Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Rodina '06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Kdyby jste meli deti, rekli by jste jim ze hulite?
Ano, kdybych mel/a deti rekl/a bych jim to...
Ano, kdybych mel/a deti rekl/a bych jim to jako by to bylo normalni jako cigarety...
Pockal/a bych az na to deti prijdou...
Ne, deti se to nesmi za zadnou cenu dozvedet...
Ja hulim a moje dite/deti taky...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Rodina '06 Příspěvek č. 1

V nekolika threadech se mluvi o tom jak vase rodice snaseji to ze hulite. Me by zajimalo naopak jak reaguji vase deti (mate-li je) na to ze hulite (pokud o tom tedy vedi.) Pak by me zajimalo jak se to deti dozvedely-rekli jste jim to nebo na to prisly samy? Huli vase deti?


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 21-03-2006 v 16:45 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

deti maj cistou hlavu(pokud je jeste nestihla masaz ve skole) a jediny rozdil mezi cigaretou a jointem vidi v tom,ze napln do brka si vypestuju sam a napl do cigara si koupim.

Old Post 21-03-2006 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

tak pokud rodic pred ditetem huli odjakziva, tak to tomu decku uz snad ani neprijde

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 22-03-2006 v 06:34 AM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leah
Stálý Člen

Karma uživatele Leah - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 4

chybi tam moznost kdybych mnel deti nebudu hulit =o)

70W by Leah

Old Post 22-03-2006 v 08:41 AM
Leah je offline   Profil uživatele Leah   Find more posts by Leah   Foto galerie člena Leah   Click here to Send Leah a Private Message   Add Leah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5

To mě tam zas chybí - počkal bych, až děti vyrostou a pak bych jim to řekl. Stejně jako chlastat, tak i hulit by se mělo až když je na to člověk dost zralej. A dokud je hulení nezákonný, tak kór. Děti z toho nemaj tolik rozumu a když se začnou stýkat s různejma lidma, co to třeba prodávaj, vystavujou se většímu riziku, že vlítnou do něčeho tvrdšího. O to myslím si hlavně jde. No, a nebo to legalizovat a rizika jsou pak mnohem menší. I pro ty děti, když si to koupí třeba v hospodě nebo v trafice. Ale jak říkám, děti by hulit neměli.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 22-03-2006 v 16:20 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6



citace:
Původní příspěvek od Setth
To mě tam zas chybí - počkal bych, až děti vyrostou a pak bych jim to řekl.


proc cekat?To ze lidi kouri cigara a chlastaj vodky,rumy,piva se dozvi hnedka.
No a pokud jsem rodič grower,logicky svou ratolest nemuzu nechat dezinformovat volama,kteri vedi prd :-)

Old Post 22-03-2006 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 7

xerthon: fakt perfektni foto k prispevku...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 22-03-2006 v 20:57 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 8

ja urcite chcem aby sa moje deti dozvedeli o ganje odomna a nie od neakych cudzich ludi ktory im budu vtlkat do hlavy len to ze trava je droga, a ze uzivanim travy sa z teba okamzite stava narkoman. Ja xcem svojmu decku poskytnut objektivne informacie o trave a komplexne o drogach. A xcem mu to zacat vstepovat od toho veku od ktorehu uz bude schopne to decko rozumiet urcitym suvislostiam. Urcite budem radsej ak moje decko bude hulit ako keby malo xlastat alebo brat tvrde svinstva. To hovorim z vlastnej skusenosti. Lebo viem ake je to zistit ze dieta bere drogy zo strany rodica. Takze dufam ze moje decko sa nenecha ovplyvnit inymi.

Old Post 22-03-2006 v 21:33 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 9

xerthon: ale pak dej bacha az bude mit decko 6 let, aby to na tebe lehkomyslne nevykecalo ve skole... rekne to napr ostatnim deckam, ktere to reknou rodicum a dal si to muzes domyslet.. nevim, jak docilis toho, aby drzelo jazyk za zuby mimo rodinny krb.. jakoze tahle situace se stat nemusi, ale muze...

p s y c h o 8 4

Old Post 23-03-2006 v 19:09 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
xerthon: ale pak dej bacha az bude mit decko 6 let, aby to na tebe lehkomyslne nevykecalo ve skole... rekne to napr ostatnim deckam, ktere to reknou rodicum a dal si to muzes domyslet.. nevim, jak docilis toho, aby drzelo jazyk za zuby mimo rodinny krb.. jakoze tahle situace se stat nemusi, ale muze...


Presne tak.Toho bych se asi bal nejvic.Deti nedokazou dobre hodnotit situaci a vsechno vykecaj minimalne kamaradum o kterych si myslej ze jim muzou verit.

xerthon - Skvelej prispevek.To se ti povedlo he he

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-03-2006 v 19:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 11

No děti zatím nemám, ale až je jednou mít budu a asi to už dlouhá doba nebude, myslím že jim o tom řeknu. Ale až dosáhnou určitýho věku, kdy poznám že je ten správný čas. Těžko říct možná to bude už v10 možná až v 15 letech...
Každopádně se je budu snažit od trávy spíše odradit, přijde mi, že po tom co jsem s ní začal jsem mnohem větší flákač a nechci aby tak dopadly i mé děti. Nicméně, budu rád když si na to vytvoří vlastní názor a rozhodně bych jim násilím nebránil, když si vyberou cestu životem s brkem

Old Post 23-03-2006 v 20:45 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

jahudka,psycho:no uvidime,nevim co bude,ale pokusim se z neho ukout kvalitniho clovicka dle meho nejcistciho svedomi a vedomi a mozna bude umet mit tajemstvi s tatkou.

A vubec v te dobe uz to nebude tak horke,ne?

Old Post 23-03-2006 v 20:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 13

Ja myslim ze by deti meli vedet ze doma mam neco neobvykleho, a v pozdejsim veku jim to upresnit a popovidat si...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 23-03-2006 v 22:23 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

No a Příspěvek č. 14

zase dojedem na svůj zasraný exhibicionismus…
Voni nám k tomu přidají ještě ohrožování mravní výchovy mládeže….
Moje děti ví,že pjestuji,moje děti ví,že kouřím trávu,moje děti ví,že bych nepožil jindy než mám volno a nebudu nic dělat,řídit automobil,hoblovat,spravovat zásuvku,moje děti ví,že nejsem žádný feťák a neválím se někde po kanálech,moje děti mě viděly zhuleného i opilého,moje děti se semnou diskutovaly o trávě,moje děti se mnou diskutují o sexu a mezilidských vztazích,moje dětí se mnou pracují,vaří,moje děti se mnou lyžují,moje děti chci vychovat bez předsudků a ví,že vše má plus i mínus.Moje děti dosud nepožily žádným způsobem THC i když měly možnost,moje děti ví,že je to pro jejich nevyvinutou osobnost nežádoucí,mojím dětem jsem pomohl s prezentací o canabis v pvp náhodně zadanou ve škole, moje děti ví,že jsem díky travce skoro přestal chlastat, moje děti ví,že někdo ode mne dostal sušenky a mast a že to pro něj mělo pozitivní vliv,moje děti ví,že marihuana není jen droga názvem,moje děti ví,že je droga jako heřmánek,máta,meduňka.Moje děti ví,že pjestuju jako lama,ví že neprodávám travku,ví,že vypjestím jen pro sebe 1 kytku a ne 5 Kg..,moje děti ví,že když je chytnu kouřit do 18 let byť i Startku budou potrestány dle naší dřívější domluvy.Nevyhnu se tomu,že to někdy zkusí,asi to udělají jako ostatní s někým v partě na lyžáku či chmelu tajně,nebo si samy řeknou…-70/30 %...a vím,že si stejně všechno udělají dle svého rozumu a když budou například chtít odejít z domu,že jim v tom žádným násilím stejně nezabráním…Proto že jsou po mě. Možná…Vypadá to relativně snadno,že, ale ´´ tatí, jak holka příde o panenství (při sledování tv) sami,bez matky-v té chvíli,2 pubescentky, k...a, ze začátku mi to těžko lezlo z huby…ALE NEJSME VE STřEDOVěKU !!!
PS:
1.mladší- tady se něco pálí ? starší : to smrdí taťka…..
2.starší : něco drze nastřelila k mé osobě,(nikoliv ke kouření)
pravím tedy: Já jsem dneska ale ještě nekouřil……
tak tu žijem...

Old Post 24-03-2006 v 06:52 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 15

gustav papaveras: tak to mas moc hodne deti.. snad jim ochota poslouchat tatku zustane co nejdyl

xerthon: nikdy nevis... husak, gottwald a vacek vstanou z mrtvych a bude to zas na 40 let fpici

p s y c h o 8 4

Old Post 24-03-2006 v 07:47 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 16

Ale u čerstvých školáčků je podle mě riziko typu že přijde do školy a první slova k učitelce a vůbec : "Tatínek pěstuje zakázané rostliny".Prostě se lehce prokecnou...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 24-03-2006 v 18:57 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2016 - /roda 2016 - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1492260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív