Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - Klikni zde pro originální téma
guarana
do 250 watt to tu ludia volaju mikro, dakujem za karmu kamarat

http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=45
lotor100
aha ok..srry to som nevedel..x)
Amatér
Jde to už poznat jestli mám samce nebo samici ? Díky :)
techem
Ne ještě to nepoznáš
k74
..tak mam kluka? nebo to je předčasné??
techem
Ještě neplas z toho to nepoznáš ;) ještě počkej.
Hodně zdaru a samé holky ;)
se7en.cz
Kluk x Holka ? :O
se7en.cz
jeste jedna
techem
děláš si z nás srandu?????????????????????????
kolik ti je a viděl jsi konopí alespoň z pendolína?
dony1111
Pomuze prosim nekdo je to samec?? Dekuju
dony1111
Jeste jedno foto diky
KREATOR
ano.boužel je to samec.
techem
Kreator má pravdu, bohužel samec :(
teomax
citace:
Původní příspěvek od dony1111
Jeste jedno foto diky


jo, maj pravdu, samec.
se me ted objevil akorat samec z noname seminek, par kouli zatim...coz jsem myslel, ze takhle brzy se to jeste nemuze projevit. jsem cekal ze myslel, ze se samci ukazujou minimalne mesic po 6/21...?
zmijak
ma koule jak vysinuty samec na 100%
lukysek195
Ahoj potřebuji poradit na kytce mi ze světlaly všechny horní listy a začalo se tam něco dělat ale nevím jestli je to začátek květů nebo co. byl bych rád kdyby jste mi někdo poradil děkuji

https://imageshack.com/i/mr40ypj
benjichaouat
Samec
techem
Bohužel samec
lukysek195
ale jakto že to je poznat až tet ? do tet to nemělo nikde kuličky jednoho jsem pozlat po prvním zastřihnutí tak to byl obalený kuličkami. a je tohle květ ?
IcanLearnUgRow
jo je to kvet, bud samec nebo to bude hermač, pač m přijde že vypada nák zvlaštně.
No i u jednoho modelu může ukazat kytka pohlaví třeba o měsíc dýl.
techem
hermáč to není, je to samec jak vystřelený, kdyby to byl hermáč, tak má vrcholek s chloupky a kuličky na úrovni vyrůstajících listů na patře a sem tam v paličce, ale tohle je jasný samec. A k tomu rozpoznání, pohlaví pokud nezatemňuješ tak kytka nahodí až podle pohlavní dospělosti a třeba když venku týden dva prší a je pod mrakem, tak kytky ukážou pohlaví, ty to neovlivníš a některá kytka pohlaví ukáže dříve, jiná později. Já například všechny kytky označím, z každě udělám řez, ten nechám zakořenit cca 1 týden a přepnu řezy na 12/12 a do 14ti dní mám jasno co která kytka je ;) proberu matky, vyhodím samce a už se nemusím starat zbytečně o samce, kterého nepotřebuju ;)
Peace!
Lordacek
A co tohle?? Foto v gallery. Ja to tipuji ze mi to nekdo ojel.
jkmartin
zdravím, pěstuji outdoor prvním rokem a potřeboval bych poradit co ej to za pohlaví, díky
KREATOR
boužel to vypada na samce.
JohnyŠišák
Ahoj, nepletu se, když hádám že to co roste kamarádovi na balkoně, viz . Obrázek je hermafrodit? Má dvě kytky, tudíž co dále dělat? Otrhávat ty koule?
Díky
koles
citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj, nepletu se, když hádám že to co roste kamarádovi na balkoně, viz . Obrázek je hermafrodit? Má dvě kytky, tudíž co dále dělat? Otrhávat ty koule?
Díky


Přesně tak. U některých hermafroditů vyrůstají jen takhle (celkem dobře) dostupně a jde to uhlídat. Pokud by ten výskyt samčích květů byl větší, měly by se kytky separovat, aby to neodnesla i ta druhá.
brrouk
Ahoj ,
může někdo zkušený omrknout moje kytky? Jsem začátečník, fórum jsem xkrát projel, ale jistý si nejsem.
Dík
Brrouk
brrouk
č.2
brrouk
Ahoj, může se někdo zkušený kouknout,co mi to roste?
Fórum jsem si projel, ale nejsem si vůbec jistý. Dík
Brrouk
č.1
brrouk
pardon, nějak mi to nejde připojit.
sWei
citace:
Původní příspěvek od brrouk
č.2


samice
brrouk
Díky, ještě válčím s druhou fotkou.
brrouk
1
sWei
to vypadá na hermafrodita, bud to hlídej a ty koule otrhávej a nebo tu kytku hod přez palubu což je podle mě lepší protože se tomoc dobře ohlídat nedá, ale radši si počkej na názor ostatních na tý fotce to není úplně zjevný
M@gic
brrouk: Koule i pestíky - prostě hermáč, jestli si nejseš jistej, že to stihneš otrhávat nemá to smysl.
fyree
čau kluci mužete mi poradit co vlastně mam ?
Creed
fyree
Hele není tam nic vidět, kvete to vubec?
fyree
Situace je taková ze to měli byt samonakvetacky Durban posion, sou koupené od kamaráda a rostou uz 2 měsíce bez náznaku kvetu :( svítil sem na ne 20/4 pak Asi pred 10 dny sem zmírnil na 12/12 a furt nic a u stonku kde se větví na větve nejsou dva bíle chloupky ale jeden zeleny malý nebo velký a u nemterych jede hnědý nevim co mam delat par lidi mu tady na groweru psalo ze sou to samci a ať je vyhodim a asi snimi souhlasím
fyree
Jinak fotky mam na profilu prosím o radku jestli dat pod kosu :(
escobar
fyree zatím tam není nic vidět, buď trpělivý.
fyree
To ne ale 2 mesice je opravdu pálka jinak maji dost špičaté listky to prej míjvaji samci todle je muj druhej indor... prvni byl jako basen semena koupené od sedbanky... :) takže radiš nechat tak při ciklu 12/12 ?
escobar
Nech to a za tejden pošli fotku.
Creed
Autodurban poison by měl být hotovej za 70dní, zvlášť, když si na něho svítil 20-4,... Takže zvaž možnost že to autodurban vubec neni...
fyree
NO prave ale také sem sem už před 11-12 dny přepl 12/12 a vubec nic to snim neudelalo :) listy ma špičaté uvažuju nad vyhozením a pojedu znovu ale už normalni semena
Efendy
Vše jsem pročetl a prostudoval, ale potvrzení o odborníků uvítám

holka?
Efendy
obr.2
holka?
Efendy
obr.3
holka nebo moc brzo?
Efendy
obr.4
holka?
Efendy
obr.5
holka?
Efendy
obr.6
kluk?
Efendy
obr.6
v jiném patře
!ZAU!
6.je jasnej samec.3 bych rekl ze je asi samicka.ale je to blbe nafoceny.ostatni sou samicky
Slick-ace
3-moc brzo, jinak jsi to trefil všechno.
Efendy
všem děkuji
Efendy
tak jsem znejistěl a zeptám se raději odborníků - je to samice?
Anuvin
Jo je neboj takhle proste vypadaji kvety.
Efendy
no já protože jsem našel jednu opozdilou paličku která asi zhermatěla. Bohužel jsem ji našel až když jsem si všiml jednoho pylového váčku na podlaze, tak se snad neoprcly všechny kytky a celé. Tedy pokud to je pylový váček, jsem začátečník takže čerpám info pouze co se dočtu zde.
!ZAU!
Na te prvni fotce,to mas oprcane
Efendy
citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Na te prvni fotce,to mas oprcane

takže průser :(
!ZAU!
Celkem jo.vyzkousej ty vacky zmacknout jestli se v nich tvori semena
Efendy
citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Celkem jo.vyzkousej ty vacky zmacknout jestli se v nich tvori semena

Tak bohužel semena, tyto dvě kytky tedy vyhodím a budu doufat že neoprcli i další dvě které jsou s nima v boxu, zatím se zdá že ne.
!ZAU!
Jestli to uz je to oprcane ,tak to vyhazovat nemusis.Muzes pouzit na mast,hash a nebo si neco uvarit.
Efendy
No o semena nemám zájem protože semena ze zparchantělého hermáče nebudou asi nic moc (samce jsem měl jednoho a ten šel ven hned v počátcích) a nechci riskovat že se někde ještě objeví nějakej zhermatělej výrustek a zvětší se tak šance na oprcnutí těch dvou co se zdaj zatím OK.
dík moc za rady ikdyž jsou nepříjemné.
Tak při důkledném ohledání jsem si všiml že u nových paliček se skrývají v lístkách kulky, takže už jsou v popelnici.
Efendy
Po poslední špatné zkušennosti jak vidím na kytce cokoliv co připomíná kuličku jsem nervozní a raději se ujistím - je to samice a není oprclá (neměla by být samce nikde nemám.
Efendy
ta samá kytka z jiného úhlu
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od Efendy
Po poslední špatné zkušennosti jak vidím na kytce cokoliv co připomíná kuličku jsem nervozní a raději se ujistím - je to samice a není oprclá (neměla by být samce nikde nemám.


Je to samice.ty chloupky z tech kuliček jsou perflower jsou na kytce po celou dobu květů perflower mi zhnedli z pravidla dřív než chloupky na palicich ale vše vypadá v pořádku dle mého názoru. Mas to in nebo out?? Jel sem in no name semena a půlka zhermila :-( takže Fuck. Každý den sem kontroloval a otrhaval banány z vnitřku palic a říkal jsem si jak to zvládám, to víš že mám teď asi 300 semen což nebylo tak hrozný ale nehulitelny materiál. Nechal sem to dojít jen proto že sem kouřil hermace a bylo to fajn. No jestli ti to hermi indor bych se vysral na to. Vyčistit box a nová posádka. Ale je to na tobě. Peace ať ti to dobře dopadne :-)
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od Efendy
tak jsem znejistěl a zeptám se raději odborníků - je to samice?


Tohle je nejspíš samé semínko takže naprcane. Tak
Efendy
nice bloom
ty poslední dně fotky jsou stejná kytka kříženec koupený zde na foru, ale vedle mám ještě 3 u kterých jsem si jistej že to je samička.

Ty předchozí fotky kde jsou naprcané jsou už v popelnici, byl to IN - stejná semena a zhermatělo to, ale takovým způsobem že na celé kytce bylo snad 5 kulek a pěkně zašitejch. Takže jsem teď tak troch vyjukanej a jakmile vidím cokoliv kulatějšího tak se třesu :)
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od Efendy
nice bloom
ty poslední dně fotky jsou stejná kytka kříženec koupený zde na foru, ale vedle mám ještě 3 u kterých jsem si jistej že to je samička.

Ty předchozí fotky kde jsou naprcané jsou už v popelnici, byl to IN - stejná semena a zhermatělo to, ale takovým způsobem že na celé kytce bylo snad 5 kulek a pěkně zašitejch. Takže jsem teď tak troch vyjukanej a jakmile vidím cokoliv kulatějšího tak se třesu :)


Ta by to už mělo být ok při nejhorším budeš mít ještě jednu samici prclou nebo si to měl pospolu ve skříni?? Imho to by bylo horší stačí ze tam prasknul jeden váček a vyspal pyl. To poznáš časem, všechno ti to kvete tak jak na ty poslední fotce? Vypadá na začátek kvetu. Peace hodně zdaru.
Efendy
Ahoj měl jsem 9 kytek za oknem. Jedna se ukázala jako kluk, tak šla hned do popelnice. Původně jsem IN vůbec nechtěl jet, ale jak jsem to tu pročítal, tak jsem zkrátka neodolal :), sesmolil jsem malej box a a šoupnul tam 4 kytky pak větší box. Později jsem zjistil že 2 jsou naprclé + 2x které se zdají nenaprclé (foto jedné z nich v příspěvku č.761)

No a to to jsem posílal v posledních fotkách je jedna ze 4 které jsou venku na balkoně.
Z počátku jsem měl jako uplný anititalent na cokoliv zeleného velké štěstí, klíčivost 100%, z devíti kytek jeden kluk, ale pak bohužel ty dva hermáči, tak to snad skončilo a dojedu to v pohodě.
sanyy
Prosim pomoc na feminizovana kytka a toto ji vyrostlo samicku poznam i samce ale co je tohle vážně netuším
nice bloom
Hoj growers

Mám in blueberry auto fem a ukázala nevím co. Na nejvyšším patře trsi kuliček (foto1) a o dvě patra níž jsou perflower (foto2)
Zeby hermafrodit? Co s tím mám vymyslet poraďte Pls.
nice bloom
Foto2:
scars22
Ahoj pokud jich tam máš moc (kulí) tak se jí určitě zbav, v druhým případě bys to musel zavčas furt a stále otrhávat jinak to dozraje , vysemení a oprcá ty ostatní:)
Ale snad ti někdo poradí jak je to u automatů, já tohle nejel.

Ať se daří, peace


citace:
Původní příspěvek od nice bloom
Hoj growers

Mám in blueberry auto fem a ukázala nevím co. Na nejvyšším patře trsi kuliček (foto1) a o dvě patra níž jsou perflower (foto2)
Zeby hermafrodit? Co s tím mám vymyslet poraďte Pls.
nice bloom
citace:
Původní příspěvek od scars22
Ahoj pokud jich tam máš moc (kulí) tak se jí určitě zbav, v druhým případě bys to musel zavčas furt a stále otrhávat jinak to dozraje , vysemení a oprcá ty ostatní:)
Ale snad ti někdo poradí jak je to u automatů, já tohle nejel.

Ať se daří, peace




Hoj

Dik za radu ;-) no rozhodl jsem se zaexperimentovat tak jsem ustrihl topovku pouze to nejvyšší patro z hodně koulema z patra pod ním sem utrhl 4 kuličky a na nižším patře jsou perflowers no tak uvidím co s tím nadělá stres jestli si nerozmysli ze bude teda holka :-) a jestli nic tak to sejmu no. A takhle to teď vypadá tomu automatu se to asi nebude líbit moc.
housemd
Zdarec :)

první grow v mém životě a dostal jsem nějaké no name kvítí. Asi mám prvního kluka. Než to urvu tak si chci být jist :)

http://s33.postimg.org/6ezpkin4f/IMG_20160606_193215.jpg

co říkáte?
Alpinestars
koule, bohuzel, btw coto je ? minuly rok ?
housemd
tak jsem rád, že jsem to poznal. To je tento rok, trochu mučená kytka, kterou jsem dostal darem. cca 4 a půl listu a cca 50cm navíc zlomená a nedivil bych se kdyby to bylo technické :D dá se to nějak poznat vůbec?
Alpinestars
urcite :D das si prda :D technicke to je snad ten dlouhy stonek s naprcanou palici ne?:D
jry
Zdravim ve spolek :) Mám lehký podezření na jednoho samce, ale nejsem si jim vůbec jistej. Co myslíte vy?
Slick-ace
Jo to vypadá na kluka, zkus dát ještě lepší foto..
jry
Foto č.2
jry
Foto č. 3, myslim, že je to jasný :/
techem
Je to chlapeček
MarekVVV
Co myslíte, je to hermafrodit ? Má tam takové "kuličky"... pak mám ještě jednu kytku, a ta je zatím jiná...

http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/3br5w.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/MwKbH.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/ntBIc.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/09/06/xzQG.jpg
Slick-ace
MarekVVV: samice-mutant. Buď špatná genetika nebo stres.
MarekVVV
A co s tím ? Vyhodit ?


citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
MarekVVV: samice-mutant. Buď špatná genetika nebo stres.
rukavica
http://grower.cz/home/viewer.php?userid=35952
rukavica
cim to muze byt ? diky z radu
Lipovýkvět
Zdravím.Má někdo zkušenost s ponecháním a odděleným pěstováním samce (zavřenej doma)a potom ručním opylením nejspíš štětečkem cca dvou samic venku na semínka a aby zůstal zbytek samic nedotčený?Musím mít v podstatě všechny samice pohromadě je to jedinej kout zahrady co není tak na očích.Nebo tu vyvolenou po nakvetení přesadit do květináče a nechat u samce v baráku na nějaký čas a po svatební noci dejme tomu 14 dní jí pak zas vykopnout ven,nechytnou to od ní i ty ostatní?Nebo jí po sexu osprchovat a až pak jí dát zpátky mezi kamarádky.Každopádně do nějaké varianty letos půjdu jen ještě nevím do jaké.Díky,jestli někdo má odzkoušené.
kody2
Zdravím, jedu první grow a prosím o kontrolu pohlaví. Zatím je to sedmý den na 12/12 a podle mě to ještě není poznat, ale možná někdo zkušenější už pozná. Díky

https://s19.postimg.org/408633jwz/DSC_0054.jpg
https://s19.postimg.org/42s1pxnkj/DSC_0066.jpg
https://s19.postimg.org/5j3k82qhf/DSC_0063.jpg
Twenkyes
samica je tam vidiet ked dobre vidim pistilsy - blizni
Francis
Čaute, pestujem prvý krát a vlastne som iba nahádzal do zeme dáke noname semená a čakám čo s toho bude. Na tejto jednej rastline sa mi začalo dačo ukazovať ale neviem rozoznať čo to bude. Ak mi vie niekto poradiť budem rád. Diky moc

https://s12.postimg.org/r0s665ral/pohlavie.jpg
https://s2.postimg.org/71rf4hzt5/pohlavie_2.jpg
rades11
Ještě je asi brzo.si myslím
Pítr90
Zdravím,
Francis: to jsou výhonky větví, když ji teď zastřihneš, tak ti toto výhonky vyrostou víc a budeš mít více vrcholů 😉
Rades11: brzo není, kytka je po cca 30 dnech pohlavně zralá a tím pádem může být již pohlaví znatelné. V případě nějakého stresu již může být květ v plném proudu 😉
kralo7
Zdravím, poprvé jedu nějaký kytky ze semínek, jsou to všechno regulary a jak to roste tak to má takovej divnej stonek http://imgur.com/uRSkwnF . Vzdycky jsem mel rizky tak nevim jestli je to normální nebo jsou to samci. Díky za odpoved
Pěstník
Ahoj, mám malinkej dotaz. Jak je to s feminizovanými semínky ? Někde jsem četl že se nedají oplodnit samcem. Mám právě vysazeno ale nedaleko je pole technického konopí takže mít normální semínka tak vím že se oplodnění nevyhnu ale pokud je pravda že feminizované oplodnit nejdou tak bych měl být v suchu ? co je na tom prosím pravdy ? děkuji za odpověď.
Pítr90
Čau Pěstníku, feminizovaná kytka samozřejmě oplodnit jde!!! Je to samice jako každá jiná
odo
kralo7 - Kľud! zatiaľ ešte pohlavné znaky nevidno, ale postriekaj to rýchlo niečim, lebo tam máš asi trásnenky....
kralo7
Díky odo, mas nějaký odzkouseny přípravek nebo něco, co se da udělat doma?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma