Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
patres
no zaujimava otazka u kamoša v sprchovacom kutiku na zachode
v mojej skrynke v skole na zachode v škole v mojej pivnici v krabyci...
a najhaluznejšie ked sme išli z kamošmi dole vyťahom zasekli sme sa a kurili.
Dracula
Před Vaňkovkou b Brne
na hajzlech na ubytovne na horach
ve vlaku (lidi ok)
na Petrove hašiš pod kamerou

bylo jich viiic ale nepamatuju... :-D

Kamoš prej hulakal v albertu u vychodu z kasy :-D taky docela psycho
Matrixx
to psychloid: V ostravě jsou Policajti ? :D
executor
Už z vás tady někdo zkoušel hulit na lavičce v parku???
b.bang
na letisti
skola
auta
v oblezeni policistu
kazda cesta do Prahy
kazda cesta vlakem
pred praci z sefem
na zavodech lidmy z firmy
party
ulice
byty
strechy
hory
lanovka na horach (kabinky)
zkratka kdykoli mam chut
DarkLight
Tak posledne jsem utocil brk (ktery jsem si vsak nechal na ven) a zapukal ze skla v jednom z pavilonu na Brnenskem vystavisti, byl to patecni den, za plneho provozu. Zajimava zkusenost :)
krivkin
to je asi nejčastější místo (hned po balkóně) - jestli to měla bejt narážka na všechny ty kuriózní místa, tak se ti to povedlo :bandit:
citace:
Původní příspěvek od executor
Už z vás tady někdo zkoušel hulit na lavičce v parku???
mdfk
V zime sme sa rozhodli s kámošom, že sa pôjdeme spustiť na duši z kolesa z kopca na ktorom je umiestený vysielač, ako sme vyšli hore, tak začalo strašne fúkať, že nebolo nič vidieť, ledva sme si pripálili dole pri veľkom panely, kde bol kedysi vlek, ležali sme na zemi opretí o ten panel a strašne na nás fúkalo, chránil nás len ten balvan (panel), začali sa robiť tým vetrom až záveje, ked sme dopálili tak sme sa šli už konečne spustiť, no ako sme išli a fúkalo, som nemohol ani dýchať, nič som nevidel no smial som sa aj napriek tomu, skoro som sa pochcal, že mi až normálne cvrklo, samozrejme počas jazdy sme aj spadli, no to som už neuhrával...
gregys
Ve třech na 30 m komíně.Nedoporučuji 2h lezení dolu a ještě nas honil hlídač.Jinak super.
maslox
podle mne je nejkurioznější hulit v práci / myslím kancelář / už to balim ;)
14parto vezaku na lavce nebo lešeni při zednickych pracich:)pak si krasne uzijete prostor okolo vas :)pokud nemate strach z vysek xD
liqui-dnb-itch
autobus,prezidentska zahrada,v skole na okne,poza ucitelov :) .. na strechach..vo vlaku..v strede parku kde bolo mrte ludi cez suche bongo :) .. na namesti .. na moste nad stvorprudovou cestou .. na bratislavskom hrade ..
hej-rup
No u nás ve škole jsou dvě místa kam se chodí kouřit (hulit..). Obě ve sklepě, obě jsou zakázaný ale tolerovaný. Jedno je pro profesory- fotokomora. Tam jsem vživotě nebyl, je to takový veřejný tajemství, chodí tam všichni zaměstnanci školy od ředitelky po uklízečky. Druhý místo jsou terárka, je tam silnej větrák takže když se tam zahulí zapne se a smrad je hned pryč.

Jednou jsem hulil přímo ve třídě o přestávce, ve vlaku... nevim :D Nic extra brutálního mě nenapadá ale určitě bych si na něco vzpoměl.

Největší pohoda je když si člověk odpálí přímo v posteli, večer u televize nebo DVDcka, s mladou, špeka.... pohoda,klídek, ganja :)
Zlosin*
jako nejzajímavější se mi jevilo pukání v prvním patře nedostavěnýho hotelu do kterýho nevedly schody :D (pozn.: VSTUP ZAKÁZÁN!) a pak "nenápadný" únik z místa činu
na jedne zastvace když jezdim domu, v parku , před hospou, před barakem atd
lysina
ja hulim buťto na takovejch tech provarenejch mistech kde huli v nasem meste kazdej..a nebo nekde na kopci,v lese na posede,ale uplne nejvic hulim v takovy nasi spelunce kde mame i kaminka tam to je fakt luxusni..jo a nebo taky doma na balkone
Smoked
ja sem dřív hafo nejvíc hulil na zastavce pro busy a to si myslim že si více takovejch lidí tady bude!A jinak sou drsny místa zahulit nekde na strome vysoko a to se ti pak nechce dolu!:-)
lysina
Smoked:jo muj kamos si takle zlomil haksnu dis se zhulil na strome
FroNy
Na strese fakulty, ve vytahu, na trajektu, v kostele, v bunkru, ve tride na stredni, na trafalgarskem namesti, na lucembursko-holandske hranici, na dalnici v cca 180km/h, na svatbe sestry, uz ani nevim...
DarkLight
Bud ty, v nasem meste, provarena mista, jak zde bylo receno, a jinak sem tam vylezu zahulit na strechu moji byvale zakladky, spis takove normalni mista. Nejbrutalnejsi to bylo asi na skolnim Turistaku. Meli jsme smenu na Palavach, skoro nikdo v tom neumel jezdit, vesty nebyly, a ze prej se mame projet po rybnice kousek od tabora... Tak jsem zajel do takovyho rozku kde nebylo videt, odpalil fajku, a pak sem byl ochotnej eventuelne i doplavat, bylo-li by to treba... Dojeli jsme v suchu :) A jeste ve vlaku, ve tride, v autobuse, ctyri speky + kotel bongu ve ctyrech lidech sedici v nevetranem VW Polo, a ja nevim co. Bylo toho moc :D
Juzephe
na opustenim(rozpadnutom)kaštieli,na autobusovej zastavke,u kamarata na balkone a stara mama bola v kuchyni to bola sranda,v nemocnici v parku,
na cintorine,....uy nespominam na nic
lysina
uprostred kruhače..to bylo husty jak tam všude jezdili ty auta..pak na lanovce ve špindlu..a uz nevim hulim spis na normalnich mystech..
No ja som raz hulil na leseni okolo prestavovaneho kostola, vyhlad na cele mesto a pod nami tri policajne auta s reflektormi patraju po nas.. ale na vezu sa nikto neodvazil, tak sme zhulili co sme mali, a ked to vzdali, zliezli sme dole:)
remow
pálil sem sklo při vstupu so koncentračního tábora březinka jak sme měli se školou výlet..,vím není to etický ale byla tam hrozná nuda
citace:
Původní příspěvek od remow
pálil sem sklo při vstupu so koncentračního tábora březinka jak sme měli se školou výlet..,vím není to etický ale byla tam hrozná nuda


hrozna nuda? zamysli se, a zkus to napsat jinak... jinak to totiz nechapu
dobře se taky zhuluju ve vojenským prostoru po sovětech
R.3.M.U.s
to remow: omlouvam se uzivateli praxer, ze ho budu opakovat, ale taky to nechapu jak to remow myslel.... pokud je to mysleny ze si zahulil protoze si mel chut na sloucka ta ok v tom opacnym pripade .... :grrr: ....

Doufam, ze ste me pochopili ;) jak sem to myslel :)
PEACE :jumper:
rus
Heh, johna na namesti na terase v lete v piatok vecer, teda vsade dokola plno ludi. John koloval po stole. :)
Pytlos
:-D ferovyho bůčka v Lucerně na maturitáku,ne na hajzlech,ale na balkone :)) pod nama tancili kktíci s rodicema..LOL
Morochor
- v kupé ve vlaku a na taky na hajzlu se třema kámošema.......dokud ten vlak jel bylo to ok, ale když zastavil tak sme se málem udusili a pak nás přišel vyhnat štiplístek, naštěstí už bylo dohuleno:frog:
-hustý to taky bylo v létě uprostřed berounky, je to tam dost mělký takže se dá uprostřed v pohodě sedět:)........bylo strašný vedro ale ta voda příjemně chladila tak sme tam skejsli snad na hodinu....
-jedno z mejch nejoblíbemějších míst je lom co mám skoro za barákem, nejlepší je jít tam v noci, hulit a čumět na noční Prahu:frog:
FaLda
2 Morochor: na vodaku sme sjizdeli berounku, taky pohoda na lodicce:D........jinak asi moje nej misto bylo na ubytovne na chmelu, kdyz sem se pripotacel z hospody..bylo to tam total zakoureny a prisli ucitele....:frog:..co to tu smrdi?!!!
hej-rup
FaLda: hehe chmelový brigády jsou nejhustější :) Taky už jsem byl se školou dvakrát motat chmel kdesi v Kounově :-) Člověk je od rána do večera na poli a vnoci v chlastá v hospodě a hulí :D
FaLda
Hej-rup: Ja tam sem furt..,je to pohoda..nejlepsi jsou slovaci, co tam jezdej na 10 dnu a berou polovicku co mi za 2:D....hlavne voni vsechno spali za prvni tri dny a kdyz tam prijedem my, tak sme pro ne spasa..takze se da i dobre vydelat timto zpusobem!!...s tim hulenim vecer je to sice pravda...ale nekteri to delaj i pres den -> nedoporucuju:D....nic nevydelas!:frog:.....U nas v Rocove je velkej panak vodky za 9 korun!!!!!..takze clovek de do hospy s kilcem a odchazi po ctyrech!:winner:
megabuh
Ja se spalil strasnym zpusobem pri jizde vlekem v takovim tom zavrenym vejci. Jel sem s kamikem v Italii na tu nejdelsi sjezdovku no proste nejvejs jak jen to slo dolu to vypadalo neco jako 200m cervena, 50m modra, 500m cerna a pak dalsi 4km cervena proste parada. Lanovka jela 15min takze sme mneli cas na vsechno a nahore kdyz sem votevrel tu kabynku a vydel jak se ven vali kour a ten vlekar na nas prez vokno vejral tak sem se zacal tak smat ze sem mnel cestou dolu dost problemy...
stream
na radiovym vysilaci ve vysce zhruba 100m a v obrovskym vetru
kusher
citace:
Původní příspěvek od megabuh
Ja se spalil strasnym zpusobem pri jizde vlekem v takovim tom zavrenym vejci. Jel sem s kamikem v Italii na tu nejdelsi sjezdovku no proste nejvejs jak jen to slo dolu to vypadalo neco jako 200m cervena, 50m modra, 500m cerna a pak dalsi 4km cervena proste parada. Lanovka jela 15min takze sme mneli cas na vsechno a nahore kdyz sem votevrel tu kabynku a vydel jak se ven vali kour a ten vlekar na nas prez vokno vejral tak sem se zacal tak smat ze sem mnel cestou dolu dost problemy...
...tvuj pravopis je dobra bida...mas zakladku chlape? :-)
m4uL
No asi ještě na střední, když jsme byli na exkurzi, tak přímo vedle učitele.
StigHelmer
Tak moje nejkuroiznější místo je asi mechovy jezírko na Rejvíze v Jesenikách. Bylo to v 7 ráno, vypadalo to na krásnej den. Lidi tam ještě nebyli, pač to bylo před otevíračkou. Dokonalej zážitek.
do_0b
Jednou na praxi o prestavce z okna a kdyz jsem se otocil tak jsem zjistil ze 10 metru vedle me je reditel skoly( z toho jsem malo nechapal ze si niceho nevsimnul)...v autobuse ze skoly...a vim ze urcite jeste na nejakych hustych mistech ale ani za hovno si nevzpomenu :D ....
Mishelou
citace:
Původní příspěvek od StigHelmer
Tak moje nejkuroiznější místo je asi mechovy jezírko na Rejvíze v Jesenikách. Bylo to v 7 ráno, vypadalo to na krásnej den. Lidi tam ještě nebyli, pač to bylo před otevíračkou. Dokonalej zážitek.

Tam to znám. Bezva místo,večer je to tam taky dobrý a pak projížďka Jeseníky,no paráda.
Jura
Na kolotoči řetízkáču a pak jít na auta jedině DOPORUČÍM všem
easy.green
aloha :) já myslím,že na všech záchodcích na světě nebo ve všech dopravních prostředcích na světě se dá celkem slušně zhuit..někky je teda dost velkej stres co?
J8si teda nepamatuju nějáký to nejxtrémnější místo kde jsem hulil.
ale jednou jsem si ubalil jointa a šel jsem plavat..no a že prostě při plavání si budu v klidu pokuřovat.Jenže jsem se nějáko neuvědomil že si od toho pokuřování nemužu odpočinout(mokrý ruce) takže jsem si kvalitně pokouřil (skoro jsem se udusil..tak je to škoda to nevyhulit že jo)
ale zvládnul jsem to. Vylezl jsem ven z vody lehnul jsem si ihned na deku(nechtěl jsems nikým komunikovat) a něco jsem si četl ale po chvíli n mě přišlo spaní takže jsem si to čtivo položil na břicho a když jsem se probral měl jsem na břiše kosočtverec jako kráva(čtivo bylo na křivo).
doufám že jsem vás neunavil.
Rákosníček
no na takový zřícenině kde jsme vylezli na asi 5m vysokou hradní zeď širokou tak 60cm.. naštěstí sme se moc nezhulili....
berrea
jednou sem si byl sam v noci zakourit na cca 40m vysokej vysilac, kterej ma nahore takovou plosinku, takze sem si tam akorat sednout, pocity to byly uzasny, akorat kdyz sem pak lez dolu, tak sem mel celkem fear
Jack_Herer
Tak mám další velmi kuriózní místo, kde jsem zahulil...
Jako příležitostný pracovník v jedné květinářské firmě, jsem se dostal do parlamentu ČR a tam až do kanceláře jeho předsedy. Noo a tam jsem měl udělat nějakou květinovou výzdobu. Páč jsem tam tvrdnul sám, napadl mě šílený nápad...zahulit si tam. Vlastně to byla shoda náhod. Moje spolupracovnice šly dělat údržbu květin v hale poslanecké sněmovny a předsedovy sekretářky využily příležitosti a zašly si na oběd. Tak jsem si sednul do křesla, kde normálně sedává pan předseda Vlček a zapálil jsem si špeka :rasta:
Myslím, že z toho budu mít zážitek na celý život :sun:
THE_GAME
tak to ti zavidim, super zažitek :D patří jim to :D heheh
hehelum
jak tak patram v pameti tak mi asi jako nejkurioznejsi misto vychazi zachodky v Hiltonu, byl jsem tam na letni praxi jako cisnik na ciga se chodilo bezne na hajzlik ale s toho brka sem mel trochu bobky. Tak sem radsi uprostred nejvetsiho navalu na snidanich utekl z restaurace, skrz zazemi jsem se dostal do sklepa k pradelne, tam sem zalezl a pak teprv zahulil a kdyz sem vylez a snazil se rychle zmizet tak jeste asi padesat metru od tech hajzlu to smrdelo jak svine. A jak jsem se snazil dostat zpatky na svoji restauraci tak jsem narazil na stanek Holandskee kvetiny :D:D uplne nekde v podzemi hiltonu to me taky dobre rozsekalo. Jak o tom tak premyslim tak je to jedina dobra vzpominka na tu praxi jinak to tam bylo fakt peklo. Uz nikdy hilton.
Kerny
Zcela kuriozni>

lyzarsky kurz v rakouzsku: napadlo nas udelat si "saunu", takze jsme na pokoji vytopili koupelnu varici vodou, ucpali vetrak a natahali tam rucniky, ktery se namacely v ty horky vode, jako zvlhcovani v growboxu XD... Vysledkem tohohle byla solidni sauna a v tomhle prostredi sme davali dve mega larvy plus vodnici s palem XD fakt na tuhle akci nikdy nezapomenu, kdyz to tadz takhle pisu, zni to jako nejaka picovina, opravdu tohle clovek musi zazit, jinak ma nulovou sanci pochopit, hlavne bych vsem pral zazit uklizeni "sauny" druhej den rano XDXD
shotgun
za skrinkami v skole,, sup tri sluky z hydra a rychlo prec kym sa dym nerozsiri po celej satni... naozaj minutova zalezitost...
jednou sme sli s kamosema na nejaky film, tak samozrejme ze se zhulime. ven se nam nechtelo, takze hajzly ve futuru (ostravaci vi). prijdeme tam nikde nikdo - pecka. zalezeme do te kabinky kamos nabori sklo a ze to mam pry rozjet. tak sem si dal prda a podal mu sklo.oprel sem se o stenu a zavrel oci. pak slysim jak se otevreli dvere tak otacim oprenou hlavu a tam stoji a n echapave zira nejaky kravatak :D kamos v tu dobu sklo v hube, typek na nas chvili ziral a pak zavrel dvere :D
kdo videl strach a hnus v las vegas tak si to dokaze predstavit :teef:
Niari
citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
no na takový zřícenině kde jsme vylezli na asi 5m vysokou hradní zeď širokou tak 60cm.. naštěstí sme se moc nezhulili....

Taky jsme hulili na jedné zřícenině, bylo to docela vysoko, kolem stromy, pohled na vesničky v údolích, ale nejvíc bylo, když se docela blízko nás objevil týpek s padákem a chvíli kroužil okolo.
citace:
Původní příspěvek od nans
jednou sme sli s kamosema na nejaky film, tak samozrejme ze se zhulime. ven se nam nechtelo, takze hajzly ve futuru (ostravaci vi). prijdeme tam nikde nikdo - pecka. zalezeme do te kabinky kamos nabori sklo a ze to mam pry rozjet. tak sem si dal prda a podal mu sklo.oprel sem se o stenu a zavrel oci. pak slysim jak se otevreli dvere tak otacim oprenou hlavu a tam stoji a n echapave zira nejaky kravatak :D kamos v tu dobu sklo v hube, typek na nas chvili ziral a pak zavrel dvere :D
kdo videl strach a hnus v las vegas tak si to dokaze predstavit :teef:


ten kravaťák teď bude pronásledovanej noční můrou, kde v jeho oblíbených barech na záchodech se budou týpci sjíždět látkama, který on nikdy nepochopí

ou jeá
jeli jsme tu s kamaradama na vylet na pramen řeky morafky nabrat trochu čerstvé pramenité vody do bonga :)a kochat se krasnym vyhledem na beskydy :)
kubis.h
ve skole z okna ze tridy, u babci na hajzlu potom i z okna kdyz byla v tom druhem:D coz byla mazec stiha:D,ve vlaku(ale to asi moc kuriozni neni) a v tramvaji...
THE_GAME
Ja jsem odpálil pěknýho špeka, zrovna když jsem seděl v autě před soudem, ke kterému jsem zrovna šel na výslech :D šlo o 5 lidí, asi 14 trestných činů .... a mmj. vykradli i moje auto.... tak tam tak seděli vedle sebe ... čuměli na mě jak jsem vešel... no zajímavej zážitek, samý pochybný živly... ale nejdrsnější byl ten výslech no..... prostě mazec. LoL
Ignácius_Raily
sem dal pořadnýho špeka při ceste na protidrogovou přednášku. Bylo dobre poslouchat ty kecy zhuleny
WAMParjan
ja vždycky hulím v kyně (cinnestar) když se vstupuje do sálu ,ten začíná takovýma dvojitýma dveřma,tak vždycky mezi nima :) tak po hodce potřebuju doplnit hladinu tak se zvednu a jdu se zhulit :)...
ale celkem stiha že tam někdo vejde , celkem nic ve srovnání s kouřovím čidlem co mám nad hlavou asi 50cm :D ...
V kině,supermarketu jo ještě když jsme šly ze školou na exkurzi tak s kámoškou a kámošem uprostřed řady.Kámoš pak usnul při promítání videa.jen skončilo video a jen takový chrrr,chrrr a von chrápe.Nejlepší co jsem kdy zažil,málo jsme se tlemyli ti co věděli :Dhold s hulením je zábava :bravo:
zzzzz
v kontejneru na třiděnej odpad :)
tak na začátku dubna sme byli se školou v Paříži a měl sem tu čest zhulit se na Eiffelovce:D až tam úplně na vršku...pálili sme tam na hroznou tajňačku sklo, je tam zákaz kouření a všude mraka lidí...ale dali sme to :D
vzteklejpes
Tak celkem kuriozni koureni sme meli kdyz sme minulej rok jeli na invex.Nejdriv sme dali v pardubicich na nadru a pak sme jelli Euro city (tam sme dali na hajzlu).Pak v tramvaji smerem k vystavisti, Dale se si zahulily v kupe lidi pred branou do vystaviste( bylo nekdy 8 rano a vsichni parani tam nadsene cekali a my sme tam hulily v navalu)

No a pak jednou sme cudily v zahrade Na Prazskym hrade
ONko
my opilci v kině na nějakej blbosti a pak najednou nás napadlo,jestli tam nemaj senzory na kouř a jestli nás to nesprchne (ještě mé mladé časy).brr,jak nás to mohlo napadnout:rolleyes:!také v praze na václaváku nad kfc,už to skoro podpaluju a kámoš do mě drkl a nad náma policejní stanice :smash:
hardluck
tech mist je nespocet. ruzny vyhlidky apod.

nejvostrejsi to bylo asi v anglii kde nas mohli dvakrat zatknout. poprvy v hastings kde sme chodili hulit a kalit na plaz. a podruhy posledni den v centru londyna. stali sme v zapadly ulici, kamos se uz chystal odpalovat, brko videt ze vsech a vtom asi 2 metry od nas projelo policejni auto ze kteryho na nas vsichni koukali. v tu chvili se mi zastavilo srdce :eek: :busted: nastesti jen projeli. my se premistili o par ulic dal a v klidu to zkourili :rasta:

jinak v anglii na hodne peknejch mistech: castel dover, stonehenge, kdekoliv na plazi, skoro u vsech pametihodnosti a v parcich v londyne, atd. atd. :leaf:
stiky9
Vždy všade kde to len bolo možné ked som dostal chuť...
ThomasK
Tak o tohle se musim podělit :-D
Dneska jsme se s kámošem "krapet" zhulily a šly jsme po městě, teď jdeme kolem stomatologickýho centra, no kámoš že tam zajdem a na záchodech si umeje ruce.. Vešly jsme tam, přes vrátnici do prvního patra , hezky na šrot,všude doktoři (připadal jsem si jak ve filmu Zahulíme Uvidíme) :-D Tak mi to nedalo a nějak nás to táhlo do horního patra.. Potichounku jsme došly do 4tého patra kde už byly jen poslední zavřené dveře na půdu..
Sedly jsme si na schody, a ubalily špeka :-D Občas dole prošel nějaký doktor, no mazec.. Špeka sme odpálily a jak jsme jim to tam pěkně vyvoněly :-D
Na tohle nezapomenu, mějte se fajn ;-)
Peace
H8nza
Ve svačinovce na praxích... Ten den bylo bez větří a nešla větračka:-D
DanekRider
-Uprostřed louky na skoro dvoumetrovém balíku slámy.
-Ve třídě z okna
na private :D
MANHUNTT
V kanclu u chéfa :freddy:
Harapasch
Nabalkone zo svojou maminou
tekknou
Taky jsem si vzpomněl na jednu veselou příhodu ,bylo to nějak k podzimku a zrowinka začalo brutálně pršet ,naštěstí sme šli kolem krytého bazénu ,kam se dá jít na balkón ,odkuď se dají sledovat plavci a hlavně je tam teplo a neprší tam ,jiné chytřejší a zároveň bližší místo nás nenapadlo:).Tak ,že si tam ubalíme brčko jedno už bylo skoro hotové ,ale kámoš se jaksi rozesmál a celého popse omylem vyfouk do bazénu ,ještě ,že sme v tej části byly sami a tu trochu zeleně spracovala filtrace ,pak se to povedlo skroutit i odpálit a bylo to fakt krutý místo na pohulení:D:D
PalYno
ja som hulil asi pol hodinu pred skuskou z politologie v prezidentskej zahrade v bratislave:-) strasna haluz,a mimochodom skusku som spravil za Dé
Charakter
No najkurioznejsie to bolo asi v spovednici v kostole ;o)
Alebo s kamosom z kriminalky v jeho aute ;o)

A este u kamosa, hlavne ked dosla jeho mama ze si chce dat s nami :-D
kusher
dd
d!Ne74
Já sem hulil asi 3m od vchodovejch dveří kriminální policie. Nemam potřebu hazardovat, takovej šílenec zase nejsem ale my (3 lidi) jsme si toho prostě nevšimli, jenom malej nápis nad dveřma a žádný policejní auta apod.
fonee
-v Sazce aréně na záchodech když tu byl Ozzy s kornama
-ve svým pokoji někdy ve dvě ráno když už doma všichni spali
- na třídním rozlučaku ze střední kdy jsme spali pod širákem a koukali jsme na poslední 4 hvězdy...
tudy
hulil sem pod splavem velkym 10-12 metru a tekla tam mezi takovejma obrovskejma kolama jen čurka vody byla porucha jinak ty válce sou odevřený a protejká tam tudyma vlatava upozornuju vás že sme se tam odsasd nemohly dostat jak sme se vypálily (u mostu sou plavební komory atd )
tudy
a taky v českým švýcarsku na tý nejviší skále s vyhlídkou tak sem se zasněl a zamiloval do ty krajiny že sem tam odsud nechtěl 700m/m nad mořem
skood
v rybniku sme si otocili kajak a podnim sme hulili, vsichni se dusili s toho koure ale pak ten mazec;)
nero
na střeše školi zdrhli jsme z tělocviku v autobus na prezentace škol atd atd
Piška
Asi u kamosovy matinky na wc ,nejak sem se od tamtud nemohla vymotat,u byvaly tchy na dvoře se slipkama(masakr kam se hrabe Hichkok)
Chachec
Tak ja si pamatuju ze jsme hulili ve Francii na jednom eventu ESWC to bylo. Peknej mazec ta jejich budova. Vylezli jsme s par klukama uplne nahoru po trave na tu strechu (jinak to neslo) a ten vyhled byl mazec. Lidi cumeli a nevedeli :D. Tam sme smotli brcko a pak to sjizdeli dolu, celkem hafo odreny kalhoty :-0, ono seto nezda ale je to fakt celkem vysoky a strmi. Pak sme to zopakli vecer a dali brcko s vyhledem na nocni Pariz.
cypres
ve vchodu do kostela :D
Hostage
Na vltave, sme prirazili lod k neakym neznamym Cechom, a oni vytiahli speka :D Nedajte si. Ak to niekto z nich cita tak ten mail som nedostal :D
alienh
w bartolomejske na zadrzowacce.docela mne to tam hodilo do pohody a wse se wyresilo w pohode po 12 hod spletly si mne
Zatoichi
Na vrcholku sněžky. Byla mlha, takže nebylo vidět na krok a málem do mě vrazil údržbář či co.
Strašný tlaky do hlavy a pak 14 km pochod zpátky na chatu. Už bych si to asi zopakovat nechtěl :)
'grass'
Neda se to nazvat kurioznim mistem, ale na jare jsem byl v alpach na lyzich a fakt nekrasnejsi zazitek byl, kdyz jsem vecer vylezl z apartmanu dal si nejake coudy a pak jsem jen sedel a pozoroval vsude kolem zasnezene stity, ktere krasne ozaroval mesic.. Proste nadhera... Nikde si brcko nevychutnam tak jako v prirode..
detlef
Hm, moje nejkurioznější místo byla asi vrba nad vodou, kde sem se zhulil s kámošema tak, že sem nemohl slézt a strašně se tomu smál :)
Martinus
My sme zas kalili v panelaku na vytahovej kabinke, alebo v opustených skladoch odkial som sa potom nemohol dostat pac vsade bola strasna tma :-(
Frouman
Minulej tejden ve vlaku z okna...říkáme kámošovi, že nás bude na chodbě hlídat, aby nepřišla průvodčí a až dohulíme, tak dáme pozor my. Tak že teda ano. Hulíme...já se otočim a tam prochází průvodčí a kámoš z okna pozoruje krajinu...když teprve prošla kolem nás a naštěstí si ničeho nevšimla, tak začne řvát pozor a tak...prostě mazec :D
gUan0_
hehe pěkné místa !!!!! já bych měl taky jedno.......je jich určo víc ale nepamatuju se........v přenosným hajylíku pro zedníky ve 2 ráno......smrad tam sice byl , ale my sme ho solidně přehulili !!!!..... :D
veggxy
jako fakt moc bych se chtel zhulit v balone jen tak si lítat v tom koši na nad krajinou a vobcas zapnout plamenomet....to musí bejt parada
PeTeR BoNgEr
No:D...co sjem si tu pročetl??pěkný zažitky:D...no ja jsem hulil asi asi 5m od policejni stanice...otočim se...davam si plicky...otočim se naspátek a fizlove:D??...schovám rychle brko...a držim to v sobě a dělám normálního...držel jsem to v sobe asi 30s...ja byl potom tak zmačtěnej?:D:D...taky to byl Jock Horror matro...pak sme se s kamošem hadali kdo to dohulí:D...už to ani jeden nechtěl:D...sme byly zhulený dřív než jsme to dopalili....taky to byl Třešnovej Blunt a v něm 0.5g Jocka Horrora:D...fakt zabijácký brko:D...
c0ga
Na vyhlídce na Barandovský skále ... pod nama byl celkem slušnej sráz dolu a mi sedeli u kraje .. :D asi tak hodku sme koukali kde co lita a jak jezdej auta sem a tam potom sme dalsi pulhodinu hazeli kamínky dolu ze skály :d no a pak žravá tak sme tam dali jeste bramburky ktery sme pak taky hazeli dolu :)
Emilo265
No tak ja osobne som vtedy nefajcil len som stal pri nich , kamosi si to rovno rozbalili cez plechovku vo vlaku plnom ludi pri dverach rano cestou do skoly :D na cely vagon to bolo citit :D
Marian Pohrdac
tak vybavuji si asi jen letosni vylet roku a to Novy mlyny(Musov) je ostrov s kostelem(uz je odsveceny).udajne tam vede nejaka cesticka max metr pod vodou....my tak jeli na lehatkach,proti proudu a asi z te nejdelsi strany....za 2hod tam,ale stalo to za to......a kdysy davno mama jela domu z prace ja ji nekde potkal ve svym aute,nevedela o me a ja jel za ni a hulil a smal se ze hulim kousek od mami..........uz si jinak nic nevybavuji
wolverin
na plazi pri zapade slnka je vzdy fajn :)
vo velkej plnej krcme v piatok vecer ked zrazu zhasli elektriku tak som to rozpiekol priamo v strede a ked zasvietili tak som uz bol davno sundany ...
bezne kde sa mi chce ale snazim sa to nedavat moc najavo, ... na velvyslanectve SK v zahranici - krajinu nebudem radsej uvadzat :)
za tie roky je toho hodne.
G&rd3n3R
1) ve škole na hajzlu
2) v šatně na zimnim stadionu
3)v Řecku na pláži , ve Španělsku taky :-P
Mašťák
Na svatbe sestrenice, s druzickama. Z cehoz se vyklubal strasnej trapas.
Hulda22
1 Rychliku na zachodě rano při ceste do skoly.
2 Na praxy kdyz myto kluci poslali pres sitku v okne.
3 O mali prestavce jsem utekly za skolu na brko
4 Ujednoho baraku pri ceste do skoly a chytnul nas policajt a resil koureni prtoze si myslel ze jsem kourili a kamos byl v pici a malem nas provaril prtoze to nepobiral a chtel to vyzit nasebe tobyla nevetši schyza meho zivota este kdyz jsem usebe mneli kazdej tak 10g


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma