Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 
Pěstování na stromech I. - Klikni zde pro originální téma
manton
samí dobrý nápadady.......
já sám s tim nemám žádnou zkušenost....nemám problém s čorkařema......
.....ale co se mi fakt nelíbí - přijde človíček, vyleze na strom, uřeže mu vršek, narve do něho šrouby, pro sychr pár hřebíků........ nevim........já bych to i za cenu, že ty kytky bych tam mít neměl, neudělal........ určitě to jde udělat míň drasticky....... ten strom je taky, jako mi všichni, ŽIVEJ......
LeTman
_SYMBIOZA člověk a příroda_

presne si to vystih, my to vime, ze je strom zivej a kazdej se chova jinak. Osobne to mam privazany dratem ci provazem ke kmeni, zadny hrebiky NE! To je podle me zbytecny a dost brutalni. Strom je taky zivej, tak proc mu ublizovat.

Vemte si to napr. z tydle stranky:

- Ten strom vam dava svou vejskou a nepristupnosti 99.9% ochranu pred corkama.

- Bez neho byste pestovali na zemi a kazdej kdo tak pestuje vi, ze se castokrat sklizne ani nedozijete.

- Strom je taky zivej. Tece z nej smula (jeho krev), tak proc do nej vrtat hrebiky? Staci jen drat/provaz a obvazat kmen - drzi to solidne a nenicite mu zdravi.

- Pestitele Outdoor a to nejen cannabis jsou na 95% prirodomilovnici. Snad nechcete bejt v tech 5 procentech...

Zamyslete se.
LeTman
Priznavam se. Mas pravdu Time, nejake vetve jsem taky urezal. Ale hrebiky do kmene, ci podle me nejbrutalnejsi vec - tj. urezani spicky stromu NIKDY!

Kdyby to rezani vetvi okolo kytky nebylo tak dulezite, tak bych to nedelal, ale bohuzel je te celkem stezejni zalezitost. Bez slunicka to proste nejde.

Mejte se.
manton
hele fakt bych nechtěl sýčkovat......
ale co znam lesáky, tak se s tim nějak moc neparaj, většinou správce lesa s hajnym vyznačí ty stromy který by se "měli" pokácet, který vyhovujou........... ale co si budem říkat, kšeft je kšeft a ty dřevorubci berou všechno. mám s tim nějaký zkušenosti....... tagže puntíky na stromech... moc bych na ně nespoléhal.
LeTman
Vemte si nuzticky, klesticky a zilteky a hura na stromecky.
TAk to je, ale rekneteme, kdo by nechtel zkusit misto znameho zastrihavani taky neco jineho, lepsiho. Ano chci se bavit o zastrihavani nasich kyticek, ale POUZE a zastrihavani tech kyticek na strome. Stromovy kyticky by mohli mit trochu jinej styl zastrihavani, preci jen je to spec. druh pesteni.
A tak by me zajimalo jak ste na tom se zastrihavanim vy. Jaka technika, jake vysledky?
Ted zrovna hodne ctu o spec. zastrihavani - FIM. Zkousite ho nekdo na strome?

Cas klesticek uz se blizi....
ziki
Čůůs spolustromovníci, koukám že tenhle thread docela žije a tak vám taky popíšu jak sem na tom:

Týrání stromů: hřebíky ani šrouby v životě nikdy, z důvodů už popsaných výše. Řezání větví jsem taky nijak nepraktikoval, mám kytky na místech kde větve jsou dost řídký samy o sobě, takže tam slunce pere dost i tak a netřeba kryplit strom.

Pokud jde o zaštipování tak můj skunk 11 se šíleně nádherně větví i bez fimu, nad každym listem roste nová větev.. prostě ten modýlek sám o sobě je luxus takže FIM nijak nepraktikuju ale zkoušim ho na zemi a zatim nepozoruju výraznej rozdíl. Čímž nikoho samo nechci odradit.

Velikost mejch mazlíků je už taky tak kolem půl metru, nevim moc přesně protože v poslední době mam hroznou stíhu právě z lezení na ty stromy.. stalo se mi totiž pár dost haluzoidních příhod:

v pohodičce zaleju kytku, chvíli jen tak čumim do krajiny, pak slezu a jen sem seskočil ze stromu co nevidim : pes.. a hned za nim chlap. Asi mě na stromě neviděl.. no ale chvíli sme na sebe čuměli. Pak se mě zeptal co tu dělám když sem nevede cesta, tak sem něco vyblekotal že jako tak vandruju a zalezl sem sem do stínu. A von na mě vodkuď sem a jak se menuju, něco sem si vymyslel a von zas že tu nějakýmu jeho známýmu ukradli nářadí na sázení stromků tak aby věděl kdo se tu potuluje.. prostě psycho. Vypadal že tam bydlí někde poblíž a že sem asi chodí často.. no hrůza.

Další shit je v tom, že asi 20 metrů od dalšího mýho stromu si nějaký domorodci rozhodli zařídit školku na malý smrčky takže jakmile lezu na strom sem zrovna z toho místa vidět.. takže se tam vždycky kolem plížim jak partizán, koukám jestli tam někdo nejni, pořád se klepu odkuď na mě někdo začne řvát.. fakt už mě nějak ta původní radost přešla. Teď tam jen vylezu, rychle tam vyklopim obsah flašky s hnojivem a mažu zas dolů.

Rozhodně to nezabalim ale to vaše "sedim a čumim do kraje" už sem si hodně dlouho neužil. Kytky rostou perfektně, tojo ale tahle stíha kolem stojí pěkně za hovno.

No tak se mějte a ať vám pěstění přináší jen ty pozitivní zážitky.
Koblihostrom
zdravím TIME no doufám že ti to nepokácejí,to by bylo krutý.jinak byl jsem taky včera na kontrole svých stromovek a taky jsem vytrhl jednoho samce,zůstalo mi v kýblech 13 kyti,tak jsem zvědav kolik samců ještě bude, přidal jsem trochu dolomitu, jelikož jsem měl ph,kolem 6,teď to bude tak 6,8-7,takže by měly převažovat samičky.Nejlépe zatím roste sunset skunk,má mega obrovský listoví,a něco kolem 70 cm,další adept durban poison, ho velmi rychle dohání,supercow,roste pomaleji,ale to tak vždy,začne pořádně růst až tak začátkem léta,hlíňáček roste taky dobře takže jsem spokojen,ostříhal jsem prostřední patra od listů/nechal jsem jen dva vrchní patra,a spodní jedno patro listů,dostane se tak světla,na všechny výhonky a není potřeba zástřihů tudiž by měly bejt kyti větší praktikoval jsem to takhle i minule a dost se mi to osvědčilo/kyti se tak začnou lépe větvit,jak dorostou všechny tak do 70 cm začnu je trénovat po větvích stromu,/jednoduše ohnu kyti,a její vrcholek přivážu ke větvi,boční výhonky pak vyraší velmi rychle,a kyti je pořádně košatá/ ať vám kucííí rostou
LeTman
Zajimalo by me jestli budete nechavat kyti oplodnovat - tim padem byste meli seminka. Asi vetsina z vas ne. Rad bych se s nekym domluvil na nejakych seminkach na dalsi sezonu.
seedsmacek
Ja mam na stromě sativu-africkou dnes ma asi 90cm--roste jako z vody. četl jsem že ma dorust až 2-4m tak nevim jestli ji nezlomí vitr. aaaa uroda z ní ma byt 800-1000g. tak se těšim.
Jeckob
Nazdar wsichni stromogroweri.Tak sem se letos rozhod,ze zkusim taky stromy,protoze mi to prislo jako dobry a hooodne sileny napad.Vyhlidli sme si s kamosem stromek-dub.Nasli sme ho hned jak sme wlezli do lesa.Zadny dlouhy hledacky,nic.Nahore jsme to pekne orezali.Slunko tam pere cely den,ze spodu nejde moc widet akorat z cesty jo, ale kdo by tohle z cesty nasel,tak mu rikam superman.Po orezani wzniklo hodne mista.Newim jak wy,ale ja mam na stromecku 5 10l-kyblu a jeste muzu tak tri pridat.Je tam 9 kyti.Dwakrat Skunk#1 a zbytek noname.Rostou moc dobre,hlawne sem cumel na ty drsne tlusty stonky.Zaliwat chodim tak co 3 dny,proste jak mi to wyjde.Hnojim to kurincema,kristalonem a obcas,kdyz neswiti slnko nastrikam bio-algeen na listy.Sem moc spokojenej,ale wic budu az zjistim pomer samci-samice.Tak se zatim wsichni mejte a at wam to roste tak jako mi a jeste lip.Hoj
manton
to Jeckob..........
jsem rád, že ses do toho dal taky...... říkáš, našel sis dub hmm...... jak takovej strom asi tak dlouho roste ???????
že by takovejch 40 - 50 let než je z něho chlapák........ pak sis vyhlídl ty po těch letech a trochu si mu probral vršek týýýýýjoo. Doufám že příde velkej mravenec co bydlí pod tim dubem a vystříhá ti na hlavě lysinu, aby ti tam vzniklo hodně místa.......................
Kde je úcta, kde je soudnost.....................
Jeckob
A co jsem mel podle tebe delat chytraku?Taky mi toho dubaka bylo lito,ale nebylo to zas tak kruty.Takze s klidem.A delaj to zkoro wsichni.A nawic tam rostou nowy wyhonky a z tech mam radost jako z tech swejch.
manton
to Time
stromy jsou stromy, co je to za pojem "komerční" ????
to je jako říct: prasata se chovaj na porážku - jsou komerční, tak jim klidně můžu vypíchnout oko, stejně je zabijou. ??? smrk je stejně živej, jako buk.

to Jeckob
člověk si vždycky své chování omluví......... ale argument "delaj to zkoro wsichni" to je fakt smutný.....
kdyby si tohle řekli všichni...........tak si to asi dokážeš představit.......

závěrem:
mrzí mě, když slyšim huliče mluvit o klidu a míru, jak inklinují k přírodě...... bla bla bla..... nekonzumní život..... atd...., ale jak se jedná o zajištění vlastní konzumace marihuany........ óóóó přírodo, střež se pěstitele......

manton
to Time
tak to beru...... K+
zas jeden napravenej.....
Jeckob
Ok,byl to mozna spatnej argument,ale ja sem ten strom nezabil.Jen sem mu proriz wrsek.Sice mu to uskodilo,ale nadruhous stranu zacne rust do wsech okolnich wetwi a tak.Na celem swete se kacej tolik stromu a ohodne starsich,wetsich a wzacnejsich nez je dub.Kaci se we welkem a zbytecne.Jen aby si uz tak bohati naplnili swoje kapsy jeste wic.Tak se tady do mne nepoustej kwuli par uriznutym wetwim.Jestli ti to pomuze tak pestuju bonsaie.Mam tam taky par dubu,takze je muzu wysadit na pamatku zesnulejm wetwim,tak jako to udela TIME se smrckama.OK?
manton
to Jeckob
nechtěl jsem nikoho soudit ani mi to nepřísluší....... sám nejsem vzorovej........ chtěl jsem tim říct, že se mi nelíbí pěstování na stromech, protože většinou dochází k jejich poškozování. a u mě je strom víc než ganja........
(doufám, že mi rozumíte jak sem to chtěl říct)
Koblihostrom
zdary tak jsem byl shlédnout ty mý krásky a už se klubou samičky.Zatím se oběvilo 5 samic,nějaký kyti jsem ještě donesl přisadit,jelikož samců bylo dosti.Samičky jsou z hlíńáčku můj brzy kvetoucí modýlek.Jej kucíí jak tady řešíte,,ubližování stromům,, no mě se to nezdá zas nějak strašný,sic jsem musel uříznout u jednoho smrku vršek,ale stromy pravidelně s kyti přihnojuji,a nevypadá to že by si nějaký ztěžoval,ba naopak když jsem na něj zase z jara lezl,jsou mnohem hustější než okolní smrky,dost jsem čuměl,kolik mají nových výhonků,vrcholek toho uřízlýho stromu jsem zkusil naroubovat,tak uvidíme jestli se chytnou,byl by to dost zajímavý smrček.K tomu přořezávání,tak to taky není tak hustý,já uřezal větve vždy kus od konce,né ůplně u kmene,a začínají taky hezky rašit,stromy porostou dále,jen dřevo z nich nebude tak dobře použitelné,a tak možná se i dožijí déle než ostatní,
Jeckob
Jo,jo, presne tak.Stromy porostou dal a tech nowejch wyhonku,no jejej.
to Koblihostrom-Daj se uz ted rozpoznat samci a samice?Nebo si necim zastinowal?

[Edited by Jeckob on 04-07-2002 at 08:08 PM]
Koblihostrom
zdarec no hlíňák to je můj brzy kvetoucí model,tak nahodil květ už teď,zklidit bych ho měl tak max koncem srpna,jinak jiný modely ještě ani neukázali samce,jsou hold pozdější
Jeckob
Aha,aha.Zakze hlinacek brzo kwete jo?To je fajn.Na tech twech fotkach w galerii wypada fakt good.Kolik z nej dostanes gecek?
GreenDay
A co takhle vzít plastový pytel, pár čísel od spoda do něj udělat nejaké ty díry (kvůli hladiny vody), ten strčit do pytle od brambor nebo jiného textilního aby se neprotrhl naplnit ho hlínou a přidělat ho na nějakej ten smrk??? Myslím že na stromě bude držet lépe než kíbl. Nevím jen mě to tak nepadlo. Dva roky po sobě mi sklidili ganju na mojí zahradě! Teť už budu ty hajzly střílet!!!!!!!!!! :-) :-( :-/
Koblihostrom
zdravím Jeckobe no kolik počítám tak 150g z kytky,to je dobrý na to že kvete tak brzy,jinak nejvíce toho bude asi z durbanu má asi 60 větví,150 cm ještě sic není v květu,ale už tak to vypadá dosti slibně,mám na stromech teď tři durbíky,z jednoho počítám tak 200-300 g suchýho
Jeckob
To si jako myslel wazne s tema 60 wetwema?Jestli jo tak je to fakt sila.To musi byt pekny kerik.Neco jako bidbud ne?Kolik tak muzu dostat ze skunku#1.Cetl sem o negde na nirwane,ale bylo to indoor a uz newim kolik toho bolo.Neco mezi 100-150g myslim.Bude letos naky foto toho durbanu?
seli
Jeste otazecka. Bylo by mozny kyti zasadit, tak měsíc se více mene starat, a nechat svemu osudu az do sklizně? Teda jestli to v tom kybli prezije jenom z destovejch srazek?
Kosa
Nevim co je na tom pravdy,ale slyšel jsem že když kytky zasadíte do větve stromu tak by kytky měly po sléze dostáva živyny od stromku.Říkam ještě jednou že nemám o této zprávě moc informací a prosím o radu a o pravdu. Děkuji Kos(k)a
Jeckob
No tak tohle už asi nepůjde:):):):):):)Krutost sama.Ale nápad je to dobrej:)Si to představte.Vezmu padesát řízanů, vylezu na strom naroubuju, příjedu o pár měsíců později s náklaďákem a dva dny to budu z toho stromu ořezávat:)
blockhead
hodně štěstí s pěstovánim na stromě, bacha ať vám to nezkouřej lesní zvířátka nebo ať vám ten strom nepokácej :o) to by nasralo
Kosa
Já sem si myslel že to bude kravina ale moji kámoši z toho
koření maj asi bujnou fantazii.Hehehe
Nevim kde to sebrali...
VHK
Zkusím to, tady v práci máme přímo ukázkový strom - pod svícnem největší tma :D. Zatial
seli
Tak jsem se rozhodl ze taky budu pěstovat na stromech. Tady je to sama čorka a mit policko někde 10km v p****i se mi nechce. Tak jsem byl dneska v lese a hledal pro svoji potrebu tak 15 stromu a našel. Ale chci se zeptat na par veci.

1) Jak dlouho vam trva než upravite strom? (osekat větvičky co překáží při lezení a nakonec větve pro kiti) Ja nevim co jsem našel za stromy ale jsou husty ze na mě nejde bez sekery vylezt. A ze jsem šplhal jak drevokocůr......

2) jakej je pribliznej vinos 1 kytky? (model no name, nebo GWS a jí podobný?)
seli
Tak jeste k tem systemum zavlazovani kyblu.... Precet jsem to tady do mrte a tak jsem si to spatlal dohromady asi takle:
Na dno kible dam keramzit asi 10cm a udelam díry na odtok prebytecne vody. Zbytek zasypu krevincema smichanymi se zemí. Takle by se podle mě měla vlhkost udržet pořád né? Na dně kýble bude cca 10 cisel vody a kyti bude koreny tehat podle potreby.

Viz obrazek jestli ho sem zvladnu dat
hoveho
nerad by som tu rozputal daky vir vasni, ale co je na tom, ze odrezem vetvu? ma to byt cosi ako ked odtrhnem macicke nohu?
to akoze ublizujem tomu stromu?

nie je to trochu zvratene?
v ramci neublizovania zivemu organizmu akoze vsetci cakate, az gandza zomrie, az potom ju trhate? a nikto z vas nezastrihaval gandzu? a ak ano, tej to akoze nevadi? ale strom je daky viac citlivy a ublizi mu to?
viem, je to vela otazok, ale ked tomu nerozumiem, musim sa pytat.

hvh
Viciola
pár větví jeste nikoho nezabilo he heh
jinak treegrowing je nejlepsi letní pesteni co znam konecne mi ty idioti
necorujou kytky heh ehhehe a pritom je mam par metru od baraku
v zajmu vsech treegroweru bych to nerozšiřoval mezi civilsty jinak se zase kurva dostanem kde jsme byli
Schinus
konecne dobrej napad -STROMY urcite vyskousim
Kosa
Stejně i když to budou ty zmrdi vědět tak je určitě nenapadne
že na tomhle stromě roste konopí.A bude proně snažší hledat kyti
na zemi než lýst do závrátných výšin(z toho sou stejně posraný)
Kvetak
Jo z vejšky je strach-dneska sem ztratil závrať při montáži antény na streše celkem psycho (cca 7m dlouhá anténa), takže snad letos ty. stromy zkusim
Kosa
květáku ty nadávky si neber až ta osobně to si maj uvědomit je zloději kytiček(to ty asi nejsi)
Adas
Hm je to zajimavý asi to letos taky vyzkouším hned zejtra vyrazim do lesa a zkusim si něco vytipovat. A ty tam stavíš něco jako podlážku nebo to jen visí v těch kýblech?
Viciola
to Kosa: doufam doufam heh

to Adas: jednoduše fakt na pevno přívážu pytel se zeminou ke kmeni
a připojim samozavlažovaní. Nedoporučuju uřezávat špičku
horní patra stromu " u mě buk" to v pohodě zamaskujou
a kytka hezky zplyne s okolim navic nejduležitější je si
vychytat východ a západ slunce a pak se nestačíš divit
how how how
Kvetak
2 Kosa
Jaké nadávky? Ať se dívam jak chci žádné nadávky na mojí osobu nevidím.

2 ostatní
Může mi někdo říct (nejlépe ten dotyčný), proč sem dostal K- za příspěvek, kde uvádim, že již nemám závrať a ty stromy letos zkusím (minulej rok mi to nevyšlo-to sem tu už psal)

Jinak se připojuju k těm co neřežou špičku, větve kolem budou chtít prořezat-neviděl bych v tom nic hrozného bude-li to v menší míře, jinak na stabilitu kýble by mohlo být dobré železné "L", které by se obrátilo a přidrátovalo delší části ke stromu a na kratší se posadil kýbl (ale zase 2-3kg zátěže navíc)
Viciola
to Kvetak: dik za napad, ten drát bude fakt lepší jinak divim se že si všímáš dacanů co kopou K-
Viciola
sakra něco sem přehlíd, takže ty L -ka by stejne chtěly dvojmo
Kosa
No dyť jo napsal jsem:ty ZMDI... a to se vstahuje jenom na ty ZMRDY:D nikdo si to neberte osobně(jenom Z...I):smoker:
Viciola
nevim dneska sem asi trošku přebral alkohlu ale nejak te nestiham Koso mas fakt husty švihy he he
Kvetak
Time
No to by asi stačila, ale já sem to eště nezkoušel, tak sem tam ctěl mít sichrovaný-hele jak tlustý větve tam tak máš pod kýblem-vim, že tam velkej výběr nebude, ale aspoň zhruba.dík

Průser vidim v tom, že si všechno vypiluju na zemi a pak tam nevylezu-no uvidíme-jinak nechápu jak tu někdo moh hulit v koruně-to obdivuju
gordon
jak je to s ůrodou na sromech stejná jak na zemi nebo ne ?
vláhu i zachovat nasypámím Tzv. "mulčovací kůra,, seženete ji v baumaxu
sub-zero
Nazdar, napadlo mě dobrý zavlažování a moc to stát nebude (kdyš bude pršet). Natahat si tam něco jako okapy a udělat z toho takovej systém. Pak to postupně propojovat do jednoho okapu a nasměrovat to do nějáký nádrže.


Nikdy neni tak hrozně, aby nemohlo bejt eště hůř.
vepper
...
sub-zero
Nazdar lidi, nezná někdo ayahuasku?
cruMPac
Nejlepsi "uchycovadlo" je podle me zvonkovej drat. Normalni 10l kbel s hlinou, kyti... to udrzí v klidu. Chtel bych se zeptat jak zavlazujete ja tam musel furt jak idiot lizt s baglem a v nem flasky a to byl strasnej vopruz.
cruMPac
Tjn ale jak chces delat system okapu s nadrzi v 20m vejsce. A byly i tak mocny vedra ze bys tam moch mit nadrz jako prase ale stejne by to nepomohlo.
hightimes
no todle je skvelej napad pestovat na stromech taky se do toho pustim. vyhlidnu strom a sezenu kyble, koupim substrat, semena mam, par hrebiku a dráty taky. pak jen udělam z nejakyho uschlýho stromku nenapadnej žebřík. ale mam jen strach z toho stromu protoze pochybuju ze najdu nejakej peknej smrcek kterej bude mít větve tak 1,5 metru nad zemí. ale uz se tesím az se na stromne zkourim.
carwin
jo no asi do tohopujdu s vama jeste do tedka jsem byl na 100% presvedcenej ze je vysadim normalne,ale jak tak ctu tak na stromech to musi byt fakt ficak.Jenom abych po ceste ke svym stromkum nepotkal zhulene myslivce......
Kvetak
Tak už mam 2 stromy, jeden má větve až k zemi, druhej až od 4 metrů, ale silný živý větve-no nahoru to bude víc než 25m-viděl bych to na lano-vyšplhat=>vzít si lano s sebou (bezpečnostní uvázání nahoře) a o žebrík se starat nemusim, ale chce to silný větve na to lano- a to mam. Ale stejně eště sem tam nelez takže bůh ví jak to dopadne.
Samael
Pěstovat na stromě je docela dobrý. S mým kámošem jsme to minulej rok zkoušeli a kdybychom nezasadili pozdě, tak jsme z toho měli docela dobrou úrodičku. Nejlepší na tom bylo, že by nikoho nenapadlo dívat se na strom po kytkách. Do jednoho substrátu se vešlo asi 5 kytiček. Jsou celej den na sluníčku a to je to nejlepší. Kdybyste viděli tu akci, když kámoš vylezl na strom s 20l substrátem přivázaným na provázku... Ma.x
Samael
Se zavlažováním nebyl vůbec problém. Stačilo naplnit 2l láhev vodou a rozředit s trochou hnojiva a tak jednou za tejden přijít vyměnit. Kytičky totiž sajou rychle a zběsile... Ma.x
jseš uplnej *** doufam ze ti ty tvoje kytky nekdo corne protoze jsi jim dal pekny navod kde maj hledat!!!! jo a nejsi vubec originalni jak si osobe urcite myslis ja uz tak sadim dva roky a vubec bych nemel tak stupidni napad abych to zverejnoval na internetu... ***


hele klídek nikdo tady na Tebe neni zvědavej a už vůbec ne na to tvoje kérování tohle téma už je tu pěkně dlouho ,tak postni ňáký fotky ne.. ?!he?!
Jeckob
Hele hele do koho tady vůbec sereš a proč?jedinej **** si ty, ty ***.
Smažte to někdo.

Taky by mě zajímalo srovnání úrody z kyblýku na stromě a kytek v zemi.Co jsem sázel loni na stromě tak toho moc nebylo.Ale ňákej ten týden to stačilo.Na zem sázím letos poprvé,už mám předpěstováný 20 cm kytky, tak uvidíme co z nich vyroste.No a na stromečku se budu samozřejmě starat o jeden bonsaiovej řízeček mazaru,tak jsem zvědavej.Všem stromařům přeju na letos hodně štestí.Zdar
cruMPac
Myslim ze syslit si informace je na howno. Kdyby to tak dělal každej tak grower neexistuje.
Ja sem měl 2kyti každá sama v kbely => 2x40g. Letos minimálně 5kbelů aď to hned nezhulim.
chosen one
kurwa uz zase ty stromyyyy
kleptoman
Čus, pěstování na stromech mně hodně zaujalo a určitě to chci zkusit zajímalo by mně kolik kiti do jednoho kyble jestli po jedné nebo i víc?
JohnB
Zdravim,docela se už těším až tohle vyzkouším...Mám už všechno promyšlené,vyrobené,upravené...Dotaz: Kolik kytek do 10l kyblíku??? A co se týče místa(stromu),kde sadit a jak se tam dostat: Našel jsem si pěkný smrk(17-20m),který má vedle menšího bratříčka a po něm se v pohodě dostanu do nějakých 3-4m kde začínají větve toho většího.Pak už je to sranda(někdy).
Kvetak
TIME
Já bych to nepřeháněl, eště je venku celkem zima a co teprve v té výšce pěstitelské, já počkam eště 2 týdny a pak uvidim, jo hele ty ztráty myslíš jako samci nebo prostě chcapnou/něco je sežere
Jeckob
Do 10l kýble bych fakt víc jak 1 kytku necpal.Za prvé už se tu psalo že 2 kytky víc pijou, takže by nejspíš uschly, protože když je pár dní dost horko a ne a nezaprší, budeš kytky zalívat buď každý den, nebo obden.Fakt to tam nahoře praží.A za druhé?to už nevim:)
zmrskank
LONI SEM MUSEL PRESAZOVAT KYTKY ZE SKLENIKU QULI SOUSEDCE A DYCKY SEM DAL DO KYBLE 10l 1KYTI. DYS DAS KYTKY DO TAK MALYHO KYBLE VEVYROSTOU TI DO VEJSKY,ALE ZY TO TI UDELAJ PAR VETVI A NA KAZDY SALAMA.REK BYCH ZE TO DELA LEPCI PALICKY NES V PUDE,ALE VYNOS JE MENCI :((. jESI PUDU LETOS DO KYBLU TAK JENOM VECI NEZ 20L .
dthc
tenhle napad mam uz aspon 2 roky, ale nevim jak to sestrojit. rad bych videl nejakou fotku nebo neco takovyho.
Idea
stačí trochu hledat (ikona vpravo nahoře) nebo kliknout k TIMEovi na galérku a na jeho stromovej thread ..
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4204
Dík za radu ohledně počtu.Myslím,že to budu řeši trochu jinak.Mám takovou plechovou nádobu(dřív to byl "šuplík na dřevo" u nějakého sporáku), objem 30L a udělal jsem si special držáky,kterýma to všechno přichytnu ke stromu(ani šrouby,ani hřebíky,ale objímka).Tam se mi ty 3 kyti v klidu vejdou.Ještě vyřešit to zavlažování... JohnB
JohnB
Asi jsem napsal špatně heslo,ale jsem to já!A ještě něco...Když dám na malé kytky plast. flašky nepůjde to víc vidět?Sluníčko-odraz světla,prostě prasátka.
JohnB
TIME
Dík za upozornění, ale neplánuju dát ten "šuplík" úplně na špici.Asi jsem našel dobrý strom nebo co,stačí trochu prořezat a sluníčko se dostane tam kam chci(ke kytičkám:frog: ).S tím zavlažováním to ale bude asi složitější???:confused:
aswad
citace:
Původní příspěvek od AwS
Ja asi corny nejakej zebrik myslivcum jak maj ty pozorovatelny, schovam ho nekam pod listi a budu ho pouzivat na vysoky stromy. Tys ty kytky daval az na vrcholek? Jak je to se svetlem? Mozna bybylo dobry vosekat par vetvi na strome nahore aby bylo slunicko.
Vykradli vam nekomu kytku ze stromu? Jak vysoko jsou schopny ty kytky vyrust? Asi jsem dost blbej furt se jenom ptam:-)

-----------
Nie su blbe otazky.
Existuju len blbe odpovede.

Ja by som myslivcom rebrik nebral.
Zaradis a medzi zlodejov pred ktorymi chces svoje deticky chranit.
Petes
No ta moje mozna bude........:*)

Caute groweři, sleduju tohle tema už hodně dlouho a právě včera sme byli z khámem na stromech přidělat kýble...4 rostlinky:-)))), ale mam pro vás duležitej dotazz!

Četl jsem tady někde že díry na odtok maj být tak 5 až 10cm ode dna po stranách kýble, ale mě zajímá jestli mají být i na úplném dně???Určitě né mnoho, ale alespon jedna malá??Přece když zaprší tak v tom kytka nemůže stát celou dobu než to přece vyschne?Zkuste sem postnout radu pro žačátečníka v tomhle druhu pěstění!!

Dikes a Cus

a nehněvejte se na mě že sem nehledal.....prachy na net jenom letí oknem.......:-))

Krásný kytky všem!!!!!!!!
hej hej do dna ne_ na dno se vyser. frkni nezi dno a díry něco jako perlit a asi tak 3 knotíky vod toho perlitíku nahoru aby sály tu vodu co je ftom zasranim perlitu,,_tkže ser na díry dodna
vodtočíček voděnčiky sou díry na straně kiblíčku s gandžičkou
a jak se na ten strom dostáváš?? to si to musel dát celkem vysoko ne?? nemáš foto?
hightimes
hele chci se zeptat jestli můžu na strom dát místo kýblů taky velký květináče a přidělat je na prkno
1. to je asi strom
2. to jsou kytičky a vpokročilejším stádiu připevněné ke stromu
3. zavlahový systém -2l PET, akvarijní hadička 4mm a škrtitko nastavené tak aby jen po chvily vždycky ukáplo to se musí vychytat
4. to sou ty zmíněné květináče připevněné k tlustému prknu šrouby a prkno do stromu hmoždínkama
5. prkno alespon 5- 10cm tlouštka ale taky jak ho dostat na strom- kámoš se bude hodit
6. no a když vám pod stromem rostou magiské houbičky tak ste v poho ;-)
http://marijuana.wz.cz/strom.jpg
Kvetak
Tak to si docela brutal hmoždinky do stromu a co tam ty květináče přidrátovat? Jo a přilepenej květináč se ti stejně urve-budeš-li mít lepidlo, které nepovolí, tak po silnějšim větru najdeš na zemi kytku v květináči, kterej bude mít na dně přilepené třísky-prostě se ti to urve i s nima-podle mě budeš zbytečně nosit dříví do lesa+ničit strom.
KABUTO
Chtel jsem minulej tejden sadit na stromy,ale o vikendu byl u nas uplne brutalni fujavec.Mam strach ze to kyti nevydrzi,ten strom je hned na kraji lesa u pole.Budu to privazovat a asi dratovat,ale nevim nevim.Stalo se vam nekomu ze by vam odesla kytka kvuli vetru nebo desti?
hightimes
citace:
Původní příspěvek od Kvetak
Tak to si docela brutal hmoždinky do stromu a co tam ty květináče přidrátovat? Jo a přilepenej květináč se ti stejně urve-budeš-li mít lepidlo, které nepovolí, tak po silnějšim větru najdeš na zemi kytku v květináči, kterej bude mít na dně přilepené třísky-prostě se ti to urve i s nima-podle mě budeš zbytečně nosit dříví do lesa+ničit strom.


Tys to asi moc dobře nepochopil ty květináče bych jednak přidělal z boku toho prkna šroubana nebo přidrátoval a to prkno z boku přidělál mezi dva stromy ńa hmoždínku-že sem rasista, znam borce kterej do stromu rval takový ty brutálně dlouhý šrouby a to tak že je prorval na druhou stranu stromu :) a jaky zas co kde s lepidlem to je tak na Greenpeace když přiděláš květináč ke stromu nákým lepidlem
Kvetak
No jo to lepidlo tam neni-sem tam čet přilepené květináče, no nic, ale ty hmoždinky bych tam stejně nedával, hele já nevim, ale prkno mezi dva stromy, aby se ti to pak nevyžvejkalo až bude vichr-nebylo by lepší to lano jak tam měl koblih?
hightimes
Jak lano, mužeš mi to vysvětlit?
Kvetak
No koblih si tam udělal takovou lanovku-už nevim je to někde na začátku, ale takové lano naplé mezi dvěma stromama a na něj zavěsit květník-prostě ho dát do jakési "tašky", kterou upleteš z lana a to celé pověsíš na to lano (možná to měl Koblih stejně už fakt nevim jak to tam popisoval, ale já osobně bych dva stromy nespojoval-jednak je nebezpečné (on skákal z jednoho stromu na druhej) a jednak to může bejt vidět, nehledě na to, že když to spadne tak se dotyčný začne dívat i na stromy a pak v lepším případě to sklidí PČR a bude z toho další aféra, ale jak chceš-v každym případě je to zajímavý, ale bacha ať nejsou groweři ve zprávách napadrť mezi pařezama. No jo už taky budu muset na ty zatracený stromy-nějak se mi tam nechce.
hightimes
Ale to s tema spojenejma prknama by to slo v lese kterej je u naseho mesta -je asi 15-20m vysoký (ten les) a nepáchne tam ani noha a kdybys to tam viděl tak mi dáš za pravdu protože takovej prales sem neviděl. jak z nakyho filmu po zemi popadaný stromy asi sto let stary porostlý 10cm mechem a sou tam takový stromy kde sou větve až k zemi. ten les je celkově neudržovanej fakt jek prales. a co mě na tom nejvíc těší je to že je schován za kopcem ze tří stran a na těch kopcích sou brutální stromy (lesy) a ty by měli ten vítr zastavit nebo ho přehoupnout přes mou stromovou zahrádku. no a ta čtvrta strana je krytá jenom lesem samotným tým co budu mít zahrádku -ten les je dlouhej asi tři kiláky a takovej les už vítr pozastaví. ale jo to pude dyt bejvaj i horší fleky. vezmu dvě tlustý prkna aty nabiju a přišroubuju z obou stran mezi šoupnu ty květníky a tam ty kytičky. a ještě až budou vysoký tak jim tam nahoru nad ně dám laminátový tyčky (ne do květníku zapíchnout ale přidělaám z boku stromu jako ty prkna a kytičky budou mít vzpěru. no ještě uvidím ale už těd se teším na hulčo. jo a díky za rady.
tak nevim ale podle mě to moc komplikuješ - tahat na stromy prkna a další píčoviny ktomu, to akorát upoutáš pozornost. foukni kýblosle nebo květináč ke kmeni a postav ho na větef.--dva dráty a jeto, drží jako sviňa. nehledě na to že vůbec nezáleží na velikosti vokolních stromů a dýlky lesa - vítr je pěkná kurva a dostane se fšude,, a až se rozvrže ten tvůj srub v oblacích tak už je to vhajzlu.

tak jak vám to jede ,, já už mám na stromech 10cm brutálního matroše. letos to slunko ňáko pere
Viciola
no zatim klíčení a pomalý shánění substrátků popř hledání "vychytaných" špiček he he
hightimes
To je pravda mrdam na naky tahani prken na stromy vzdyt by to bylo moc napadný a přidělat to tam drátem nebo provazem je lepší než uližovat stromečkovi stačí že mu ufiknu pár větví a špičku:-)
Fobos
Tak to si de bacha ať ti to nežuchne.Když si s to pořádně vypipláš tak to snad nespadne a strom můžeš použít i na další ůrody.
JohnB
hightimes

He HE he v poho,jak vidím zahrádky se nám rozrůstají...Jenom s tím ořezáváním bych to nepřeháněl!!!!Není dobrý nápad uříznout stromečku špici,pár větví,to ještě jde,ale ta špice....Pak celý strom "zdechne" a kde bude tvoje zahrádka???????Taky jsem nedávno konečně zprovoznil svoji zahrádečku a vypadá to,že by z toho mohlo něco být....:-)Byl u nás ale strašný fučák a tak jsem se o kyti bál:-(.Všechno,ale dobře dopadlo.....Už rostou!!!!!
Tak to je fakt nebezpecny napad :)ale aj tak by som potreboveal este viac rad ako to toechnicky zvladnut a tak.... ale supnem na strom aspon 5 milacikov :)..
JohnB
Zase tak nebezpečný to není :sun: ,největší problém pro mě byl dostat do nějakých 17-18m 30l zeminy a vlastně všechno potřebné...Byla docela "sranda" vynášet sáčky hlíny v zubech až nahoru.Ale myslím,že to bude stát za to.Kytkám se krásně vrství patra a mám takový pocit,že 80% z nich budou samice:-)))))).Momentálně je pro mě největším problémem zalévání,nejde tak ani o to se dostat nahoru,ale vychytat správnou dobu-lesy jsou teď totiž plné lidí!!!!! :devil:
P.S. : Jestli potřebuješ nějaké rady,přečti si celé tohle téma,určitě najdeš vše potřebné:smoker:
-----------------------------------------------------------------------------------
JohnB
hoveho
po dlhej dobe som zase na nete. zdravim!

tak som tiez vyniesol 4 kybliky na strom. bohuzial, nie su to ani tak kyble ako velke kvetinace (maju dole dieru na odtok).

stromovi chlapci, poradte, ako to polievate? ja vynesiem hore igelitku s flaskami s vodou, polejem to, a kym zleziem dole po druhu varku, tak voda vyteka otvormi (mam aj na boku ako tu bolo doporucovane) a vsetky vetvy su klzke a mokre a NEBEZPECNE! a kvape to na mna!
takze druha varka vody je ozaj adrenalinovy sport.
no a ked leziem dole, tak je to vsetko mokre a klzke a na zemi mi tlce srdco jak po maratone.

vtipna poznamka:
do kvetinacov som dal vrstvy hliny, perlitu, KRAVSKEHO HNOJA a zase hliny, takze to co steka zo stromu je nie len mokre, ale aj trochu smradlave. viete si predstavit, ze to tecie aj na mna. keby ma stretol daky turista, ked sa vraciam z polievacky, asi by uskocil do ostruzlin...

hvh
Viciola
to John B: složitě nebezpečný proč sis nenašel 8 M vysokej strom mi nějak nejde do hlavy

to Hoveho: jednoduchost sama - vem flašku zapíchni jí do zeminy a přivaž a aby ti to nechcalo na tykev až polezeš dolu tak dej kýbl do pytle na odpadky nejlépe černý - spodní nevidetelnost zaručena
hoveho
ten sacek na odpadky znie ako fajn napad. dnes idem hore, vyskusam.
d.

hvh
RXXXR
prosim vas jestli by me nekdo moh napsat detailni popis jak pestovat na strome bude myt u me 20g
RXXXR
pardon ze zasiram forum ale musim napsat 4 prispevky abych vam moh napsat mail
RXXXR
f
RXXXR
x
hoveho
popis ako sa pestuje najdes presne tu, zacni od prvej stranky a citaj a citaj a citaj...

hvh
hoveho
bol som pozriet, pytel na odpadky som nenainstaloval, aj ked som ho mal so sebou. je to tazko technicky urobitelne, mal som na to mysliet pred vyvesenim kyblov. skor rozmyslam, ze tie spodne diery zapcham.

ale rastlinkam sa dari, je ich mnoho a su krasne.
leziem hore s batohom, hore si pockam kym to prestane tiect a dole idem uz iba raz.

btw: az sa v spravach docitate, ze v lese nasli dolamanu mrtvolu mladika s batohom plnym prazdnych flias, bol mokry a od hnoja - som to ja! hladajte v okruhu 20m a postarajte sa mi o dievcatka :-))

hvh
JohnB
:satan:Viciola :satan:

U nás snad takové stomy ani nejsou :p: a navíc si myslím,že v 8m to s tou nenápadností asi tak slavné nebude.Prostě když máš pořádný strom v pořádném lese,tak kyti nikdo nenajde.Zamaskoval jsem je tak,že i když jsem kámošům ten strom ukázal,trvalo jim dost dlouho,než přišli na to kde jsem "TO" schoval!!!A člověk který o tom neví to nenajde nikdy(možná,že dřevorubec jo:mad: )
Tak zatím! JohnB


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma