Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Odtah ze stínítka,kam s větrákem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Kam s větrákem do odtahu?
U stínínítka
Uprostřed roury
U vývodu vzduchu z pěstírny
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Dotaz Odtah ze stínítka,kam s větrákem? Příspěvek č. 1

Zdar lidi.Chci udělat mému stínitku odtah a zajímalo by mě do jaké části odtahu (tý trubky) mám umístit větrák.Hned u stínítka,uprostřed roury,na konec?Na konec se mi to zdá nejlepší,ale nevím.Budu vděčný za všechny rady.Dík

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 21-04-2005 v 18:27 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

Tady je každej dává jinam a myslim si, že je jedno, jestli bude na začátku, uprostřed nebo nakonci, protože ten tvůj větrák má nějakej statickej tlak a průtok.
A ani jedna z těch veličin se nedá ovlivnit pozicí větráku
Co je pohodlnější nevím, prostě sem ho prdnul na stěnu a je to

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 21-04-2005 v 19:23 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

Asi těžko ti může někdo poradit, když neposkytneš další info. Jakej větrák, trubka, stínítko atd. Docela se tady rozmáhá " poraďte, najděte mi to" Stačí opravdu jen hledat. Já jsem na G našel taky všechno a nemusel kvůli tomu zakládat hafo zbytečnejch threadů. Peace.

Old Post 21-04-2005 v 19:24 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 4

Rozdíl tam určitě bejt musí.Teplo se cestou trochu ztratí.Mě by hlavně zajímalo jaký je rozdíl v tahu vzduchu:začátek-konec.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 21-04-2005 v 22:00 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 5

Je lepší mít větrák až na úplném konci odtahové roury, t.j. v místě, kde vzduch z větráku už proudí volně do prostoru. Je tam chladnějc a prý se mu taky ten vzduch líp táhne než tlačí..

A jsem drsně zvědavej, kdo by ho dával doprostřed roury.. Zcela mi uniká smysl toho řešení. Kdo na to přišel, nějakej špekulant?

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 22-04-2005 v 00:49 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 6

Kdyz date od stinitka sonoflex (roura s tlumenim hluku) pak vetrak typu ufo poveseny na gumicky a za nim zase kus sonoflexu k dire ve stene skrine, mate vetrak uprostred a jeho hluk je na obe strany tlumem sonoflexovou rourou.

Kdyz mate cool tube, dal bych vetrak na cast kde saje vzduch a fouka ho na vybojku. Tam je vzduch studeny a vetrak pak netrpi teplem. Kdyz nemate stinitko s pritahem, ale jen s odtahem, tak asi na konec roury, nebo proste dale od vybojky, aby netahal primo ten velmi horky vzduch. Z hlediska tlaku je IMHO jedno zda vetrak z dlouhe roury saje, nebo do dlouhe roury fouka.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 22-04-2005 v 06:14 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
.....by hlavně zajímalo jaký je rozdíl v tahu vzduchu:začátek-konec.


Je-li na zacatku, tah je mensi, nez kdyz je na konci. Uz se to tady (asi predloni) resilo (treba tady).

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 22-04-2005 v 06:37 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 8

Takže já mám takovou otevřenou cootube.Je tam 150ka.Jeden větrák fouká na sodíkovku z jedný strany - asi 10 cm od sodíkovky a ten druhej co vzduch adtahuje je od sodíku asi 5 cm.Tímto způsobem je cyrkulace vzduchu pod sodíkem vyřešená - vzduch se tam pořád mění.

Old Post 22-04-2005 v 11:15 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
... dale od vybojky, aby netahal primo ten velmi horky vzduch. ...


Ja mam 3 vetracky na 12V v serii asi 5 cm od vybojky a nijak jim to zatim neskodi. No a abych nemusel resit jestli na zacatek nebo na konec, tak mam jeste Euro1 na konci

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 25-04-2005 v 16:50 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 10

to nechapu vzduch bys mel tahat od vybojky k objímce...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 26-04-2005 v 12:17 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Zajímalo by mě,jestli je lepší dát u cooltube odtah na stranu elka s objímkou,nebo na druhý konec.Myslím,že k elku,ale asi mi řeknete že je to jedno:-)


Foukam do hadice, ktera vede na tu stranu, kde je sklenena spicka vybojky, tedy objimka je na druhem konci.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-04-2005 v 13:15 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

4czechglock/nejsi debil?velice zajimavy tema

Naposledy upravil 16-05-2005 v 19:14 PM

Old Post 16-05-2005 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

Ahoj vsem. No mozna budu jedinej, ale ja bych stinitko s odtahem nedoporucil vubec Ne vazne. Ja jsem ho mel na 600W a je to k nicemu. Puvodne jsem tam mel mit klasicky Euro 2, ale to nic neodtahne. Tak jsem pro jen tak zkusil napojit na odtah Ufo 375m3/h a...nic. No uplne presne o jeden stupen min. Cooltuba nakonec -5 stupnu. Kazdopadne se tesim na reakce...vzhledem k planovane prestavbe skrine bych rad nejakej napad

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 22-05-2005 v 17:44 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 14

Tu teplotu počítáš v celé skříni, nebo pod sklem?Já mám CT hlavně proto, aby kytky mohli bejt na ní přilepený.Teplotu va skříni tím ani tolik neřeším, i když i ta trochu klesne.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 22-05-2005 v 18:23 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Tu teplotu počítáš v celé skříni, nebo pod sklem?Já mám CT hlavně proto, aby kytky mohli bejt na ní přilepený.Teplotu va skříni tím ani tolik neřeším, i když i ta trochu klesne.


Ty neresis tolik teplotu ve skrini? No ja ji resim dost. Merim totiz teplotu ve skrini. Rozhodne CT ne kvuli tomu, aby mohli bejt holky na ni prilepeny. Musel bys mit hodne silnyho sneka abys odtahl opravdu vetsinu tepla...

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 22-05-2005 v 18:35 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 16

Taky mám 150W (brzy 250W) a ty 600W .Taky je rozdíl ve velikosti skříní atd.Někdy jsou podmínky natolik rozdílné, že nelze srovnávat.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 22-05-2005 v 18:43 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8391370 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív