Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Pohodička Příspěvek č. 1


Ahoj...

takhle vypada moje mesicni kyticka. Listy odspod takhle chřadnou..
Nevím jestli to není přehnojjený, ale koukam na ty bílý skvrnky a přemýšlím, jestli to není nečím napadený.. jinak:

10l květník
ph hlíny: 6.0
ph zálevky: 6.2
hnojka: WUXAL: zatím jednou v zálevce, 2x postřik

Díky za rady zkušenějších, have a nice day

Old Post 08-06-2011 v 11:47 AM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od gorgano
Ahoj...

takhle vypada moje mesicni kyticka. Listy odspod takhle chřadnou..
Nevím jestli to není přehnojjený, ale koukam na ty bílý skvrnky a přemýšlím, jestli to není nečím napadený.. jinak:

10l květník
ph hlíny: 6.0
ph zálevky: 6.2
hnojka: WUXAL: zatím jednou v zálevce, 2x postřik

Díky za rady zkušenějších, have a nice day


Zdarec

Prehnojeno a ty bile skvrny je zkondenzovana rosa (asi to mas ve skleniku co ...)

takze nehnoj, dokud kytka nezacne nabirat svetlejsi odstin....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-06-2011 v 12:07 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Re: ??? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Nightmare
Zdarec, chtel bych se zeptat jestli nemel nekdo stejny problem s listy(foto 1). Jedna se o model Critical mass. PH uparvuji, hnojim Biobizzem. Teploty: noc 22, den max 31
Dle meho jsem to asi prehnojil, ale vyrasilo to jen na par kytkach.
(foto 2) P.S. Je uz to vhodne na sklizeni? Nebo tomu dat jeste tyden?


zdarec

u tebe to vypada, ze mas asi problem s deficitem vapniku, nebo mas rozhozeno pH. Jake mas pH na odtoku ??

Ale ted u je to stejnak jedno, protoze asi budes brzo sklizet - flush flush flush

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-06-2011 v 12:13 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od marw
Zdravím,na kytkách a to hlavně v horní časti se na listech začalo projevovat skvrnění a tyto listy začínají pomalu žloutnout,kytky hnojím vždy dvakrat za týden a jednou proleju vodou či enzymy.Teplota,cirkulace,síla odtahu,PH a veškeré tyto faktory jsou v normě.Jediné co nepoužívam je EC metr,kytky jsem nikdy nepřesoloval a pravidelný proplach je samozdřejmostí,bohužel v místě kde jse nachazím to se zdrojovou vodou taky není uplně košer,toš popravdě jsem na vážkách.
Byl bych tedy moc rád za nějakou kloudnou radu sám jsem tady a nejen tady hledal a v uvahu připadají tři varianty dle meho nedostatek vapníku nebo draslíku či nějaká houba ale nemusí to být pravdou.
Předem díky za radu.


toto vypada jako nejaka listova plisen - vapnik to nebude urcite a draslik ti zase nevyzere diry ...

nemas pobliz boxu (pritahu) neco, co by mohlo zpusobit kontaminaci ??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-06-2011 v 12:23 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Takze pokracovani z http://grower.cz/forum/showthread....4622#post904622 , sem opet směrujte vsechny dotazy na problemy s listama , viz původni prispevek.

Původní příspěvek od Host Zdravicko. Z duvodu spousty threadu o nemocech a problemech s listy zakladam toto sberne tema a prosim vas at pisete pouze a jen sem. Otazku tazatele prosim citujte, at v tom nemame bordel. zakladani threadu s otazkou na listy budu postihovat. Mejte se a preju at toto tema nemusite moc casto pouzivat... Toz a pripojte jeste prosim vas fotofrafii, ono se to lepe identifikuje. Jo jinak jsem promazal thready o nemocech listu. Tak pokud mate nekdo nevyresenou otazku, tak sup sem s ni....

Rovnou pište co mate za pH , EC , Teplotu , pěstební medium , atp. Samozrejmě nejlepsi je fotka , cele rostliny a konkretního problemu , vse se tak urychlí diky Hlava

Old Post 08-06-2011 v 12:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyzy
Stálý Člen

Karma uživatele dyzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele dyzy - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6


Ahoj mám problém s listy na jedné kytce.Zatmívám ji a potom co jsem začal hnojit na květ stalo se mi s listy toto co myslite přehnojený?

Old Post 08-06-2011 v 14:00 PM
dyzy je offline   Profil uživatele dyzy   Find more posts by dyzy   Foto galerie člena dyzy   Click here to Send dyzy a Private Message   Add dyzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od dyzy
Ahoj mám problém s listy na jedné kytce.Zatmívám ji a potom co jsem začal hnojit na květ stalo se mi s listy toto co myslite přehnojený?


zdarec

dalsi listova plisen - strikni to nejakym fungicidem a zatmivej to ve vetranem prostoru...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-06-2011 v 15:50 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


toto vypada jako nejaka listova plisen - vapnik to nebude urcite a draslik ti zase nevyzere diry ...

nemas pobliz boxu (pritahu) neco, co by mohlo zpusobit kontaminaci ??

No poblíž přítahu rozhodně nic co by mohlo uškodit není,vše pravidelně desinfikuju a udržuji čistém,kytky jsou ve 40 dni květu což vylučuje použití postřiku proti plísni,toš popravdě jestli je to listová plísen tak je to pruser jak vrata,každopádně jsi nechám rád poradit.každopádně jsem během rustu a začátkem květu použil previcur jako prevenci toš se mě to s tou plísní furt nějak nezdá,kytkymají před sebou ještě zhruba 30 dní květu což je opravdu moc.

Old Post 08-06-2011 v 16:26 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od marw

No poblíž přítahu rozhodně nic co by mohlo uškodit není,vše pravidelně desinfikuju a udržuji čistém,kytky jsou ve 40 dni květu což vylučuje použití postřiku proti plísni,toš popravdě jestli je to listová plísen tak je to pruser jak vrata,každopádně jsi nechám rád poradit.každopádně jsem během rustu a začátkem květu použil previcur jako prevenci toš se mě to s tou plísní furt nějak nezdá,kytkymají před sebou ještě zhruba 30 dní květu což je opravdu moc.


no taky se mi to moc nezdalo, tak jsem trochu hledal a zjistil jsem, ze jsem mel nakonec asi pravdu -> http://botany.upol.cz/atlasy/system...ntry=Cercospora

ted je otazka, odkud se ti to tam dostalo. Mozna by nebylo od veci vyzkouset bio ochranu ve forme polyversa ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-06-2011 v 16:54 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 10

Zdarec, na OUTu pod listem jsem na šel takové FujTajblíky .. nevíte co to je zač ? Je to na jednom listu, který sem utrh a hnusy upálil

Vím že mi "asi" nehrozí, ale zajímá mě co to je zač.

Old Post 08-06-2011 v 17:14 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 11

HurricaneGeorge: jo žadný vyrustky tam nejsou prostě to jen usichá a upadává

Mandala 2012

Sklep

Old Post 08-06-2011 v 17:18 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 12


Zdravím, opakovaně se u mne objevuje problém s jakýmsi ojíněním na listech. Protože rostlině to nijak neubližuje, klidně s tím roste bez problémů dál, nezdá se mi to jako žádná z chorob. Jak plíseň, tak padlí maji za následek odumírání napadených listů, či celé rostliny... ale tohle ne. List pod ojíněním je zelený a nestrádá. Jednu kytku s tímhle ojíněním jsem už v březnu vyhodil do skleníku, aby si tam případně v klídku umřela, ale vyhnala spousty dalších nových listů, květů a roste dál a dál... zatím, co kolem ní mi ve skleníku zmrzly okurky, papriky i rajčata Jen ty spodní původní listy jsou dál zelené s "jinovatkou". Divné ale je, že jsem to objevil i na klonech v minipařníčku v obýváku, jde o klony z rostlin z regular semen ze seedbanky, které vesele a zdravě rostou ve skleníku i venku . Takže vylučování nadbytku nějakých živin to také nejspíš nebude....
Nějaký nápad, co to může být???

Proč? A proč ne?

Old Post 08-06-2011 v 18:05 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13



taky prosím o radu může to bý tím že tam mám třásněnky.Už jsem objednal dravé roztoče.Nebo je to něčím jiným?

Old Post 08-06-2011 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Obecné dotazecek Příspěvek č. 14



zdravim dobri lide...po vcerejsim objeveni a naslednem neuspesnem hledani tady na groweru (proste mi to nepripomina nic tady uvedenyho ) se na vas obracim s dotazkem...vcera sem objevil na listkach naky flicky zluty a trochu listku ma oschly konce malinko...pestuju to v dvou kyblech prumer 40cm mozna vic a vyska tak nak stejne mozna o trochu vic...v jednom mam shaman a pasion#1 a v druhym samotny shaman...sazeno to bylo do smesky plagron growmix+substrat pro pelargonie a perlit...hnojeno to bylo vicemene akorat korenakem od atami na zacatku a parkrat nakym coco max A+B taky od atami z veletrhu ale vetsinou po tom konce kytek zloutli...zalil sem to az vcera hnojkou (A+B+Roostfast) bo sem si rikal ze uz by z toho kyble mohli vyžrat dost zivit kdyz je to predhnojeny na 6 tejdnu tak bych se chtel zeptat na vas nazor...
a jinak tedka tady u nas dost prselo ze kyble nemeli sanci vyschnout a prodat sou mokry...ale to bych nerek ze by byl problem tady ...sice nejsou takovy zpriceny hezkly postaveny listy ale zas nejsou moc ohli

kdyby to nebylo moc pozant tak sem skuzim hodit naky jiny photo

jinak diky za jakoukoli radu

JAH LIVE

Old Post 08-06-2011 v 18:54 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 15

dexda - padlí
mmall - já bych řekl něco s pH
Ms. Herb - taky pH ( bud síra nebo železo)

Ale raději počkejte na další

Old Post 08-06-2011 v 19:13 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mispuli
Nový Člen

Karma uživatele mispuli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 4  

nemoc Příspěvek č. 16

nazdarek mam takovy broblem na listech se me obevuji nejake cerne tecky a nevím co stím.prosím o odpoveď předem diky

Old Post 09-06-2011 v 12:35 PM
mispuli je offline   Profil uživatele mispuli   Find more posts by mispuli   Foto galerie člena mispuli   Click here to Send mispuli a Private Message   Add mispuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0253560 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív