Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Stromový království 2002
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné Příspěvek č. 1


Zdravíčko
tak tady vám posílám nějaký stromovky

tohle je kytička co mám od Budvara a je stará zhruba od půlky dubna . Je jednou zaštíplá a 3 hnojená kristalonem ...

Old Post 29-06-2002 v 08:53 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Marco.. Příspěvek č. 2


tak týhle kytičce říkám Marco , protože ji mám od Marka ) heh je ze všech největší /- teď má tak 1m-/ jen doufám že to nebude samec . Je z ne zrovna moc dobře klíčivejch semínek ,ale je nádherná !

Old Post 29-06-2002 v 08:56 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné marco2 Příspěvek č. 3


a tady je Marco z jinýho pohledu -jiney strom btw je asi 3 zaštípley....

Old Post 29-06-2002 v 08:59 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné malinkatá krasavice:) Příspěvek č. 4


tak tady je kytička co je celkem pozdě vysazená . Ještě před 3 týdny tam byl místo ní samec :/ btw je vidět jaxe krásně patýrkuje , když má vím světla

Old Post 29-06-2002 v 09:07 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné qeqis Příspěvek č. 5


tak tuhle sem dostal od qeqise ... krásně se větví i bez zaštipování yo a ta v pravo to je kousek afgánce)

mno tohle je poslední pfota a jestli máte nějaký dotazy taxe ptejte ! bye

Old Post 29-06-2002 v 09:12 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonas3
Nový Člen

Karma uživatele jonas3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 6

Tak by me zajimalo, v jake vysce to mas. A taky jak to je se svetlem u takovych kytek.......... Dik

Old Post 30-06-2002 v 12:07 PM
jonas3 je offline   Profil uživatele jonas3   Find more posts by jonas3   Foto galerie člena jonas3   Click here to Send jonas3 a Private Message   Add jonas3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Příspěvek č. 7

Moc pekny kyticky.Nejde na to ze spoda widet?Ja mam taky kyti na stromech a chci e zaptat jestli moc newadi ze sou 2 w jednom kybliku 10l-primalex.Mam 5 kyblu s 9 kytkama 2-skunk#1 a zbytek nakej noname.Wse na jednom strome.Jo a jeste dotaz.Kdy asi zacne spadat listi z dubu?

Old Post 30-06-2002 v 12:32 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Listí z dubu padá na jaře .) Příspěvek č. 8

Super kytky na tom stromu držím palce ať narostou nádherný holky.

TO JECKOB: Dub neopadává, listy shazuje až na jaře, když je vytlačí nové.

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 30-06-2002 v 16:24 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 9

hmm, taky sem chtěl letos na stromy, ale nějak se to ...,
vypadá to hezky, prosim tě ten kýbl na 4 fotce je připevněn jen tím drátem nebo to máš i někde dole, nemohl bis to uchycení vyfotit? Jo a co máš za foťák, nemohl bys vylepšit hloubku ostrosti? Ta výška by mě taky zajímala. Hodně štěstí.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Naposledy upravil 08-02-2006 v 08:41 AM

Old Post 08-07-2002 v 22:19 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné :) Příspěvek č. 10

Zdravíčko
mno tak k nějakým dotazům Myslel sem že bude o stromový kytkly větší zájem ,ale aspoň něco

to jonas3 :Je to pěstěný tak 15-20m nad zemí - jak který kýble .... a světlo ? Je to dost ,ale musíš větve hodně prořezat . Já je prořezaný moc nemám , protože příští rok pěstovat na stromech asi nebudu ...

to kwetak : mno přidělaný to je jak nahoře tak dole a vyfotit bych to mohl ,ale stejně to nebude dobře vidět. Prostě 10cm nadednem jsou dvě díry kterejma sem protáhnul drát a vnitřkem kýble sem ho táhnutl nahoru a dvěma dírama zase ven , uvázat a konec snad máš velkou představivost Yo a sorry za ty fotky ,ale chtěl sem abyste to viděli co nejdřív a taxem zvolil horší -vlastní- fotoaparát .... příště to bude lepší ,ale nevim kdy to příště budu , protože se mi tam pohybujou muži s motorovkama ....

...bye

Old Post 09-07-2002 v 07:45 AM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 11

Díky plná spokojenost, pochopil jsem vše. Jestli není na stromu nějaké znamení myslim červený flek, tak se nemusíš bát, že ti to podřežou, ale bylo by to pro ně překvapení-několik kmenů na jednom základním a nejsou na něm závislé .
Jo jen jsem zapoměl K+.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 09-07-2002 v 20:24 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 12

Takovej dotázek hale zalejváš to nějak nebo to necháváš na přírodě????????? Chtěl sem taky tenhle rok skusit "stromovký" ale tohle mě nějak odradillo....

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 09-07-2002 v 23:36 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ETIC
Nový Člen

Karma uživatele ETIC - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 13 

Obecné Příspěvek č. 13

Zdravíčko
to ant: ty hele nezkoušey mě jaký odradilo ) ?! Myslím že kyti to jsou pěkný ...no no pochval si sám že .... ne hele teď jsou ještě o měsíc starší a vypadají nádherně Kyti z prvního obrázku je teď dvakrát taková a má 3 vrcholky . Kyti2 má 5 vrcholků ,ale moc nepovyrostla . Kyti3 což je ta nejmladší má 30cm ,ale je to keřík jak hrom Je víc široká jak vysoká ,přemejšlím jestli sem nezamíchal nějaký indoor semínko No a kyti4 jsou samci - teda už nejsou ... jen ta vlevo je "dobrá" ale sem rád je to Afgánec Yo a zalívání ...nechávám to spíš na přírodě ,ale jak teď jsou ty horka taxem tam jednou byl... teď má zas pršet tak to bude v poho No hele nevim co přesně Tě tak odradilo ,ale já sem docela spokojeney i když Ti řeknu že příští rok na stromy asi nic dávat nebudu .... no zvaž to sám ...

to all tress gardeners ! : postnětě sem taky nějaký fotky ať nejsou lidi zbytečně odrazený !!! thanx

Jinak přeju veselý návštěvy u kytek bye

Old Post 10-07-2002 v 16:16 PM
ETIC je offline   Profil uživatele ETIC   Find more posts by ETIC   Foto galerie člena ETIC   Click here to Send ETIC a Private Message   Add ETIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 14

No mě odradilo protože sem si fack myslel že to nejspíš nepřežijou ale je taky pravda že sem sázení nějak promeškal ale příští rok to určitě odskoušim ...... a pak uvidíme . Jo a ty kytky to je fack v poho vypadaj jedna radost.... ale to sem snad řek ........ jo tak neřek tak to řikam teď no sou fack OK . dej vědět jak to nakonec dopadne !!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 10-07-2002 v 17:51 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lopata
Stálý Člen

Karma uživatele Lopata - 54% PěstitelskáKarma uživatele Lopata - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 84 

Obecné STROMEČEK :) Příspěvek č. 15

Nazdar pěkná stromovka K+
Já mám taky 4 sromovky(skunky)- ale hnojim a zalivam je jednou týdně - chtel bych tě vidět jak tam lezeš
nejduležitejší je vybrat dobrej strom.
mě tam zatim nerostou moc palice, ale ale kyti jsou pekný - možná nafotim bojim se ,že to místo najde nějakej pražak podle fotek

čus

Lopata

Old Post 26-08-2002 v 13:23 PM
Lopata je offline   Profil uživatele Lopata   Find more posts by Lopata   Foto galerie člena Lopata   Click here to Send Lopata a Private Message   Add Lopata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

hmmmm Příspěvek č. 16

zdravím kuci stromový.Tak už mi to taky hustě kvete,no nevím rád bych sem hodil nějaký foto,ale jsem tak trochu vystihanej,tak nevim nevim.U mě to vypadá teda o hoodně lépe kucí opravdu se vám oplatí zajít kyti zalít a pohnojit jednou za tři dny,má největší kyti/sunsetskunk/má letos neuvěřitelných 245cm,přidal jsem nějaký ten kýbl navíc a hleďme,vypadá to že nebudu muset letos rozjíždět skříň,bude toho docela dost.Sunset skunk už začal i pěkně vonět,další kyti supercow/zklizená došlo hulčo tak padla jako první/měla asi 80 cm válec,ale bohužel se po zkřížení s JH už tolik nebarví jak tomu bylo loni,za to ,,smrdí,,řádně killersky,a zhuluje neskutečně.Durban poison tak ten začal nedávno taky kvést,a ač ještě nenahodil pořádný květ,voní šíleně/160 cm a větví že přes kyti není vidět/Superskunk bohužel ještě nekvete jen tu a tam naznačí že se jedná o holčinu.150cm/taky můj dlouho pěstovaný Hlíňáček už začíná dozrávat,vypadá mooc hezky,šíleně vetvovitá rostlinka,shodí listoví sama koncem prázdnin,takže nemusíte nic otrhávat,a tvoří hodně husté palice,s velkým množstvím pryskyřice,jen mě mrzí to že začně kvést poměrně brzy,ale kvete dlouho,4x cca 120 cm.no letos to vidím tak min.na 600g suchýho bude dobrá zklizeň.Klucííí jak se tak koukám nikdo kyti nedrátuje,jak jsem již o stromovkách psal,/kyti se ohne když má asi metr,a přidrátuje se k větvi na ležato,boční výhonky se šíleně rozrostou,a výnos se minimálně zdvojnásobí/když takhle kyti ohýbám a tvaruji tak aby měly všechny větve,palice,co jak nejvíce světla,rozrostou se neuvěřitelně do šířky,a zárověň je dráty drží když fouká hodně vítr,takže se nelámou.Takže lidičkové stromujte drátujte,a hlavně hnojte,a bude to stát za to,teď už s klidem můžu říct že vypěstuji stejnou kyti na stromě i na zemi.Příští sezonu začínám v korunách stavět zahrádku.no ať vám holky kvetou a dají ze sebe všechno

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 26-08-2002 v 16:54 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9785390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív