Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
Hrnek
nejkurioznější hul sem asi zažil v nemocnici ,no takhle kamos si zlomil ruku tak sem snim vyrazil k nam do zdejsi nemocnice vsechno ok rentgen a takové ty blbosti ,no a pak najednou kdyz cekal az mu budou davat sadru tak vysel zřízenec takovej dredatej typek a tak sme pokecali on mu zatim udela zabal a pak jestli mame cas a ze byl dal rcko tak my rikame ze jo v pohode tak nas vzal k nim na satnu sli jsme takovou dlouhou chodbou nekam do suterenu vypadalo to jak z hororu a knim do kanclu ,ubalili speka zakouřili a ani sestram to nevadilo ,akorat ta vuně se nesla po cely nemocnici :)a ja sem si dicky rikal proc maj ty doktori tak rudy voci..
Pestovatel
Najvetcsi zazitok bol ked som hulil v noci na cintorine !!! to je fakt silno emotyvny zazitok , a prezil som asi najsilnejsie stavy v zivote :D
nekotoul
Super bylo pokourit si na mamutaku v Harrachove....to je ten nejvetsi skokanskej mustek co tam maj, skokani z neho litaj pres 200m...A uplne nahore to je parada....
Ganyal_Yabani
V rakousku pod Wildspitze někdy na začátku zimy. Šli sme na jednu chatu, ale nedošli načež jsme museli přespat v hlídací budce u horní stanice lanovky - sice byla zamčená, ale nic co by cepín nevyřešil:-)
Tak hodinu po našem vniknutí už vevnitř bylo větší bílo než ve vánici venku:-)
Ráno jsme zas zamkli, uklidili a pokračovali vo vystupe:-)
ween
Tak se svoují třoškou - doporučuji vysílače mobilních operátorů (už jich mám ve sbírce asi deset). Skvělý výhled, zajímavá atmosféra... jen dolů je to pak horší :)
SK3R0
no asi naj-flek bol na dusicky na cintorine, bola to fakt haluz ked vsetko okoloteba svieti, ty balis na hrobe brko no a tie stavy potom? parkrat som sa zkuril na hodinach anglictiny: to bola ta prava konverzacia :D, a este v kostole plnom ludi :noo to ma chitali fakt schizi ( sa mi zdalo ze ludia na omsi su z nejakej tajnej sekty, nieco ako satanisti, no fakt haluz)
73huli
No my, když v jednom podniku dávali asi pátý(poslední) brčko, vtrhla tam zásahovka. Už nic na ně nezbylo:-)))
Tak já sem pálil asi tady:1.na tobogánu v aquaparku(brčko z krátkého papírku,dlouhé asi 4cm)
2.v obchodě z nábytkem ve skříni(nejvíc zážitek za celej můj život,prostě jsme vlezly nepozorovaně do skříně a tam pálily jointa.celý to tam bylo zamořenývtak jsme vždy nepozorovaně trochu smrádku upustily).
3.V popelnici(samozdřejmě v čisté na papír)

Jinak těch míst je hrooozně moc.
.:INDI:.
v ritnej diere :D
MaaaYaaa
Ve Francouzsku v Alpách v hotelu asi 3km nad mořem ..požárnim schodištěm z 2. do 10. patra k domnělýmu nouzovýmu východu, přes nějaký bezpečnostní dveře k dalšim trojim dveřim, kde se otevřela dokonalá ..vyhlídka na vyhlídce! Vejš jsem nikdy nebyl ;)
A VEM PŘIPADĚ NA STŘEŠE MÍSTNI ŠKOLI ,VE VLAKU, VE ŠKOLE POD LAVYCÍ
JackX5
Čaudy....míst kde sme se s kámíkama zhulili je straaašně moc, nedá se na všechny pamatovat...ale ty nejkurioznější : před vchodem do národní gralerie na trafalgar squer v londýně, v kabince london Eye (bylo tam pak neuvěřitelně zahulíno, a fakt sme hodně rychle zdrhali pryč, protože angličani sou na tohle divný :D jinak před zimou, někdy v půlce září sem jel sám na skálu na šumavě(čertova stěna) spustil sem se do půlky, na pevno sem se přivázal, ubalil jointa, odpálil...mám to i nafocený :D sem tam pak visel asi 2 hoďky, než sem se spustil dolů :D
a jinak takový ty klasický vyhlídky, že se dojede někam autem, čumí se na noční město z kopce, poslouchá se fajnová musička a hulí se :D
asi se mi vysmejete, ale ve svych 26 jsem prvne jel na motorce (a to jeste jako spolujezdec) ... na benzinkou za Kolinem jsem si dal na kuraz 3 skla a nechal se odvezt do Prahy
panove a damy, tohle uz nikdy nechci zazit :D
Oskarek2
citace:
Původní příspěvek od jimmy.jamal
A VEM PŘIPADĚ NA STŘEŠE MÍSTNI ŠKOLI ,VE VLAKU, VE ŠKOLE POD LAVYCÍ

ty už to radši nehul nikde když sleduju tvuj pravopis. pardon...
tuffgong1
ja sem spíš na hulení v přírodě :D ale tak se mi taky něco povedlo
1 na dámských záchodech na jedné základní škole
2 v kupé rychlíku - bong
3 na lodičce uprostřed přehrady
4 na patře v paneláku a o patro níž bydlela nejobávanější učitelka naší školy :D
sice to jsou blbosti ale je to moje nej :D
chuck53
Z kámošema sme dali špíze na dně 50m vypuštěného bazénu..Zajímavé bez vody :-D
Tak víte co chystáme mi z kámošema jdeme ze školou do školy tak se z čadíme asi v 6 lidech ..což znamená docela obrovského špeka ..a pak se uvidíale předpokládají se veliké výkony ;) co Vy na to xD
pluto662
v kupe a v aute asi 5 m od policajnej stanice :)
noo moje naj miesto na hulenie je jedna jaskyna..ma cca130 m...a na konci tej jaskyne sa dym vobec nehybe...len stoji v priestore...ale nieje to nic pre slabsie povahy...
BoBoR
ale to do tej jaskyne asi nechodíš sám však :D
mne sa celkom páčilo keď som húlil v partizánskom domčeku ktorý bol asi pol metra pod zemou a vyzeral , že sa ide na nás zrútiť ...
brumla
to xanadu : uplne jsem si to predstavil a nechal bych si to libit... krasa!
Danger
Dálniční most
To je podle mě nejkurióznější místo kde jsem hulil.
Krásný výhled na město hlavně v noci také místo nečekaných příhod :D
Jednou se tak nudím tak ,že si půjdu dát na dalničák brčko. :rasta:
Si tak hulím, hulím a odhazuju filtr a jak je mím zvykem po zahulení si dát dobrou startečku.Vytahuju cigo a něco jak kdyby vedle mě přizastavovalo.
Se tak otočím a fízly:busted: ...... tak cigáro jsem si dal za dýl. :faq:
Mě naložili totiž, že je někdo zavolal, že chce někdo skočit.
Jsem jim vysvětloval že jsem tam šel jen na cigo.
No tak mě svezli do města, kde mě vyložili (bohudík že mě nevezli na stanici, že jsem fakt chtěl skákat)
No ale celkem se mi to ten den hodilo bývalá :hug: totiž končila dřív ve škole a já měl čas 30min než jí pojede autobus.
Jsem jí řekl, když mi to volala že to asi nestihnu ale tak jsem ji nakonec překvapil.Všechno řekl ale stejně podle mě mi to nevěřila... :frog: že mi fizli udělali taxíka :winner:

Takhle zněj vypadá výhled na město. :popcorn:
tlustoch
na sale kulturaku pri nastupu maturantu
Tel-Fyr
:D danger: mazec! :D

ja som raz kúril pri čistení studne presne na dne po kolená v bahne/vode paráda... predstavte si studňu zvnútra, ako je obložená kameňmi a hore vidíte prstenec oblohy... :)

a raz sa mi s kamarátom podarilo huliť za policajným autom :) bol večer, už celkom tma a šli sme sa skryť za bielu fábiu, dohulili sme a pozeráme, že v aute sedia dvaja cajti a tá fábia je pojazdný radar. :D klasifikoval som nás, ako adeptov na darwinovú cenu :)
figaro
Největší sranda byla zatím na půjčeným šlapadle asi s 5 lidma uprostřed Vranovské přehrady. Akorát nebyla moc prdel sledovat kamoša, kterej se zfoukal a pak skočil do vody. Tam se začal strašně smát tomu, že se topí a nemoh se kvůli tomu vůbec nadechnout, jak se smál :-) Nakonec to ale rozchodil. Hlavně bylo příjemný, že vás nikdo neotravuje a nečumí po vás, když hulíte.
Laidback
Za kapličkou v houští :-D
Immortall
skola v hodine s ucitelem, kino, strom, pod vodou xD .....
Dan.Bass
Nedávno upostřed tepelný elektrárny, kousek od jedný z chladicích věží. Dodávám, že nešlo o žádnou exkurzi, ale ani o násilný vniknutí apod.
fdsafsdfsdf252
v ostrave na exkurzi, v autobuse, pred obecnim uradem
omnihash
letos sem si doplaval na ostrůvek tak půl metru na půl metru někde na jadranu. Bylo to super, ale pak přišel příliv a já dohuloval špeka po pas ve vodě.
easyrider
citace:
Původní příspěvek od omnihash
letos sem si doplaval na ostrůvek tak půl metru na půl metru někde na jadranu. Bylo to super, ale pak přišel příliv a já dohuloval špeka po pas ve vodě.


A jak si tam toho špeka dostal??:)
fdsafsdfsdf252
citace:
Původní příspěvek od easyrider


A jak si tam toho špeka dostal??:)


to te fakt nenapadne ani jeden zpusob ? :))
koooki
Nevím přesně jak se jmenuje to míísto,ale říka se tomu Čertová skála,je to někde (myslím teda pokud se nepletu) u Adrsšpašských hor nebo jak se ty svině píšou :D a je to tam fakt uplně brutál,nahru je to celkem dřina..ale dostat se nazpátek..to je hodně o hubu:D
easyrider
citace:
Původní příspěvek od fdsafsdfsdf252


to te fakt nenapadne ani jeden zpusob ? :))


Tak jasně, že napadl... Ale třeba autor vymyslel něco originálnějšího než joint tubus:D
omnihash
citace:
Původní příspěvek od easyrider


Tak jasně, že napadl... Ale třeba autor vymyslel něco originálnějšího než joint tubus:D

Jistě tubusy sou pro lamy. Dal sem špeka do huby, zapalovač za plavky a plaváním na zádech sem se dostal až k ostrůvku.
easyrider
citace:
Původní příspěvek od omnihash

Jistě tubusy sou pro lamy. Dal sem špeka do huby, zapalovač za plavky a plaváním na zádech sem se dostal až k ostrůvku.

Anoooo hned je to zajímavější!!!!! :) Respekt:david:
MaaaYaaa
citace:
Původní příspěvek od koooki
Nevím přesně jak se jmenuje to míísto,ale říka se tomu Čertová skála,je to někde (myslím teda pokud se nepletu) u Adrsšpašských hor nebo jak se ty svině píšou :D a je to tam fakt uplně brutál,nahru je to celkem dřina..ale dostat se nazpátek..to je hodně o hubu:D


Čertovu skálu máme i kousek za městem, krásná vyhlídka na údolí řeky. Na tu tvojí bych se ale taky rád mrknul ;)
L3xu5
Pozdě večer cestou šalinou u zadního okna a kochal jsem se výhledem :rasta:
nokla
raz sme boli na jednej akcii v bratislave a chceli sme sa niekde zasit tak sme hladali a hladali az sme nasli super flek... vyhulili sme brcko a ked sme odchadzali tak sme si vsimli ze budeova pri ktoreh sme fajcili bol urad vlady slovenskej republiky tak sme sa pobavili:)
eazer
Rozhledny na obou stranách našeho města + v noci na televizním vysílači ve 3 patře :)) cca 10 - 15 metrů nad zemí je z tama dokonalý výhled na město :))
MrGrow
Ani si už nějak nevzpomínám... :biglaugh: Že by ganža opravdu měla vliv na paměť?

Ale mezi ty, co teďka vim, tak to bylo před praxí ve škole, na školním výletě, nebo na dovolený v pokoji, kde všich spali...zkuste si potichu škrtnout zapalovač. Jinak zrovna včera přímo pod kamerou městský policie.

A ještě mám jednu příhodu, jen ne přímo s kouřením. :rasta:

To bylo před několika lety ve škole. Konec roku, nenapadlo nás nic jinýho, než to jít zapít do hospody. Pěkně jsme si sedli ven na zahrádku a objednali pivko. :beer: No jo, ale to že je konec roku věděli i policajti, takže tam za chvíli byli. Jak už jsem řek, bylo to ve škole, takže jsme ještě nebyli uplně plnoletí. Samozdřejmě dejchačka a odjezd na stanici. To by bylo v pohodě, ale po několika pivech už jsem potřeboval dost na záchod. :busted: Řikám jednomu policajtoj, "Hele, můžu na záchod?". "Můžeš ale ten batoh zůstane tady!" (asi abych tam neudělal nějakou blbost, nevim). Ale já už v tý době moc dobře věděl, co to je travěnka a batoh toho byl plnej. :titanic: Můžu říct že to byl moc zajímavej pocit rozhodnout se, jestli se pochčiju, nebo dám policajtoj do ruky batoh plnej trávy. No nic, už jsem potřeboval, řikám mu "Si ho sežer" a šel jsem. Na hajzlu jsem byl asi 30 min, páč jsem si vymejšlel výmluvu. Pro moje překvapení, když jsem se vrátil, podal mi batoh a řek ať si sednu na prdel než si pro mě příjdou rodiče. :frog: Docela fajn zážitek a často na to vzpomínám. :rasta:
jarinek69
tak asi nejlepsi byl kryt CO - celkem ve dvou, pak fizlarna (nescetnekrat v podkrovi pri rekonstrukci - nejlepsi byla mistnost s trezorama se zadrzenejma drogama :D), v takovym tom mestskym tunelu se sitema, brachova svatba, Bratislava ten hrad co tam sidli politici (na ty skale), zimak plnej nacku, Karlak - krasnej pohled na matku Prahu :)

jeste jsem zapomnel na silnici u JE Dukovany mezi vezema - v noci hodne dobry :)

nejlepsi je vyjet nekam na kopec v noci, to mam moc rad :)

je toho perde, ale hlava derava :)
Pflusik
citace:
Původní příspěvek od jarinek69
tak asi nejlepsi byl kryt CO - celkem ve dvou, pak fizlarna (nescetnekrat v podkrovi pri rekonstrukci - nejlepsi byla mistnost s trezorama se zadrzenejma drogama :D), v takovym tom mestskym tunelu se sitema, brachova svatba, Bratislava ten hrad co tam sidli politici (na ty skale), zimak plnej nacku, Karlak - krasnej pohled na matku Prahu :)

jeste jsem zapomnel na silnici u JE Dukovany mezi vezema - v noci hodne dobry :)

nejlepsi je vyjet nekam na kopec v noci, to mam moc rad :)

je toho perde, ale hlava derava :)


Na ty dukovany jezdíme taky, třeba se někdy potkáme :D
Dan.Bass
Ve zrušené raketové základně "Klondajk" přímo na radarový rampě. Podle těch graffiti všude okolo jsme uričtě nebyli zdaleka první. Všechny díry ve zdi už jsou sice opravený, takže dostat se tam nebylo úplně snadný, ale kdo chce kam, pomozme mu tam...
jarinek69
citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Ve zrušené raketové základně "Klondajk" přímo na radarový rampě. Podle těch graffiti všude okolo jsme uričtě nebyli zdaleka první. Všechny díry ve zdi už jsou sice opravený, takže dostat se tam nebylo úplně snadný, ale kdo chce kam, pomozme mu tam...


hele nevis jak to tam ted vypada? jsem cetl, ze se tam neco stavi tak abych tam nejel nadarmo, pac tohle si nenecham ujit
Skaff
No, u skříněk v suterénu ve škole (Je prdel když to tam neni vůbec větraný a má tam místnost i školník :D ) každej kdo tam přišel to cejtil už od vchodu do školy, ale to nám v tu chvíly bylo jedno.
Pak v kotelně v suterén školy (Než to tam zamkli protože tam na zemi byly stovky vajglů to bylo super, cca 33°C, a nikdo tam nechodil)
A nakonec v protiatomovym bungru. (Tam je to úplně žůžo, hlavně když hledáte cestu ven :D )
zao
mount Zion na Jamaice
tom4sh83
jeste na ucnaku s kamosema na brnenskych veletrzich, bylo to pred vstupni branou vedle nas ucitelka ale bylo tam tolik lidi ze si nas ani nevsimala.
asfalt
na hooodně vysokym jeřábu a na hoodně vysokym stožáru s osvětlením, docela problém pak slézt :D
Majkl.Mexico
Jeste na zakladce v kabinetu s ucitelkou prirodovedy a chemie sme se pravidelne vyhulovali po hodinach :D na stredni sem se potom dozvedel ze ji za to vyhodili ze skoly :D chudinka :(
Bakla_Jean
Před dvěma týdny v jeskyni Pekárna s přítelkyní.... super !
Highskór
ve třídě číslo 14. na gymplu :D
Barel
Věřte - nevěřte :

Při 230 km/h jako spolujezdec (BMW 745)
1180 metrů pod zemí (Důl Paskov - proneseno v balonkách v tašce na střelivo :)
V CPZce ve FM jsem projížděl sklo :D
3 šluky a zrychlení 0-100 za 5 s (Mazda RX 7)
Vrchní paluba trajektu , kotce pro psy (s několika jsem pak pobíhal po palubě asi tři hodiny :)
V koruně 25 metrového kaštanu (jištěni lanem :)
S plnými plícemi kouře skok z osmi metrů po hlavě do vody (Výkleky u Olmíku)
atd. bylo toho za těch 20 let opravdu moc

Dnes už většinou u kompu v kolečkovém křesle :D
Aeroman
V zoo:)) klepačka popela přímo na tučňáky....
Na dálnici :)) v rozklepany feline.....
Jednou sme s kámosem jeli někam si na brko byla zima sníh na silnici klouzalo to jak zmrd. Palime brko říkám kamosovi hele v klidu nespechej máme čas jezdí jak pica a v tom smik otočka o 180 a sup do příkopu...teď tam tak sedime v ty kare v příkopu říkám hele v klidu nespechej nejdriv dohulime :))) pak nás vytáhnul nejakej strejda s rumstrem:D
Ka'n'ja
v kufru auta za jizdy:)
matata
v ledový jeskyni v pohoří Durmitor ,hrůza lízt pak zpátky nahoru po sněhu :D
Harvepino
so svokrovcami :)
pro někoho možná ne tak kuriozní, ale za to krásný místo je třeba západní střecha v nejbližšim okolí nejvyššího domu (5 pater), už aby bylo léto :frog:
bublantek
1.
na prostredni pyramide v egypte sme davali bongo hasise (asi v 1/3 vysky jen , az nahore by si nas vsimly)
2.na retizkovem kolotoci 120m nad zemi ve vidni sem daval sklo pod trickem bo tam fukalo jak svina
Methodius
Na kostelních schodech (ano, půjdu do pekla), před Městským úřadem (přímo na schodech, hned před vchodem) - tady jsme hulili několikrát, pokaždé z jiné strany budovy :D Takže obhuleno dokola ... před školou (jak před střední, tak před VŠ), na zastávkách, na nádraží ... v podstatě hulíme tam, kde dostanem chuť xD

Jinak občas když jsem sám, nahodím hudbu, odpálím brčko a pomalu se procházím městem, zasekán (většinou pozdě večer) a není špatné když kolem mě někdo jde tak vyfouknout před ně, takže když se míjíme, projdou pěknou mlhou xD Nikdy mi zatím na to nikdo nic neřekl (nojo, nosím maskáče, bombera a kanady, ale v jádru jsem hodnej člověk a zkuřenej rád pokecám :'( ) ale ty pohledy za to někdy stojí :D
Bzzz
Na lyžovačke na Donovaloch, v lesíku pri Novej Holi, na sedačkovej lanovke, v skibuse cez šlukovku a počul som pár ludí čo sedeli okolo mňa ako nadávali na partiu vzadu v buse, lebo robili dosť velký hluk tak si mysleli že to oni tam hulia :D a vo vlaku v motoráčiku ktorý má dva vagóny medzi ktorými sa nedá prechádzať, a je tam iba jeden sprievodca ktorý môže prestúpiť do druhého vagóna len na zastávke :D v škole na zachodoch samozrejme, raz pri rieke kde chodí vela ludí piť v sobotu v noci dal som si bong vydychnem kuknem dolava a vidim hlavu koňa, proste išiel chlap na koni po meste
Astronautr
V hotelu pro astmatiky na ozdravnym pobite (13let)
Ve skole na zachode (15 )
ve skole pod lavici hasis (14)
na lizaku se skolou v pokoji a to bylo x g za noc (16)
v tramvaji (14)
a este na plazi v pod otocenou lodkou primo vedle ucitelu (14)
pak na hranicich za autobusem a na kazdy zastavce a vsude proste na ty skolni dovoleny (14)

NO a moje nej je Z Kladna z celnice kdyz sem tam byl proclivat plnou a pretizenou dodavku :D sem si daval v aute u nich na parkaci spek kdyz sem cekal na papiry no a prisel celnik a pul spek sem rychle zabalil do bundy a do mikiny :D mel sem tenkrat stesti jako svine cejtit to musel a cumel na me asi 10 min jak suva..... odjel jsem bez postihu. nakonec me ani nevazily a nekoukaly do auta coz se stava malo kdy.

na llanovce taky ale to je celkem klasika tam hulim dodnes :D
techem
Teď už sice cca 5let nehulim ale co si tak pamatuju tak na šichtě jsem dal sklíčko a pak jsem vlezl do bobcata 250ky, vyhodil jsem brigádníky tak v okruhu 30m, upozornil jsem je ať se nepriblizujou ke stroji ze jsem napálený, hodil jsem do uší sluchátka, zapnul jsem chaozz (ujíždím na nich dodnes :D ) a pak to byla krutá jízda (nakladal jsem betony na vysokou tatru, takže hukot)
Vždy nějáká pěkná vyhlídka. To jsou pro mě místa k poukouření. Mezi lidma nehulím vůbec.
huhuga
no nejkurioznější...no jednou sem se vracel z votvíráku vlakem a mněl sem ještě kámošovýho asi 70cm blaze bonga,no a napadlo mně si ho dat na hajzlech.nic světobornýho kdyby tam kamoši nebyli jště předmnou kouřit asi spustili alarm a nes se tam dostala pruvodcí tak us se tahal z plnejch plic.natáh sem žlu´táka jak svině a jen co sem si ho poslal vletěla tam na mně průvodčí :D její výraz a pohyby očí ze mně na bong a z bongu na kouř asi nikdy nezapomenu. samozřejmně že sem byl vyřván a vyhozen i když sem se odvolával na to že mám jízdenku :D
ale tohle je jen perlička z náhrdelníku perel :D
Džejmsn
na stredni jsem sedel s jednim blaznem samo že v zadní lavici u okna, tak jsme si vyrobily jednu hadici na "nátah a druhou na výfuk" a hulili jsme si tak vklidku pri hodinach,pak se to ale posralo,asi shit co zbil v trubce nebo co,ale rozkašlat se a vypustit to do třídy nebylo zrovna ideální,odsarly jsme to 3.z chování páč ředitelce bylo líto nás vylejt měsíc před koncem.. tak asi tak :D jinak prdel byla když jsme dali joint se straym tipkem co driv hulil,sirečka to byla majinká,ale borec letel blejt asi minutu po tom co na prda stahnul cely retko.pak ještě takový ty hajzlíkový klasiky vlak ,skola ,prace... :D
breakbeat
na strese hotelu v amsterdamu, v prazsky tramvaji a ve vlaku, primo pred skolou na stredni s ucitelkou na anglictinu (ktera na ty skole ucila) a jeste na petrinsky rozhledne... to je tak asi vse z kurioznejsich lokalit jinak jich bylo jeste par napriklad na "zavrenejch" vyhlidkach kam se jen tak nekdo nedostane (strechy vysokejch panelaku hlavne - jsem ze sidlaku)
Astronautr
citace:
Původní příspěvek od Džejmsn
na stredni jsem sedel s jednim blaznem samo že v zadní lavici u okna, tak jsme si vyrobily jednu hadici na "nátah a druhou na výfuk" a hulili jsme si tak vklidku pri hodinach
:D taky sem videl skritka :D v hodinach musite hulit hasis pak dostenes akorat poznamku pallil gumu pri hodine :D
huhuga
uplně na nejvišší věžičku porodnice v podolí. byl sem naprosto na hadry a když projela záchranka vratama a vrátnej zrovna koukal do lejster sem proběh jak nakej tajnej agent. nahoře na tý věžičce sem ubalil bůňo a byl sem tak moc že sem se tam i poblil :D

toť moje nejčerstvější skušenost.
PS:je to mnohem delší příhoda ale nenávidim psaní :D
High
na pár střechách ruznejch fabrik-baráku atd.Pak na rozhledně ale mimo otvírací dobu(odsrali to kratasy roztržené o tokovej hrot aby tam lidi nelezli).
Pak jsem dával skleněnku na vysoký škole policejni(na lešeni při rekonstrukci)
a ted nedávno poměrně kuriozně sme dávali brko ve firemním autě při rozvážce pizzi.
Mitch Buchannon
Nechápu jak můžete hulit na různejch střechách, rozhlednách komínech a jinejch vysokejch objektech. Já se vejšek bojim normálně natož zpečenej to bych se opravdu posral :D
zhulenej stonek
Ve vlaku, v autobuse, ve třídě, v práci, v nemocnici, na zámku při veřejně prospěšných pracích, pod mostem :D na střeše školky... a asi i spousta dalších, co si teď nevzpomínám :)
Twenkyes
U kamarata v gymnaziu v pivnici v atomovom kryte kde nemaju pristup ani studenti a nie to este ja co som tam siel len hulit :D
matata
:) ...
matata
...
matata
... hašiš :D
Mitch Buchannon
Teď v pátek na Bohemce jsme dávali sklo na tribuně neprostupně obklopený lidma :D
Hmictrf
někdy s klukama vymýšlíme kam zajít jednou jsme vylezli na pilíř mostu kterej se měl na druhej den bourat a stavět novej ale asi za mě osobně je to ve Vatikánu
Kontraprodukt
Není to zas taková pecka, ale na svatbě sestry s mým novým příbuzným :D Měl jsem tam půlku rodiny a nikdo nic nepoznal.... nebo alespoň doufám :D
High
Není to nejkurioznější ale v Tipsportu v herně u rulety.Nikdo si ničeho nevšiml.
ten_hodnej
citace:
Původní příspěvek od High
Není to nejkurioznější ale v Tipsportu v herně u rulety.Nikdo si ničeho nevšiml.


mam uplne tu samou historku, taky v tipaci u rulety nekdy ve 2 rano :D pak jeste na schodech petrinsky rozhledny, nikdo tam zrovna nebyl :) taky si vzpominam na bongy na WC jeste na zakladni skole :D to byly casy...
TommyGun
V MHD s kámošem ale je to asi 12 let z5..
jackson
úplne priamo na hranici čr/sk.. tým myslím že som toho špeka fajčil tak, že som stál na hraničnom stlpiku :D
Dope420
Není to kuriózní místo, ale největší chill s brčkem sem měl u moře v Tunisku na takovým vyvýšeném útesu, odkud se dalo parádně skočit do parádního moře :D

.. Pro mě kuriózní bylo, že mi bylo 16 a JÁ to měl v kufru schováný v pixle s Nescafe bez mýho vědomí :D prostě mi to tam sbalili abych to prones
tuffgong1
Ještě v pubertě jsem s kámošem pálil bonga ve vlaku v kupéčku, ale ted už skoro nehulim a ani bych si to už asi netroufnul..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma