Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » UŽivia Vás Vaše Vlastné Zásoby?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Obecné UŽivia Vás Vaše Vlastné Zásoby? Příspěvek č. 1

KAZDY KTO JE TU BY BOL 100% RAD KEBY BOLA GNAJA ZADARA, ZE?
HEH...ALE NENI...TAKZE BUD KUPOVAT PYTLE ALEBO PESTIT...
TAKZE MOJA OTAZKA:UZIVIA VAS VASE VLASTNE VYPESTOVANE ZASOBY?(HODTE VZDY KOLKO ASI SFAJCITE DENNE+ POD CIM PESTUJETE)-MOZME TO POTOM SECKO VYHODNOTIT NEJAK...GROWU ZDAR

Naposledy upravil Shlukmaster 24-06-2006 v 13:48 PM

Old Post 24-06-2006 v 13:24 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

ANO, moje vlastni zasoby (pokud je muzu vypestovat) mi staci. Jeden rok jsem sklidil asi 7 kytek normalniho vzrustu (do 2 metru) a mel jsem to na 2 roky. A to jsem toho nemalo rozdal a nikdy nekourim sam. Pred rokem jsem koupil 2 velke noname venkovni kytule a s panterkou jsme zatim vykourili pulku. Pokud clovek nekouri moc (=denne), tak i kdyz pestuje venku na omezenem prostoru, tak by nemel byt nucen kupovat od dealeru. Skoro mam chut rict, ze pokud clovek neni schopen sam sebe zasobit, tak kouri moc

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 24-06-2006 v 13:49 PM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

Já měl v létě asi 8 kytek, z toho jedna hooodbně veliká, spoustu jsem rozdar cca 5 kytek, a zbytek hulím s kámošem dodnes, už od listopadu 2005 to hulíme. A už mám nasazenou další úrodičku
Peace

Old Post 24-06-2006 v 16:34 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

pestuju hulim a rozdavam tak, abych zhruba vyzil s rezervou do dalsi sklizne.. cim min huleni pak mam, tak tim min hulim a snazim se aby mi co nejdyl vydrzelo.. letos jsem vychoval 11 kytek, z toho 5 jsem rozdal a 6 mam v lese..
+ nove 4 ve skrini, tagze verim, ze nouze nebude

p s y c h o 8 4

Old Post 24-06-2006 v 17:00 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 5

Outdoor vypadá bledě, takže doufam, že skříň mě uživí... Hulil jsem 1-2 g týdně...teď už tak neutrácím...
Ze zdravotních důvodů jsem snížil dávky THC - jo kdyby bylo dost navařeno, tak se přes žaludeční trakt zhuluju každý den...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 24-06-2006 v 18:02 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 6

Osobně si myslim,že malo lidí si vypěstuje tolik,aby měl na celej rok. U nas mam takovy zkušenosti,že pěstí par lidí a zbytek hulí s něma,což je pěkně nahovno. Kdybych hulil sam doma po večerech,tak mi to vydrží,ale o tom to není. Nejradši mam,když se z kamošama pořadně vypalime a keceme ptakoviny o všem možnym,třeba že místo světel u dálnice vidíme přistávat mimozemštany. Kamoš mi dokonce řikal,že je viděl a vypadaj prej jak malí zelení japonci s velkyma ušima Nevim ja jsem si nevšiml Vo tom to je ulitnout si na ptakovinach a odreagovat se s dobou bandou lidí se kteryma je sranda.

Old Post 24-06-2006 v 23:37 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 7

moje úroda mi bohatě stačí na to, abych 90 procent rozdal a pořád měl co hulit. hulím tak jednu skleněnku obden, takže spotřeba skoro nulová. loni jsem vypěstil 3 samice new purple power, letos to bude durban.

Old Post 25-06-2006 v 09:20 AM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZeroONE
Nový Člen

Karma uživatele ZeroONE - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Mě skříň zatim neuživí mam za sebou druhou Indoor sklizeň a mam toho
tak na měsíc :-( teďka už mi jede nová genetika ve skříni
a venku 7 kytek tak bude líp.

Old Post 25-06-2006 v 11:19 AM
ZeroONE je offline   Profil uživatele ZeroONE   Find more posts by ZeroONE   Foto galerie člena ZeroONE   Click here to Send ZeroONE a Private Message   Add ZeroONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 9

predloni jsem mel dve kytky, celkem v pohode noname, vydrzel asi 3 mesice
vloni jsem mel zadnebavanych 5 kytek, vydrzelo to do silvestra
letos se hodlam zasobit na dlouhou zimu, ve skleniku toho moc asi nebude (nemuzu mit kvuli objemu), venku zatim 2 klony BMxCH, jedna kytka BMxCH je u kamose, clena sSMash na policku, mam slibenou polovinu, bo jsem mu ji jiz vzrostlou daroval + dostal jsem dva klony, a to GWS a Haze X Kalimist, takze snad nejaky to pokourenicko bude.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-06-2006 v 11:57 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 10

Letos je to poprvý, co asi vydržim až do sklizně...jednak bylo dost hulení a jednak jsem se snažil dost omezovat(hlava už by to stejnak ani nepobírala)... Jinak jsem byl vždycky rád, když jsem vydržel do zimy.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 25-06-2006 v 14:54 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

No tak ja som kosil asi pred 3tyzdnami a este sa to ani nestihlo vysusit a uz sa to spalilo...

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 25-06-2006 v 16:43 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 12

JO........... , ale doufám že z toho nebudu

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 25-06-2006 v 18:00 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

mi to vychazi,ale po nejakem case prijde to ,ze si to hulco musim najit.A tak smejdim tam kde to rostlo,nebo se susilo....vetsinou najdu,kdyz ne prijdou na radu kvetni listky,uz ale nikdy nekupuju.Pestim pod 250 a outdoor.Chtel bych byt jednou takovy outak,abych tu lampu nemusel zapinat :-) ale to se mi nedari

Old Post 26-06-2006 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

nestaci ani nahodou. delam kazdy 2mesice okolo150-170g. a kourim sam tak 2 az 3 gramy. jenze sam kourim jen vecer.(tak 3 osobacky po desaty) no a zbytek pritelkyne a kamaradi. rekord je ze mi to vydrzi 5 tydnu.
Lahvan_FlaskiCZ: cece, haze qete 12 tejdnu, to ti nedoqete venku v nasem zem. pasmu. mel sem hazy pod lampou a fakt ta mrch qete dlouho. idealni na ven u nas tak 7 - 8tejdnu. leda by si zatmavoval sklenik uz ted nekdy v sest vecer treba nakejma zaluziema.

Old Post 26-06-2006 v 15:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 15

Jelikož kouřím jednou týdně tak mám hulení ažaž dvakrát ročně tak 15kytek indoor mám toho plnej mražák kámoši mě s tím rádi pomůžou

Old Post 26-06-2006 v 20:33 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 16

MadLion: vyřešeno, bude to mít kámoš na půdě, kde svítí slunko a bude mít šanci ji zakrývat. ale jsem zvědav.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 26-06-2006 v 20:46 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4854460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív