Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!! - Klikni zde pro originální téma
Muškař
Mysak: Moc děkuji za odpověď. Co se týká hnojení, dával jsem vždy 2,5ml na litr, i když na obalu psali, že se má dávat 1-5ml na litr. Čili něco mezi. Dnes jsem pořádně prohlížel kytky a našel jsem zase na horním patře toto viz.foto v příloze. Myslíte, že to je tedy tím hořčíkem?

Díky Muškař
sadař22
Zdar tak asi je to tak jak řikal bloodybeer je to píčilka píďalka nenažraná našel sem tady odkazi koukni nato gremlin101 http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3
gremlin101
Takle to fakt vypadá že to dělá ona...Večer to omrknu s baterkou a snad je najdu..

Tak jsem zpět, žádný píďalky jsem nenašel, ale našel jsem několik opravdu micro zelených brouků, myslím že to bude od nich, prohledal jsem grower a jejich fota jsem nenašel, tak nevím co to je.. vidím to na nějaký postřik.
sadař22
Zdar hele podívej se jak vypadá třásněnka našel sem tam taky malí zeleny broučky micro taky si myslím že sou to ony co dělaj tu paseku ale nezavrhl sem aji píďalky byl sem večer čumět hodinu a pul u kytek a nenašel sem ani jednupíďalku ale už po použití postřiku proti třásněnkám rostou noví listy bez dírek a řekl bych že se to zlepšilo já osobně myslím že sou to třásněnky ony taky vysávají z buňěk listu obsah to by vysvětlovalo proč se oběví prvně skvrnka a až to místo udumře poté dírka myslím že třeba u jinych rostlin ktery mají tlustší listy se uvádí že se po napadení třásnilkou udělají malí flíčky a ne dírky ale konopí má tenky lístky tak si myslím že se tam udělá posléze ďoura jo skuz vzít postiženej lístek a ustřihni větvičku která není napadená a dej je k sobě třeba do vázi domu pokud se postižení projeví i na zdraví větvičce aneuvidíš ty píďalky ktery sou okem zřejmí tak je jasno skus identifikovat ty micro zmetky cos našel na kyti a de viďet skusim to taky prohlidnout ale myslím že mi postřik zabral použil sem talstar 10ec klasika chemia každa drogerka zhradkářství to maj kytkam to pomohlo skus to každopadně lepší než si nechat sežrat kvítí nic tím nezkazíš jo odpověď pro GREMLIN101 PODÍVEJ SE TADY JESTLI JE TO ONO COS NAŠEL ZA TY MALÍ HMYZÁKY
[url]http://www.google.cz/search?hl=cs&rlz=1T4ACAW_cs___CZ441&q=t%C5%99%C3%A1sn%C4%9Bnka&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1366&bih=612[/url
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od sadař22
Zdar hele podívej se jak vypadá třásněnka našel sem tam taky malí zeleny broučky micro taky si myslím že sou to ony co dělaj tu paseku ale nezavrhl sem aji píďalky byl sem večer čumět hodinu a pul u kytek a nenašel sem ani jednupíďalku ale už po použití postřiku proti třásněnkám rostou noví listy bez dírek a řekl bych že se to zlepšilo já osobně myslím že sou to třásněnky ony taky vysávají z buňěk listu obsah to by vysvětlovalo proč se oběví prvně skvrnka a až to místo udumře poté dírka myslím že třeba u jinych rostlin ktery mají tlustší listy se uvádí že se po napadení třásnilkou udělají malí flíčky a ne dírky ale konopí má tenky lístky tak si myslím že se tam udělá posléze ďoura jo skuz vzít postiženej lístek a ustřihni větvičku která není napadená a dej je k sobě třeba do vázi domu pokud se postižení projeví i na zdraví větvičce aneuvidíš ty píďalky ktery sou okem zřejmí tak je jasno skus identifikovat ty micro zmetky cos našel na kyti a de viďet skusim to taky prohlidnout ale myslím že mi postřik zabral použil sem talstar 10ec klasika chemia každa drogerka zhradkářství to maj kytkam to pomohlo skus to každopadně lepší než si nechat sežrat kvítí nic tím nezkazíš jo odpověď pro GREMLIN101 PODÍVEJ SE TADY JESTLI JE TO ONO COS NAŠEL ZA TY BROUČKY Ohttp://www.google.cz/search?hl=cs&rlz=1T4ACAW_cs___CZ441&q=t%C5%99%C3%A1sn%C4%9Bnka&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1366&bih=612DKAZ NA FOTA TADY


trasnenky ti diry do listu neudelaji ....

no a ti zeleni brouci budou msice.

Sadar22 : nechci ti do toho moc mluvit, ale pokud si nejsi jisty, tak tu prosim te neprispivej, at zbytecne nemates lidi co potrebuji poradit. Diky ;)
sadař22
Jen se to snažím identifikovat nafotim ty malí potvory a mužeš mi říct sám co je to zač budu jen rád teď sem zas byl koukat jesi tam není ta píďalka a nic navíc mám vodrostlí dvě patra novejch lístku a bez dírek určo zabral ten postřik nikoho nematu jen se dělím o pozorování je možny že ten postřik zlikvidovali ty píďalky? poraď j blooybeer kdyš tomu tak kapíruješ já se toho chcu jen zbavit semena mě stáli majlant to snad chápeš
gremlin101
Tak jsem schválně mrknul na fota jak vypadá mšice a je to ono (viz. link -> http://www.akademon.cz/default.asp?source=0809 , přesně tak vypadaj... Teď jde o to, jestli tohle mšice můžou na listech udělat? Píďalky to opravdu nebudou, takovejch housenek bych si všimnul, když jsem našel i mšice který jsou o hodně menší :D.
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Tak jsem schválně mrknul na fota jak vypadá mšice a je to ono (viz. link -> http://www.akademon.cz/default.asp?source=0809 , přesně tak vypadaj... Teď jde o to, jestli tohle mšice můžou na listech udělat? Píďalky to opravdu nebudou, takovejch housenek bych si všimnul, když jsem našel i mšice který jsou o hodně menší :D.


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

a tohle msice neudela. Bud je to pidalka, nebo hniloba ... na 99 % pidalka
TomasD
citace:
Původní příspěvek od Portishead
Kde je problem ja to nevim proto se ptam dik za pomoc kytka Special Queen


řekl bych Že PH a následný pŘesolení aneb odkaz na FAQ a Jackspearovo Řešič problémů :http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49

a nebo http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

peace
TomasD
citace:
Původní příspěvek od TomasD


řekl bych Že PH a následný pŘesolení aneb odkaz na FAQ a Jackspearovo Řešič problémů :http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#49

a nebo http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

peace


prolej to čistou vodou s upravcenym ph nech vyschnout a za tejden zahnoj :) ,hlídej ph
gremlin101
Ještě bych se chtěl zeptat, mám ty ožraný vršky odstřihnou, ještě je nějakej ten čas, tak by se to dalo brát jako zástřih a mohlo by se to ještě pěkně rozvětvit, nebo to mám nechat a aplikovat akorát postřik? Některý vršky vypadaj fakt hrozně, tak si nejsem jistej, jestli na nich nějaká ta palice vůbec vyraší..
kola666
nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od kola666
nazdar ludia , myslim ze moje rastliny napada dřepčík (Phyllotreta atra) ako sa ich zbavit ? poradte pls kto vie.. na rastlinach mam plno malych dierok a vzdy ked dojdem na policko , tak tie male ku*vy , aspon 2 až x na kazdej rastline najdem , su male asi 2 mm , take čierne ale zato sikovne , a skacu ako kobylky ...foto z Netu - http://zahrada.mysteria.cz/drepcik.html


Co vím, tak na dřepčíky, slovensky skočka, jsou úžasní jako predátoři škvoři. A z postřikú? FAST M http://www.agrobio.cz/vyrobky/114-fast-m.html Nebo ještě lépe http://www.agromanual.cz/atlas/skud...g_sort=SK_NAZEV
gremlin101
citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Ještě bych se chtěl zeptat, mám ty ožraný vršky odstřihnou, ještě je nějakej ten čas, tak by se to dalo brát jako zástřih a mohlo by se to ještě pěkně rozvětvit, nebo to mám nechat a aplikovat akorát postřik? Některý vršky vypadaj fakt hrozně, tak si nejsem jistej, jestli na nich nějaká ta palice vůbec vyraší..


Co mám udělat s těma ohlodanejma vrškama? Nechat, nebo zastřihnout? Fakt nevím, je to díra vedle díry..
A jaký z těchto přípravků by jste mi doporučili?

ALSYSTIN 480 SC , BIOBIT WP , BIOBIT XL , CASCADE 5 EC , DIMILIN 48 SC , NOMOLT 15 SC , NURELLE D , TREBON 10 F , TREBON 30 EC
Hlava
BIOBIT WP , nebo XL , to je jedno to je rozdil jen ve velikosti balení , jinak doporučuji na venek , od atami toto http://www.growmarket.cz/produkt/bio-defence-2x50ml , používam to jednou za 10dni jako prevenci a za posledních 5-6let sem neměl venku problem s čimkoliv , nejlepši je prevence :D:D , čau Hlava
Muškař
Pratele zeleneho udoli,chtel bych vas,ty zkusenejsi,pozadat o radu a pokusit se vyresit muj problem s listim,viz text a foto k memu problemu jsou jiz na strankach,zacina se to jiz delat i na listech v prostredni casti kytek a problem na vrsku kytky se jiz dela i na druhe kytce,ale dela se to rozhodne pomaleji nez problem prvni,helphelphelp a moc diky
gorgano
Ahoj...od úplnýho spodku mojí kytky listy takhle chřadnou...je to zatim fakt malo jen na par listech, ale nezda se mi to moc standartní.. Ty hnědý skvrny jsou uschlý!

Poradíš?
gorgano
Ahoj...od úplnýho spodku mojí kytky listy takhle chřadnou...je to zatim fakt malo jen na par listech, ale nezda se mi to moc standartní.. Ty hnědý skvrny jsou uschlý!

Hnojim 1x za 5 dní alga grow, ph je ok!

Poradíš?
gorgano
citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Jak velkej květník? Nebo je to v zemi? Asi ne. Co substrát byl předhnojenej a na kolik týdnú? A v jaké koncentraci hnojíš? Jak jsou rostliny staré?


Květník 10 l, substrát je: kompost, substrát pro kaktusy a sukulenty, perlit, keramzit, rostliny starý cca 3 měsíce. Hnojím v koncentraci dle návodu na hnojce.
gorgano
je to outdoor jsem zapomněl říct
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od gorgano


Květník 10 l, substrát je: kompost, substrát pro kaktusy a sukulenty, perlit, keramzit, rostliny starý cca 3 měsíce. Hnojím v koncentraci dle návodu na hnojce.


No to budou asi už pěkně veliký. Píšeš, že pH je OK, kolik máš výtok z květníku? Jinak starej list nevydrží až do sklizně, postupně odcházejí jak se jim nedostává výživy. Takže bych zkusil hnojit 2x častěji v doporučované koncentraci.
gorgano
no to jsi taky říkám, jjen mi přijde divný že se na těch listech tvořej takovýhle nekro skvrny.. jakoby vysychaj ale skvrnitě...jestli takhle vypada list, kterej odumira starim tak je to ok, ale nezdalo se mi to no.. ph zmerim
gfs
Ahojda! :-)


Pestuji Ed Rosenthal z klonu v homeboxu 2x 600W... Mam tam 30 kyti.
Kyti jsou v Light Mixu a ve 34. dnu kvetu...
Hnojil jsem na rust: bcuzz+fish mix+root stim., na kvet: bcuzz+bcuzz bloom. stim.+PK13/14...

Na rustu jsem bojoval (uspesne) se sviluskami. Postrikoval jsem na ne stridave Omite a Nissorin (zadny phytamin)

Pred tydnem mi zacal dochazet bcuzz, tak jsem misto nej zacal davat plagron terra bloom+PK13/14 (nic vic). PK jsem zvedal postupne, momentalne jsem na 1ml/l. 2x jsem na kvetu strikal phytamin a predevcirem (32. den kvetu) jsem dal do zalivky poprve i AH enzymy o kterych si moc nejsem jistej jestli nejsou zkazeny :-/ (oba problemy uvedene nize se ale vyskytly uz pred nasazeni enzymu)

Do doby nez jsem presel na plagron, jsem upravoval PH na 5.8-6.0 kyselinou dusicnou, na kvetu fosforecnou. Nekde jsem ale slysel, ze u plagronu se PH neupravuje, je to pravda? Od te doby co davam plagron ho neupravuji. Toho bcuzzu tu jeste trochu mam, ale ne moc, tak na tyden maximalne.

Zalival jsem vetsinu kvetu kazdy druhy den pullitr ke kazde kytce, cca 10 dni zpatky jsem zacal davat pullitr kazdy den.

Max/min teploty a vlhkosti kdyztak dodam, pokud bude potreba, ale to by nemel byt problem (vlhkost je trochu vyssi nez bych si pral, kolem 70%).

Ted k memu problemu:

Na par z nich zacaly svetlat listy a celkove palice vypadaj nejak zpomaleny oproti ostatnim. Taky na nich zacaly spicky nekterych listu cervenat (viz foto 1)
Dale jsem si vsiml, ze na jinych par kytkach se zacaly obevovat oranzove a hnede fleky, ovsem pouze na zilkach a z vrchu listu (foto 2)

Tusim, ze problem cislo 1 muze byt asi preliti (i kdyz, kvetinace jsou dost velky...), tak jsem vcera a dnes nezalil aby proschnul substrat a jeden ofuk jsem dal pod kytky ke kvetinacum aby rychleji prosychaly. Zaleju pristi zalivku asi 1l ke kazde kytce. Uvidim jak to pomuze. Rozdily v barve listu jsou patrne zde: http://imagebin.org/165824 a zde: http://imagebin.org/165825

A ty oranzove skvrny na zilkach by mohlo byt Ph? Tim jak jsem prestal upravovat kdyz jsem nasadil plagron? Je to na par kytkach, ale na jinych, nez problem cislo 1. Ph pudy jsem nemeril... Vazne strilim od boku a podle FAQu, je to muj prvni grow...

Snazil jsem se dodat co nejvic informaci, budu vdecnej za jakoukoliv radu, nebo popostrceni spravnym smerem :-)

Cest! :)
Aladin
No k těm tečkám,něco podobného mě potkalo,ale venku v kýblu,podle FAQ by to mělo být to pH,ale mé tečky se objevovaly spíše po celém listu,to tvé opravdu podle fotek vypadá na to špatné pH. Zkus ho upravit chvíli nehnojit a uvidíš,snad poradí i někdo jiný. Zkus proběhnout pár stran zpět,někde toho tady bude více.
eso1111
dík za odpověd už se to samo spravilo.roztok sem neměnil jen sem to stříkl omitem a už se to dál neprojevovalo.uffff
Čau.
Jedná se o zatemňovanej Mazar (čtvrtej týden na květu), hnojim B'cuzz A&B Soil, 2ml/l.
Zkoušel jsem vyšší koncentraci hnojiv, to nepomohlo, už fakt nevim, nemá někdo tušení?
Jediný co mě napadá že to déšť zase vypláchnul.
Aladin
Zdravím,já moc velký expert nejsem,ale přijde mi to normální,že v květu velké listy žloutnou,a navíc v kýblu.Možná tomu jde zabránit,ale nějak bych se nestresoval.
citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím,já moc velký expert nejsem,ale přijde mi to normální,že v květu velké listy žloutnou,a navíc v kýblu.Možná tomu jde zabránit,ale nějak bych se nestresoval.

Právě že mám vedle v kýblech (větších) Afghani #1 a ty jsou relativně v pohodě.
Aladin
Hm tak to fakt nevím,ale abych pravdu řekl ještě jsem neměl kytku v kýblu na které by mi nezežloutly nějaké listy,ale to je možná mnou :-D No ale i tak si myslím že kytce to nějak nevadí. Ale přeji ať to vyřešíš.
eso1111
citace:
Původní příspěvek od Mirex
Čau.
Jedná se o zatemňovanej Mazar (čtvrtej týden na květu), hnojim B'cuzz A&B Soil, 2ml/l.
Zkoušel jsem vyšší koncentraci hnojiv, to nepomohlo, už fakt nevim, nemá někdo tušení?
Jediný co mě napadá že to déšť zase vypláchnul.

to samé mě udělal zatemnovaný durban poison v květináči 3L a jiné kytky taky zatemnované, taky v květináčích ale 6,5L byly uplně v pohodě,takže si myslím že je to nedostatek místa pro kořeny.kolik má litrů ten tvůj kýbl ? typuju tak 5L,ale ta tvoje kytka je 2x taková než ty moje kytky.
Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


Zdravíčko Ziolo, to vypadá na průser s tou půdou v které to je, 20l není moc, bůh ví kam ti už prorostly kořeny a co se z tej zeminy, kde vyplavuje. Dost možná je tam mizerný pH jak píšeš. Každopádně ti tam holčina asi moc nepojede, nevím jaký máš možnosti a prostředky na případný vyrépnutí a nějaký přesuny, bo jak to vyšpekuluješ, každopádně držím palce;)
Mašťák
Zdravim, byl jsem se podivat na kytky po mesici a byl jsem bohuzel nemyle prekvapen. Neco mi demoluje chudinky, zere jim listy. Na kytkach jsem nikde nenasel behat nejaky vyraznejsi mnozstvi broucku, sem tam na nich neco behalo, ale tomu mnozstvi bych nepripisoval velkou vahu, zadny pavucinky tam nejsou. Vypada to mozna jako plysel, ale nevim, nikdy jsem nic takovy nemel.
gremlin101
Prej to dělaj píďalky.. Kup na to nějakej postřik.
deniss
Zdravím fšechny.Mám problém s listy,od spodu žloutnou až do palic(postupně).To se mi stalo už minulý kolo,vypadaly jinak normálně,ale byly dost málo pocukrovaný.Ve finále to vůbec nezhulovalo
:-(Tak se bojím stejnýho výsledku.Napadá mě jestli by to nemohlo být z důvodu přehnojení PK 13-14?O zbylých 6 holek(jsem si nechal na mámy)se starám úplně stejně(kromě jiného hnojení)a ty jsou naprosto v pořádku.Jsem ve 35 dnu květu,hlína a B´cuzz.Děkuji
mysak
citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


tak mohlo by too byt (listy dolu) mnoho dusiku
BloodyBeer
Zdarec

Mam dotaz, muze se deficit dusiku negativne projevit na vynosu? Kytky jsou uz za polovinou kvetu ( cca 37. den z 60 celkovych).

Ted resim, jestli by bylo dobre jim dat jeste trochu dusiku, a nebo je nechat pouze s PK ...

diky :)
pan.smakovicka
citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdarec

Mam dotaz, muze se deficit dusiku negativne projevit na vynosu? Kytky jsou uz za polovinou kvetu ( cca 37. den z 60 celkovych).

Ted resim, jestli by bylo dobre jim dat jeste trochu dusiku, a nebo je nechat pouze s PK ...

diky :)


V klude im toho dusiku pridaj.
"a nebo je nechat pouze s PK ..."??? --To im davas len pk? Nepouzivas niake zakladne kvet. hnojivo?
pan.smakovicka
citace:
Původní příspěvek od deniss
Zdravím fšechny.Mám problém s listy,od spodu žloutnou až do palic(postupně).To se mi stalo už minulý kolo,vypadaly jinak normálně,ale byly dost málo pocukrovaný.Ve finále to vůbec nezhulovalo
:-(Tak se bojím stejnýho výsledku.Napadá mě jestli by to nemohlo být z důvodu přehnojení PK 13-14?O zbylých 6 holek(jsem si nechal na mámy)se starám úplně stejně(kromě jiného hnojení)a ty jsou naprosto v pořádku.Jsem ve 35 dnu květu,hlína a B´cuzz.Děkuji


Postupne zltnutie od spodu smerom hore by mohol byt deficit dusiku.
Ako a s cim hnojis? ph? vystupne hodnoty?
V tom min. kole si mal ake teploty a vlhkost?
pan.smakovicka
citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


Tiez si myslim ako ti uz pisal zedy, ze prim. pricina bude v zemine. Zle ph a nasledne neprimanie roznych latok. Toho perlitu si tam asi nedal moc ze? Nevyzera prilis vzdusne a to ze teraz stale prsalo im tiez nepridalo.
Upravujes ph zalievok?
BloodyBeer
citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka


V klude im toho dusiku pridaj.
"a nebo je nechat pouze s PK ..."??? --To im davas len pk? Nepouzivas niake zakladne kvet. hnojivo?


hnojiva mam Jungle in da Box (jinak se to nazyva GHE :D )

no ted jedu hnojeni podle modifikovane Lucas formule - https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=81674

tady se uz od 29 dne nepouziva dusik, ale problem je ten, ze moje kytky jsou proste zrave dusiku a tyden po zmene si proste rikaji o dusik (jsou proste svetle ...)

Tak si rikam, jestli je nechat jeste tyden s hnojivem, ktere obsahuje dusik, a nebo se na to vykaslat a spolehat na to, ze hladina N v tak rozvinutem kvetu uz neovlivnuje moc vynos. Jinym deficitem mi kytky netrpi, nez ze maji nedostatek dusiku. Nakvetat zatim nakvetaji taky bez problemu, ale byla by skoda neco pokazit uprostred kvetu, tak se ptam ;)
deniss
Pro pan.smakovicka
Co myslíš deficitem dusíku?
Hnojím B'cuzz A+B(3ml/l),PK13-14(8ml/10l),Bcuzz Bloom Stimulator(1ml/l)a jednou týdně Atazyme(2ml/l).Výstupy se pokusím dodat.
Teploty do 30 stupňů přes den a vlhkost kolem 40%.
meděd09
ahoj tohle je list od kámoše je to pod 400w sodíkem kytky jede už poněkolikaté ph substrát nebo živiny to nejsou napadá to vršky rostlin na který fouka ventilátor nejspíš to bude způsobeno vlhkostí vlhkoměr bohužel nemá napadeny list je do 2 dnů uplně v prdely
ar45az
Zdravim mam problem, zacinaji mi umirat listy i kdyz nevim vubec proc, mam rizek shiva skunk a cele 2 mesice rustu uplne v pohode ale posledni dva tydny porad zloutne a umiraji listy, hnojim biobozz grow,zalevani kazdy den, mam to na terase kde pere slunko cely den, zkousel sem vysadit hnojeni nebo zalivat jinou vodou a nic, pls kdyby nahodou nekod vedel byl bych vdecen diky.!
Aladin
ar45az-
Zdravím tak zkus,upravovat pH vody na těch cca 6,pořádně to prolét chvíli nehnojit,po týdnu zkus pohnojit a uvidíš. Já měl v kýblu problémy takového typu pořád teď když vodu upravuji se jim vyhýbám.Přeji ať se to spraví.
Ni7R0
Tak se po třech týdnech pěstování autoflower kytiček začaly objevovat první problémy, se kterými bych chtěl poradit.

Prvním problémem jsou díry v jednom patře listů (foto 1). Už na začátku růstu bylo tohle patro poškozené a přikládám to spíš nějaké žravé potvoře, ale listy už povyrostly a díry se stále zvětšují. Nevím, jak list roste právě v případě, že je poškozený už na začátku - pokud se díry úměrně zvětšují s velikostí listu, bude to asi OK. Chci se spíš jen ujistit, že se nejedná o nějakého mikroskopického parazita (plíseň apod.), která tohle způsobuje. Poškození zůstává ale lokalizované pořád na stejném patře jedné rostliny.

Druhý problém (foto 2) se objevil zřejmě během posledních dvou dnů - na jedné rostlině se na dvou jejích listech objevila řada flíčků. Zatím nevím, zda se zvětšují nebo rozšiřují jinam, ale trochu mi to připomíná projevy cizopasných hub (já vím, že jsem s těma plísněma otravný, ale jeden nikdy neví...) na ovocných dřevinách. Velikost fleků cca do jednoho centimetru na délku.

Poslední věc - mladé lístky u rostlin mi přijdou dost žluté, ale v průběhu dne se barva listů mění, později k večeru tmavnou. Měly by mít tmavší barvu po celý den a jedná se tedy o deficit nějaké živiny nebo je to v pořádku? Fotografie a podrobnosti v topicu (případně viz foto 1): http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=58341
Spronty
Zdravim, chci se zeptat, co mám s lístkama
model Strawberry Cough, zaléváno kojeneckou vodou z kohoutku, odstátá, půda - zahradnícký substrát PRIMAFLORA :D smíchaná s tou co tam byla, hnojeno Agro universal, zrovna se přepíná na květ, ale všiml jsem si tohodle už tak před 2 týdnama.
Ni7R0 - ta druhá fotka mi připadá jako napadený třásněnkama nebo jiným emzákem,,, nebo se pletu?
http://grower.cz/forum/showthread.p...9275#post379275

Spronty - vypadá to na nedostatek hořčíku
http://grower.cz/forum/showthread.p...5986#post365986
Ni7R0
>white_apple: No jo, třásněnky by to mohly být. Až pojedu do zahradnictví, koupím rovnou modré lepové desky a možná něco na postřik. Vzhledem k rozsahu jen asi nějaká letěla kolem, ale nechci se pak koukat na vysátý listy. Díky, K+
Bárt
citace:
Původní příspěvek od meděd09
ahoj tohle je list od kámoše je to pod 400w sodíkem kytky jede už poněkolikaté ph substrát nebo živiny to nejsou napadá to vršky rostlin na který fouka ventilátor nejspíš to bude způsobeno vlhkostí vlhkoměr bohužel nemá napadeny list je do 2 dnů uplně v prdely

Takže ar45az i meděd09 použijte Acrobat MZ a máte po problému, jde o nemoc. Napadené listy odstrante.:D
Nickes
Nevite co by to mohlo byt na tech listech ? Dekuji
retrobo
Zdravím,
začínám mít docela problém s žloutnutím listů. Vskytuje se to u těch starších pozvolna od kraje.
Model Special Queen, hnojeno 2x týdně 2ml+2ml FisMix+BioGrow.
Měl by někdo nějaký řešení?
Do děvčat se pustily už i třásněnky:(
Aladin
retrobo-
Zdravím,no já bych řekl že jim něco chybí. Nedělají se ti na nich takové hnědé tečky nebo tak něco, před tím než zežloutnou?Možná špatné pH. Zkus to prolét upravenou vodou,a méně nebo vůbec hnojit. A po týdnu tomu zahnojit trochu více. No třeba ještě někdo poradí lépe.
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od Nickes
Nevite co by to mohlo byt na tech listech ? Dekuji


Když se to nebude šířit, nestresuj. Nic by to být nemělo. Možná jsi malinko víc pohnojil.
Kokesh
Potrebuju pomoc. Nevím si rady s Purps, poslední měsíc se na listech začaly dělat fleky a přešlo to až do toho, že opadala polovina listí. Hnojím BioBizzem hlína je 1:1 puvodní a koupená. Skvrny se začínají objevovat aji na ostatních kytkách kolem Purps.
jestedman
kokesh - plíseň
bluewave65
Ahoj decka, zacala jsem mit problemy s listim ze se mi krouti dovnitr. Myslim ze jsem trochu snizila PH zalivky, myslite ze to muze byt tim ?

Teplota 26-28 pres "den" a noc 25. 120W Zarivka, Biobizz hlina. Zatim nehnojim. Projevilo se to na vsech kytkach, takze to tipuju skutecne na tu zalivku ........
Travojed
bluewave65 mám ten samý problém možná a nevím si stim rady, zkusím to dát sem, Děkuji všem za rady !!! :( Nechci o takové kytky přijít. Hnojím to Plagron TERRA grow a bloom na květ(ten ještě bohužel ne). Teď jsem kvůli tomu přestal hnojit a proplachuji = po 4ech dnech žádné zlepšení ! :( Pěstoval jsem to venku hned od prvního dobrého tepla. V mé galerii můžete vidět, že se dařilo. Díky ještě jednou !

1.foto - zkouším to nechat doma(jednu kytku)

2.foto - AK-47 uplně na odpis , PROČ ? :(
chuta
Travojed
ty vole to je ulet!to sem este nikdy nevidel
bluewave65
2 travojed : Tak dramaticke to zatim jeste nemam. Tedka se mi dokonce zda ze to trochu polevilo.
Prubeh to melo takovy ze cely list se mirne zkroutil do takovych 20 stupnu a tedka je celkem rovny ale "zahnuti" se presunulo do okraje listu a zvyraznila se "pila" ......

Cetla jsem ze to muzou byt taky svilusky pri pozdejsi fazi.
Koukala jsem mikroskopem, ae nic podezreleho jsem nenasla, takze to bude moc nizke PH, ale pro jistotu zitra stejne udelam ten tabakovy mix a postrikam to ...........
Travojed
chuta to mi říkej..Mám tolik kámošu co pěstuji a nechapou..Přitom po tom plagronku to fakt pěkně rostlo :( Pořád si ale drží struktúru růstu, tak uvidíme no, jestli se vzpamatují :( Jako že to nějak nevadne jako celek, jen ty listy co jsou na těch vrškách smotané jsou trochu suší. Zkouším to i kropit, ale nevidím pořád zlepšení. Možná trochu je lepší ta kterou jsem si dal dovnitř.
bluewave65
Jsem to studovala blize, ty stribrne tecky jsou malicne direcky, ktere nejdou poradne videt ani pod mikroskopem. Ale nikde jsem nenasla ani stopu po nejakem skudci, ani vajicka, nic ....... nechapu co to je, jestli nejaka plisen nebo co ....... kazdopadne svilusky to asi nejsou a trasnenky uz vubec ne ... asi si koupim lepsi mikroskop :)
Pompo
ty stříbrné tečky jak říkáš, jsou podle mě "chloupky" když přejeděš list ve správném směru je takový drsný :)
bluewave65
to mi doslo, ze to je asi ono ...... ale problem mne pretrvava co se tyce krouceni listu. Zda se mi jakoby vzdy kdyz zaliju tak po cca 2 hodkach ty listy jsou vice zkroucene a rano je to pak lepsi ...... pritom zalivam cistou vodou bez root juice i hnojiv a s ph upravenou na 6.4 ( stahnute kyselinou citronovou ) mereno digitalem s kalibraci. NEchapu to .....

Teplota je taky ok ...... spalene to neni ....... vlhkost je porad stejna cca 60%, vim ze to je malo, ale kdyz zapnu zvlhcovac na zvyseni tak po 2 hodkach jsou listy svesene jako by byli "prelite"
jeousek
Smazat
jeousek
Cau nevi nekdo co to stím je?Listi mi zesichaji prvne oteckujou a pak uschnou a rozdriti se.3 tydny nehnojim .Muze to byt z preliti?Je v 50L sudu ze by hlina nestihla proschnou a hnili korinky nebo neco..STalo se to tet jak bylo ten mesic hnusne a chcalo .Bouzel uz mi oschchlo 97% z cele kytky zbyli jen 4cm listnate vrcholky a ty stale co naroste to oschne. .Uvazuju ze ju vyrvu a vyhodím
hnojivem to byt nemuze? Mám, Advanced hydroponics of holland 1,2,3
Zalivám vodou z potoka,potok tece z lesa.A Ph nemerím.

Jaka koliv rada je vítana..
Bárt
citace:
Původní příspěvek od jeousek
Cau nevi nekdo co to stím je?Listi mi zesichaji prvne oteckujou a pak uschnou a rozdriti se.3 tydny nehnojim .Muze to byt z preliti?Je v 50L sudu ze by hlina nestihla proschnou a hnili korinky nebo neco..STalo se to tet jak bylo ten mesic hnusne a chcalo .Bouzel uz mi oschchlo 97% z cele kytky zbyli jen 4cm listnate vrcholky a ty stale co naroste to oschne. .Uvazuju ze ju vyrvu a vyhodím
hnojivem to byt nemuze? Mám, Advanced hydroponics of holland 1,2,3
Zalivám vodou z potoka,potok tece z lesa.A Ph nemerím.

Jaka koliv rada je vítana..

Každý týden se zde někdo napíše, že má tento problém. Tak všichni, komu se vytvoří knědé tečky na listech a list následně schne a přelézá to postupně z listu na list, tak se jedná o houbové onemocnění a to řeší širokospektrální fungicid, např. Acrobat MZ, Ridomil Gold MZ Pepite (tyto mám úspěšně odzkoušené na tuto nemoc). Napadené listy odstrante a postřik opakujte. Pokud je rostlina moc zasažena, tak často už jen dojde ke zmírnění, ale nepujde vyléčit, ale pokud to odchytnete zavčas, tak za 2 týdny máte klid.
Pokud jde o nemoc, tak se tečky objeví na starých listech, pokud jde o výživu, tak na nových.
Aladin
jeousek-
Zdravím,no zkus to koupit,ale já nic nekupoval a teček jsem se zbavil upravováním pH,a následným zahnojením,asi po týdnu se to spravilo a je to ok. Tak nevím no,ale zkus si koupit ten Acrobat MZ,nebo něco jiného,pak napiš jak to dopadlo,rád bych věděl jestli ty přípravky fungují a jestli jsem s tím upravováním pH neměl jen haluz.Ale vidím že to máš docela v pokročilém stádiu,mě to minulý rok odrovnalo všechny spodky a některé středy,ale naštěstí toho nebylo tolik,spodky bych stejně asi otrhal.Přeji ať to vyjde.
Pompo
citace:
Původní příspěvek od bluewave65
to mi doslo, ze to je asi ono ...... ale problem mne pretrvava co se tyce krouceni............"


zkus je klasicky zkropit, simulovat déšť, jinak víc mě nenapadá tak ať se jí daří ;-)
Uroboros
Zdravím a prosím o radu. Nevím kde je problém. řezy jsou v kokosu s perlitem, zálivka denně, hnojiva metropy MR1, amino root, calgreen dle doporučení výrobce.
PH se zdá být kolem 6,2 ale nejsem si jistý měřím kapkama a jsou dost naprd.

Je to málo N? nebo PH? :(
Bárt
citace:
Původní příspěvek od Uroboros
Zdravím a prosím o radu. Nevím kde je problém. řezy jsou v kokosu s perlitem, zálivka denně, hnojiva metropy MR1, amino root, calgreen dle doporučení výrobce.
PH se zdá být kolem 6,2 ale nejsem si jistý měřím kapkama a jsou dost naprd.

Je to málo N? nebo PH? :(

Máš pravdu, je to málo N nebo PH , pokud to přesně nezměříš, tak se nedozvíš. Je jasné, že musíš dávat malé EC okolo 0,5 a to když namícháš hnojivo v tak malé koncentraci, tak málo srazí PH a musíš upravit. Já měl kapky dříve taky a po dokoupení PH měřáku jsem zjistil , jak jsou málo přesné. Osobně se přikláním k málo dusíku.
Doporučuji přesadit do hlíny do trochu většího květináče a klína ti srovná PH a dodá živiny a máš jistotu, že budou ok. Když je později hodíš zase do kokosu, tak ta trocha hlíny neva.
Uroboros
Jo trochu jsem jim přisolil obyč hnojkou co mám na domácí kytky, ale šlape dobře. Uvidíme měřáky budou co nevidět na cestě.
Nejsem si jistý ale ty Metropy se mi doma válely několik let a MR1 je dost zkristalizovaný což si myslím mění poměr řivin, ale jinak by měl být ok. Rozhodně potřebujou přesadit a vypadá že i nažrat. Boj s plísní je zatím nerozhodně... dík ;)
Aladin
Zdravím Bárt,mohu se zeptat čím to hnojíš,že ti to tak ovlivňuje pH?Já to hnojím Hesi a Biobizzem a vždy i při plné dávce pH klesne ze 6.3 na 6.2,někdy ani to ne. Před tím jsem měl taky ty kapky,a je to poměrně dosti nepřesné,spíše tak orientační,teď když mám digitální měřič je to o něčem jiném.Díky za odpověď.
Travojed
citace:
Původní příspěvek od Travojed


co říkate na ten můj problém? :( Nikdo neví ?? PH neměřím, tak nevím jaké muže být, ale mám kytky v zemi a v květinačích a dělají to všechny a dole žloutnou listi(po krajích mají hněde jako by opálené), asi jak říkal ta houbova nemoc. Myslíte, že ona by mohla i za ty vršky ? Blbost že? Díky
Bárt
citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím Bárt,mohu se zeptat čím to hnojíš,že ti to tak ovlivňuje pH?Já to hnojím Hesi a Biobizzem a vždy i při plné dávce pH klesne ze 6.3 na 6.2,někdy ani to ne. Před tím jsem měl taky ty kapky,a je to poměrně dosti nepřesné,spíše tak orientační,teď když mám digitální měřič je to o něčem jiném.Díky za odpověď.

Tos mě asi nepochopil, psal jsem, že když namícháš hnojivo pro prcky a tam dávám okolo ec 0,5 , tak musíš ještě snížit přípravkem PH- na PH 5,8 + - , ale to je vlastnost všech hnojiv, že ti nesrovná PH při malé koncentraci EC. Proto když mícháš malou koncentraci a musíš upravit PH, tak se stane celkem lehce, že to neseřídíš přesně kapkami.
Jinak při plné koncentraci snad všechny hnojiva upraví správně PH na 5,8 +- .
Tommy77
Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....
Fíče
Zdravim chlapi, žádám o radu... Velká čás listí mi vypadá jak cedník, jestli ste se s tím už někdo setkla prosim o radu.... jestli nějakej hmyz, půda nebo tak..... Předem díky... Fotky kdyžtak do uploaduju.
pitris
citace:
Původní příspěvek od Tommy77
Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....


Přehnojeno a nebo počatek napadení plisní.
Tommy77
Hnojím podle návodu, proti plísni jsem už použil kuprikol..
bubik
citace:
Původní příspěvek od Tommy77
Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....


pridej P a K..
Travojed
Nazdar chlapi, tak jsem po dlouhe dobe bez mikroskopu zjistil, že ty kyticky mam opravdu něčím napadené..Proto se mi svíjí to listí nahoře asi. koukněte prosím co to je :( z listu, který je napaden, je jen pavučinka, zežrali jakoby vše na listu :( Diky moc chlapi !

foto 1. - nějak mi žloutnou listy na dvou kytkách. ale pomalu

foto 2. - to je ono :( něčím napadenééé, list průhledny na 50%
Travojed
a na měření PH jsou nějaké kapky ? jak je to přesné? Ten měřič PH je drahý, ale jestli ty kapky jsou na nic, tak si ho koupím. A kdyby se našel nějaký šikovný zahradník outdoor man :D tak ať mi poradí, jakým hnojivem hnojí.. A všech se ptám - existuje něco na úpravu PH ? Díky
Aladin
Travojed-
Na úpravu pH existuje pH-,nebo+,mě osobně stačí jen to - ,jelikož tu mám vodu co má 7,8 atd. Na snižování se dá použít i citronka,atd. Podívej se do FAQ. No a těmi kapkami,jako jde to s nimi,ale jen tak orientačně,s digitálním je to opravdu něco jiného,ale zase na druhou stranu nemá cenu do toho vrážet 1000kč. Já si to koupil jen kvůli tomu, že jsme to kupovali s kámošem na půl i s EC metrem a pH- za 500kč což je směšná cena.
Travojed
Ok jedu pro to PH +/- a sehnat měření, kamarádi jak já vám pak napíšu v jakém PH to "mělo" růst, tak vám hned dojde proč mit ozdechá určitě :D ale prosím co ten průhledný sežraný list? Papaji rychle potvory ! :) Díky
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Travojed
Nazdar chlapi, tak jsem po dlouhe dobe bez mikroskopu zjistil, že ty kyticky mam opravdu něčím napadené..Proto se mi svíjí to listí nahoře asi. koukněte prosím co to je :( z listu, který je napaden, je jen pavučinka, zežrali jakoby vše na listu :( Diky moc chlapi !

foto 1. - nějak mi žloutnou listy na dvou kytkách. ale pomalu

foto 2. - to je ono :( něčím napadenééé, list průhledny na 50%


Svilušky - http://grower.cz/forum/showthread....1376#post971376


pH , EC atd - http://grower.cz/pestovani/navody/...-hnojeni/7.html

Čau Hlava
Travojed
Hlava díky, bude mi stačit tedy také toto ? http://www.growmarket.cz/produkt/omite-30wp-2x5g a jsou to na 100% svilušky ? V tom topiku se toho vyčtu, když už je to tak nepřehlednééé.. Díky moc, jsi vpoho a radíš velice dobře!


Prosím všechny, nemám měřič PH a chci se zeptat, když zalévám dešťovou vodou, jaké má ona PH ? Ať vím tedy jestli ubrat nebo přidat. Díky


Pouzivej EDIT/DELETE , dík Hlava
Hlava
Omitem zabiješ všechno tak to bude jedno jestli to jsou svilušky nebo ne , je to chemka , tamto jak je v odkazech je bio a da se to strikat i pred sklizní , je to na tobě ,


pH je pokazdy jina , na to potrebuješ měřák . To je vše .
Travojed
OK měřák bude :) Díky Hlava fakt !
Travojed
a toto ? dva listy se mi tak udělali. Manganu nebo něčeho málo?
Nickes
Nevite co by tohle mohlo byt ? Nejak se to zacina mnozit se mi zda
Travojed
Nickes to se mi stáva taky a vždycky jsem našel zespod toho listu, který je nejvíc tečkovaný nějakou malou potvůrku (zkoušel jsem ji vyfotit, ale nešlo mi to). Taková malá bíla jakoby blecha třeba :D ale bílá. Ja je normalně jen zabíjím. Zatím to totíž nevypadá zle.
bluewave65
jak to zabijis ?
Krome te chemie se doporucuje dost ten tabakovy odvar, ten by mel chodit na vsechny potvory jako msice, svilusky, trasnenky apod .....
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Travojed
Nickes to se mi stáva taky a vždycky jsem našel zespod toho listu, který je nejvíc tečkovaný nějakou malou potvůrku (zkoušel jsem ji vyfotit, ale nešlo mi to). Taková malá bíla jakoby blecha třeba :D ale bílá. Ja je normalně jen zabíjím. Zatím to totíž nevypadá zle.


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=57751
http://grower.cz/forum/showthread....%22trasnenky%22
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post916407
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post944239
http://grower.cz/forum/showthread....Cnky#post956350
Nickes
No, tak to abych běžel do obchodu pro nějakou tu chemku. Každopádně díky :)
bluewave65
Ahoj lidi, neustale mam problem s zkroucenim listu vzdy po zalivce.
Ph 6.3 cista voda odstata. PH zeminy 6.0 Vzdy az kytka vyschne, tak pak se listy zase narovnaji. Prelite to neni. vzdy to necham vyschnout, zalivam co 2 dny. Podlite to take neni. Svilusky, ani zadne nemoci ci parazity to nema. Osvetleni , vetrani a vlhkost je ok .......... opravdu by mne zajimalo vcem je problem. Kytka neni nijak problematicka, vse je ok listi je zelene, nikde neschne ( zatim ) ..........
Jen to krouceni a to uz je cca 14 dnu .............
Skutecne by mne zajimalo vocojde .........
caseage
zdravim nevite nekdo co to je ?děkuju za odpovědi
orechovnik
prosim o pomoc, je to jedna z troch rastlin, jej strata bude dost citit. Zacali sa na nej robit taketo skvrny, teraz asi na 70% listoch, rychlo to postupuje, zacina sa to tvorit aj na rastline vedla. Niektore listy sa pozdlzne krutia do seba ale len minimum. Nove vyhonky su v poriadku. Pripada mi to ako deficit boru alebo vapniku, avsak voda na zalievku je dost tvrda. Doteraz hnojene boli kristalom start, teraz plagron bloom, 1,5 davky. Mozu to byt nejaki skodci alebo plesne? Na listoch zospodu som nic nenasiel. Co myslite ze to moze byt?
Aladin
caseage-
No mě osobně to přijde jako přehnojené,ale počkej na další rady.
Celller
citace:
Původní příspěvek od bluewave65
Ahoj lidi, neustale mam problem s zkroucenim listu vzdy po zalivce.
Ph 6.3 cista voda odstata. PH zeminy 6.0 Vzdy az kytka vyschne, tak pak se listy zase narovnaji. Prelite to neni. vzdy to necham vyschnout, zalivam co 2 dny. Podlite to take neni. Svilusky, ani zadne nemoci ci parazity to nema. Osvetleni , vetrani a vlhkost je ok .......... opravdu by mne zajimalo vcem je problem. Kytka neni nijak problematicka, vse je ok listi je zelene, nikde neschne ( zatim ) ..........
Jen to krouceni a to uz je cca 14 dnu .............
Skutecne by mne zajimalo vocojde .........


Koukal sem k tobe do galerky, ten kytkam nic neni, maximalne jsou spokojene a krouti listy nahoru za svetlem, jsou hezky zelene:)
Celller
citace:
Původní příspěvek od caseage
zdravim nevite nekdo co to je ?děkuju za odpovědi


Par moznosti, na vsechno by si mohl prijit sam, za prve se podivej na ostatni kytky, zda to maji take, mohla by to byt plisen. To zalezi, jak cirkuluje vzduch v pestirne a jakou mas vlhkost. Na tom vrchnim suchem listu je plisen.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma