazatel. Kazdopadne mas na hdro asi normalni hnojiva ktery to vsechno obsahujou tak jestli kytka neco z toho neprima tak je na vině PH nebo Teplota...

To bate: Klony dost často prostě odhodí nejspodnější listy, a kdyz jich maj dost nahoře tak to neni problem. Tvoje kyti nevypadaj na nejidealnejsi podminky, ale dej jim cas, slunicko a jen obcasnou vodu s dobrym ph a oni se normalne rozrostou - vypadaji normalne.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 19-05-2015 v 20:06 PM

Old Post 19-05-2015 v 08:21 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 835



Zdravím přátelé,
klony jsou týden zasazeny v substrátu guanokolog. Zalivku provádím obden odstatou vodou záleží na vyschnuti. Dvakrát jsem daval guano extrakt. Rostlinky jsou venku a přes noc za oknem. Víte někdo co to muze být? Dik za help

Old Post 19-05-2015 v 13:31 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weed 4 Ya
Nový Člen

Karma uživatele Weed 4 Ya - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 836


Ahoj groweři, jedu 3 noname semínka AF pod 70W sodíkem, květníky 1,75l (přesazeno z 1l květníků kde se už mačkaly) se substrátem pro kaktusy a sukulenty z toho 30% perlit +dolomitický vápenec 30g na 5l substrátu, určitě nepřelívány, drenáž z keramzitu, zalévám až po vyschnutí hlíny odstátou vodou. Zezačátku jsem hnojil guánem z mořských ptáků NPK 3-6-3, ale pak se začaly objevovat tyto skvrny. Hledal jsem hledal ale nejsem si jistý co by to mohlo být, zda hořčík, vápník nebo draslík tak jsem začal hnojit Terra Growem od Plagronu NPK 3-1-3 ve 3/4 dávkování 4ml / l, jednou týdně provádím zálivku s 10 kapkami 30% peroxidu vodíku na 1l vody pro okysličení půdy, do zálivky jsem přidal maličko hořké soli a provedl postřik kuprikolem. Zatím se to zdá být zastaveno ale jednu kytku jsem musel prakticky skoro celou ošmikat (skoro lollipoping). Spíše se vyskytuje u starších listů ale postupně postihují náhodně celou rostlinu, také u žilek a mezi němi začínají být rezato hnědé skvrny a spodní listy jakoby vykazovaly deficit N.Ještě dodám že zásadně nepostřikuju pod světlem, teplota den 28, noc 21-23, ventilace nonstop, vlhkost 50-60%, konečné PH zálivky 5,8-6,2, upravuji kys. citronovou v prášku.

Old Post 20-05-2015 v 13:36 PM
Weed 4 Ya je offline   Profil uživatele Weed 4 Ya   Find more posts by Weed 4 Ya   Foto galerie člena Weed 4 Ya   Click here to Send Weed 4 Ya a Private Message   Add Weed 4 Ya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shady93
Nový Člen

Karma uživatele Shady93 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 837

Zdravím groweri, mam taky problem z listami jednej rastliny, vsetky ostatne su uplne v pohode, proste zacali jej schnut listy zhruba od stredu rastliny, suchnutiu predchádzali také zvlastne tmavé hnedé flaky takmer po celom liste. Co by to mohlo byt, myslim ze rastlina prestala aj rast, respektive dost sa spomalila . Mam to v hydropoonie s pouzivam startovaciu sadu metrop, myslite ze to je prehnojene? Kedze dodrzujem hnojenie podla tabuliek, ostatnym sbsolutne nic nieje. Dik za odpoved , prikladam foto

ps: ph je okolo 5,7 EC 1,2 . teplota cca 25C, vlhkost okolo 70
je to zaverecna faza rastu

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=35334

Naposledy upravil Shady93 20-05-2015 v 14:34 PM

Old Post 20-05-2015 v 14:13 PM
Shady93 je offline   Profil uživatele Shady93   Find more posts by Shady93   Foto galerie člena Shady93   Click here to Send Shady93 a Private Message   Add Shady93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Re: Problémy s Listy Příspěvek č. 838

citace:
Původní příspěvek od BENSON
Ahojte Groweři početl jsme si tady dost ale stejně bych raději konkretni pomoc na můj problém Viz Listy - na konečkach se toči nahoru vypadaji jako by usychaly a oběvuji se na nich takove světle proužky nebo čárky Všiml jsme si že i stonky u kolena listu jakoby fialověli. Jednu NFT už 6 grow a je to muj prvni problém hnojky AH. zatim Druhy tyden pěkně prokořeněné bíle bez závad. Hnojivo zatim poloviční dávky dnes sem vyměnil vodu hnojky 3/4 Koncentrace podle tabulky všechno jedu jako všechny grovy...Světlo 400W přepnuto na digitalním předřadníku.
.. muže mi někdo poradit včem by mohl byt zakopaný pes děkuji moc



špatný PH

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 21-05-2015 v 11:08 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 839

citace:
Původní příspěvek od bate
Zdravím přátelé,
klony jsou týden zasazeny v substrátu guanokolog. Zalivku provádím obden odstatou vodou záleží na vyschnuti. Dvakrát jsem daval guano extrakt. Rostlinky jsou venku a přes noc za oknem. Víte někdo co to muze být? Dik za help


Možná trošku přihnojit ale zatím bych to neřešil stejně jak ten starý list, který bych časem utrhnul. Nové listy vypadají zdravě, takže bych u toho problém neviděl.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 21-05-2015 v 11:10 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Hydroponie Žluté listy v 2.měsíci květu Příspěvek č. 840



Nějaké kytky jsou žluté jiné v pohodě zelený.Viz foto.
Ph:6.1
Ec:2.0
Hnojení:AH

Old Post 21-05-2015 v 20:00 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 841

Teplota min:17 stupnu,max:27 stupnu

Old Post 21-05-2015 v 20:34 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green ROX
Stálý Člen

Karma uživatele Green ROX - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 842


poradí někdo? plíseň? je to na jedné rostlině, ostatní okolo jsou zdravé, postižené jsou velké listy s tendencí nakazit mladé lístky, kytka je v kýbli venku.. díky za rady

Old Post 26-05-2015 v 19:13 PM
Green ROX je offline   Profil uživatele Green ROX   Find more posts by Green ROX   Foto galerie člena Green ROX   Click here to Send Green ROX a Private Message   Add Green ROX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 843



Ahoj, začali sa mi prejavovať mierne zmeny na listoch, zatiaľ lokálne na dvoch rastlinkách 2z5. Podľa toho čo som sa dočítal mal by to byť asi nedostatok Mg následkom nespávneho pH. No niesom si istý. Po preplachu mam pH na výtoku 7,2. Ph zálievky upravujem na 6,5 kyselinou. Preplach prebehol. Čo myslíte, čím to bude? Ďakujem.

Hlina, 18/6, Teplota:24, Vlhkosť 50-55, hnojím JIDB podľa tab. 2+1 (deň)

Old Post 28-05-2015 v 13:12 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 844

citace:
Původní příspěvek od krobak
Ahoj, začali sa mi prejavovať mierne zmeny na listoch, zatiaľ lokálne na dvoch rastlinkách 2z5. Podľa toho čo som sa dočítal mal by to byť asi nedostatok Mg následkom nespávneho pH. No niesom si istý. Po preplachu mam pH na výtoku 7,2. Ph zálievky upravujem na 6,5 kyselinou. Preplach prebehol. Čo myslíte, čím to bude? Ďakujem.

Hlina, 18/6, hnojím JIDB podľa tab. 2+1 (deň)


Podle mě málo hnojíš a tim se meni PH.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 28-05-2015 v 13:16 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 845

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX


Podle mě málo hnojíš a tim se meni PH.


Ahoj, prisolil som, znížil pH. Som zvedavý ako zareagujú. Dík.

Old Post 29-05-2015 v 10:56 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 846


Ahojte , je to na listech díky teplu moc průser? Sem pár dní před kosou.Díky

Old Post 29-05-2015 v 20:33 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 847

scars - vypadaji uplne v pohode, nic bych neresil mas to moc pekny

Old Post 29-05-2015 v 20:47 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 848



Ahoj všichni, mám takový malý problém s automaty. Jeden automat na fotkách 1-3 by měl být automazar od jednoho zdejšího člena. Problém je z fotek hned zřejmý. Stonek u hlíny je seschlý. Příčina byla asi ta, že jsem jedno ráno dlouhý stonek trochu přikryl hlínou a večer jsem našel kytku položenou na hlíně a po odkrytí hlíny, kterou jsem nahrnul ke stonku, jsem našel takovou zlost.
Je možné rostlinku ještě nějak zachránit anebo to už nemá smysl?
Letos zkouším automaty prvně a tohle už je druhé kolo. V prvním kole mi taky z nějakého důvodu umřeli (asi jsem to přelil, fakt nevím). Zde jsem si dával bacha a zase se to nepovedlo. Pěstování automatu je asi fakt složité pač mám letos zasazeno celkem dost regularů a vše se má čile ke světu.

Další věc která jde vidět na mojem druhém automatu je to že kytka je stará už pomalu třetí týden a pořád má okolo 1 cm (tak stejně stará je i automazar na prvních třech fotkách ale ten je také divně malý na to jak je to staré). Při špatném počasí jsem je nechal pod barevnými LED pásky kdy jsem jim svítil 18/6 červenou a modrou a to se trochu "rozjely"xD.
Může mi prosím někdo říct, co dělám špatně?

Jinak obě jsou na balkoně, jižní strana, jsou v koši na odpadky 20-30l+-, hlína jest smíchanina ze dvou substrátu, které byly předhnojené.

Moc díky za každou radu

Old Post 01-06-2015 v 18:08 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 849



01 - Celý automazar
02 - Špatný stonek automazara
03 - Listy automazara
04 - Další malinkatý automazar (origo semínko, název neznám pač jsem ho už zapomněl)

Old Post 01-06-2015 v 18:10 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 850

Pixxel: Stala se mi stejná věc. A podle mě to bylo vysokou vlhkostí. Ale kytka už to nerozdýchá.
Ale jinak nevím.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-06-2015 v 00:07 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0348260 seconds with 49 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív