Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 
Pěstování na stromech I. - Klikni zde pro originální téma
Tak dik, uz mam vyhliadnute nejake smrecky tak 20m vysoke:wink: dufam ze to vyda. su v takom háji cize les to neni:D to ze pestovanie na stromcekoch je v mode som si vsimol aj ja........hehe dufam ze mi na te moje nik nepolezie inak:rocket:
julié..
zdar, mam trochu problém s výběrem stromu..našla jsem si jeden, nahoru do koruny není vůbec vidět, ale má asi jen 10m a je hned u cesty, je to sice docela daleko od města, ale nevim..kdybyste moh někdo please vyjádřit svůj názor, jestli je možnost provaření když je to u tej cesty....?
julié..
jinak je to v docela hustym lese, jezděj tam akorát lesáci a na podzim houbaři, lidi vůbec..
ramcel
No ono je to fakt dobrý nápad. Stromi. Ale FOTKA by bola o.k.
chOdec
to julié.. :
Tak pokud to není frekventovaná široká cesta, ale jen nějaká malá lestní stezka, je důležitý, jestli máš přehled na velkou vzdálenost, odkud by někdo mohl přijít... Obecně je samozřejmě lepší strom v neporušené panenské přírodě... :D
julié..
to chodec-no široká ja na auto, ale přitom se tam jezdit nesmí :) a frekventovaná není vůbec..uvidim..díky dík..
BBVlada
To julié.. ....Já bych řekl, že to bude vpohodě, přece jen kdo sleduje koruny stromů?když pod to dáš nalámaný větvé(pod ten kýbl)...nikdo nic neuvidí!Přeju krásnou úrodu...
Dnes som sa bol pozriet na môj flek na strom, myslel som si ze to mam vychitane ale ked som zliezol tak uz na mna pozerali dvaja ludia........haluz co???

to Julie: ja by som to moc neriskoval co takto vyriesit nejaky hajik??? :bandit:
DIXXX
Lidi dneska jsem se byl podivat v našem lese a vydim to dost blbě žadnej vyhovujici strom.....všechny maji větve až tak deset metru nad kmenem nebo jsou uschly.Ještě nám teď pjeknej pás vyřezali takže fakt nevim...
julié..
to strih-no právě nechci moc riskovat, ale mam to jako DIXXX, všechny stromy jsou nedostupný..snad ještě něco najdu..
pildo
DIXXX: u nas tiez, konare az od 10-15m a stromy biedne. ale to som bol v mestkom lese ktroy je dost rozbity. skusim este do lesov pri okolitych dedinach, tam hadam nieco najdem
julié..
jinak mě napadlo, každej asi doma máme takovej ten šedej něco, čim se natíraj větve po uříznutí..tak až půjdu svůj strom ořezat, určitě mu tim pahejly zapatlam, pro strom to pak není skoro žádný násilí, nemusí produkovat smůlu a tak..taky byste mohli..:)
to julie: to by sme mohli ale predstav si ze ked lezies na ten strom tak pri tom polames strasne vela malych vetví a to by sa mi nechcelo zatierat:wink: a ten jeden konár to uz je nic oproti tomu co poláme vietor a búrky hmmm. priroda to ma zmaknute a vyriesi to sama.:bravo:

Mam este jeden dotaz s hnojenim. Mam to v tom vedre poriadne premiesat zo zemou alebo to mam ukladat po vrstvach??? dole na zemi som pouzival slepacie shits riedene s vodou a teraz kcem vyskusat konsky hnoj. co s tym??????:confused:
julié..
strih-myslela jsem jenom ty větší u špičky, co se řežou kvůli světlu..jasný, příroda to zmákne, ale tak jsem si říkala, že to tolik času nezabere, napatlat ty tři větve co uříznu..ono to pak ten strom vůbec nesere..jinak je lepší shity dávat nahoru nebo doprostřed když už, dolů je nejlepší písek..
julié..
dodatek-totiž ty větve co zlámeš při lezení-jestli teda nelámeš živý klacky-jsou vždycky suchý, takže patlat je by bylo zbytečný..a ono je to i praktický, nemáš pak oblečení špinavý od smůly..a hlavně trochu respekt, tomu stromu na kterym pěstíte je za co bejt vděčnej..jinak peace .)
Julie no tak to mas pravdu ze su to suche vetvicky, ;)
s tym pieskom je to jasne ale ten shit asi premiesam zo zemou a na to dam este zem.:wink: uz sa tesim cez vikend to tam dam.:sun:
julié..
jasný..jinak kámoš zasadil 2 kytky mámě mezi rajčata a ta se rozhodla mu je zabít-slepičákama..nakonec umřely rajčata a všechno okolo, jenom kytky byly úplně brutální..:) klidně to tam přimíchej, nic tim nezkazíš, doplńovat pak stačí jenom nahoru..
dyk
Zdars s kámošem hnojíme taky jenom slepičákama a kopřivama a holdexklusive
affron
Cus lidicky,uz jsem si o tom sehnal doost info a zato vam dik.letos to urcite bnudu realizovat hned o vikendu jdu na to a tomu co říkáte o tomhle stylu pesteni davam za pravdu.moooc dik a držim všem palce at se vam daří..cuuus afron
onrejblesk
jo jo jo ja sem to ted byl zchekovat a zjistil jsem ze nbic moc novyho teda ve sklenikui se dari lip a chtel sem se zeptat co delate oproti tony svinstvu(ptaci,breberky,..) proste to co to ozira
Dub-Teaser
no ptaci..newim,spíš ty breberky,ale pokud je kytka větší,tak jí nějakej kousíček listu nezabije. Ale existuje spousta insecticidů,jestli to píšu správně,prostě postřiky proti sviluškám,hmyzu,slymákům apod. sviňím:D
onrejblesk
jo ty svine me serou a uz tam nebudu davat rostlinky co maj 4listiky pac vzdycky kdyz tam prijdu(stalo se mi to jen jednou ale jinak tpo tak nevyzni) mam ukouslej celej vrsek
Hnědojed
Zdar vsici ja budu tedko davat na stromy prvnich 15 co maj neco kolme tri pater ze zahradky :) Budu je davat pro trech do kbeliku abych mel jistotu ze tam bude aspon jedna samice. Celkove asi 60. Ncimene naprosto nechapu jak muzete lez 20m vyskoko!!! To se neda motak se mi skopek uz tak v 10metrech a bojim se tam:) Ale zatim to davam a pripravil semsi uz dva fleky.

Ale tech 20m vzdyt 2. patro v panelaku ma 6.5m a je to vyska jak prase. To fakt nechapu vy ste krozek hulicich horolezcu nebo co he?. ja nejsu zrovna sushinka (lezu tam bez zerbiku jen s provazem jak na tahiti pri sberu bananu:) az k prvnim vetvim :) ale fakt nechapu ......

A taky mi to prijde trochu zbytecne pac dyzto neni na okraji lesa tak to ostatni strom nadher zakryjou.... apropos vrele doporucuji duby a hlavne buky se nadheren kosati ... smrky sem jeste nezkousel. Cest H.
Dub-Teaser
Zdar Hnědojede:D
Pokud chceš odcházet od danného stromu s pocitem,že až tam přijdeš příště,kytí tam furt budou,musíš bejt hold horolezec,nebo si dát rostlinu,moc šikovně,ale v nižších větvích je kwětináč většinou viditelný a o to nestojíš,ne? navíc čím víš dáš kyti,tim lépe ti na ni hřeje slnko a je chráněná proti přízemnímu hmyzu.:) Po třech do kbelíku,abys měl jistotu,že bude aspoň jedna samice??? :confused: nechápu,jakej to má vliv?
Hnědojed
No uz to tu nekde rozebiram(Dneska stranse kecam pac semse fcera hrozne zhouboval a taksemsi dal neska z prednasek voraz:)).

Jde o to ze dyz na kazdej strom hodim jednu kytku tak na pulku z tech stromu polezu tydny zbytecne(kdyz pulka z nich budou samecci-coz pri mym poctu kytek by bylo dost otravny).
a jak uz sem rikal ja to nedavam vubec tak vysoko a neni to videt vodnikad (leda z vtrulniku :)) pac je to v hustym lese a mam to taky az u vrsku blizko slunicka jenomze na nizsich stromech(jako ze neee na nizsich jedincich ale celkove proste ty buky a habry co tam rostou maj tak tech cca 12m) zda se mi to bezpecnejsi nez na nekajej oooobr 30ti metrovej smrk co stoji soliterne nekde u lesa. Navic - to se tyka specialne smrku- sou strasne casto voholeny az skoro k vrcholkum (kdo byl nekdy v lese da my za pravdu:) a proto sou vyhodnejsi ty listace (coz taky souvisi s tim ze ziju v nadmorksejc vyskach kde prakticky nema smrk co delat ale to uz je jina vec-nekde v jeseniku asi smrky sou trosec jiny kafe).
Dub-Teaser
jo,ale zas na druhou stranu pokud budeš mít kytky po třech v kýbly bude větší šance,že ti samci pomilujou samice:D Ty chceš dát vopravdu 60 kytek na strom? :eek: tak to máš můj rezpekt,protože mě stačilo loňskejch 15 a byl sem ztahanej,jak pes!!! Určitě sou dobrý stromy buky a hlavně Duby:D 12 m. stačí,kdo by tam lezl rvát kytku,kdyby ji vůbec našel.
Hnědojed
jo s tim milkovanim mash pravdu na tom neco je.Sance ze mi je vojedou je velka no musim to holt hlidat v ten pravy cas.
ale to si asi nevyberesh.
stejne je nemam kam jinam dat.(do skleniku jich vic jak 20 nenacpu :) a nekam na pole dotoho nejdu musel bych to dat daleko od mesta a to bych pak tezko kazdej tyden zalival a oplodnili by mi to taky pokud bych to nahodou neodchyt. (zas na druhou stranu dyz budu mit hodne semen tak to muzu pristi rok rozjet ve velkym :))
. a pokud si daval 15kyti na 15 stromu tak to budu mit jen o pet keru vic prace. Hele jaksi vyresil zavlahu ?
julié..
to hnědojed-závlahu máš v tomle threadu už někde popsanou..stručně-je to osvědčený-vezmeš pet lahev, naplníš a hrdlem prostě strčíš do hlíny tak 5 cm aby ti lahev nepadala..kdyby se ti to nechtělo líbit, tak tu lahev zavíčkuj a do víčka udělej díru, skoro to samý ale teče to trochu míň..
Hnědojed
Tak pasacci neska sem dal dva stromy a su sedrenej jak pes. Dvakrat semse malem zabil ale sou tam a cekaji ..... :)))
Byla to facha jak pras a to me ceka jeste dalsich 54 kytek :jumper: Esi tam budu muset lez kazdej tyden menit petflasky tak to me asi vomrdaj veverky :mutant: . Mejste se ...
onrejblesk
jo me uz toí taky sere kazdej tejden lizt na strom y na kontrolu ja musim 20km a pak na tri strom y kontrola a to sem jeste neskoncil vono je to docela fuska ale tesim se no
Hnědojed
Hmmm tak to co sem tu psal beru zpet. Seru na to. Panove musim priuznat ze stromy sou jen pro ty nejvetsi drsone. A to asi nejsem :( Zjistil sem totiz ze pokud chci delat do konce roku i neco jinyhonez se jen strat o kytky s 12ti metrovou dirou prostoru pod zadkem tak je musim hodit napospas nekam na nakej flek a hotovo.
Taxe mejte a ja hledat naky mistecka .... (skoda ze se tu clovek v tomhle smeru nic nedozvi-takovi thread by se asi nevyplatil :))
BBVlada
To Hnědojed: Cus, bejt tebou....dej si na ty sromy nějaký kytky, apoň třeba 3...co kdyby ti někdo to pole vyčoroval.Jen pro jistotu
Hnědojed
2 Lister : pohoda jk uz sem psal dve uz se hrejou:)

Lidi serte na to !!! Ja si fcedra na kolecku projel asi 45km trasu kolem sveho mestecka a musim rict ze sem prisel na tolik genialnich fleku ze sem uplne klidny :))) Lespi jezdit kazdej tyden 20km s vodou nez jezdit 10km s vodou a pak lezt po dubech jak nakej kazolist. Ze zacatku se mi to zdalo jako uzasna myslenka ale tem kdo to jeste nezkusily rikam ze si MAKNOU jak prase !!!

Tak ja si dam tak 6 policek po deseti kytkach a par soliterek nekde a bude mejte se! A at to sviti :))))))))))))))))))))))))))))))))

P.S. Hejky nekdo tu cosi psal o odpuzovani zvere masem nebo co funguje to lebo uz mi zliha mysel ?
weed is my life
doufam ze negdo brzo vymysli genetickou upravu stromu aby na nich rostly kytky rovnou ....
treba takovej 25 m vysokej Smrk Sativa... he? ...
Bido
Mysli, že pěstění na stromech je hodně v poho. Tenhle rok takhle sázim poprví. Je to sice makačka ale dá se to. V těch vedrech co teď udeřili to ale radši jezdím kontrolovat alespoň jednou týdně. Hlavní předností ale je, že to nikdo nečórne(snad). Když sem tam byl podruhý, nemohl sem to ani najít a to sem si dělal značky. No řikám je to poprví, tak se uvidí. Jestli něco vyroste tak už se těšim jak to:bong:
onrejblesk
ja to delAM LETOS TAKY POPRVY MAM UZ 4GBELY ale budu davet jeste jeden a na vic se vykaslu idealni by bylo kdybych mel v katzdym gbelu jen jednu samici tak se (s)mejte jak chceste a

peace at stromy rostou dal
larroya
super, napadlo to aj mna, som rad že su už aj taky čo to realizuju, ak to dobre dopadne prispejem dákymi fotečkami
dyk
Zdars jo na stromech to letos roste v pohodě.Za posledních 14 dní to vikonilo tak vo 20 čísel a hustě se větví.Letos to vipadá na hustou sklizen.Jednu co jsme předpěstovávali pod lampou má už mikro paličky a co vÿ jakpak vám to roste.
Bido
Tak kyti na stromech jedou zatim pěkně. Byl sem se tam kouknout minulou neděli a 2 z nich už maj tak půl metru. Dnes je jedu za pár hodin opět zkouknout, tak doufám, že budou v cajku. Jeden kyblík je upevněnej přímo na slunci tak snad už tam bude něco většího. Cůůůůůůůůs a stromům zdar:)
dyk
Jsem zvědavej dneska hlásej bouřky a vítr doufám že to kýblovky vidržej.
Bido
Tak sem to včera zkouknul a všechny kybliky držej. 2 samci a 2 samice si myslim, že sou jasný u ostatních sem eště na velkejch pochybách:confused: Ten kyblík co je přímo na slunci jede moooc pěkně. Uďály mi holky radost:frog: Jestli mi ségra pujčí deigitála, dám sem po přístí návštěvě fotečky. Doufám teda, že to zvládnu, ještě sem fotky k příspěvku nezadával. Zdarec
dyk
Jo paráda vydželi akorát se mně zlomila jedna pěkná větvička.Tedˇka jsem zvědavej jak to poroste když budou pěkný vedra.Jo kámoš šel fotit kití a než stačil vyfotit svoje kití tak mu z půlky stromu spadnul digitál na zem. Takže bacha na padavý fotáky.
Bido
No doufám, že ten ségry se nebude chtít proletět!!! To mě jinak roztrhne. :vampire:
raush
Zdravim growery,dlouho jsem nepsal,protože jsem línej si sprovoznit modem(ovladače),ale už to na stromech roste a fotky jsou taky,takže se těšte.čágo
Hanos
Problém.-
Mám v 10l kýblu na smrku rostlinku ,která má asi 35 cm, ale je tu problém.
Smrk, na kterém to mám, usýchá- opadavá mu jehličí a je to čím dál tím horší. - Vypadá to, že za chvíli opadne úplně.
Asi ho žere nějaká mrcha - možná kůrovec

Mám strach, že ho lesníci pokácejí. - označený zatím není.

Uvažuji, že rostlinku přemístím na jiný, dokud to půjde.

Co myslíte pokácejí ho, pokud ho objeví??
Předem díky za rady.....:confused:
onrejblesk
2 Hanos: kdyz ho najdou tak jo ale az tam bude cervena znacka tak neco vem a sloupni ji a oni to pak udelaji znova a takhle dokola pac to znackuje nekdo jinej a kaci taky nekdo jinaj a takhle to delej do sklizne
CAESAR
citace:
Původní příspěvek od onrejblesk
2 Hanos: kdyz ho najdou tak jo ale az tam bude cervena znacka tak neco vem a sloupni ji a oni to pak udelaji znova a takhle dokola pac to znackuje nekdo jinej a kaci taky nekdo jinaj a takhle to delej do sklizne

tak to teda neni moc pekne riesenie. co ak sa nakazi cely les a nezostane im tam nakonec ziadneho stromu?

2hanos: radsej to pekne preloz na daky iny, nechces predsa aby koli jednej kvetine zahynul cely les nie?
slovak
prosim potrebujem pomoct!
staci najst len vecsie pekne stromceky vedla seba
a spojit ich neakou lavkou na slnecnom mieste!
alebo treba pozerat aj na ine ukazovatele
Hnědojed
2ceasar: Bes obav chlape :) Nakej ten nakazenej stromek se vzdycky najde ... neni v lidskych silach tomu zabranit a pokud nebude kalamitni pocasi (tzn. sucho treba dva mesice) tak ty ostatni (zdrave) to daji ...
Hanos
citace:
Původní příspěvek od CAESAR

tak to teda neni moc pekne riesenie. co ak sa nakazi cely les a nezostane im tam nakonec ziadneho stromu?

2hanos: radsej to pekne preloz na daky iny, nechces predsa aby koli jednej kvetine zahynul cely les nie?


Byl jsem tam včera a co jsem neobjevil.
Strom byl označený červeným flekem - pokácení.
Trochu mám ale obavy, že ten co to značil, objevil to co tam bylo
(Kybel s kytkou), ale zůstala tam, tak nevím. Doufám, že si toho nevšiml. :confused:

Dal jsem to na jiný. Byl to sice problém , ale šlo to.
onrejblesk
2 Hanos : i to je moznost
2 CAESAR: no za 3 mesice by se to nestacilo nakazit a ja sem mylslel jen aby to sloupaval do ty doby dokavad to neprenda nebo tak
CAESAR
ty si povedal
onrejblesk
2 CAESAR: jo sorry ja sem vbyl tak trosku mimo ja psal do sklizne a myslel jsem do prendani
PEACE
CAESAR
jasne fpoho
brabino
Cestik pánové myslim si že pěstování na stromě je výborná věc nejen že nehrozej slimáci srnky a další mrchy ale rychlejc to roste.Já to vyřešil tak, že sem si vyrobil dřevěnou bednu 70x 40 cm a upevnil sem ji na strom(dostat to tam byla pěkná fuška ale sme na to dva takže pohoda)Dělali sme na tom asi 7 hodin něž sme tam natahali hlínu.Pak sem to obmotal fólií asi 1,5metru vysokou a mikroklima výborný,ale Mám ale menší problém semínka z holandska mi přišli pozdě takže sem je zasadil až začátkem června takže teď maj 6 pater ale obávám se že to nestihnou.Nemáte zkušenosti s tim superbudem a nedá se objednat přes net páč do prahy to mám pěknou štreku.Mimochodem mám tam model Early pearl(údajně pro východní Evropu a měl by vyrůst za 3 měsíce).myslíte si že to stihnou?
brabino
Cestik potreboval bych poradit s tim superbudem nedá se objednat přes net?nebo nějakej jinej shit na pomoc pro vykvetení?
raush
Po dlouhé době opět zde,situace se má tak,že stále jsem bez netu,ale doma už mám foto seriálek ze stromů od kámoše a ode mě,takže jen co si nato najdu čas,tak to sem vložim.S.mějte se!
onrejblesk
Lidi tak jak tak chodim tejdne nebo 14ti denne kontrolovat stromy tak me pprestava bavit asi se na to pristi rok vykaslu vyzdicky vylezu nahoru sem ztehanej jak krava a co nevidim nedavno tam byly dve vozrany kytky nevim jak je zto mozny?? a ty kytky tam nejak uchvatne stejne nerostou asi zustanu jenom u toho skleniku a nebo normalne na zemi stropmy sou asi fakt jenom pro ty co to na zem dat nemuzou ale ja bych rekl ze vzdicky se najde jediny misto vo kterym nikdo nevy !!!! tak PEACE
brabino
Tak to si nemyslim ty moje tam rostou asi stokrát rychlejc (jak z vody) strom je nejlepší přítel marihuany:)
onrejblesk
taki to mam, asi moc divnej striom
Nrgizer
Hmm mooc zajimavy taky o tom premyslim, ale chtelo by to foto jak to tam nahore mate udelany.Diky za tip
ondrejblesk: no na stromy sa musiš tešit a podla mna ti nerastu preto...lebbo...mas malo svetla a male nadoby....o nicom inom to neni......prepac este o starostlivosti a o hnojeni.........a k tomu obžratiu rastliniek si myslim ze to bolo skôr vypalené a vyschnute od živice (smoly)...samozrejme ak to neni nejaké velke obžratie... :rejp: :beer:

- v akych velkych vedrach to mas???
- ako vysoko na strome to mas a ako vysoko vypylene haluze nad rastlinôčkami??? :confused:
dyk
Zdarec chlapi letošní sklizen ze stromů bude ok.
vata
rouboval se chmel na travu.rostlo to.pise se to v nejake chytre knize.
onrejblesk
2Strih: mam to asi 20m vysoko vysekano asi 1m vysoky Lko na svetlo (bohuzel to jinak neslo)a nadoba ,a 12l zalejvam kazdej tejden ja priste udelam samozvalazovaci kyble jo a priste sem hodim foto(tznamen asi zitra)btw uz sem to tam sklidil
to onrejblesk: Jeden meter je podla mna malo ja mam dva a aj to neni dostatocne a zalievat to raz za tyzden niekedy nestaci...samozavlazovacie kyble su pohoda ale aj tak sa k tym rastlinam vraciame radi predsa...hehe
onrejblesk
Strih : jo asi mas pravdiu to bude tom zue to sou nonamy priste tam dam neco lepsiho a taky ja sem tam moc nechodil ja to mel strasne daloko od baraku 20km tak je to tak max na tejden
dyk
dneska dem sklízet 2 stromovky paličky klesaj k zemi a pliskiřice natom jako svině letos je to na stromech fakt hustý a jakpak jste natom vy?
warior
já budu sklízet stromešek v průběhu tohodle týdne,ale už se nemůžu dočkat-letos je to fakt hustý... na to,jak bylo hnusný léto,bude sklizeň opravdu masivní... :)
onrejblesk
a ja sem mel letos jenom malynkaty tri palicky ale nestezuju si
onrejblesk
2cabik: rekl bych ze ted uz je to jedno teoreticky je to jedno ale rekl bych ze listnate stromy jsou kapanek starsi aby dosahli takove vysky a abych rekl za sebe vyholit kvuli(promin mi to slovo) plevelu treba 100lety dub je podle me sobeckost ale jestli je to nejaky jiny listnac a nebo ho nemusis vosmkavat tak jen dal!!
Čurák
pozor na veverku huli:frog:
onrejblesk
2cabik : neboj listy tomu nijak prekazet nebudou
Bido
Tak už mám svoji první venkovní sklizeň. Konečně to nikdo a nic nesklidilo. Bylo to právě na stromech a ve středu sem je sundal. Mám obrovskou radost a VELKÝ dík Koblihostromovi za inspiraci.
mirico
HE SKVELI NAPAD PESTOVAT NA STROME CHI DOBRE VIJEBETE Z KOKOTMY CO KRADNU ALE SKRABAT NA STOM JE NEBESPECNE AKLE STOJI TO ZA TO URCITE ZDAREC VELA HULENICE A DAVAJTE BACHA NA TY KURVI
dyk
zdar borci je to v piči na 2 stromowkách se nám voběvila plísenˇ tak jdem dneska kosit zbytek.Jsou už pškný tak je škoda aby zhnily.Myslel jsem si že stromovky nebudou plesnivět ale jak je vidět tak jo . Má z vás taky někdo plísen?
Bido
4 dyk: měl sem na jedný kytce stromovce taky plíseň, ale jenom na jedný paličce a ta byla úplně celá v pr..... Ostatní ale neměli na sobě ani ťuk.
onrejblesk
dyk : ja sem mel na jaendy taky plisen ale vlastni vynou dal sem to sklizet kdyz to bylo po desdti a spatne se to usushilo
Zhuler
A co takhle uříznout vršek stromu vydlabat dát hlínu a zasadit to přímo do stromu.
onrejblesk
2Zhuler: nic proti tobe ale malinkatej priklad co kdyby si jeden mravenec rekl co kdyby jsme tomu clovekku vydlabali diru do hlavy a udeůlali sui tam bazen???jak te takova pitomost mohla napadnou me pride uz dost drsny rezat tomu stromu vetve(ruce) ale tohle je fakt vrchol btw neber to soukrome
CAESAR
hm, tak ty si fakt manik zhuler. urcite by si najradsej vyrubal cely les, okolo spravil minove pole a natiahol elektricky plot. koli tomu,aby si sa mohol trochu zfetovat a cosi aj popredat ze?
hm, ale mozno si to nemyslel zle a iba ti to nedoslo.
smooth
onrejblesk: nebral bych to az zas tak vazne... chtel bych videt jak tam zhuler bude rezat strom a pak ho dlabat... :))
onrejblesk
2TIME to tiu nerjder mezernik:)
2smooth jeden nikdy nevi:)
Xkmet
davejte pozor na veverku huli!!!
onrejblesk
ale ted me tak napada kdyz ten strom (vrba) bude mit asi dutinu tudiz musi byt shnila tudiz asi uz nebude mit listi a nebo aspon natolik aby to tu kyty zamaskovalo tudiz mi to prijde docela naprd:)
gza
PEACE lidi taky jsem tenhle rok zkoušel pěstovat na stromech a byly to jediný kytky co jsem si sklidil sám.Ty kýble jsem doma z boku dvakrát navrtal a na stromě jsem je přidělal hřebíkama.No byl to docela horor to připevnit ve 20 metrech ale držely pěkně.
gza
Jo a ještě proti veverkám mi dobře fungovala ovčí vlna
onrejblesk
veverky sou f pohode jen me stva no proste sem cekal ze to bude nejaka 2m kytka no ja vim je to blbost ale je to tak ale jinak je dobra stoji to za to
onrejblesk
2yavar: fakt si to zkus jestli neveris si to vyzkousej sam budes rad za pul nebo trictvrte metru ale o to pepciho hula a hlavne mas 99,999999991% ze sklidis ty
Moltres
Ufff, to byla zabíračka pročíst si tenhle thread! Ale jelikož mi letos vše sklidili neznámé mrdky, tak mám díky Vám novou motivaci s téměř 100% jistotou sklizně. Dík chlapi!!:punk:
raush
kdosi psal o plisni na stromovce,ja už jsem měl podruhé problém se mšicemi.mravenci si je tam natahali,musel jsem to skosit dřív,na postřik už bylo pozdě.takže pár fotos pro inspiraci..
mirico
je to dobri sistem pestovania ale co ked ty co kradnu ganiu citaju tieto strany a budu o tom vediet ........ale asi nie pozerat kazdy strom by bola fuska . ja sa idem tento rol pozriet a najst ten svoj strom dufam ze ho najdem a dufam ze bude ihlicnaty...........cest
peta525
To pestovani na stromech je fakt skvelej napd, uz se tesim na leto az to vyskousim!
warior
jedno doporučení pro vás,nedočkavce ;-) nedávejte do jednoho kýblu více než jednu rostlinu a pokud možno pěstujte z řízků nebo aspoň kvalitní genetiky(nejlíp ze seedbanky) letos jsem měl na stromě 4 kytís ve dvou kýblech a bylo vidět,že by potřebovaly víc prostoru(hlavně na kořeny) no a po veškérém úsilí z toho byla jen jedna samice(a to ještě oprc), 1 hermáč(kterýho mi ukradli při sušení) a dva čistokrevní samci...
ale každopádně pěstování na stromech je good!!! jděte do toho!!!
keep growing
onrejblesk
2warior : ja davam do kazyho dve(predpestovany tak na 10-20cm)
pac co kdyby jedna byla samec tak h jen vyskubnu a samice si jede vesela dal ale ten kdo pojede rizky tak ma stoprocentni jistotu ze to bude samice a tak bych taky doporucoval jen jednu rostlinku jo a tem co si mysli ze tam budou 2m kytule tak se mylite ty kytky budou mit podle velikosti kyble zhruba asi tak pri 12L kyblu bude mit rostlinka max 60-80cm tak s toho nebudte smutni stromy jedu uz 2 roky a taky sem myslel ze to budopu 2m mega rostliny ale bohuzel ale o to sou lepci!!
tak pestu zdar
warior
2ondrejblesk:přesně tak jsem to udělal letos i já-2 předpěstované do do jednoho kýblu,ale myslím,že fakt lepší je začít s řízkama pěkně v každým kýblu jeden...
onrejblesk
2 TIME: thanx uz pojedu 3ti sezonu a stale to tuninguju ale se skusenostma se rad pochlubim a poradim a odpovim na otazky jestli by mel nekdo zajem:-)
2warior: jo ja letos vytunim kyble abych tam nemusel ve vedrech treba kazdy tri dyn(vono se 20km s nabusenym batohem 2lytrovek doceal pronese) ale to udelam asi jenom 2 kdybůle abych mohl porovnavat a hlavne letos si udealm matku nekde bokem z ktery udelam rizky pac je to 100%jistota ze to bude SAMICE no ne???a nemusim se tolik strachovat jestli to nebudu mit oprcany a jeste na jednom kyblu budu experimentovat ze to budu stresovat acilpirinem jak sem tu nekde na groweru nasel jestlu s toho fuckt budou feminizovany semena???
jinak PEATU zdar peAce
onrejblesk
2TIME : nechci vyvracet tvoji teorii ale rekl bych ze to nebude fungovat pac ta voda se bude snazit vytejat az na hladinu aby se ty hladiny vyrovnali(fyzika) takze ty vody se tam vylije strasne moc a tema dirama na odtyk prebytecny vody to vetece jedine co by slo by bylo kdyby ty flasky byli obracene a byl v nich ponorenej knot a to by pak slo(vzlinavost vody) pokusim se to nakreslit:)
tamto druhy co sem se nsazil v rychlosti vysvetlit je ukazka jak se bude voda snazit vyrovnat hladinu cim vic dolu to das tim min vody bude v gbeliku:wink:
warior
jj,musím plně souhlasit s ondrejbleskem. ale na druhou stranu si nejsem jistej,jestli by to fungovalo s tím knotem, respektive jestli by se do kýble dostávalo dostatečné množství vody-myslím,že kytka by měla větší nároky na vodu,než by se stačilo z flašky skrze knot dostat do kýble...ale už jsem tu někdy viděl taky nápad dát flašku stejně jak navrhuje Time. S jediným rozdílem a to že do víčka byla umístěna houbička,aby nedocházelo k samovolnému vytíkání vody,ale pouze k jakémusi odkapávání do hadičky skrze onu hubku... stálo by to možná za pokus...a myslím,že by se takhle dalo experimentovat i ve skříni-a bylo by to možná lepší to nejprve takhle odskoušet, protože člověk má denní přehled o průběhu "experimentu" a může ho operativně upravovat...
mirico
,


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma