Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
lopik
na schodech ministerstva vnitra.. pravda, bylo to pri demonstraci za CT05, tak tam hulilo spoustu lidi, ale stejne pohoda :)
Vseved
Včera jsme se šli podívat na kámoše v nemocnici jenže byl někde na vyšetření tak jsme došli na hajzl nablili sklo a tam jsme to zhulili . :sun:
Ryyba
nedavno sem se zhulil ve vane v koupelne u mejch rodicu (zamknul sem se a vyspreoval osvezovacem vzduchu) fakt ulet
Kirrow
ve skříni na hadry , ve škole v hodině pod lavicí , ve výtahu ( bylo tam brutálně velký zrcadlo , fak úlet ) , na lešení kolem našeho baráku , na střeše baráku ( máme šikmnou střechu ale je tam lavka pro kominíka ) , v kostele a v kině :)
korkis
nejkurioznější místo, kde jsem hulil, tak to bylo na vysílači T-mobilu, ale nedoporučuju to, je to fakt mazec lezt potom dolů sfouklej jak leguan!!!
Já jsem s kamarádem vylezl na Velký javorník. Což je celkem normální, až na to, že bylo půl 12 v noci! Z vrchu je uplně parádní výhled, doporučuju! Celý Frenštát a okoli nádherně svítí. Už jsme se chystali slést dolu, když se ozval zvuk auta. tak jsme se šli podívat kdo přijel. Přijelo asi 4 lidi a jestli prý nechceme práska. Samozřejmě jsme neodmítly. Jeste chvíly jsme tam s nima seděli a pak jsme se vydali dolů. Bylo to pěkně silné.

PS: pokud tohle čte někdo, z těch co byly s námi nahoře, rád bych se jim omluvil za tu přibranou krásnou skleněnku. Rád bych ji vrátil svému majiteli. PM
D0ktor
Cca v pul jedny v noci na hrbitove(jenom takovej malej vesnickej).
Na dne bazenu(vypustenyho)
Jack_Herer
Na hajzlu na policejní stanici...To byla moje nejbrutálnější hulba!!! :sun: :sun: :sun:
Na Hajzlu na letišti v Praze před odletem do Amsterdamu!!! :punk: :punk: :punk:
Na stromě v lese ve výšce asi 15 metrů!!! :flamer: :angel:
lulugang
Nedavno sme byli s kamoshem zkouknout houby taxme zfarani chodili po lese a prodirali se ostruzinama,koprivama a miliony pavucinama:frog:bylo to moooc a paxme dosli k takovemu mega korytu nejakeho vyschleho potoka nebo ci co to bylo ale bylo to fakt dost hluboke a siroke a pres to taka tenka a zeschla klada a kamos me zacal hecovat at to prelezu ze pujde za mnou a v pulce zahulime:D taxme po nejake dobe sli a bylo to fakt hustyy..byl sem maximalne vystihovany jak sem tlacil to sklo nad prohlubni jak cip:)paxem to normalne presel!!a kamos to nedal a roztriskal se:D..psycho misto hehe:smoker:
chuck53
me prislo docela zajimave hulit ve tride z okna..uz prvni hodku sme z kamosama donesli kazdy nejake paldy a dali sme to dohromady a motli spekos...tak sme rikal kua nuda...tak sme to pred posledni osmou hodkou dali z okna...docela anarchie....cela trida ktera je "slusna"na nas cumela jak na Santu v léte..:-Dbylo to boží:-)
Obec
v Norsku na uplnom konci jednoho velkeho fjordu kt.je pekne vidno aj na globuse:)
veraaaa
tak ja nevim je toho hafol ale tak treba v kostele o vanocich,ve tride z okna :-)-to je vazne docela prdel nebo doma v pokoji a kdyz jsem prisla rict nasim ahoj protoze zrovna prisli kdyz jsem dokurovala speka tak jsem je teda sla pozdravit a misto pozdravu jsem si potichu grgla a vyletel ze me dymec koure :-) tak jsem radeji zalezla zpatky do pokoje .-)
Raketopes
Já hulil na mrtě hustejch místech,třeba v bejvalejch kasárnách(s ostrahou),ve starý fabrice v rozvodně(paxem tam na ty oranžový šíny mrsknul tyč-klika že tam nebyl proud),v Pardubkách na nádru v hale,v tátově felině(když jsem jel do Náchoda),v hospě,ve starym trafu,kde do nedavna byla eletrika(35000V,ale k šínám jsem nelez')
Raketopes
Hulil jsem u kámoše,když jsem tam opravoval televizi,pak na exkurzi se školou(na rozvodně Neznášov u vypínače na 400kV)-často hulim tam,co je wysoký napětí,protože jsem elektrikář.
Az4zeL
Nejkrutejsi to je asi ve vlaku, kdyz jezdim do skoly, tak vsichni hulici dou do posledniho ,,fetackeho" vagonu, tam si otevreme trochu okna a uz se piiiska. Taky to nebylo spatne vcera v Rakousku, hnusne holky tam maji, t je fakt :P
Pan Ker
Jednou jsme se s kámošema rozhodli, že v noci vylezeme na komín od místní teplárny...tak sto metrů vysokej :death: ! Tak dobře, nahoru to eště celkem šlo... No a potý, co jsme tam dali špeka a cigárko, měla následovat cesta dolů. Stačil mi jeden pohled na ty miniaturní lidi a auta dole a myslel jsem, že si naseru do kalhot! Ale co se dalo dělat, dolů jsem prostě musel...takhle posranej jsem eště nikdy nebyl a od tý doby mám hroznou fóbii z vejšek... Takže komíny už nikdy víc:flick:!
drtikol
onehdy ve skole na praxi sme vlezli ve ctyrech do takovy stary skrine (dost mala-rozmery cca180X120X70) a tam sme dali !po tme! kazdej cigo a pak speka, vylezli sme lehce priotraveny :mutant: doporucili sme to dalsi skupince, ovsem ty nachytal mistr s reditelem (kazdej po dutce) :D
venc
nejaky den pred velikonocema, asi patek, kolem,nebo presne o pulnoci. je to vskriseni Krista,nebo ukrizovani?:rejp: odpalovali jsme od svicky u takove hodne tajemne kaplicky:smoker: ale nebylo to nejake zneucteni,teda jsme to tak nebrali,spis sme tam pukali s uctou:angel: a to se nepovazuju za krstana:girl:
Mesias
Ne snad místo jako osoba. ¨Byli jsme na takovym malým rockovým fesťáčku a šli jsme do hospy. Nikde místo jen u takovejch týpků... Tak tam s nima chlastáme a najednou jeden na mě: "Ty vypadáš jako hulič, nemáš papírky..." Načež jsem mu půjčil papírky zašli jsme ven, tam spálili brko a on: "Kolik je?" Tak jsem mu to ukázal a on skouřenej... že prej musí. Tak jsme šli s kámošema mrknout na podium kdo tam zrovna hraje a on tam ten týpek co se mnou hulil. Byl to hlavní zpěvák tej kapely! :)))
Paul
Ve škole ve druhé lavici v hodině češtiny , ve vlaku plnem lidí a na vrcholu 60 m skály obtižnosti 6+ to byl muj nejlepši zažitek (horší bylo vypálený slanit spatky dolů :bandit: )
Johnysss
Kdyz sme se byly se skolou kouknout na soudni preliceni, tak sme tam na hajzlu rozjeli dve raketky......A zrovna tam ten soudce potom prisel..
Jack_Herer
No já jednou hulil ve vlaku cestou do Brna ještě s pár kámoši.
Po pár minutách po té co jsme dohulili přišla průvodčí, rozhlídla se a pak řekla: "Kluci necítíte tady marihuanu...?...Však víte jak smrdí marihuana, ne...? My jsme ji pochopitelně řekli, že ne. Když odešla museli jsme se tomu dlouho smát-jo kdyby se vrátila tak to už neukecáme...:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
SoLeeR
uz jsem taky hulil na spousta zajimavych mistech, ale uz mam dost vyhulenou pamet, tak si na moc mist nepamatuju.....
1) 2x na fotbalovym stadionu v Liberci primo v kotli mezi kupou nacku.....(docela smazba)
2) ve starym cikanskym baraku, ve kterym asi tak cca 40let nikdo nebyl....... Meli sme tam celkem haluze a docela tam strasilo.......
3) nekolikrat na intru.......

mno a na vic si asi nezpomenu...... mozna casem....
mykee
na koncerte gaia messiahgdy zme zhulily bubenici,v hospe kam chodime primo na baru
Lahvan_FlaskiCZ
doma ve sklepe, ve tri hodiny rano ve starym mrazaku. :D :satan:
rozhledna (spis jen zebrik) , jinak hulim gde se mi chce. stromy, reky, pole................ :satan:
Distillers
na poli, na posedu, ve sklepě, pod mostem.Hlavně vedou vyhlídky ale.
4C3
V Barcelone v goticky ctvrti na namesticku (plaza del Rei), na vyvysenym place, kde se po staleti sekaly hlavy... Zvlastni je, ze tohle misto, kde musej bejt energeticky otisky desitek, ne-li stovek trpicich a pak popravenejch lidi, na me pusobilo neobycejne pozitivne, klidne... (chodil jsem tam casto, kdyz jsem zil v Bcn) Ostatne v soucasny dobe je to kultovni misto, kde se schazeji hulici...
el estudiante
my sme s kamosom hulili vo fizlarskom aute (fizli tam neboli)... potom take,ze v skole na hajzloch alebo v triede cez hodinu, to uz asi skusali viaceri z vas ze ano? alebo na namesti poobede za bieleho dna cez pracovny tyzden....ale najbrutalnejsi zazitok,ktory ma teraz napada,je asi 100 metrov od cheopsovej pyramidy v kahire...ta prehliadka potom vazne stala za to:)
el estudiante
:) tak to je pecka driapat na svahu...to ma ta cesta dole na boarde ovela viac bavi...len potom vacsinou vzdy skoncim dole v bufete a chalim co vidim:)
veraaaa
vsude,je mi to tak docela jedno...jelikoz a protoze spis by byla lepsi otazka kde jste nehulili
salvador007
Kromě klasických míst jako škola(zadní lavice při přednášce), práce(nedoporučuju), hajzl kdekoliv(kino,škola,supermarket,hospoda),na ulici(pod takovou tou kulatou kamerou-fšimli sme si až pak),dopravní prostředky(autobus, trolejbus, šalina) taky ještě na spoustě dalších, už ne tak obvyklých míst.
Tak třeba:
1.Sloupsko-šošůvské jeskyně-počkali sme až všichni poodejdou trochu dál od nás a mezi krápníkama-huuuuuu :eek:
2.Stránská skála v Brně-v podzemí sou dobrý jeskyně-částečně uměle vytvořený, zbytek sesuv půdy-hodně hluboko, hodně daleko od čersvýho vzduchu-ještě teďka tam ten kouř musí být-ale cesta zpátky, žádnej hezkej zážitek-plížením plazením jako paprika vpřed.
3.Na vojně na posedu, ve službě-a až sme byli out, tak vevnitř začal lítat netopýr a docela tam ten kouř rozvýřil než našel okno :vampire:
4.Na vojně-na korbě T815 nebo v kabině ruskýho Zylu a pak ještě obkročmo na 7m dlouhé raketě na vzdušné cíle-savjetskaja-predimenzovana-tlusta-kurwa
5.Ještě na vojně-jak sem byl nemocnej, tak na ošetřovně s dalšíma vojenskejma pacientama na kuřárně-bylo co hulit, ale nebylo z čeho. Řekl sem, že mám plíseň na nohách, abych nafasoval mast, tu sem z vytlačil do hajzlu a z té kovové tuby vymodeloval exkluzivní fajku :death:
6.Na vysílači nejmenovaného mobilního operátora-cesta dolů po žebříku=horor
7.Uprostřed hřbitova nahoře na takovým velkým kříži přesně v 0:00 hodin-taky těžký se dostat dolů
8.Ford Mondeo-200km/h za volantem ze skla
9.Opel Record r.v. xxxx před naším letopočtem- cca30km/h v centru Zlína, hrozně nenápadný, okopaný, zcela zahulený auto-veterán. Po přechodu před náma přecházeli 2 benga-všimli si nás, zastavili a za 5 minut tam byli 2 bengáčský auta po čtyřech švestkách 4+4+2=10 vypláchlejch hlav. Prozřetelně sem kelímek od tablet Herbalife s obsahem cca 5g high quality MJ hodil pod sedadlo spolujezdce.Vystoupit-všichni ke zdi do řady-čekal sem už jen šacovačku-nekonala se. Ale konala se šacovačka auta-nic nenašli-tupý hlavy.
10.Na horách za jízdy na lyžích s bratrem. I na vleku-zahulil sem, položil do sněhu, brácha dojel, sebral, zahulil a hotovo.
11.Na v.š. koleji-vyjímečně sme šli spát brzo(cca 24:00hod) všichni tři z pokoje sme si nachystali nabitou fajku na noční stolek. Nařídily budík na 6:00-vstali, zahulili, spali dál....uuuuulet.
12.V kabině elektrické lokomotivy v depu
13.Na hradě Bouzov při prohlídce
14.V polorozpadlým baráku z 3metrové záclonové trubky
15. V Barceloně v největším středomořským aquáriu
16.V ZOO v Brně,Prazea Zlíně
17.V kánoji na jezu
18.Já už nevím........asi fšude :jumper:

....kdyžtak doplním až si vzpomenu.
já sem hulil s Karlem Babuljakem (frontman kapely snoo)... Fakt! nekecam! Pár minut před jeho koncertem! Fakt haluz největší...
wolverin
takze naposledy to bolo v jednej banka - normalne taka cesko-slovenska banka to je ;), v noci. kamos tam robil nejakeho IT spravcu a kedze sme nemali kde, tak on ze podme tam. zasli sme hore do kancelarii, tam vsade kamery :eek: ... dali sme si dolu ciapky, hodili ich na kamery:D, napucili a potom uz ....:frog: ....fakt parada:)
porpon
ja sem se zhulil v dopravni zacpe na cervenou
impozant
hehe no ja som hulil napr. priamo vo vchode na party, potom na party, na namesti v nasom meste, na jednom rozbrakovanom hoteli u nas, vo vlaku na hajzli cestou do prahy heh (sme zhulili jedneho typka nejakeho cecha, a potom isiel spat k mame do kupe), dalej sme hulili na muzeu v prahe s perfektnym vyhladom na vaclavak, je toho mnoho ale uz si nespomeniem
kombix
Tedka si treba vzpomenu jak sme vylezli na sloup u nadrazi,takovej ten jak na nem sou svetla a sviti na koleje.V klidu sme se zhulili a cumeli na ty svetla vsude kolem nas-bylo to v noci. Najednou si kamos vsimnul,ze pod nama sel nejakej chlapek a tak hned zacal ,,mi sme tvy duchove'' a tak a ten chlapek se zacal votacet a votacet a vubec netusil ze sme nad nim a zacal zrychlovat a zrychlovat a mi sme se nahore valeli smichy.
Lahvan_FlaskiCZ
valeli na sloupe???? :D :D :D to asi bylo pekne nebezpecny. :D
kombix
Ty nevis jak vypadaj ty sloupy? Kdyz vylezes az nahoru tak se tam vejdou 4 lidi v pohode,teda aspon na nasem nadrazi,nebezpecny to docela bylo.
Lahvan_FlaskiCZ
sloup? takova sirsi tyc co se cni nad zemsky povrch? pro 4 lidi? to byla asi nejaka velkokapacitni XXl tyc. :) hehe, posli foto, tohle fakt nechapu. :D :crazy: hele v nasem mestecku sloupy nemame, v petactyricatym se vsechny zrusily. :(
kapslik
Veľmi zaujimavé bolo hulenie na vojne v protitankovom úkrite, najhoržšie bolo z neho vyliesť, pretože vchod bol na strope. Alebo 8 ľudia v traktore pri odhrabavaní snehu.
kombix
2 Lahvan_FlaskiCZ

Bohuzel fotacek nemam,ale proste nahore je takova plosina na ktery muzes treba sedet a ty 4 lidi se tam proste vejdou.
Tak tady taky:
Je to v rumunsku nekde v pohori Rodna. Moc priiima
D0ktor
citace:
Původní příspěvek od impozant
dalej sme hulili na muzeu v prahe s perfektnym vyhladom na vaclavak, je toho mnoho ale uz si nespomeniem


Tos mi připoměl, já hulil před muzeem, což zas tak kuriozní místo neni, ale z poza rohu vyšel nějakej týpek - vypadal jak profi dealer -> kožená bundička, střibrný řetězy kolem krku, naušnice... - a začal na nás dělat nějaký posunky :girl: a šel dál. Nechápali sme, ale rači to típly. No a chvilku potom zpoza toho rohu vyšli dvě benga....
highmat
1-na streche garaze -10 oC,nahadzana kopa snehu ako lehatko, vinko a 2pohariky+vodna fajka z EGYPTA.kamoska bola tiez velmi spokojna:-p

2-NA 30m strome po ukotveni vedierka...

3-Na lodi pri bazeniku na Nile pri zapade slnka.
Lahvan_FlaskiCZ
to Kombix: aha. to jsem jeste nevidel. ale dik za pouceni. jinak Pe4c3.
wolverin
v meskej ...v buse,kde bolo 12 ludi (som ich pocital ;) ) isiel som do mesta, sadol si pekne do zadu, napucil , pootvoril okienko vedla mna a dal si pekne dva prdy zo sklenky :D:D ... som skoro aj zabudol vystupit :)
hehelum
Kdyz sme jeli s kamosem z hlavaku v praze, tak kamos zhulil jak je tam ten dlouhej tunel uprostred vlaku osobaacka:D:D:D pak jsme vyjeli z toho tunelu, a desne sme se tlemili tem lidem ktery se divili co to tam smrdii:D:D
impozant
citace:
Původní příspěvek od D0ktor


Tos mi připoměl, já hulil před muzeem, což zas tak kuriozní místo neni, ale z poza rohu vyšel nějakej týpek - vypadal jak profi dealer -> kožená bundička, střibrný řetězy kolem krku, naušnice... - a začal na nás dělat nějaký posunky :girl: a šel dál. Nechápali sme, ale rači to típly. No a chvilku potom zpoza toho rohu vyšli dvě benga....

heh to je drsne, no mi ked sme potom dohulili tak sme sa vybrali domov smerom k hlavaku, no a kamos si myslel ze sa vyzna lepsie v prahe ako ja a isiel priamo ku plotu ktory bol neviem ci este je okolo Radia Slobodna Europa, heh tak tam na nas vyskocil sbskar ze nech hned vypadneme ze tadialto sa nedostaneme na hlavak
Dannn
Nevim, ci som to uz nahodou nepisal, ael dost haluz bola nafajcit sa v cajovni alebo v sade janka krala pred kinom(pamatam si len Cameron Diaz v plavkach)...:bong:
Co?
...tudle v bance......pak me vyhodili...
impozant
jo uz som aj v skole daval na hajzli kacku
sergei
tak to jich bylo taky dost pár co má hlava zpomene:
ve škole jsme šli do kina na přednášku o drogách a byl tam nákej Presl nebo ňák tak prostě ňakej týpek kterýho sem i párkrát viděl v televizi a my předtim brko na hajzlu-přídem plnej sál-zbyla 1.řada-a hned ze začátku začne vyprávět:"sou i takový borci kteří před touto přednáškou si daj jointa a pak si myslí že to nni nikde cíťit-docela dobrá situace

hory ve vleku,skoro o každý velký přestávce pak pozdě na hodinu zkoušenej atd....
highmat
2 co?
to fakt sa da hulit v banke?ved tam su aj na WC kamery a neviem kde si to stihol bez toho aby ta prehladali...
cocoNut
za policajnou stanicov ! :x f opustenej oldskool posprejovanej fetackej stroskotanej budove :) (vazne oldskool to tam vypada! :) )
pindo
No ja som si zapálil v McDonalde.
a este si spominam na Kurník...Tam kde spia sliepky!To je haluz pocuvat ich uplne zhulený zo SuperSkunku
nashi
Tak ja uz som hulil aj v strasidelnom dome ked boli u nas v meste kolotoce. S kamaratom asi na pol ceste.
A este, no to je uz vlasne normalka za volantom v aute, len otvorim strechu a ide to. A to sa potom sedi s cervenymi ocami u zubarky v kresle :P
Alebo tesne pred vystupenim sme s kamosom boli fajcit GIZD (vyskrab z fajky) na zachode v divadle a utekali na podium bo sme uz meskali.
Abo na plese v chodbicke kadial chodili ludia v sakach a tak a my 4 sme tam v rifliach a trickach s kapucami hilili cez sklenku a vodu...
Mam toho ovela viac, ale ta pamat...
Pajda
Makali jsme na jednom tv vysilaci a po praci jsem se sel projit sam se svym spekem (par lidi tam hulilo, ale spis obyc. a moje skunky je moc rozbijeli). No, vylezl jsem kus od vysilace na takovou mensi,vetsi skalku a chystal se, ze si smotnu. bohuzel jsem mel jen mekke startky a jinak nic na filtr. roztrhal jsem tu krabku a utocil jsem ho z tech mekych. Mooc dobry specek. vsude kolem hory, lesy skalky a zapad slunce.
Jenomze (i kdyz normalne se snazim byt trosku napodobenina lezce) jsem neumel z te skaly slezt... Nez jsem slezl, vsechny cigara se mi rozsypali a vsechno thc vyprchalo. Navic jsem pak zvolil spatne zpatecni cestu a prisel jsem o hodku pozdejc, totalne promoceny.
supersmažka
Já a ještě tři kámoši sme si vyjeli mhdéčkem za město a asi kilák vod konečný je starej lom a hned vedle přes řeku je plynovod, ten je asi 10m nad vodou je asi 100 metrů dlouhej a je na něm lávka takže se dá v pohodě přejít.Tag sme tam vylezli a uprostřed vodpálili, bylo krásný pozorovat labe jak rychle teče fak parádní zážitek.Pak se mi moc nechtělo slejzat dolů ale zvlád sem to.Hodně dobrý místo
Waclaw
Na hradbách hradu Křivoklát při koncertu ZNC jsme s kámošema kouřili HASH
DJSantusVorisek
V kurackym kupecku ve vlaku kdyz sme se skolou jeli do zoo :D
DR.VYPALENY
TO nic neni,my jsme hulily v chodbě od vagonu,ale ješte v buse
bhang
Nedávno sem hulil na balkoně v přízemí s jednou kámoškou, nic divnýho, až na to, že sme byli oba uplně nahý, bylo asi tak -10 stupňů a balkón byl na koleji v Brně otočenej přímo do megarušný ulice. Ale bylo asi tak jedenáct večer, takže pohoda.
Ale ty pohledy lidí, co šli po chodníku stály za to... úlet.
Peace
Na Sněžce mezi kotlem turistů všech možnejch druhů a barev
Mastex
S kámošem jsme vylezli na radio visílač mezi H.B.-Cyti a Jihlavou spráskali jsme se tam jak prasata a nakonec jsme zjistili že neslezem,tak jsme čekali asi 3 hoďky a aš pak jsme pomalu ale jiste slezli a když jsme slezli tak jsme si museli dát další brčko.No a druhej zážitek jsem měl ve škole přímo při hodině v zadní lavici jsem nabil skleněnku a dal si šloufana,víc jsem si nerysk
DBC.c23k00n
jj, s lomem mam taky zkusenosti, mame ho totiz primo za barakem (asi 50 metru). Cadili jsme tam s kamosem blueberry a primo pod nama bylo dobrejch 20 metru :o)
executor
to Mastex: Jo tak to jsem taky zazil... v cejaku v posledni lavici pred katedrou ze skla...:) Dobrej odvar.....
Jahudka!
Třeba na úřadu vlády ČR (parlament) a v senátu taky.;)
liborq
asi v lese sice to neni moc kuriozni mist ale co uz::::
liborq
jo a sedel sem pri tom na sanich
4C3
v kabinete nejmenovany VS, oddeleny silne netesnicima a matnejma prosklenejma dverma od hlavni chodby, kde chodi zastupy studentiku, ucitelu... ;)
farda
tak par mist kde to bylo fakt husty:
dve patra podzemi v televizi na kavcich horach, v chorvatsku na plazi mezi tisici lidma sme davali ruzi
Red dwarff
všude kam jdu,tak tam si zakourim...mam rad kdyz si muzu delat co chci a kde chci...
Zelda.cz
Na záchodě při sraní...(žádný fekal)...:crazy:
RastaManiac
citace:
Původní příspěvek od Zelda.cz
Na záchodě při sraní...(žádný fekal)...:crazy:


Aspoň ti to lezlo dobře do hlavy co ?
Si tlačit dvakrát :D:p:
Zelda.cz
citace:
Původní příspěvek od RastaManiac

Aspoň ti to lezlo dobře do hlavy co ?
Si tlačit dvakrát :D:p:

Přesně tak... :punk: a zkouřil jsem se dobře... :bravo:
triss
možná sem to sem už psala ale v areálu bohnické psychiatrické léčebny.....a nemálo:D!!
PORSCHAK
Takže: - na ostrově Rhodos jsem vylezl do půlky skály těsně sousedící s pláží kam lezli už jen kozy za pozornosti mnoha opalujících se turistů a strachu mé přítelkyně,nahoře při pošpekovém rozjímání mě vyschýzoval agresivní sršen,při jeho odhánění málem spadnul a když těžce slézal dolů shazoval drolící se kameny padající vedle lidí:mutant:-další schýza a trapas
- různé sklepy, tři barové stoly po i před půlnocí (štamgast tamtéž-pohoda), kuchyně v restauraci za plného provozu:o
-v nemocničním pokoji infekčního oddělení, kde jsem dopřekonával zánět mozkových blan-klíšťovou encefalitidu-mně přišli zkouřit dva kamarádi,kteří stáli při špeku za oknem,pak když odešli a já sám v pokoji si užíval srandu po dlouhý době...:bravo:
-záchod v sauně,kam se nás narvalo šest lidí do brutal malýho prostoru, když jsme vypadli,tak nás viděla uklízečka a netušila,co jsme tam dělali:punk:
-na Slovensku v termálních pramenech na chodbě spojující různý bazénky-tedy chodníček, sloužící zároveň jako jídelna pro lidi v plavkách a na jejím konci-začátku dva vyhrazené stoly pro kuřáky oddělené od ostatních pouze paravánem,kvalitní odsávání,ale stejně,kdo znal cítil, a sledovat s kámošema při tajně(schovávaném pod stolem) kouřeném špeku kundičky vylézající z vody a upravující si zařízlé plavky, no bájo:bounce::bounce::bounce:

Pak samo že mnoho míst, který už mnoho nás pokládá za normální-pláže,podkamerový místa,vchody před restauracemi do kterých pak vcházíte,lidmi frekventovaný místa,terásky apod.
I když můžete mít pocit z prudění lidí,jakej občas mám z ostatních,není tomu tak,razím heslo NEOBTĚZOVAT:pimp::pimp::pimp:
wersus
we skole jsme s kamoshem v zadni lavici shitovali skloofa (v hodine programovani :)) Ucitelka se pak strasne diwila co to tam tak smrdi :)
Dannn
Uhmmm. Zajtra vo vchode...uz zas. Dufam, ze nikto nepojde...
freshman
dřív jsem dělal soft pro řízení průmyslovejch technologií, jednou sme se takhle s kolegou ze slovenska sprasili na čístírně odpadních vod na slovensku , pod zemí v přečerpávací stanici, dali sme faju s kouskem haše, já tam měl pak ještě doladit program, ale už to nešlo..tak sem se na to radsi vybod abych nezpůsobil havárii ... na jinej akci sme se zase zčoudili na starym plynojemu, puvodne sem myslel ze ho nepouzivaj, meli jich tam vic, pak nam strojnik povidal ze je normalne funkcni a je plnej...to me docela dostalo, moh bejt peknej elent..... :-)
zelenacek007
1) před krematoriem
2) na střeše paneláku ( dobrej rozhled )
3) v knajpě s číšníkem
4) v bazéně ( lidi nestačili koukat )
STG
...V létajícím balóně letos nad Přeloučí ze šíši - Afgani hindukush,kus egyptskýho čarasu a banánovej tabák....POZITIVNÍ OBLAKA:bandit:

...V nástupní hale na kabinovou lanovku v Itálii v Passo Tonale ve 14:20:smoker:

...Na oddělení patologie v mrazáku s vozýtkama a nějakou simpatickou mrtvolou (chodim na zdrávku:)

A tak
shooty
no jak jsem se tady dočetla že se hulilo na ruským kole tak jsme se s kámošem rozhodli zahulit si na centrifuze...jako slušnej mazec a halus zároven...fakt doporučuju to skusit...:)
z nejkurioznejsich mist kde jsem hulil byl trajekt z algeciras do maroka pekne na palube a pozoroval jsem blizici se pohori maroka....naarez
Lahvan_FlaskiCZ
jj, trajekty jsou sqela zalezitost. jednou cestou za krasami Jadranu jsme se taky plavili na trajektu, zahulili nejaky sproncly, a najednou se z mraku dymu vyloupl nas kyzeny ostrov. :flamer: akorat ze asi na peti mistech obrovske pozary. :flamer:
Juriiij
Na zelezne dulni vezi u nas v Ostrave na Bezrucu, jestli ste nekdo z okoli, fakt doporucuju tam zajit, mate krasny vyhled na ostravu a je na tu vez dobra pristupnost, nahore sice trochu posrane od holubu, ale :bandit:
Hububunebubu
V aute na trajekte, lyzujuc na zjazdovke, v aquaparku v restauracii (bolo to dost citit ale tvarili sme sa ze to nejde od nas), heh ale najkrajsie "pohuly" boli inde...
Šudo
V škole- cez hodinu pod lavicou
- na WC
- na chodbe cez prestávku

Úplne na vrchu asi najvyššom najsevernejšom vrchu na Slovensku BABEJ HORE.

V koncentračnom tábore v Osvenčim (Poľsko).

atd.
Pa6i
V kasne kdyz bylo leto a namesti plny lidi (voda byla hodne studena), a docela zajimavi byly reakce lidi co se tam sli podivat
PirátTEK
tak ja hulil na benzince, ve dvanácettrojce, na plinovim mostě nad labem, v opuštěný věznici v rybníce uprostřed leta a bylo tam fakt dost lidí, na vojensky rozhledně, na posedu, s otcem když přemejšlíme co a jak, v autě s policajtem, atd..atd...
Co?
pod vodou :mutant:
STG
.Na všku obřího můstku v Harrachově teď o wejkendu :cool:
.. pokaždý na vršku pěkný skály když se zadaří ji zalíst
...v Italii na pět metrů široký polici na skále kam jsme spadli s prknama s kámošem na Free ridu,pod náma bylo 20m skály a nad náma 8m pokrytý ledem,letěl pro nás vrtulník,ten den tam už spadli jiný dva maníci na prknech a taky pro ně letěly a my jeli po jejich stopách...Bylo to kurva drahý!
executor
Já v autobusu, pri ceste ze zapasu fotbalu a jak to smrdelo tak trener prisel dozadu do busu co tam delame a borec vedle me borec mu rekl jak byl v pici at to ten trener uz nehuli....:D:D:D
Zelda.cz
reworg + executor : Tak to já v zadu v buse max. nabíjel sklo ! :crazy:
zaya.cz
pro me je spis kuriozni misto kde jsem si nezahulil :D ale vzpomel sem si.jednou sme dali brcko a kamos lezl na hodne vysoky strom (mel tam kytku) no a ja ze pujdu s nim se podivat.bylo to celkem hardcore jelikoz se lezlo pres dalsi 2 stromy pres oschle krehke vetve..no kdyz sem byl na hore pokochal, se kytkou a po dalsim spequ sem chtel volat hasice kdyz sem chtel lezz dolu :D
Amigo Gonzales
já jsem hulil při cestě do školy autobusem pěkně v zadu.byl plnej lidí a všeci se otáčeli,co je to za smrad.docela hlasitě jsem kašlal,tak jsem zařval:Kašel,rýma-to je hnus......
VLAD II
uprostred rieky ..sme boli taky v riti ze ked ssom sa otocil tak asi 5metrou odomna bol rybar a len cumel.prisaham ze pred tym som ho tam nevidel
Jack_Herer
Tak mám další dobrý, kuriózní místo :D :D :D
V autobuse MHD Hl. města Prahy číslo 135 ( kdyby to náhodou někoho zajímalo :) ), byl to takový ten poslední večerní spoj, ketrým už skoro nikdo nejezdí...
highmat
akurat vcera na Aurelovi som zbalil na WC a hulil vedla haly...potom som si vsimol ze 10m odo mna je policajne auto..fakt haluz
wadlish
tak posed...pak taky nebylo špatný hulit za běhu, když jsme pospíchali na bus...stihli jsme ho... pak ještě v posilovně a ještě hafo divnejch míst a situací...ale to víte...ta paměť...GROWERu zdar...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma