Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - Klikni zde pro originální téma
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Spikec
ahoj, muzete mi na to prosim mrknout? Predpokladam, ze to je asi kluk nebo hermac co?


Jo kluk.
High_Lukas
Ty bobulky jsou semínka nebo hermáč? nahoře na špičce to neni, tam jsou krásné pestíky.
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od High_Lukas
Ty bobulky jsou semínka nebo hermáč? nahoře na špičce to neni, tam jsou krásné pestíky.


Blbě na to vidím, ale zdá se mi to jako koule. Pokud z tohoho nerostou pestíky, tak jsou to koule - tedy celou větev ufiknout - a pak toho hermáče hlídat a odstraňovat koule.
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od High_Lukas
Ty bobulky jsou semínka nebo hermáč? nahoře na špičce to neni, tam jsou krásné pestíky.


Kytka je hermafrodit.
hugo_stone
Zdravím,taky bych potreboval radu zkusenejsich groweru samec ci samice:)?
EDA45
citace:
Původní příspěvek od hugo_stone
Zdravím,taky bych potreboval radu zkusenejsich groweru samec ci samice:)?


U horního květu vidím preflowers,podle mě je to samice..
hugo_stone
diky:)snad nebudu otravovat,hodim sem jeste nejake fotky.protoze se chci zeptat,to zakrouzkovane,to nejsou koule.je to navic kytka ze seminka ze zeli,tak nechci,aby me zprznila kupovane kviti:)
Ps:fotek je vic v galerii
ABORTED
Zdravim.mel bych mensi dotaz.

Na mem policku mi rostou rezy a feminizovana seminka...v prubehu rustu sem si pozde vsimnul samce no-name v rohu skryteho uplne vysemeneho.myslite ze uz kytky mohl oprcat v tomto ,,rannem,, stadiu rustu??? dik za odpoved!:)
zelenakoule
pls help,již jsem samce před 14dny vytrhal a teď se mi vykulil pravděpodobně další.Co s tím? vytrhnout a nebude už pozdě?a je to samec nebo hermouš?
zelenakoule
ještě jedna
EDA45
citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
ještě jedna


Pěknej kluk,vyškubni to,ještě nevypadá otevřenej..
zelenakoule
Nojo,už je venku ale nahoře se už kulky otvíraly,myslíš zě už bude ostatní kytí opr...é?
stara_baterka
Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.
citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.

Žádný samčí květy nevidim.
Zkus tu kouli utrhnout a čichnout si :) jsou to perflowers bo jaxe to píše.
guarana
citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Je to hermac jak si myslim? Je to muj prvni grow a vypada to jako koule a jsem skoro presvedceny.


anglicky nazov je calyx,mala by to byt slecna,aj ked zisla by sa detailnejsia fotka https://www.icmag.com/ic/picture.ph...ictureid=216721
aja50
prosím o shovívavost a radu, jsem tu nováček, mám jen jedno kvítí, které nutně potřebuji JEN na mast, podle příspěvků tady co jsem prohlížela si myslím, že tato moje kytička je samec nebo hermac, zkusím připojit foto, vzhledem k věku si moc nerozumím s PC.
aja50
prosím o určení pohlaví, jsem tu nováček a vzhledem k věku si moc nerozumím s počítačem, mám jen jednu rostlinku-fotky v galerii. Kvítí potřebuji pouze na mast, po pročtení příspěvků tady si myslím, že na fotce je samec nebo hermac, jsem z toho smutná, pěstuji poprvé, fakt jsem potřebovala materiál na mast. Je to samec? Nebo hermac? Děkuji.
Myslím samec ...
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od aja50
prosím o určení pohlaví, jsem tu nováček a vzhledem k věku si moc nerozumím s počítačem, mám jen jednu rostlinku-fotky v galerii. Kvítí potřebuji pouze na mast, po pročtení příspěvků tady si myslím, že na fotce je samec nebo hermac, jsem z toho smutná, pěstuji poprvé, fakt jsem potřebovala materiál na mast. Je to samec? Nebo hermac? Děkuji.


Je to samec. A jestli je na ní něco samičího, tak to přes samčí květ není vidět.
eLh
Samec nebo samice?

https://webapi.bumpserver.com/v1/da...6a-1dd6a91e5131

Děkuju
brujeria
citace:
Původní příspěvek od eLh
Samec nebo samice?

https://webapi.bumpserver.com/v1/da...6a-1dd6a91e5131

Děkuju

Je to samička!
lluuiissaa
ahoj vsem, prosim o radu....samec ci samice....uz jsem to resila s kamosem, ale nebyl zrovna ok, verila jsem, ze je zkusenny a pozna samce, tvrdil, ze je to samice. Vedle mam 2 krasne holky, ktere zacinaji kvest.....hilfeeeee, je mi z toho blbe predem!!! Soudim podle fotek tady, ale jista si nejsem. Poradite??
lluuiissaa
znova foto
lluuiissaa
a dalsi foto
lluuiissaa
jde poslat jen jednu fotku, takze dalsi
lluuiissaa
a posledni, kvetouci palicky...stale stejna rostlinka
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
ahoj vsem, prosim o radu....samec ci samice....uz jsem to resila s kamosem, ale nebyl zrovna ok, verila jsem, ze je zkusenny a pozna samce, tvrdil, ze je to samice. Vedle mam 2 krasne holky, ktere zacinaji kvest.....hilfeeeee, je mi z toho blbe predem!!! Soudim podle fotek tady, ale jista si nejsem. Poradite??


Neřešíš problém jestli samice či samec. Otázka zní: Samice či hermafrodit? A na 100% ti neodpovím. Když si zvětším fotku natolik, abych byl schopen rozeznat samičí preflowers od samčích koulí, tak se mi rozmázne a nic nevidím. Co mě vede k tomu, že by to nemusely být preflowers? To, že samičí preflowers většinou v této části kytky nevytvářejí takového shluky.
Slick-ace
lluuiissaa


100% hermafrodit.
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
lluuiissaa


100% hermafrodit.


Kde bereš tu jistotu? To, co je vidět (to podezřelé), může být i mírně mutantní shluk preflowers. Ale taky bych spíš sázel na hermouše.

Otázky: Vyrůstají (vyrůstaly) z toho pestíky?
Je to trochu posypané pryskyřicí?
Když to utrhneš a rozemeleš mezi prstama - cítíš samici?

Jestli ano, tak by to nemusely být samčí koule.
lluuiissaa
co ted.........:-((((( ty samice jsou v coudu ze? zacinaji prave kvest...
lluuiissaa
Kosmej: je to ma prvni uroda, takze neumim na tve otazky odpovedet, zkusim nafotit vic zblizka....dej mi par minut
Slick-ace
KOSMEJ na fotkách 1,2,3 jsou jasně viditelné otevřené samčí koule (už z nich sype pyl) + vidět samičí znaky (v pozadí) nejvíc na fotce č 4.


lluuiissaa: pokud máš v blízkosti toho hermafrodita nakvétající samice, obával bych se již oplodnění :(
Co nejrychleji toho hermafrodita zlikviduj s co největší opatrností když jsi poblíž kytek - sype pyl.
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
KOSMEJ na fotkách 1,2,3 jsou jasně viditelné otevřené samčí koule (už z nich sype pyl) + vidět samičí znaky (v pozadí) nejvíc na fotce č 4.


Holt asi máš lepší oči.
lluuiissaa
snad lepsi foto
lluuiissaa
takze i palice z toho hemouse zlikvidovat???
KOSMEJ
Hm... tak bohužel Slick-ace měl pravdu. Hermafrodit. A ještě s vysypaným pylem.

Teď záleží na tobě. Buď ji sejmi, nebo otrhej koule a dej ji někam dál (a po větru od samic - ať na samice nejde vítr ze směru od hermouše). Ale nevím, jestli je prostor na risk, když máš ještě dvě 100%ní samice.
lluuiissaa
jsou tesne vedle sebe, rekla bych, ze je pozde, mam nejakou moznost jeste dopestovat aspon ty palice z hemouse? Samice muzu pohrbit, celou dobu foukal vitr od toho vola primo na holky. Co ty palice?? jsou taky v pr...
lluuiissaa
posilam foto samic, mam pravdu, ze zacinaji kvest?? Takze je pozde ze?
lluuiissaa
a druha holcina
KOSMEJ
citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
jsou tesne vedle sebe, rekla bych, ze je pozde, mam nejakou moznost jeste dopestovat aspon ty palice z hemouse? Samice muzu pohrbit, celou dobu foukal vitr od toho vola primo na holky. Co ty palice?? jsou taky v pr...


Podívej, s palicemi není problém. Palice dál porostou. Jen je otázka, jaká část z nich bude oplodněná. Někdy to je hodně, někdy málo. A semena ubírají kytce sílu na tvorbu nových květů a navíc berou prostor v samotné palici. Problém je v těch samčích koulích. Ty samčí koule právě oplodňují palice. Proto je třeba otrhávat ty samčí koule. A když kolem máš jiné samice, tak je na tvém rozvážení, jestli riskneš to, že ji budou oplodňovat ty doposud nevysypané koule na tom hermouši. Něco pylu na ních jistě bude, pokud jsou blízko tomu hermouši, ale ještě to nemusí být taková tragédie - kytku máš teprve v počátku květu a část pylu mohl smýt déšť a vítr.

Edit:
A ano, minimálně na té první nové fotce vidím samičí pestíky. Na té druhé nic průkazného nevidím.
Slick-ace
lluuiissaa: řekl bych že holky budou v pořádku, možná najdeš nějaké to semínko.
Ty palice hermafrodita nebudou podle mě moc použitelný ke kouření, jelikož budou plný semen. Jako můžeš průběžně otrhávat ty koule, ale jelikož jsou už otevřené řekl bych, že už je tzv. vymalováno..
Chápu že je ti to líto no, já bych neváhal a sekl ho :chef:. Většinu z něj můžeš použít třeba do mastě nebo udělat nějakou pochoutku.



KOSMEJ: lepší oči? Nemyslím si, kouknu a vidím pokud je použitelná fotka:).
lluuiissaa
tak vam kluci dik za poradu, hemous je na pude sam, koule ma otrhane (mel jen 3 skupinky), z holek jsem si nastesti udelala klony, tak az zakoreni jdu na indoor, ktery mam uz pripraveny. Jeste jednou dik vsem.
PaBlo
čau groweři,, v pokročilém období květenství jedné rostlyny ze semen co jsem si loni vypěstoval se mi oběvyli tyhle věci,, nechci aby mi to oprcalo dalši kytky tak to skoušim otrhavat, asi hermač že? ale že se to ukazalo až tak pozdě,stalo se vam to někdy?
PaBlo
nechce se mi kvuli tomu ničit cela kytka je moc pěkna,, co by jste mi poradily?
Slick-ace
PaBlo

Je to příznak genové nestability - hermafroditismus, ale pokud to není v nějak velké míře - pouze několik váčků jde spíše o jakousi snahu samice o zachování rodu a setkal se s ní témeř každý zkušenější pěstitel.
Pokud jsi u kytek přítomen každý den, pečlivě otrhávej ;).
Persie
Slick-Ace potrebujem radu tie gulicky na fotke jedna mi s nich praskla a uplne vyschla a odpadla v priebehu 3 dni... si si isty ze to neni samec alebo hermac ? dost ma to stve :(
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Persie
Slick-Ace potrebujem radu tie gulicky na fotke jedna mi s nich praskla a uplne vyschla a odpadla v priebehu 3 dni... si si isty ze to neni samec alebo hermac ? dost ma to stve :(


No to je v poho , sem na to koukal a to je normal , Hlava
Slick-ace
Persie:

né, je to samice ;).
Persie
ok diki moc :)
Persie
tak nakoniec to dopadlo dobre dik za pomoc hosi :)
GrowLight
http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc03998ac.jpg/


Cuzz all prosim potrdte mi muj usudek o tom ze je to holka:-)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od GrowLight
http://imageshack.us/photo/my-images/803/dsc03998ac.jpg/


Cuzz all prosim potrdte mi muj usudek o tom ze je to holka:-)


Jo sou tam chlupy ...ženská.
Slick-ace
Ano vypadá to na samici podle toho chlupu:).
GrowLight
Dekuji:)
Ghāsa
ja si myslim ze hermos tam celkom dole to vyzera na koule :(
replay
samica
GrowLight
no ja si ze zacatku myslel ze to bude samec pac tomu nasvedcovali ty koule ale z tech kouli se vytahl pestik pod lupou je to videt lepe...mam tam jeste jednu kulicku na nizsim patre a z toho take vylezl pestik tak jsem trochu na vaskach:)
replay
nekdy se koule zvyknou promnenit i na chloupy:)
replay
to býva vtedy když je to vysadený príliš drív( fotoperioda).
GrowLight
kazdopadne dekuji za rady:)
Salatos
čistá samice žádnej náznak koulí.
Zedy
citace:
Původní příspěvek od replay
nekdy se koule zvyknou promnenit i na chloupy:)

citace:
Původní příspěvek od replay
to býva vtedy když je to vysadený príliš drív( fotoperioda).


Cože? Žádný proměny kamaráde, tak ať nám tady nevznikají mystifikace :) Jen pro představu kopie nějaké ilustrační fotky pro rozlišení samce x samice.
replay
citace:
Původní příspěvek od Zedy


Cože? Žádný proměny kamaráde, tak ať nám tady nevznikají mystifikace :) Jen pro představu kopie nějaké ilustrační fotky pro rozlišení samce x samice.


to už je velký samec,proti tomu čo já myslel.škoda,že nemám photo:)
replay
ale dovolím si ríct,že i v tomto štádiu by to ješte šlo.vid tvuj obrázek.matka príroda dokáže delat divy...
GrowLight
citace:
Původní příspěvek od replay


to už je velký samec,proti tomu čo já myslel.škoda,že nemám photo:)


Jeste jedna at se to upresni:-)Pro me to bylo zavadejici si rikam omg koule a je to v prdeli a oni z toho zacli lizt pestiky...vidim to poprve:)
Salatos
blbá fotka nic není vidět
Salatos
příspěvek 551 samice ani žádnej náznak kulí nechápu co tam pořád hledáte
replay
to bude tou fotoperiodou,sádzel jsi to drív +okno+žaluzí.niet sa čomu čudovať;)to žaluzí by si,ale mohol vytiahnuť,aby to malo víc svetla:)nebo ti to múže zhermit.ono by sa to malo vrátit ješte späť na rust.plánuješ to vysadit ven?
Salatos
replay ty radši nic nepiš co příspěvek to hovadina.
replay
citace:
Původní příspěvek od Salatos
příspěvek 551 samice ani žádnej náznak kulí nechápu co tam pořád hledáte


príspevek 565 zárodek samčího kvetu
Slick-ace
GrowLight: nic jako pohlavní znaky tam nevidím.
Rákosníček
ale jo takový ty úplný zárodky už tam vidět jsou, ale ta fotky je na to málo detailní
EDA45
-551- Normální pestíky ze kterých vyjely blizny,prostě klasický samičí preflowers...
replay,ty si opravdu jako špatná,zaseknutá platňa..

-565- Tam se začínají klubat preflowers,v tomhle stadiu ještě nelze stopro říct,co to bude..
Vznikající pestík může vzdáleně připomínat kouli,vydrž pár dní,buď z toho vyjede chlup(blizna) nebo vzniknou kulky..ještě je brzo..
replay
už som zato dostal i červenú karmu.to možná zato,že som z SVK,ževraj zasieram,dik chlape
Connoisseur
už jsem ti to psal do PM, ale jak vidím musíš to ventilovat všude okolo takže cituji

,,čau replay,
ano ta K- je za to, že reaguješ na každou p...u.
nee, nemám nic proti slovákům, právě naopak, mám na slovensku několik skvělých přátel.... tohle už mi nepiš, uráží mě to... nejsem žádnej posranej nacionalista... chápeš?
nebuď nasranej, karma by ti měla ukázat cestu, kudy se dát. Když ti lidi píšou dokola, ať nereaguješ, když nevíš, ale ty si stejně jedeš tu svou.
Ale nebudeme se přeci hádat. Já už ti karmu dávat nebudu a ty zase přispívej jen když víš o co se jedná. TOHLE NENÍ CHAT TO JE FORUM"

tak asi tak noo... sorry za OT
GrowLight
Ahoj, no vice detajlni foto asi neudelam na to nemam pristroj jak rika Eda s tim souhlasim ale slo mi vicemene o to ze jsem to nikdy nezpozoroval nebo spise nevsiml jsem si toho az ted ze mi zacinaji vyrustat takhle pohlavni organy a lekl jsem se ze muj prvni indoor bude v prdeli kvuli samcum ale nastesti to vypada dobre:-)diky vsem za rady zas jsem o neco moudrejsi
GrowLight
citace:
Původní příspěvek od replay
to bude tou fotoperiodou,sádzel jsi to drív +okno+žaluzí.niet sa čomu čudovať;)to žaluzí by si,ale mohol vytiahnuť,aby to malo víc svetla:)nebo ti to múže zhermit.ono by sa to malo vrátit ješte späť na rust.plánuješ to vysadit ven?


BTW: Jen pro upresneni za oknem to bylo jen kvuli foceni:-)vice svetla:)
salmanazar
zdravim ,nieco som prehladal, ale stale nemam istotu. idem prepnut na kvet a rozmyslam, ci by sa uz nedali dve kytky rozoznat(samec x samica). skusili by ste mi s tym pomoct? myslite si, ze je to samec alebo samica, respektive to mozno este nepojde rozoznat?

edit: asi mozem dat iba jednu fotku do prispevku,neviem ci to tu am napsamovat dalsimi,alebo si ich pozrete v galerii...
Slick-ace
salmanazar.

prošel jsem je všechny a nic jako pohlavní znaky tam zatím nevidím..
iamsimon
Prosím vás je to samec nebo samice
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od iamsimon
Prosím vás je to samec nebo samice


Foto?
Jestli myslíš to co máš v galerii, tak zkus vyfotit znovu a lépe ať to není rozmazané..
erbes
Som zaciatocnik a mam par dotazov.

1.foto - vybral som to zo skrine ked to malo 30 cm a zasadil som to vonku. Za 10 dni to povyrastlo o dalsich 30 cm a nahodilo to kvet. Podla vsetkych znakov to vyzera byt samec. Potvrdte mi to, lebo mam z toho v skrini aj 2 klony, asi to mam vsetko zlikvidovat ?

2.foto - nejaky cudny bastard, listy tomu nerastu oproti sebe, ale vselijako na striedacku. Bude z toho nieco alebo to mam vyhodit tiez ?

3.foto - vyzera ze to je samica ?
erbes
2.foto
erbes
3.foto
Slick-ace
1 - samec, vyhodit..
2 - nic jako pohlaví tam vidět není.
3 - nic jako pohlaví tam vidět není.
erbes
Dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, ten maly bastard na foto2, stava sa to bezne, ze listy nevyrastaju oproti sebe ale na striedacku ? Alebo je to nejaka cudna odroda ?
Slick-ace
Ty listy i stonek má zvláštní.
Co to je za genetiku, nějaký noname?
erbes
Ano, je to noname ako vsetko ostatne co mam. Len ten bastard velmi dlho klicil a pomaly rastie.
pendialek
Ahoj, babičce vedle mých drahých kytek vyrostly tyhle dva exempláře. Pěstuju první rok a vůbec nevím, co si mám o nich myslet...

Rostlina 1
Rostlina 2

Tipuju, že ta 2. je asi samec, ale co 1.? Poraďte pls. Nerad bych, aby si ty moje našly nějakého borce odvedle.
Díky
Zdar pendialek jsou to samice :-)
jirka44
potrebuju pomoct jsem zacatecnik :) diky
Anuvin
jirka: chtělo by to detailnější a kvalitnější fotku toho pohl. ústrojí, ale vypadá to na samce
jirka44
sorry fotim to mobilem z doby kameny
jirka44
2
Hopík44
Samec 44ko :D máš stejné číslo drezu
jirka44
sakra :(
Slick-ace
Jiří to je úplně jasnej samec, poznal bys to i sám podle předešlých fotek :)
jirka44
asi jsem si to nechtěl připustit :D
chevchelios
Je tohle samec? :O Vypadá to jak semínka, ale otevírá se to a vylízají z toho, jakoby, další výhonky.
http://2i.cz/bab694be6d
citace:
Původní příspěvek od chevchelios
Je tohle samec? :O Vypadá to jak semínka, ale otevírá se to a vylízají z toho, jakoby, další výhonky.
http://2i.cz/bab694be6d

Joo, samec jak poleno.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma