Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 
Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - Klikni zde pro originální téma
serius46
i kdyby tam byl pestík tak by to byl hermáč, takže to stejně vytrhni...
MDe_
ennbi chceš poradit ? .. udělej lepší foto a nehádej se :D :D
citace:
Původní příspěvek od ennbi
Hej ale fakt je tam bílý pestík :)Se podivte jak to tam čouhá to bíle:)

Ty jsi jak můj kamarád kdysi, nechtěl vytrhnout samce ptze to byla posledni kytka co mu zbyla a hadal se se mnou ze je to samice!
Je to samec, a jak pise serius46 i kdyby to byl hermac, tak je to stejne na zabití.
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Mirex

Ty jsi jak můj kamarád kdysi, nechtěl vytrhnout samce ptze to byla posledni kytka co mu zbyla a hadal se se mnou ze je to samice!
Je to samec, a jak pise serius46 i kdyby to byl hermac, tak je to stejne na zabití.

Tak pokud by chtěl jen na semena tak bych s ho i nechal .. i malé procentu z těch semen může být ženská , tak když má možnost sadit hodně a protřídit to a udělat si matku nebo potom matku oprcat kvalitním samcem tak proč né že jo (Pokud bude) za pokus nic nedá.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od ennbi
Hej ale fakt je tam bílý pestík :)Se podivte jak to tam čouhá to bíle:)


Jo zleva koule , zprava koule uprostřed kokot , no je to chlap :sun:
frek
Radši bych se s nim rozloučil...:) Jasnej samec...:(
ennbi
Kurňa letos 3 ti samec ze 3 tje v prdeli
ennbi
Jinak díky všen za rady :) letos nemám štestí
citace:
Původní příspěvek od ennbi
Kurňa letos 3 ti samec ze 3 tje v prdeli

To je normální, času máš dost, ještě můžeš sázet o 106 :D
tomasvezi
Ahoj, přikládám obrázek kytičky, do který jsem pro její vitalitu a vzhled vkládal velké naděje. A dnes jsem na ni našel toto - poznávám samce?
Slick-ace
tomasvezi:

Ano, jasnej samec:chef:.
pitrises
zdar kucí, nevím si rady u těchto 2rostlinek - asi 7dní 12/12 a místo blizniček tam raší jakoby bobulky z kterých se tvoří nové lístky,co vy na to?
pitrises
druhej kus
Slick-ace
pitrises: zatim nic, čekej. Pokud ti z těch blizniček směrem nahoru vyleze bílej chloupek je to samice.
pasiny
pozná někdo pohlaví díky
pasiny
pozná nikdo pohlaví díky
citace:
Původní příspěvek od pasiny
pozná někdo pohlaví díky

Je to mázlý.
Slick-ace
pasiny:
ne, protože to je napíču fotka. Lepší nemáš?
Kambu
citace:
Původní příspěvek od pasiny
pozná nikdo pohlaví díky


zd máš to moc rozmazané,zkus to víc zaostřit ;)
pasiny
mam jen fotak v mobilu ani ta 2. neni dobrá
Hlava
citace:
Původní příspěvek od pasiny
pozná někdo pohlaví díky


Neni co poznat , počkej par dní možná to bude tak velky že když to bude rozmazany tak to nebude vadit :D:D
amik
Ahoj. Ta prvni je hermac nebo kluk?
amik
tady je jeste jedna fotka...
MDe_
Kluk jak buk .. ;)
amik
A tady je druha kytka
MDe_
Máš tam zárodky pohlaví .. počkej ještě par dnu.
pitrises
update - co to může být??
Slick-ace
pitrises

samec
Zahradnik001
Zdravím,
potřeboval bych radu zkušenějších
1)kytí no.1
Zahradnik001
Zdravím,
potřeboval bych radu zkušenějších
2)kytí no.2
Zahradnik001
2)kytí no.2
Slick-ace
samci

č. 2 jasnej samec
ganja-steve
kyti no. 1 taky vypada,ze ma koule-samec
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Zahradnik001
2)kytí no.2


To je lowryder nebo desel že jo ? Jinak oba samc, tak ja říkají chalani :)
Zahradnik001
Moc díky za rady. Ale co to je, to fakt netuším :-D kámošovi se pomíchaly cedulky, takže to může být cokoliv.
tomasvezi
Já to snad přitahuju. Tohle jsem objevil dnes při prohlídce, krucinál. A než to vyhodím, dovolím se jako začínající chovatel optat - je to oboupohlavník, kamarádi?
ganja-steve
tomasvezi: je to hermac. zkus ty koule otrhat
Slick-ace
tomasvezi

hermafrodit. sejmi ho :chef:
Jpt
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
tomasvezi

hermafrodit. sejmi ho :chef:



Kill nez nadela nejakou skodu
needsomeweed
zdravim je mozne neak zjistit pohlavi?
->
1
2222
a prozradil by mi nekdo jestli muzu nechat tudle kytku pobliz rizku? dik dik:)
MDe_
citace:
Původní příspěvek od needsomeweed
zdravim je mozne neak zjistit pohlavi?
->
1
2222
a prozradil by mi nekdo jestli muzu nechat tudle kytku pobliz rizku? dik dik:)


Moc brzo, ještě nic neukázala. A ANO můžeš, jak ukáže třeba koule tak ho dej pryč (bokem na pyl nebo vyhodit) pokud to bude žena nechat můžeš.
nutriga
muze bejt s rizku samec??
Hlava
citace:
Původní příspěvek od nutriga
muze bejt s rizku samec??


Jo , když ti nekdo uřizne samce , nekupovals klony u uživatele hulto , viz Černa listina ??
nutriga
ne nekupoval mam 5 klonu a jeden se mi zda jak samec ale to asi nemuze bejt mozny jeto vsechno ze stejny kytky
Hlava
...aha , zdá nebo je to samec ??
nutriga
nemuze to bejt treba zeminou slysel jsem kdyz je to kysely tak seto muze zmenit na samce
Legy
ahoj, tak ted sem docela podelanej az za usima, co to tu mam.. zadna jina kytka to nema, ostatni nic nevystrkujou, mam je mesic od seminka, co vyklicily, svitim 18/6 a tahle jedina je drobensji nez ty ostatni, ne o moc, ale je drobnejsi, vsechno sou seminka od paradise seed banky feminizovany, ale tahle jedina kytka vsude, kde dochazi k vetveni vystrcila takovy 2 tenky nitky pokryty jako bilym chmirickem desne jemnym, mam to nafoceny.. co to je? :D
Zedy
Ahoj Legy, můžeš bejt v klidu. Jde o ,,preflowers", kytka ti tak ukázala svoje pohlaví samičky.
Legy
uf, docela mi spadl kamen ze srdce, nasel sem pak i ilustracni obrazek, kde prave tyhle nitky byly nakreslene, ale radsi sem, kdyz mi to napise zkuseny pestitel.... jen pro po: co to je to preflowers?
Slick-ace
budoucí palice ;)

/edit
Legy :faq:
tenhle thread je o necem jinym..
Legy
vsude, kde sou tyhle tycinky mi pak vyrostou palicky? no tak to vypada krasne a to sem tu kyticku ani jednou nezastrih a je jich vsude hromada :) kdyz mam neomezeny prostor temer indoor, tak nemusim strihat, ze?
zajimala by me ta hlavni palice, jak pak bude velka ;)

edit://
FAQ me sere, protoze neodpovi na konretni muj dotaz, nebo problem! Oni tam pisou vsechno obecne, ano, pomuze to, do zacatku velice, ale kdyz mas konretni problem nebo tak, tak o tom se nepise a i kdyz projedu nako debil 400 topicu a prolistuju nekolik stranek, tak to trebas nenajdu a uz nemam silu, tak radsi zalozim topic a prosim o radu. Ovsem vsichni napisou FAQ, nebo hlede.. ja to hledal a asi hodinu se s tim moril a stejne nenasel, tak snad neni takovy problem odpovedet i kdyz to tu trebas bylo zodpovezeny jeste jednou...

Ale dekuju i tak za odpoved, jsi jediny z mala kdo odpovedel a reagoval ;) a tohle, nac sem se ptal ve FAQ zrovna asi bude, ten svuj proslov sem myslel ja jine sve dotazy.... dekan :smoker:
bob0015
Taky bych potřeboval poradit jedná se o auto AK 47x Lowrider 2
Osobně si myslím, že samec, ale chcu mít jistotu.. díky
Slick-ace
bob0015:

Ano, samec !
bob0015
Díky jenom bych měl ještě malý dotaz, za jak dlouho je samec u AF modelů vhodný k opylování (kvůli získání semen)? A samice musí být jak zralá? díky za odpovědi..
Banány
citace:
Původní příspěvek od bob0015
Díky jenom bych měl ještě malý dotaz, za jak dlouho je samec u AF modelů vhodný k opylování (kvůli získání semen)? A samice musí být jak zralá? díky za odpovědi..

Off-post jak prase ale..
Prostě dáš vedle sebe stejně starou samici a samce a až vytáhne samice blizny, pyl na to skočí a čus. Ja si nechal opýlit jen první "větevní" semeníky a pak samce odstranil. No a doufám, že jsou opylený jen oni, a nebude to celý plný semen :) Zatim to vypadá dobře.
josip222
hoj G help je to hermáč??? sadil som to príliš skoro nasadilo to kvet myslel som že sa to prepne na rast no neviem skosiť??? nechcem si tým oprcať celé pole :/
dik
Slick-ace
vidim samici
josip222
dikes a čo toto :mutant: nie sú to puky???
josip222
prosím o radu :( :hanged:
aukro503
Čus lidi.. Prosil bych jestli někdo už neví jestli moje kyti je bud samice nebo samec? Jinak hnojím Plagronem na růst a stříkám Phitaminem.. Díky všem za radu :-)
aukro503
Čus lidi.. Prosil bych jestli někdo už neví jestli moje kyti je bud samice nebo samec? Jinak hnojím Plagronem na růst a stříkám Phitaminem.. Díky všem za radu :-)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od josip222
prosím o radu :( :hanged:
dej sem foto z dneška a hned ti to řeknu ,ale nejak se to nechlupatí ,..... to samy plati o tomhle ...

citace:
Původní příspěvek od aukro503
Čus lidi.. Prosil bych jestli někdo už neví jestli moje kyti je bud samice nebo samec? Jinak hnojím Plagronem na růst a stříkám Phitaminem.. Díky všem za radu :-)


..vyblejskni to z boku at je neco videt , důlezite je to kde se potkava list a kminek :D
prysk
-co myslite ?
prysk
-co myslite?
prysk
a druhá..
Pongo
citace:
Původní příspěvek od prysk
-co myslite?


"5 samyc" :D
prysk
:O , jak 5?
Slick-ace
prysk

obě samice.
Pongo vtipkoval..
Kambu
citace:
Původní příspěvek od prysk
a druhá..


no vidím tam vylézat chupy,takže 1,2 samica...
prysk
ftipálci:), já tady mam miniinfarkty,že to budou bucy a oni si dělaj prdelky ......díky :)
Pongo
citace:
Původní příspěvek od prysk
ftipálci:), já tady mam miniinfarkty,že to budou bucy a oni si dělaj prdelky ......díky :)


Čau,

jo sorry :) jsou to samice :)
MDe_
Zdravím GROWER's

Malé opakování určení ale hlavně poznávání pohlaví

  • Foto Číslo 1. - Samec
    Foto Číslo 2. - Samice
aukro503
Prosím o poznání pohlaví :-) Díky všem..
aukro503
samec nebo samice?
Slick-ace
aukro503


http://grower.cz/forum/showthread.p...4026#post974026
aukro503
Je tohle samice?
Pongo
citace:
Původní příspěvek od aukro503
Je tohle samice?


Hi,

já tam vidím teda pěkný hovno :D

vyfoť to v detailu ...
tagra1
citace:
Původní příspěvek od aukro503
Je tohle samice?



No pěkná kytička:)Jen to není poznat:(
tagra1
citace:
Původní příspěvek od Pongo


"5 samyc" :D


už jsi viděl samici s tvrdým?:)
Pongo
citace:
Původní příspěvek od tagra1


už jsi viděl samici s tvrdým?:)


ano, tady :D

http://www.youtube.com/watch?v=RIbg703C_9c
Mr.Download
čus, kdy se tak pozná jestli je to samec či samice? Tady na fotkách to poznám na všech, ale doma fakt nevím...
Pongo
citace:
Původní příspěvek od Mr.Download
čus, kdy se tak pozná jestli je to samec či samice? Tady na fotkách to poznám na všech, ale doma fakt nevím...


pošli foto
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Mr.Download
čus, kdy se tak pozná jestli je to samec či samice? Tady na fotkách to poznám na všech, ale doma fakt nevím...


Příspěvek 272 !!! třeba se kouknout, než něco napíšeš :)
Slick-ace
citace:
Původní příspěvek od Slick-ace



Takže po 1001x .... a nyní je to všem jasné.
alex211
Prosím o radu,
někde jsem se tu dočetl o rychlém zjištění pohlaví, cituji: "Dolní část rostliny v místě, kde z ní vyrůstají listy se zakryje papírem, tak aby byla ve tmě. Tato část začne kvést. Kontrolou květů lze zjistit pohlaví. Je-li to samec, odstraní se. Je-li to samice, papír se odstraní a rostlina dále roste.", jak dlouho má být tato část rostliny zakryta, aby se se kytka vyjevila? Já mám květinku zakrytou již 4tý den a zatím nic.Pokusím se přidat foto. Díky za pomoc
citace:
Původní příspěvek od alex211
Prosím o radu,
někde jsem se tu dočetl o rychlém zjištění pohlaví, cituji: "Dolní část rostliny v místě, kde z ní vyrůstají listy se zakryje papírem, tak aby byla ve tmě. Tato část začne kvést. Kontrolou květů lze zjistit pohlaví. Je-li to samec, odstraní se. Je-li to samice, papír se odstraní a rostlina dále roste.", jak dlouho má být tato část rostliny zakryta, aby se se kytka vyjevila? Já mám květinku zakrytou již 4tý den a zatím nic.Pokusím se přidat foto. Díky za pomoc

Čau!
Já to teda nikdy nezkoušel, ale čet jsem to taky, normálně dáš papírovej sáček na nějakou spodní větev, utáhneš lehce gumičkou a tak za 10 dní by se mělo ukázat pohlaví, ale fakt jsem to jen čet, odzkoušeno nemám.
alex211
Mirex: díky za info, budu muset být ještě trpělivý-má představa byla tak 4-5 dní.Holt to nejde "hop na krávu a je tu tele".
alex211
Tak snad se mi konečně povede připojit foto, ten obal z folie jsem dal pryč, kytka se pálila
Slick-ace
alex211

samcexsamice ?
takhle z dálky foceno to fakt není vidět..
alex211
no právě, pokoušel jsem se to zjistit (viz předchozí příspěvek), ale jelikož jsem opravdu "neuměl", tak vůbec nevím na čem jsem. Zítra se pokusím spáchat ještě jednu makro foto, a pak zkusím metodu "řízek".Prvně v životě a mám docela bobky, zdali to bude vůbec k něčemu
tagra1
Takže ještě jednou fota

1.Hermaphrodit
2.Samec
3.Samička
4.Hermaphrodit
5.Samec a samice
tagra1
Takže ještě jednou fota:)
Samice
tagra1
Samec
tagra1
Samice a samec
tagra1
Hermafrodit
tagra1
Hermáč
tagra1
citace:
Původní příspěvek od prysk
-co myslite?


To jsou samci s pistils:):):)
aukro503
Samec nebo samice? Sorry za tu kvalitu :-(
Hlava
citace:
Původní příspěvek od aukro503
Samec nebo samice? Sorry za tu kvalitu :-(


NO jeste tam nic videt poradne neni ....lepsi foto a tak za 5 dní ....
krast
Jo, hezký máš kamení :D


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma