Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pot of Gold in da NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Hydroponie Pot of Gold in da NFT Příspěvek č. 1




Zdravím kolegy,

nový i starý nadšence.

Chci vám představit můj další počin v mém boxu 240x120x200.

Osvětlení 2x600W HPS s Waveflector XL.

Ventilace prima klima 680m3/h s regulátorem.

Hnojiva Canna Aqua + Canna Rhizoton+ PK13/14 Atami+ Canna flush+ Atami Enzyme

Osazenstvo:

26 ks Pot of Gold

Medium:
1x Lager multiduck osazeno 23xks
1x Grow tank 45 3x ks

Kytky mám v plánu zastřihnout a pomocí kolínek tvarovat, bude to pro mě premiéra tak snad se to povede.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 03-06-2013 v 13:17 PM

Old Post 09-05-2013 v 10:18 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 2

Jí myslel, že Pot of Gold už neexituje, že se ten model jmenuje trořku jinak....? Kdyžtak smázni.

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 09-05-2013 v 13:26 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 3


Zdravím, nejsem si jist, ale v encyklopedii jsem ho našel. Něco o něm zde.

Pot Of Gold
The Flying Dutchman Seed Company

Fenotyp: Indika


Oficiální popis:
Kompaktní zařízení, která produkují masivní výnosy, a také jedním z nejvíce pryskyřic kmeny v našem výběru. Pot Of Gold je jedna z příkladem The Flying Dutchmen semenářskému podniku. V rafinované hašiše sladkou chuť a velmi silný fyzický efekt, tento kmen nechat přilepená na vaše sídlo na hodin. Dobré pro mnohé lékařské aplikace. A peníze tvůrce, zlato třepačka, je pravda, pryskyřice bomba!

Kvetení: 55 - 70 dní

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 10-05-2013 v 09:17 AM

Old Post 09-05-2013 v 14:04 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 4

Jo jo "Hrnec plnej zlata" už jen název něco napovídá
Asi před 2 roky jsem měl možnost ho jet v hlíně,tehdy to bylo asi nejúspěšnější kolo co jsme měli s kolegou,opravdu výnosná genetika,kompaktní tvrdé květy a lepidlo..Jsem zvědav,budu sledovat

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 09-05-2013 v 22:24 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 5


Ke genetice, vše sedí jak píše milkbyrtr a mám to i od matkáře potvrzený.

Dneska vám představím 26 kousků, příprava a výběr klonů na ten počet z jedné matky byl hodně špatný. Dostal jsem 30 klonů z toho tři nebyly pořádně prokořeněný a jeden jsem neopatrností zlomil. Což je škoda a teď mi do počtu chybí dva řezy. Nicméně se nedá nic dělat a budu se muset s tím smířit a tu ztrátu kompenzovat tím, že kytky trošku vytvaruji a zaplním prostor.

Systém jsem z předminulého kola vyčistil a udělal malý úpravy. Velký NFT jsem trosku předělal, hodil do roviny a spád jsem pořešil tak, aby se roztok dostával všem rovnoměřně.

Tkaninu a doporučuji to všem, jí předem natáhnout a před vysazením krásně prolít, navlhčit, aby se krásně napnula a nevytvářily vzduchový bubliny, potom jí seříznout tak 5cm od výtoku pak vsadit řezy.

Kostky jsem pufroval v tomhle případě celý dva dny, nechal jsem je jen ponořený v upravené vodě s kořeňákem. Nicméně jsem musel tři dny upravovat PH v NFT pač se pořád zvedalo. Po třech dnech se PH ustálilo.

Závlaha probíhala tak, že jsem dal první den 4x po půl hodině a každý druhý den jsem tam tu půl hodinu přidal a sledoval jsem, jak se rozrůstají kořeny. Asi 4 den jsem jim dal NONSTOP závlahu.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 13-05-2013 v 10:13 AM

Old Post 10-05-2013 v 05:23 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 6




Růst 6 den 18/6

Teplota Den/Noc 30/20°C ( docela rozdíl, přemýšlím, že nasadím stolní
větrák)

Vlhkost Den/Noc 60/80%

Odtah jede na 30%.

PH -ve velkém (BNFT) 5,8, v malém (SNFT) 5,8

EC - BNFT 1,24, SNFT 1,22

Teplota roztoku, tady zkusím trošku experimentu. V BNFT jí držím kolem 20,5°C, a SNFT jí držím kolem 22°C, zdá se mi že v tom menším kde je o něco větší teplota se kytky víc rozjely.

Vše držím podle mě v těch pokuď možno nejlepších tolerancí. Kytkám to prospívá a brzo se budu chystat k záštipu. Některý kytky co byly bídně prokořeněný jsou pozadu, takže vyberu silný jedince, který zaštípnu.

1.foto - BNFT
2.foto -spolu, v rohu malý NFT
3.foto - znovu BIG NFT (BNFT)

Klony, z minulé zkušenosti, ty silnější jedince jsem se snažil dát do stran, ty slabší do středu, měl jsem zkušenost, že ve středu se kytkám dařilo podstatně lépe, tím mi stínily ty krajní. Teď se toho budu snažit vyvarovat a kytky pomocí kolínek redukovat.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 10-05-2013 v 10:28 AM

Old Post 10-05-2013 v 05:39 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

POG je suprgenetika zde odkaz na foto co sem měl vNFT v tvém podání to bude velmi zajímavý
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=494508

Old Post 12-05-2013 v 00:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od CHoosse23
POG je suprgenetika zde odkaz na foto co sem měl vNFT v tvém podání to bude velmi zajímavý
http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=494508


Ahoj, zitra až bude čas pořádně si pročtu tvůj treed o víkendu nebyl na to čas. Podle fotky to vypadá velice lákavě. Měl jsem příležitost ho kouřit z venku i ze vnitř a síla je docela hard.
Nebudu mluvit o vůni a kvalitě téhle genetice. Teď už nemůžu vydržet, jak se to bude chovat při růstu. Prý docela táhne, mam to prý brzo přepnout..

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 13-05-2013 v 09:31 AM

Old Post 12-05-2013 v 18:57 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 9






Růst 8 den 18/6 po záštipu

Teplota Den/Noc 30/20°C

Vlhkost Den/Noc 60/80%

Odtah jede na 30%.

PH -ve velkém (BNFT) 5,5, v malém (SNFT) 5,8

EC - BNFT 1,06, SNFT 1,18 - EC vstupní vody je 0.65

Teplota roztoku - BNFT 21°C
- SNFT 22°C

Nevím proč, ale dva dny se mi drželo ve velkém NFT ph stabilně na 5,8 včera jsem měřil PH a naměřil jsem 7. Vůbec nevím proč se tak stalo. Vůbec mi nic nenapadá. Řeším dvě varianty. Ta první je, že jsem přidal den předtím do nádrže trochu kořenového stimulátoru a druhá, že kytky začaly žrát , ale to by spíš PH lezlo dolů. Nenapadá někoho proč se tak stalo? V malém NFT jsem udělal to samý jenže tam PH vylezlo z 5,8 na 6,1. Spíš ten kořenák s tím asi zahýbal, ale, že by až tak ?

Změna PH se dneska projevilo na listech, různě se kroutí a flekatí. Dneska což je 10 den růstu přidám víc roztoku, kytky vysáli na min k čerpadlu a EC slezlo 0,15, takže začínají papat a to taky mohlo ovlivnit to PH, ale jak jsem psal spíš by šlo dolů.

foto 1,2,3,4 - BNFT po záštipu

foto 5 - SNFT po záštip


Je vidět že některý kytky jsou pozadu hold je nebudu tak roztahovat a budu spíš koukat na to, aby drželi výšku s ostatníma. Ty větší budu řešit zas naopak, ohýbat a ohýbat.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 13-05-2013 v 10:29 AM

Old Post 13-05-2013 v 09:47 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 10




Kytky se mi podařilo zaštípnout docela dobře, vršky použiji na ven. Přidávám foto kořenů. jsou krásně bílé, snad se mi podaří takhle bílý kořeny udržet až do konce. Budu solit maximálně do EC 2,0.

Jelikož to sem dávám s malým spožděním tak včera jsem použil už dvě kolena. Bude vidět na dalším příspěvku hned jak budu mít čas ho sem nahrát.

Stonky vypadají robustně, až mi to mile překvapuje jaký základ se kytka vytváří. Jen dneska dořešit do nestabilní PH, vím že je někde zakopaný pes, ale nedá se nic dělat člověk se tomu nemůže věnovat, jak by chtěl. Věřím, že po dopuštění nádrže bude PH stabilní. Vše radši budu míchat mimo a pak dolívat vyhnu se pak nepříjemnostem výkyvu PH.

Chtěl bych se pak zeptat až budou kytky větší zkušenějších growrů jak mam umístit ventilátory, mam dva klipsňáky a jeden stolní. Předem díky za rady.

foto 1 - Pohled shora na záštip
foto 2,3- pohled na kořeny

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Naposledy upravil LonGermaX 13-05-2013 v 10:09 AM

Old Post 13-05-2013 v 09:55 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 11

No pěkně se ti to rozrůstá,jen tak dál ty "zletej hrnčíři"
co se týče těch větráku,tak bych si hlavu nelámal,jeden do rohu,druhy naproti a jestli máš stojanovej,tak ho pověs před vstup.
Já používám jen jeden velký stojanový,který pověsím vzhůru nohama před vstup a zazipuji viz: http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=478940

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 13-05-2013 v 15:43 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od milkbyrtr
No pěkně se ti to rozrůstá,jen tak dál ty "zletej hrnčíři"
co se týče těch větráku,tak bych si hlavu nelámal,jeden do rohu,druhy naproti a jestli máš stojanovej,tak ho pověs před vstup.
Já používám jen jeden velký stojanový,který pověsím vzhůru nohama před vstup a zazipuji viz: http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=478940


Díky milkbyrtr. Rozrůstá se to pěkně, vidím to každý den takže mi to už ani nepřijde. Díky za radu asi to moc řešit nebudu, nějak to tam narvu, počítám pár dní po přepnutí, že je tam hodím. A ten nápad vzhůru nohama je vynikající ,-)

Včera proběhla výměna roztoku. Ještě včera mi zlobilo PH, vím jedno kořenákem to nebylo pač se to dělo jen v jednom systému. Takže musím vyloučit ještě dvě možnosti a to takový - budˇjsem přidal PH up, místo PH down ( chyba odstraněna flaštičku jsem strčil daleko od ostatních), nebo jak jsem pořešil úpravu systému tak jsem tam dal dva pozinkový šrouby, který mohou kondenzací par uvolňovat do systému nějaký věci? Ale že by až tak? Dneska až naměřím tak uvidím.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 14-05-2013 v 06:23 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 13

Zdar LonGermaX

Tak koukám že to tady zase parádně rozčísneš! Nastartováno máš hezky!
To ph je peklo, taky zase řeším, stoupá a stoupa a snižuju a snižuju, opět NFT a Flo Gro taky to samé, nemůžu tomu přijít na kloub, vše vydezinfikováno, žádné zbytečné předměty než čerpadlo, s keramzitem ve FG nebo bez v NFT a pořád stejný problém ze stoupáním ph. Ale za nějaký čas se to ustálilo, tak doufám že ted to bude to samé.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 14-05-2013 v 21:53 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 14

Zdar Hopíku,

Snad se start povedl. Jak jsem psal jen to PH mi zlobí, ale po výměně se snad už ustálilo. Je možný, že jsem tam dal fakt to PH up. Každopádně dneska se to už nehýblo. Právě, že mi to PH od kostech zvedalo jen tři dny a pak klid a zas za pár dní to šlo až tak nahoru jako, kdybych je nepufroval. Noc nic teď už to snad bude dobrý.

Zkoušel jsem včera ohýbat a povedlo se mi dva šlahouny zlomit. Asi jsem měl ještě chvíli počkat až povyrostou a necpat tam ty kolena. Nedá se nic dělat chybami se člověk učí.

Dneska nebudu línej a dam si vedle do kalfasu odstát vodu a naředím roztok na dolití a vedle kýbl s menším Ph na ředění. Do teď jsem vše míchal rovnou v nádrži a nedoporučuji to kytkám se to moc nelíbí.Když už mělo by se to vypnout a hodilo by se ještě jedno čerpadlo na promíchání, abych to co tam mám nemusel rozpojovat. Ale nesmím být tak zhýčkaný. Nejlepší by bylo, jak si jednou psal mít dole vypouštěcí ventil a tím vše vylít promíchat a zpátky načerpat. Hodně by to ulehčilo práci. Příště to tak asi vymyslím pač ta nemožná manipulace a přístup a celá výměna a dolívání mě štve.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 15-05-2013 v 09:40 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 15

Já si míchám zálivku taky zvlášt v 10l kanystrech, buďto ve 3 nebo 6 podle toho kolik budu dolévat. Vždy odstátá voda min 24 hod, snížím na ph 5,5 už vím že ph- které používám potřebuji 3,3ml/10l aby bylo 5,5 Potom přidávám co potřebuji a nakonec opět srovnám PH když je třeba.
V NFT mám radši čerpadlo na míchání permanentně zapnuté, míchat to v nádrži na ostro bych si netroufl a stejně mrcha stoupá.

Jsem 4 dny před tebou, válčíme to skoro stejně

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 15-05-2013 v 22:04 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Já si míchám zálivku taky zvlášt v 10l kanystrech, buďto ve 3 nebo 6 podle toho kolik budu dolévat. Vždy odstátá voda min 24 hod, snížím na ph 5,5 už vím že ph- které používám potřebuji 3,3ml/10l aby bylo 5,5 Potom přidávám co potřebuji a nakonec opět srovnám PH když je třeba.
V NFT mám radši čerpadlo na míchání permanentně zapnuté, míchat to v nádrži na ostro bych si netroufl a stejně mrcha stoupá.

Jsem 4 dny před tebou, válčíme to skoro stejně


Taky to tak má fungovat, nevím co jsem si zas umanul. Já mám kalfas, který zabrala voda na dešťovku, tak jsem s ní včera zalil zahrádku a šup s ní tam kam patří. K tomu mam ještě zednický kýbl 20l. takže mam po ruce kolem 100l. Tak snad těd už to bude Ok. Dam malý update.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 16-05-2013 v 05:28 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-03-2011 - 400W-Pot of Gold, Ice.. - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3661250 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív