Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Konstruktivně-kriticko-diskuzní thread k vyjasňování MOD vs. USERs interakci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 161

Hanyz, to , že jsem do profilu napsal 16, nebylo fakt troubelínství, to jistě chápeš.

Jinak pokud se Jedu a Krychle jsou schopni domluvit na výmazu účtu člena na základě informací v profilu, proč nejsou schopni se zeptat dotyčného a požádat o vysvětlení?? Tady už totiž nejde jen o "klikání" a novou reg., tady jde už o peníze!! Začíná to smrdět doporučením, že čím víc výmazů, tím víc nových, placených registrací a tím víc peněz pro..........

Old Post 02-06-2006 v 00:21 AM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

Italia: uf, tak to už je fakt trochu moc, nezlob se. Tady mají co dělat pouze plnoletí lidé, u kterých se už předpokládá jistá schopnost nést odpovědnost za své činy (takže nastává i plná trestní zodpovědnost). Neumím si představit, třeba že nějaký vtipný občan ČR má fakt super náladu a chce se mu to trochu rozvířit, takže zavolá na linku 158, že má doma zloděje. Policie přijede a on jim rozesmátě sdělí "tupci, to vám nedošlo, že to byl ftip???" - asi to bude bráno zcela jinak, než jako nevinná legrace, ač to tak původně bylo myšleno. A prosím, mluvím čistě o principu, ne o tom, jak je závažný, proč volá na policii. Principem pro mě je, že pravidla (v tomto obrazném příkladu jde o zákony) JASNĚ říkají, že toto je zneužívání a bude potrestáno tak a tak. Pravidla Groweru JASNĚ při registraci, červeným písmem a centrovaně, hovoří o tom, že toto je server přístupný pouze lidem od 18 let a jestliže někdo zjistí, že při registraci bylo lháno, MŮŽE BÝT PODVÁDĚJÍCÍ UŽIVATEL BEZ JAKÝCHKOLI DALŠÍCH DEBAT ZABANOVÁN (a teď promiňte nepřesnou citaci, nepamatuju si přesně použitá slova při registraci).
Nezlob se, fakt nevím, v čem jsou lidi pěstující marjánku odlišní od ostatních plnoletých, svéprávných lidí, že se na ně nevztahují jasně řečená pravidla, předem jim daná na vědomí, ale je nutno se jich ještě znovu ptát, jestli si uvědomují, že porušují pravidla .
Z jakého důvodu my jako MODi máme dělat chůvu lidem, kteří by chůvu potřebovat neměli, protože jinak tu nemají co dělat? Tady se s potřebou chův prostě nepočítá?

Old Post 02-06-2006 v 00:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od ITALIA
Hanyz, to , že jsem do profilu napsal 16, nebylo fakt troubelínství, to jistě chápeš.

Jinak pokud se Jedu a Krychle jsou schopni domluvit na výmazu účtu člena na základě informací v profilu, proč nejsou schopni se zeptat dotyčného a požádat o vysvětlení?? Tady už totiž nejde jen o "klikání" a novou reg., tady jde už o peníze!! Začíná to smrdět doporučením, že čím víc výmazů, tím víc nových, placených registrací a tím víc peněz pro..........


Jak uz jsem psal vyse - kdybychom se meli jeste dohadovat se cleny, kolik ze jim to vlastne je roku(coz by ve vetsine pripadech znamenalo cekat, az se pripoji), tak opravdu nedelame nic jineho. A co si myslis, ze by takovy sestnactilety mladoch potom, co potvrdil registraci a do profilu si stejne napsal vek skutecny, tvrdil nam pri otazce "kolik ti je?"? Myslis, ze by vsichni priznali barvu? Nebo ze by jich byla aspon vetsina?

A registrace za penize byla jen dalsi krok k tomu, jak se zbavit pristupu neplnoletych sem na server. Sic nevim, co se s tema korunama deje, ale je mi to uplne uplne jedno; a jestli si myslis, ze nam proste admin rekl, at mazem co nejvic lidi, aby on mel co nejvic penez, tak to ne, tohle tu nesmrdi.

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 02-06-2006 v 08:26 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 164

ITALIA - Kasli na to,fakt to byla picovina.Vem si treba jaman.Ten nekde zalozil thread at mu lidi poslou vzorky huleni a co se stalo?Byl vymazanej a i kdyz jsem chtel aby mu vratili ucet tak se to uz nestalo.Proste mel smulu,porusil (zasadne) pravidla a i kdyz vsichni vedeli ze (neni dealer) a je to od nej jen picovina protoze byl zhulenej stejne byl deleted.Sorry nejaky pravidla tu jsou a musi platit pro vsechny stejne.
Uznavam,je pravda ze lidi co tu jsou trosku vic videt jsou asi trosku v tomto ohledu vic tolerovani.Mozna nedostavaj tolik TB za OT atd jako novacci,ale to je prirozene.Fakt nikdo prece nemohl vedet,ze si delas prdel a ze je ti daleko vic.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 02-06-2006 v 08:50 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 165

Jedu, dobře dobře, takže vy jste tedy zjistili........
Při reg. člen vstupuje na G a prohlašuje, že mu je víc než 18. Dále již nic neprohlašuje. Přepokládejme, že záměrně lžu a vstupuji vědomě jako neplnoletý. Potom si zcela určitě dám pozor na to, co kde dál vyplním.
A když už píšeš o zodpovědnosti, taky by bylo dobrá uznat, že jste pochybili vy.
Anologie se 158 není zase tak úplně správná. Když si na auto napíši, že jsem zabil Kennedyho, tak mě taky nezavřou, dokonce ani nevyslechnou.

Krychle, máš recht, ale trochu obezřetnosti při mazání by prospělo.

Jahudka!, jo kašlu na to, jen sem chtěl, aby někdo uznal svoje pochybení, popřípadě sjednal nápravu.

Naposledy upravil ITALIA 02-06-2006 v 10:24 AM

Old Post 02-06-2006 v 10:11 AM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 166

italia - kde konkrétně modi pochybili???
zákaz nezletilců tady nepanuje proto že by se starý členové, geronti, důchodci, penzisté, veteráni, senioři a kmeti domluvili že nesnášej mladý smrady ale prostě proto že to je těžké riziko ze zákona. Ergo je vnější výzor groweru nejdůležitější součástí image. Když uvidí kterejkoliv bonzák na webu o pěstování v podpisu věk 16 tak má skvělou možnost upéct carlose jak jehně. Tudíž logicky je fuk jestli seš reálně nezletilej nebo se za něj vydáváš - právně se tomu řiká pozitivní omyl ve skutku. Použitá analogie správná je - to že bys zabil kennedyho je krajně nepravděpodobný pač nejspíš ani neovládaš funkce karabiny Manlicher Carcano - naopak telefon s největší pravděpodobností obsluhovat umíš. Ad poznámka směrem ke krychli - Modi nečekaj na nic jinýho než že jim poradíš jak moderovat.
good luck
Snark

Snark in the System

Old Post 02-06-2006 v 12:30 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

snark :
souhlasím v celem rozsahu

Old Post 02-06-2006 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ITALIA
Nový Člen

Karma uživatele ITALIA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 168

snarku, asi tak, příště žádné legrácky.

Ale z 222 a 308 střílím dobře a do Sprigfielda 30-06 si dokonce přebíjím , to si piš! Tak jsem to měl přenést na toho zastřeleného podnikatele před cca dvěma měsíci.
Fakt nechci nikomu radit, co má jak dělat, to nee, jen mě to zamrzelo, ale ne kvuli mě, ale o tom jsem psal jinde.

Old Post 02-06-2006 v 12:53 PM
ITALIA je offline   Profil uživatele ITALIA   Find more posts by ITALIA   Foto galerie člena ITALIA   Click here to Send ITALIA a Private Message   Add ITALIA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 169

Uživatel ITALIA byl odstraněn jakožto další reinkarnace JardyXXL. Gratulujeme!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 02-06-2006 v 13:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

carlos: Jarda XXL je nesmrtelnej Vyhodíš dveřma, leze oknem.

Old Post 02-06-2006 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 171

snarku, děkuju za sofistikované vysvětlení
Jarda: přesně kvůli tomuhle jsem psala, abys to bral jako obrazný příklad, ovšem vidím, že se můžu klidně upsat, ale stejně to bude pochopeno tak, jak se dotyčnýmu zrovna hodí do nálady . Che0pse jsem banovala já, sorry, ale když si někdo napíše do profilu něco ve smyslu "vy tupci, je mi 16", je mi líto, ale toto je moje reakce. A jestli si myslíš, že nezletilec, kterej se sem pomocí lži přihlásí, si nenapíše do profilu nic, co by ho profláklo... ehm ehm, pak mi, prosím, vysvětli, proč jsem PŘESNĚ KVŮLI TOMU banovala nějakejch padesát lidí.... plus hafo dalších, ale těch padesát jsem si nasbírala najednou, takže si to číslo pamatuju.....

Old Post 02-06-2006 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 172

ad Italia - manlicher carcano neni ani v jedný z uvedenejch ráží - a 30-06 si přebíjí skoro každej kdo neprcá dceru seliera nebo bellota
ad identita - vsadil bych se že tu jarda ještě minimálně pod jednim meteorologickym nickem funguje myslim že se prozradí pokaždé

Snark in the System

Old Post 02-06-2006 v 16:56 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od Omnihash
AAA novej MOD kdo to co to?

Myslel jsem, ze Jirka je Veverka Huli , ale ted to nejak nechapu.
23

Old Post 12-07-2006 v 07:05 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 174

a myslel jsem že byl vyhozen, nebo odešel sám, no každopádně to s ním tady naposled, po ty afere s cannabiscupem, nedopadlo dobře.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 12-07-2006 v 08:00 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0172000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív