Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ave
Nový Člen

Karma uživatele ave - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Dotaz POHLAVI - JASNY/NEJASNY :o( Příspěvek č. 1

Nazdarek, pomuzete mi nekdo? Mam tri krasne hybridy v pestirne osvetlene 150W vybojkou. Svitil jsem 24 hodin necely mesic a kytky vyrostly nadherne asi tak na 60 cm. Jsou kosate, v deseti cm uz mely asi 4 patra.. Na jedne z nich rostou vsude samci kvety, ale kamaradi poradili nechat ji tam, protoze pry ovlivni ostatni.. Jenze na ostatnich uz jsem taky zaznamenal samci "bobky".. Ovsem jen malo! Tak dva tri na kazde z tech dvou. Ostipal jsem je, samozrejme. Zajimalo by me tedy, jestli je mozne, ze kdyz ta jedna je tutovy samec a vsechny rostly ve stejnych podminkach, stejne dlouho, ze budou ty zbyle dve "hermafrodity"? Vcera jsem presel na 12/12 periodu.. Diky moc, Ave

Old Post 20-05-2002 v 10:36 AM
ave je offline   Profil uživatele ave   Find more posts by ave   Foto galerie člena ave   Click here to Send ave a Private Message   Add ave to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ave! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 2

cau,
radsi bych ho okamzite vytahnul. Az bude venku zkus si cvrnknout do kulicek esli uz sype pyl. Je divny ze pokud si svitil 24 se uz vysexovaly. TO by prece meli az pri zkracovani periody... Ja radsi kyticce se 3-4 patry prikryju jedno patro cernym papirem a tak za 2-4 dny se ukaze co to je a rychle s tim pryc. Pokud ty zbyly budou herma tak bych se nebal....Ja mel loni 2 ze 3 herma....a zhuluje to tak, ze si nepamatuju jak se jmenuju...
zdar

Ender Wiggin

Old Post 20-05-2002 v 12:06 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

Všechny hybrydy a samce bych bejt tebou ihned vytáhnul a nechal jen a pouze samice protože stačí málo samičího pilu a místo velkejch načechranejch palic budeš mít něco málo paliček a hlavně něco hodně semínek !!!

Aještě musim souhlasit je blbost gdyž si jim svítil 24/0 tak aby všechny ty kýtí zasčly kvést to se mi zdá že v tom asi něgde bude zakopanej pudl !! Nevipli ti třeba na tejden ve skříni proud ?

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 22-05-2002 v 17:55 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ave
Nový Člen

Karma uživatele ave - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Palec dolů Příspěvek č. 4

Tak se to stalo... Jsou to samci jako vysiti!! Obratem musim od kamose vydyndat rizky a jede se na novo....
To, ze mi vykvetli samci behem periody 24/0 je mi rovnez zahadou, ale ten vypadek proudu je mozny reseni.. Ovsem jestli - tak max. na par hodin, rozhodne ne dnu.. Diky za pomoc, s pozdravem PRISTE TO VYJDE!!! zdravi Ave

Old Post 27-05-2002 v 09:55 AM
ave je offline   Profil uživatele ave   Find more posts by ave   Foto galerie člena ave   Click here to Send ave a Private Message   Add ave to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ave! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 5

samce chytni za koule a vyhoď je ven :-) na nic jinýho nejsou

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-05-2002 v 10:21 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-men
Nový Člen

Karma uživatele x-men - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 4 

Pomoc Příspěvek č. 6

Poraďte mi jak má uplný lajk poznat samice od samce.Mám 2-3 měsíce starý kytky a některý už kvetou.Nekolik jich udělalo takový váčky a když jsem do toho klepnul tak z toho šel pyl,některy ješte nemaj vůbec nic a ty jedny maj ty váčky a ješte mezi tím jako by to byly ty pestíky nevím?Dík moc za každou radu.

Old Post 04-06-2002 v 13:25 PM
x-men je offline   Profil uživatele x-men   Find more posts by x-men   Foto galerie člena x-men   Click here to Send x-men a Private Message   Add x-men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 7

2 xmen

hledej.. hledej.. někde tady byl takový obrázek jak co poznáš (ale mám stejný kopr abych ti to našel jako ty sám)

ty kytky s váčkama jsou SAMCI !!!! A zrovna jsi z jejich květů uvolnil pyl

když budou kytičky vystrkovat z paliček takové světlé tyčinky, to je to správné pohlaví.

a když oboje tak je to uchylák sebeprznič...

PS: mimochodem, pěstitelé tady neradi slyší takovou otázku, třebaže máš jeden příspěvek. Příště hledej.

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 04-06-2002 v 13:46 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 63 

Re: POHLAVI - JASNY/NEJASNY :o( Příspěvek č. 8

jestli ho fakt nechces vyhodit, tak ho zkus přešukat - ostříhej mu 3/4 listů a všechny bobky.

MaZaR

Old Post 07-06-2002 v 20:47 PM
Mazar je offline   Profil uživatele Mazar   Find more posts by Mazar   Foto galerie člena Mazar   Click here to Send Mazar a Private Message   Add Mazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMON
Nový Člen

Karma uživatele AMON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 18 

Nápad no Příspěvek č. 9

Samci su svine su ovela nachylnejsi na kvitnutie ako samice proste si kvitnu kedu a kde chcu a na 100% tomu napomohol cerveny(slaby) sodik.Ked nechces aby ti zelinky kvitli skus pouzivat rtutovu vybojku raze 250W.
No a nezufaj este to nemusi byt v kybli.Skus feminizovat
Stimulaxom pocul som ze to funguje niekde som dokonca na groweri videl navod takze pohladaj a HUL.

Old Post 10-06-2002 v 20:29 PM
AMON je offline   Profil uživatele AMON   Find more posts by AMON   Foto galerie člena AMON   Click here to Send AMON a Private Message   Add AMON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snehulak
Nový Člen

Karma uživatele snehulak - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 11 

Obecné Rostou samci rychlejc jak samice? Příspěvek č. 10

Cus lidi,
potreboval bych radu.Mam kytky doma no a par kytek se pekne vytahlo a jsou to samci s kterej se zacal sypat ten bordel pyl(tak po cca 3 mesicich) samice se teprv zacinaj kosatit a vypadat samicovate je mozny ze uz je ten samec oprcal tak brzo.Proste nejak nechapu ze ti samci rostou o tolik rychlej no a taky by me zajimalo kdy jsou samice oprcatelene.
dik

by zhulenej Snehulak

Old Post 10-07-2002 v 12:26 PM
snehulak je offline   Profil uživatele snehulak   Find more posts by snehulak   Foto galerie člena snehulak   Click here to Send snehulak a Private Message   Add snehulak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 11

to spandulak: jo samci jsou prevíti chvátaj aby co nejdřív vystrčili koule a mohli všechno včas voprcat, tim pádem jsou trochu rychlejší než samice

jak se ptáš kdy je samice voprcatelná no tak to je hned jak vystrčí kundy ven (blizny) takový ty bílý chloupky co jsou krásně vidět na fotkách palic,

jestli ještě nejsou u tvých kytek na první pohled vidět tak se zkus podívat hodně zblízka do vrcholový růžice kytky, tam bys moh nějaký malinký první kundy najít, ale asi to chce trochu praxi abys věděl co máš hledat, no rozhodně jestli nechceš aby si samci zašukali s holkama tak bych je okamžitě buď zničil, či uvařil, či přendal někam mi mo dosah holek, já je hned vyhazuju, protože hodně hnojim a tak se to žrát nedá

voni ti vysypou koule a zamoří to tim pilem třeba i na víc dní tak že je dej pryč co nejdřív, zdar

PS: co říkaj sněhuláci na ty současný vedra??

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-07-2002 v 12:36 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snehulak
Nový Člen

Karma uživatele snehulak - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 12

je to uplne v prdeli s vedrama pisu z mrazaku a modlim se aby nechcipla elektrika
jeste dotaz. da se poznat obsah thc uz ted v tom ranem stadiu? kdesi jsem cetl ale myslim ze je to kravina ze ta kytka ma dane thc v sobe ktere se uz nezmeni. a co se samcema maji nejake ucinky? ze bych je zhulil )))

by zhulenej Snehulak

Old Post 10-07-2002 v 12:43 PM
snehulak je offline   Profil uživatele snehulak   Find more posts by snehulak   Foto galerie člena snehulak   Click here to Send snehulak a Private Message   Add snehulak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

taky asi vlezu do ledničky a to nejsem sněhulák

tak myslim, že zjištění THC v domácích podmínkách ještě než kytka dozraje je dost nemožný, leda že kousek zhulíš, ale dle mě se THC vytváří až během dozrávání palic, proč?, to se tu napsalo už mnohokrát, a největší procento THC je v kytce akorát v tu dobu kdy se sklízí, proto se sklízí tak že teď tam bude hovno

hulit samce mi přijde jako barbarství! ale znám lidi co to dělaj, i já jsem to v 16ti párkrát udělal, ale ty časy jsou již v nenávratnu, raději si počkám na pěkný zralý palice

z těch samců něco uvař, lepší než si tim zasírat plíce, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-07-2002 v 12:52 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 14

to vevejka: chlape ty tvoje periody se mi zdaj nějak divný, standard je přece 18/6 růst a 12/12 květ?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-07-2002 v 17:26 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Dotaz kvetena Příspěvek č. 15

Zdarec. Vim, ze pohlavi ste tady vyresili, ale nema nekdo nekde obrazek, jak ubec ten samci 'kvet' vypada?

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 17-07-2002 v 06:21 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to kylik Příspěvek č. 16

Podívej se třeba sem: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2848

Old Post 17-07-2002 v 09:55 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2010 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread - 1098 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2764920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív