Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Chronic, White Russian - 600W, indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Chronic, White Russian - 600W, indoor Příspěvek č. 1

Čauves všem. Tak jsem opět po malé pauze rozjel SOG. Během dvou dnů dodám první fotky.

Chronic, White Russian....budu potřebovat pomoct s rozlišením holek. Bohužel nevim která je která

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 23-06-2005 v 08:38 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 2

sem s tim....jsem zvědav.... předešlí rostlinky vypadaly luxusně...

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 23-06-2005 v 09:37 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 3

furt nic,tak co bude s těma fotkama.....?

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 24-06-2005 v 09:13 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4






Cao, tak tady je prvni varka fotek. Spis jen ukazka skrine a tak.

Montalne 6 holek. Behem dneska pridam jeste dve. Nevim resne kolik, ale mam namichany White Russian a Chronic.

Jinak jsem dal dva dny jen voda. Dnes poprve Roots2 a Phytamin. Postupne budu pridavat jeste Alga Growe a Wortel.

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 24-06-2005 v 09:27 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 5

ten ultrazvukovej zvlhčovač mam taky,za ty prachy šlape dobře.....jinak skříň nevypadá špatně,kolikátkou svítíš?

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 24-06-2005 v 09:54 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 6

nazdar seniore
ak tam máš tú 600,tak nieje nebezpečné mať ju tak nízko?ať se darí

Old Post 24-06-2005 v 11:02 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

to Matrix:
Svitim druhou. Driv jsem mel 10 holek. Ted 8. Na fotkach 6,a le pridal jsme dve do 5l kvetinacu. Jinak souhlasim se zvhcovacem, je v pohode. Musel jsem si ale nechat udelat hygrostat pro udrzovani zvolene vlhkosti. Jinak obecne...je prave docela problem udrzet pozadovanou vlhkost. Musi se vychytat privod a odtah vzduchu tak, aby se vlhkost drzela ve skrini. Bez hygrostatu a regulatoru otacek jsem toho nikdy nedocili. Jinak kdyz nesvitim, tak maji holky 27C a vlhkost 65-70%, coz je super. Kdyz svitim (jde naplno klima), mam tam okolo 50%.

to Lubo:
Zarivka je 35cm nad kyti. Je to cool tuba a diky zapojeni na ufo se docela dobre odvadi teplo. Tohle zapojeni doporucuju, hodne mi vyhovuje. Ale pozor na to, aby bylo ufo vzdy zapnuty kdyz se sviti...hrozi vzniceni uhliku ve filtru.

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 26-06-2005 v 18:52 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 8

senior:při zhasnutí 27C a při svícení???

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 26-06-2005 v 19:13 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
senior:při zhasnutí 27C a při svícení???


Pri sviceni od 27 - 31 (max).Vetsinou je to o 2 stupne vic nez je teplota venku. Coz je slusny si myslim. Co myslis?

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 26-06-2005 v 19:30 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 10

Jo, není to špatný.Jen na růstu by to mělo být při zhasnutí okolo 20C.Já jsem teď v hajzlu, protože v těch vedrech mám 35C při zapnutý a kytky vadnou.jestli to nezlepší druhej větrák na CT, tak věšim pěstování na hřebík.Growroomek mám v podkroví rovnou pod střechou.Asi se přestěhuju...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 26-06-2005 v 19:37 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Jo, není to špatný.Jen na růstu by to mělo být při zhasnutí okolo 20C.Já jsem teď v hajzlu, protože v těch vedrech mám 35C při zapnutý a kytky vadnou.jestli to nezlepší druhej větrák na CT, tak věšim pěstování na hřebík.Growroomek mám v podkroví rovnou pod střechou.Asi se přestěhuju...


Jo to znam...kamos to ted resil taky. Vyresil koupi klimatizace )

Jinak jsem taky ovlivnen venkovni teplotou, proto asi 20 nehrozi...skoda

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 26-06-2005 v 19:57 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 12

Jó klimoška.Prohledávám teď net a čumim po nějakym mikrořešení.Stačilo by něco slabšího a hlavně na to musim mít money.Nevíš o něčem???

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 26-06-2005 v 20:00 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
Jó klimoška.Prohledávám teď net a čumim po nějakym mikrořešení.Stačilo by něco slabšího a hlavně na to musim mít money.Nevíš o něčem???


No kdyz se mi ptal kamos, tak jsem hledali, hledali a mikroreseni ktery bude opravdu funkcni neexistuje. Jedine na bazi zvlhcovani, ale to je pro nase ucely o nicem.

Rozhodnuti padlo na klimu od Alasky z Makra. Cena 9500,- funguje slusne, trosku hlucnejsi, ale da se to. Dej vedet jak jsi to vyresil.

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 26-06-2005 v 20:04 PM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 14

Panove to je v pr***** Zjistil jsem, ze jsem nedostal Chronic a Rusy, ale mam Bílou Vdovu. Ach jo, to je kolikrat komunikace s lidma...asi to sam znate

O vikendu budou novy fotky.

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 01-07-2005 v 10:03 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senior
Stálý Člen

Karma uživatele senior - 90% PěstitelskáKarma uživatele senior - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 15







Cau vsem. Omlouvam se za zdrzeni, nemel jsem k dispozici fotak. Prave dneska jsou holkam 3 tydny. V sobotu byly prepnuty. Skoncil jsem s Rootsem a Cropmaxem.

Ted jim davam Alga Bloom stridave s Bloei a postrik Phytamin. Tento tyden zacnu pridavat jeste Green Sensation.

Jinak hodnotte, radte...

Peacemaker, 600W-indoor (od skříně po sklizeň...)

Chronic, White Russian - 600W, indoor

Old Post 13-07-2005 v 07:53 AM
senior je offline   Profil uživatele senior   Find more posts by senior   Foto galerie člena senior   Click here to Send senior a Private Message   Add senior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expert
Stálý Člen

Karma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% PěstitelskáKarma uživatele expert - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 16

Zdrawím tě Seniore, čtu tady že teplotu ve skříni řešíš za pomocí klimatizace . Mám také problém z vysokou teplotou ale mám obavy z vysoké spotřeby energie. Když jede klima na plono tak bere přes 2 kw k tomu ještě lampa, větráky atd. takže spotřeba jde hodně nahoru. Obavy z mé strany nejsou ohledně zvýšených nákladu ale jestli to nevzbudí nějaké pochybnosti ze strany dodavatele. Když najednou vzroste rapidně odběr. Na baráku je to asi jedno ale v panelákových bytech.

Old Post 13-07-2005 v 09:54 AM
expert je offline   Profil uživatele expert   Find more posts by expert   Foto galerie člena expert   Click here to Send expert a Private Message   Add expert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí
10-01-2018 - White Russian 400w hps - 115 odpovědí
13-09-2015 - White Russian 4 X 600W MH - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3432600 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív