Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Az4zeL
Nový Člen

Karma uživatele Az4zeL - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 257

hulim furt, min 5x za den o vsednich dnech, no a o vikendu ani nevim, to se vzdycky tak zhulim ze ani nevim jak se dostanu dom. Dneska chcu 1 den vynechat nebo aspon ze si dam az vecer, tak doufam ze se mi to podari

Old Post 28-10-2005 v 10:57 AM
Az4zeL je offline   Profil uživatele Az4zeL   Find more posts by Az4zeL   Foto galerie člena Az4zeL   Click here to Send Az4zeL a Private Message   Add Az4zeL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Az4zeL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 258

a to to mám jako počítat?
ne, je fakt že poslední dobou pálím docela dost, ale spíš často než velké dávky... každý den k večerní spokojenosti mi stačí jeden dva minibongy (skla), bohužel to nejde dohromady s učením takže si dobře plánuju kdy jo a kdy ne
jenomže když kouknu do pixle, zděsím se kolik sme toho stihl spálit vpodstatě sám a hlavně kolik toho zbývá... tenhle víkend a FINITO
ále kdesi v mlhách osudu vidím svítit dvě 70W HPSky a furt se přibližujou a přibližujou , takže situace se zlepší do té doby budu navštěvovat soudruhy dealery, nebo spíš growery co za rozumnou cenu prodávají přebytky

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 28-10-2005 v 11:11 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 259

Tak vetsinou ctyrykrat....Dvakrad ve skole, a dvakrat odpolenne(ale vetsinou vickrat.:-D)
A jakej model??Ve skole vetsinou venek, protoze to je preci jenou skola, a odpoledne poradny Skunky....

Old Post 28-10-2005 v 11:30 AM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 260

snark: jo tady vidim, že hulim fakt symbolicky. Nicméně mě obtěžuje pocit závislosti. a když sme na sebe včera s chotěm koukali rudejma očima, tak jsem se musela stydět. Ne, takhle jsem to nechtěla, takový lidi jsem kdysi (dávno) odsuzovala.
Každopádně se rozhodlo, že odedneška tejden se nebude hulit (dneska se ale bude chlastat, zejtra se určitě hrozně pohádáme, pozejtří budem pravděpodobně taky chlastat a ve středu to můj milý nevydrží a já budu mít alespoň pocit, že jsem na tom líp).

Old Post 30-10-2005 v 06:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 261

nemam kquoty na huleni.... kdyz je a chci tak si ubalim...... kdyz sem na to sam, tak se snazim tam toho narvat min,..,,,, ale nakonec sem pak hafo zmasteney a zasekley.... alle proto to delam
kdys je vic lidi, tak se vic huli....
no doted sem hulil naky kyti co mi rosty na balkonu - nakej pekne fialovej venek a jeste k tomu vaprcaney, ale nestezoval sem si( he mati to sklidila a ususila, ze bude masticka - ale ja uz mam byt prolezlej....predemnou nic neschovaj) ... no a jelikoz to ted doslo, tak to jistej kamosi - ikdys maj uz taky min nez na zacatku sklizne....
zima bude tuhá....

Old Post 30-10-2005 v 10:31 AM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadiver
Nový Člen

Karma uživatele Hadiver - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 262

Teď po sklizni hulím skoro stále outdoory (ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer) ale tak očas i ten indoor (2x-3x za týden). Měl bych jsi nejspíš dát pauzu tak ale když někdo furt nabízí a jak tady bylo řečeno: "Ještě mě to furt dává víc než bere.". Školu a ostatní povinnosti zvládám. Tak co. Hulme tak jak to jenom jde!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 01-11-2005 v 15:09 PM
Hadiver je offline   Profil uživatele Hadiver   Find more posts by Hadiver   Foto galerie člena Hadiver   Click here to Send Hadiver a Private Message   Add Hadiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 263

Hulím tet po sklizni celkem fest!ale už sem si řekl že budu trochu omezovat tak to vychází tak na 2krat tydně,ale když je co kutit tak i 3krat deně

Old Post 01-11-2005 v 16:03 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 264

citace:
Původní příspěvek od Omnihash
Hulení 3300 brk za rok a půl je hodně těžká závislost, ale podle mejch zkušenosí se z jedný krabučky filtrů vyjede max. polovina, zbyek rozdáš, poztrácíš nebo se zasekneě na dělání filtrů na sucho


filtry fak nestrácim, jinak máš pravdu... bzla to hodně těžká jízda zručnosti...

Old Post 02-11-2005 v 10:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 265

Tohle období po sklizni je psycho... Denno denně out of the reality.. Zhulit, nažrat, zhulit, nažrat, zhulit, fotbálek, nažrat, bedna, spánek... Už mi z toho jebe Musím se dostat z toho začarovaného kruhu!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-11-2005 v 10:17 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 266

moltres: hihihihi...souhlas s tebou, akorat jsem uz nasel brzdu....obcas uvarim neco z maslicka....to te pak predhuli na dva dny....:-))) (teda jak kdy..)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 10-11-2005 v 18:24 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 267

FURT!!!

Old Post 10-11-2005 v 23:45 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta filozofie
Nový Člen

Karma uživatele Rasta filozofie - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 268

já to mám asi takhle pondělí až čtvrtek se snažím fak ne jen když je příležitost (to tak 3 až 6) někdy mám ve čtvrtek večer malej pátek, no pátek to je klasika tak 20 špeků (musim špeky manželka odmítá bongo) sobota to jedem už od rána(tak 6 až 10 špeků) první raní v posteli a je krásný celý den. A neděle to je klasická očista bongo odstřelim se do vyšší sféry tohoto světa, pak meditace večer svůj organizmus vyčistím vínem a ještě brko na dobrou noc.

x

Old Post 16-11-2005 v 21:57 PM
Rasta filozofie je offline   Profil uživatele Rasta filozofie   Find more posts by Rasta filozofie   Foto galerie člena Rasta filozofie   Click here to Send Rasta filozofie a Private Message   Add Rasta filozofie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 269

to Rasta filozofie: hahaha tak to je fakt husty a muzes jeste dejchat? pri tom kvantu to musi byt docela mazec. A vinem se cistis tak ze se poblejes? Ja sice hilim podebne ale "jenom" 20 speku za vecer mi prijde fakt nadnesene. A mimochodem co kouris. Ja dam s zenou tak 3 max 4 speky za vecer a uplne to staci. Mimochodem asi bych te rad poznal osobne. Peace

Old Post 16-11-2005 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paul
Nový Člen

Karma uživatele Paul - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 6  

:-) Příspěvek č. 270

Jak kdy .. Když je nuda tak si dám . PS. Nuda je pořád

Old Post 17-11-2005 v 21:26 PM
Paul je offline   Profil uživatele Paul   Find more posts by Paul   Foto galerie člena Paul   Click here to Send Paul a Private Message   Add Paul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 271

No taky se musím přidat a pochlubit jak moooc velkej jsem hulič

Podle mě nezáleží na tom kolik toho člověk vyhulí, ale jak mu sedne Velká konzumace konopí, není nic dobrýho, ale pokud to člověk snáší ....... každej podle svého

Já si brčko dám, když mám chuť, řekl bych, že nejraději hulím sám, , ale i u s kámarádama si rád dám...

Na hulení funguješ jako lepší člověk, když víš kolik je pro tvoji mysl dobrý vyhulit

A nemám rád ty partičky co držej hubu a mají před sebou broskvovej čaj místo piva

Old Post 17-11-2005 v 21:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 272

Claune:broskvovej čaj???

my first time

Old Post 17-11-2005 v 23:01 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3011670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív