Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC a programování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Nápad Příspěvek č. 1

Tohle tema jsem zalozil pro ty, co se zivi/bavi programovanim, protoze podle jistyho prispevku se tu s programatorama roztrhnul pytel.
Jelikoz programovani neni jen prace, je to i zabava (nekamenujte me) rad bych vedel, jak vam tahle kombinace vyhovuje.
Tento thread by nemel byt o tom, jak moc a jestli vubec v praci hulite, o tom je tu uz jeden http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1732
Doma nebo kdekoli jinde, kde mame moznost a chut stavet programy bez prihlizeni nadrizenych si urcite nekteri radi zahulime. Jak se vam potom dari?

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 02-11-2001 v 14:42 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Pohodička Neslučitelnost..:-( Příspěvek č. 2

Už jsem to zde kdesi poznamenal - po hulení mám vědomí orientováno zcela jiným směrem než tím, ve kterém lze řešit logické problémy a přitom stále oprašovat v paměti céčko či assembler. Jednou jsem po sqělé kytičce napsal takovou howadinu, že jsem ji dokonce ani nesmazal, nýbrž naopak uschoval jako (sebe)odstrašující příklad - pro jistotu zipnutou pod heslem (kdyby mě někdo hacknul a dostal *to, tak byx tu ostudu asi nepřežil:-))))). Namísto jednoho pointeru a primitiwních dynamických alokací jsem totiž popsal několik (desítek ) stran kódu nesmyslnými deklaracemi statických proměnných - 3*fuj, to tedy bylo něco... Možná to bude v memoárech (jen za předpokladu posmrtné publikace) !

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 02-11-2001 v 20:06 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Croaty
Nový Člen

Karma uživatele Croaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 20 

programmers Příspěvek č. 3

Eeeee to fakt nejde.jakmile si sednu po guleni ke kompu a zacnu psat nejakej program tak po 30 minutach zjistim ze sem konecne definoval header soubory .na dalsi veci pak uz sem ospalej Nastesti pisu doma takze to moc nevadi, ale kdybych mel takovouto rychlosti prace psat ve firme tak me po mesici vykopnou Jinak pro info programuju v C++ Bjarne rulezzz

Bye Croaty

Old Post 02-11-2001 v 20:28 PM
Croaty je offline   Profil uživatele Croaty   Find more posts by Croaty   Foto galerie člena Croaty   Click here to Send Croaty a Private Message   Add Croaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Nápad No neviem Příspěvek č. 4

Programovat som nahuleny este neskusal, ale raz som si pozeral nahuleny moj stary zosit z matiky. Boli tam funkcie a uplene ma to dostalo. Proste som sa do toho uplne vzil a zdalo sa mi to proste uzasne(asi ako vsetko). To som fakt rad ze je tu tolko programatorov.
Mimochodom nejde niekto z vas na zimne sustredenie
MFF karlovej Univerzity. Myslim ze by to mohlo byt dost dobre usporiadavaju to studenti MFF. Ak tu niekto taky je nech sa ozve a potom si zahulime.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 02-11-2001 v 20:43 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

No, něco na tom je Příspěvek č. 5

THC a programování spolu, v mém případě, za správných podmínek, jdou do hromady.

Nápady neztrácím, komentuju každou věc (u větších projektů je to super) a někdy se na problému tak moc zaseknu, že z toho vyleze super věc.

Našel jsem si v tom něco.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-11-2001 v 10:12 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 6

Programovani a wubec delani na PC je zhuleny v pohode, ale nejak mi dela problem klikani na mysi :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 03-11-2001 v 11:48 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7

sice trochu offtopic....
hi ale když mi to tu vyskočilo tak se přidám, třeba se taky někdo chytí...

zhulenej zásadně už neprogramuju....jen občas

ale následek je to, že nemám nic pořádně dopatlanýho do konce....

jináč frčím delphi,pascal,asembler,už ne basic a karel (ale toho bych snad jestě zvládl) a mám připravený cédéčka s vizuálním basicem a delphi 2005 architekt....ale po nainstalování jsem si nainstaloval delphi 6.0

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 11-04-2006 v 00:11 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 8

Když programuju zhulenej, vede to akorát k tomu, že když se k tomu pak vrátim střízlivej, tak se zhrozim a musim stejně půlku kódu přepsat, aby se na to dalo nějak smysluplně navázat. Takže programování pod vlivem je pro mě ztráta času. Ale mám dobrou zkušenost s připravováním prezentací s THC v krvi. Takže moje work-flow je: Napsat program, dát brko, připravit prezentaci na program, vyspat se, odprezentovat.

Old Post 11-04-2006 v 23:57 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 9

taky mi vetsinou moc nejde reseni logickych problemu, jak bych si predstavoval nebo byl strizliv. Ale co se mi celkem dari je, ze naprogramuju kostru, zahulim a pak to ladim. pri lazeni udelam zhuleny vetsinou more ruznych vychytavek, ktere klient ani asi neoceni, ale me potesi.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 12-04-2006 v 11:11 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sklerotik
Stálý Člen

Karma uživatele sklerotik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 10

Nejde mi to moc ani normalne..... o nakem jinem stavu ani nemluve...



Old Post 12-04-2006 v 15:55 PM
sklerotik je offline   Profil uživatele sklerotik   Find more posts by sklerotik   Foto galerie člena sklerotik   Click here to Send sklerotik a Private Message   Add sklerotik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11

no me se vetsinou osvedcilo delat si poznamky ....podle kterej jsem pozdeji se orientoval a pak to do patlal...vetsinou treba ten napad zmastenej je i good...ale vetsinou se pak do toho zamotam....ze jsem v riti

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 13-04-2006 v 01:09 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 12

No ty poznamky, parkart se mi stalo ze jsem mel vic radku poznamek nez zdrojaku a pak aby se v tom prase vyznalo, hledat v ty zaplave poznamek nejakej uzirtecnej text a pak taky druhej den ty poznamky pochopit :-D

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 13-04-2006 v 12:00 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 13

hi...no jasný.......já se taky raději vracím pouze k idei nápadu....všechno ostatní je jak říkáš poněkud nepřehledný ...

.....no zrovna tědka .....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 14-04-2006 v 00:43 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

HTML >CSS >C >Delphi Příspěvek č. 14


Takže ja si přivydělávám tvorbou webových stránek samozřejmě kompletně v CSS. Je to super. Mužu za sebe říct, že když se člověk (decentně) zhulí, tak muže v pohodě dělat css a jsou někdy dost dobré napady.
Asi rok jsem dělal C, a tedka jsem přinucen dělat Delphi.
Hadejte co jsem si k tomu dneska přibral za pomucky? (viz foto)

Old Post 29-04-2006 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 15

zdar. tak prece je tady tryd o programovani. Ja se ucim tak nejak dobrovolne sam C++, zatim jsem nacpal do hlavy asi 650 stranek ucebnice. No treba na stredni mi to nikdy neslo, stejne tak matika, ale jak v takovych oborech najde clovek zalibeni tak se uz nikdy nenudi . Az si projdu cecko, chci se pustit do C#.NET a do vseho co s tim souvisi...

Old Post 11-02-2010 v 13:39 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 16

Klidně bych C++ přeskočil a věnoval bych se rovnou C#. Vyhneš se pointerům, pamět za tebe bude uvolňovat garbage collector a celkově je v něm víc abstrakce. (Např. foreach.) S C++ se už dneska uživíš těžko, pokud nejsi opravdovej guru. V C++ se teď už píšou hlavně aplikace, který jsou kritický na rychlost, a takový aplikace nepíšou programátoři po přečtení dvou knížek o C++. Pak se v C++ ještě programujou microchipy, ale vzhledem k tomu, že se chceš stejně pustit do .NETu, tak to asi nebude tvůj případ.

Old Post 11-02-2010 v 15:12 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2007 - THC a zdraví - 7 odpovědí
30-11-2001 - THC a paměť - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0608610 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív