Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
cerv.malda
Na posedě, v jeskyni (pokuď je tam hodně tma a nemáte baterku tak nedoporučuji!), ve velkým obchoďáku na schodech, před policejní stanicí, ve vlaku, v kabince lyžařského v leku, na sedačkové lanovce atd...
Včera na Iljušinovi. Nebo se to letadlo alespoň prý tak jmenuje.
je mi trochu líto, že na to, kolik jsem toho spálil, těch míst zas tak moc nebylo (většinou předhospoda, kámošův dvorek, park před školou a balkon) ... takže nejkuroznější asi je kapitánskej můstek parníku na vltavě
Terenc666
Na Veletrhu škol v Krnově....asi tak 15 lidi které sem ani neznal mě zhulilo jak dobytka
shimano
na school výletě miulý rok-chorvatsko-jeli jsme trajektem z baška voda na brač(ostrov) na fishpicknick,dali jsme brko s bandou na zádi lodi,byly celkem vlny+po1 u moře=hukot,nebo třeba na rozhledně chaty kozubová(beskydy)-taky celkem zážitek-eště jsme si i zazvonili na zvonu....atc..
raStaVK
tak kurizonych miest bolo vela :) tazsie si je spomenut :D a tak ked som bol
mladsi tak doma v garazi som si zvrtol vodne ekd vsetci boli doma :D:D a
kaslal som do mikiny aby so nebolo pocut :)

peace
shadowsong
- zřícenina zbořený kostelec (to bylo fakt vo hubu slézt potom ten krpál)
- pod mostem v netvořicích
Dr.Grow
o volné hodině pod mostem a nebo na hajzlíkoch ve škole taky mazec .... potom samozřejmě na náměstí, v parku atd :bandit:
ChlebaSmaslem
Ve skole, v cekarne na vlakovem nadrazi (uz sem byl zhulenej, tak sem si to ani neuvedomil ze se to nesmi..), namesti, pred policejni stanici (bohuzel totiz mame oblibenou hospodu hned pred policejni stanici)..
refresh171
No moc toho za sebou nemám, ale třeba naskále, skoro pořád před školou, jednou v hospodě na místě určenym nekuřákům-to sme nevěděli, a asi nevíc když sme o ve skole o TV behali 2000m takovym lesikem tak tam.......meli sme nejhorsi cas :D
gUan0_
Jistěěěě , před tělákem je to nejlepšíííí !!! :D
ale haluz místa taktéž mám např:
1.ToiToi.....záchodek pro ty cco obkládaj baráky.... ve 2 ráno :D
2.Na zábavě o přestávce na podiu :D hafec lidí :D potom ve stavu zhulenosti se dívat na těch milion očí jak nechápavě dívaj.....PSyChO !!:D
3.Na balkóně mezi naším konopím.....krása..... atd .....
Millanm
V metru na Smíchově , těsně před půlnocí...
Lupus
na vysokem kopcu, na vyhlidce, v nizine u rybnicku je toho mega :D paleni v toitoice je super, zvlast kdyz se tam nekdo zacne dobyvat zrovna v pulce brka :D
barbastell
Pod výměníkem v cementárně v Čížkovicích:) Dobrej industrial:D
juryno
ja som hulil raz v kancelarii s kolegom. ten uz umrel lebo sa odfetoval na druhy svet.

tak som si dal praska a zrazu sa zacal dobijat do kancelarie jeho majitel. zamkli sme sa predtym. on buchal na dvere, ja praska v sebe, vnutri bolo nahulene. tak uz mi dochadzal dych, kolega otvoril kancel, ja som hned vybehol, takmer zrazil toho majitela a vydychol som tu travu.
topmen
Na policajnom aute :)
toho je tolik :D
onanoperverz
byl jsem v blázinci a hulil jsem tam v parku
cecilka...
wc ve vlaku i v kupecku,v autobuse,na navsteve u mami z okynka na wc,ve stane,na sjezdovce i v kabine vleku a dopadlo to se zlomenou rukou pri sjezdu dolu,ve skole o prestavce ve tride,v praci pekne na recepci,v aute,na nadrazi ve vestibulu,proste kde je chut tam se pofajci....
angelo97
hm na pohrebe kamaratoveho dedka...btw nic ppodobne neodporucam...
Špičnik
No parádní místečka, nějaký na který si teď vzpomenu: s kámošema když sme na v Tatrách pokořili v sandálech nějakou horu 2400 m - tak přímo na vrcholu - nějaký anglání čučeli nevěřili ale tlemili se, v Praze v tramvaji sem si dal celý brko :) bylo to asi ve 4 ráno z konečný někde v ďáblicích cestou do centra,, jj hodně dobrý to bylo na Pražským Hradě,
fakt mazec - někde ve sklepení a pak taky na terase s výhledem na Prahu paráda - njn kámoš tam dělal správce :) a další a další jen je těžký si vzpomenout...
Sekwoj
v koruně vrby, ve výšce asi tak 5 m
cimrman
budka pro hlídače na parkuvišti u lídlu fakt prdel v šest ráno a to už tam chodili lido do práce :-D
BoBoR
citace:
Původní příspěvek od angelo97
hm na pohrebe kamaratoveho dedka...btw nic ppodobne neodporucam...


vseci placu a tebe by prislo nieco vtipne a na plne gule by si sa tam zacal smiat...to by bolo...
ale strasne pekne to musi byt medzi rastlinkami :) ...vlastne najlepsie ale kamaratove tiez mozu byt...ete som nemal tu cest ale akonahle bude sanca...
Dan.Bass
Na voru uprostřed 95ha rybníka. Několikrát :)
m4uL
Ve škole na chodbě u třídy.:) Bylo to na střední, ale je to už celkem dávno.:)
doobee
cau ja palil a palim kde to jde a jak to jde:)....par tech lepsich.....u mestaku.....kamos tam makal(neco tam opravoval) byl u nich na pozemku,ja na druhy strane a tak jsme si to tam pekne podavali:).....irsky vezeni:).....s mojema tetkama,taky husty:).....v holandsku na parkovisti kdyz nam tam kleklo auto,celou noc a celej den zpatky domu pres nemecko.....
Jebat
Uprosřed konstrukce mostu baj vočko 40 m nad zemí už do toho nikdy nejdu !po jontu jeden z nejhorších zážitků .)
Fruity
Na ctyrsedaku s kamaradem v poloprazdnem buse,nad nejhlubsi propasti v ČR, ve tride z ventilace okna. V satnach. A kuriozne s ucitelkou. :)
Rudus
Nevite kde je nejblizsi cafféshop k ceske republice.. ??
Pindulinka
Je jich dost ale abys hulil, to uz musis byt stamgast.
P.
das si a nevis
1 ve skole a a naposled...:( o byl to hustej zazitek ale dost hnusnej pocit kdyz nas chytly...:D
SKUNK211
no tak neviem ci to je kuriozne ale tak na predstaveni v divadle na zachodou a bola to potom celkom haluz.........v skole v kabinete kde sme raz boli po skole heh a tak asi secko
tvrdosovce
Ja som si teraz spomenul ze raz ako je prezidensky palac tak ten park tak tam zo sestrou cez vodne bongo!:)a este mam jeden pribeh no to nejde o kuriozne miesto ale stastie.No takze z kamosom asi pol roka do zadu sme si kupili flasu vodky,zapijak a sli sme pit kde je vodaren taka mala budova fakt asi ako jedna miestno.tam sme si sadli tam je hradza a rieka a za tou budovou polna cesta a dalej chatky a najpr. ze dame si cez sklenku nejake prasky tak sme hulili a ja ze serem na to zahodim sklenku(stastie) zahodil som a zacali sme pit no ja som mal skolsku tasku a tam asi patnast gramov skunku.no mal som to hodene na spodku tasky a tam desiata v pokrocilo stadiu rozkladu:).tak sme pili a zrazu dvaja muzi a vytiahli odznaky a ja som hned z bledol.Takze obciansky dal som ze prehliadka a ze vybez z tasky vsetko ja ze moj konec to bude, no spoluziak mal stastie,lebo je otec je policajt.Tak som vyberal z tasky veci a uz som len cakal kym to uvidia a zrazu nic len na spodku asi pat chlebov ktore vyzerali velmi zle a oni ze nejedol si?ja ze asi nie:) no potom este raz ma prehladali a nasli alobal ńo zacali podondievat a este vraveli ze z tej dediny odkial som tak vela chytili ludi, no ja ignore,tak odisli a ja som ze kde mam tie pitle a zrazu ze boli medzi chlebmi:)som od radosti som si nasiel sklenku a dal si dalsie prasky:D.No a o mesiac aj daco som bol na policii a zrazu koho nevydim tych z kriminalky ktory ma prehladavali ja z huleny z trickom boba marleyho a v zadu par dredov.no ten pozeral:D
Rudus
No jo ale nejaky officialní, nevite..? Třeba poblíž ostravy nevíte o nejakém..?
ja jsem jel s kamosem z H16 a bylo rano a byli jsme dost kasi takl jsme si dali brcko ve vlaku na hajzlu jak jsme vysli tak mrte dym a lidi cumeli jak svin...no proste mazec
Vacica_HD
Na na vlakovej stanici, júj to bol brutál
ivory
ja si prave motam brcko, rodinka okolo uz spi, a pri pohlade cez okno na tu zasnezenu krajinu mi to neda... :)
FivEThiRTeeN
v banke
Jura bbb
no tak ono je docela dost takových míst kde sme pokuřovaly tak třeba záchody ve škole, šatna ve škole, prázná třída, mezi vagonama vlaku, na zachodě ve vlaku v kupéčku, na vlakovém nádraží na autobusové zastávce, v hospodě, na nádraží na takovém tom stožáru se světlama a to je asi tak vše
*SMOKETHATSHIT*
my palime v autoservisu u odsavaci hadice a zadnej provar zatim :D :rasta:
xplode_svk
Takze :) Na letisku v Barcelone pred terminalom :) museli sme zhulit poslednu cokoladu. Potom na Rusko-Finskych hraniciach, V praci na obednej prestavke, Na chopku, a na plazi plnej ludi na malorke ( hulil tam skoro kazdy takze no problem :)
logic7.m
nej ve škole při matice sem si vyslal bong
v chorvatsku na molu při západu slunce
BASSINFECTION
To my si s kámošem děláme takovej adrenalinovej contest. Vyberem si nejaký mýsto např. hlídanou fabriku nebo neco oplocenýho a hlýdanýho a odpčítáme a přeskočíme plot doběhnem na určenej checkpoint, zapálíme joshe, vyhulíme, a utíkáme. Psy za zadkem=normálka ale je to "křivka". Prostě nuda je nuda.
Jo a ještě na Temelíně pár metrů od tech chladících věží bo co to je.
Hašišák
Včera jsem si zahulil u kámoše co je truhlář v rakvi! :D

Sem si ju musel ozkoušet...:thumb:
Mesias
citace:
Původní příspěvek od BASSINFECTION
To my si s kámošem děláme takovej adrenalinovej contest. Vyberem si nejaký mýsto např. hlídanou fabriku nebo neco oplocenýho a hlýdanýho a odpčítáme a přeskočíme plot doběhnem na určenej checkpoint, zapálíme joshe, vyhulíme, a utíkáme. Psy za zadkem=normálka ale je to "křivka". Prostě nuda je nuda.
Jo a ještě na Temelíně pár metrů od tech chladících věží bo co to je.


Mám kamaráda, který takhle jednou zkoušel hlídacího psa u fabrky. Radím ti dobře nedělejte to! Lepší je když je nuda než když není zdraví (noha, ruka když to dopadne dobře) - může vás vzít ale za hlavu nebo za krk... :-(
mentaly
na vrcholu Pradedu za nejvetsi chujavice vitr foukal ze sme to ani nemohli podpalit ale podarilo se a ten snih stipal do ksichtu no proste nejvic



nebo na zakladni skole pri vyucovani kdyz sla ucitelka do kabinetu tak fajfku a z okna :)
Mr.skunk
Zdarek,rádi si s kamošema vybíráme kuriozní místa kde se pořádně odpálíme:-D Naposled to bylo na hřbitově v marnici:-D
No včera opět na kokpitu starýho letadla

... jako pan Tau ... tak Wajko, směr Havana :frog:
PEACEMAKER
V busu. ...Nejpohodovější je to na pláži- doporučuji.
v hodine sem sel na hajz a stahl sem cele sko sam...a prisel sem az na konci ze me bylo spatne a pak sem sel dom ptze sem byl uz hoooodne...
Telka
hláska
MaaaYaaa
Napadá mě teď tady z hlavy střecha naší školy, kam se dalo lézt oknem, krásnej výhled a zpestření velký přestáffky. K zahození by jistě nebyl vesnickej kostel, nebo hřbitovní márnice,kam sme vlezli stylově po rozpadlym bezejmennym pomníku a slézali dovnitř po márách (a mysleli si že tj žebřík samozřejmě).
FatJoe
V skole je to bezne
ale hulil sem uz na schodku u bengacu... i na ich streche
v kostele(s kamosom sme boli najebany a on navrhol ze podme do kostola-to bola nedela rano a tak sme sli na omsu a na tom balkone sme se zhodli ze je čas si dat prda. Natlačilo sa sklo a tak sme sa tam dali dole... asi o 5 minut čo som sa tam stale smial nas vyhodil odtial kostolník)
u fotrovcov na hajzli
chuck53
Zdravíčko!
Kostel je snad klasika !Teda uvnitř bych si to nedovolil i když na nějakou víru nehraju.Ale když se dávala nová střecha ,bylo lešení a pár pivek v krvi,tak bez diskuze! Byli sme vícekrát a pokaždé sme se nahoře vítězoslavně načapali (zhulili).Nahoře luxus výhled na celé město z nestandartního místa.Musím říct že lézt dolů nebyl už tak skvělý pocit i když ležení bylo pevné a nekymácelo se:) Nejvíc sem se bál těch piv v krvi kdyby přijeli benga..Myslim že dvakrát polehčující by to nebylo:D a ještě musím dodat že skoro po každém našem výletu na kostel (byli sme 3x ) někoho policajtisundali..Jednou hodku před náma.Jednou hoďku po nás.Borci zapatili mastnou pokutu a šli domů :-)
my s kamosem ubalili speka na strese nasi skoly..sou od tama jen 2klice...a jeden mam ja na klicence .DD
mcmanus
v ředitelně
flySter
tiez sa pridam...neni to az tak kuriozne, ale na zvolenskom zamku je to tiez super...kazdy rok tam byva open air festival Download...hrad je povodnej architektury cize podlaha ala macasie hlavy, vysoke mury vezicky atd atd. to asi polhodinovom huleni v trojici sme si isli vychutnat dnb stage...paradna akustika v zamku to vam poviem ;) ale tak kuriozne je to skor u kamosa na byte ktory byva v bytovke ktora je asi 100 od policajnej stanice a vzdy ked vyklonite hlavu z okna aby ste vydychli tak sa kukate na asi 20 okien policajnej stanice :D nastastie este sa Nase pohlady nestretli :D
piis
Jěště na praxi, za formátkou do vodsávání .. :-)
SiselCz
PEACEMAKER: na pláži to je krása, to mohu potvrdit..asi jedna z největších pohodiček:)
ubalili sme speka tesne pred zkouskama ve skole kde se mela zjistit inteligence cele CR ve stejne vekove kategorii...to se hralo nejak na postupy kdo ma vic bodu atd...to byla pak paradni tipovacka a smich na kazdy otazce nechybel...dokonce se kamo prastil docela brutalne hlavou o zidlu ae nvm jak to udelal :D:D:D xd..
Migho
Tak to ja som sa prvykrat vypalil tesne pred protidrogovou prednaskou a potom som mal celkom solidne schyzi ze tam nabehnem a budu tam mat na mna nachystaneho psa :) ale nic z toho nebolo tak pohodicka prednaska bola zaujmava :) len som mal pocit ze ten panglac na mna furt cumel ale som myslel ze to je len dalsia stiha tak som sral na to :) ale najlepsie bolo ked za mnou potom dosiel spoluziak ze ten pangel na mne mohol oci nechat jak som tam bol vypukany rovno oproti nemu:D:D:D
Čaras
U mně vede Sněžka, 1602 m.n.m. Senzi Skunk a lanovkou dolu. Skvělej trip
SuperMan
V loni na Moto GP v brně sektor G asi tak cca 15-20 tisic lidí ůplně dole u tratě...dal sem si pár šluků pak sem se otočil a jak sem viděl tolik lidí tak mě málem trefil šlak....ale pivko to spravilo .)
YagoMan
tak takových míst má každý asi moc...:teef: některé co jsem tu četl jsou fakt rarity...:D myslím si :rolleyes: že jsem jich měl taky hodně, ale ty na které si 100% pamatuju jsou:

1. autobus plný vojáků včetně 4 gumáku od nadpr. až po kpt. (jeli jsme na střelby do Moravské Třebové) jedny z nejlepších střeleb co jsem zažil :sun:

2. služebna městské policie včetně 2 strážníku a 1 strážnice :wink:

3. skinheadská knajpa včetně cca 10 příslušníku podivné ideologie :jerk:

jó kdyby si tak člověk vzpomněl na všechny...
Dude
co si tak vzpomenu - frankfurtsky letiste pred terminalem - sme zjistili, ze pred kontrolou mame jeste zbytek venecku...
na nejakym silenym vecirku snobackym na rakouskym zamku plnym pravniku :p:
v sexshopu u kamaradky - pak tam pozorovat tejpky a prohlizet si analni koliky - :eek:
nic moc no..
MadEGG
toz nektere ty mista jsou fakt kuriozni :ú hlavne ten strom v centru bratislavy.. :)) ten je obzvlast vypecenej :P :)

mno ja pukal pred dverma riditelny na stredni :) pak ruzne v satnach, vytazich, chodbach, hajzlyky jsou jasny :)) tramvaj a bus tez. a hospoda plna nehulicich vypitku byla tez zajimava.. hlavne ta obsluha nechapala :D
palma
ve snu
zyf
hele nejhustci misto kde sem kdy hulil??? jo to bylo kdyz sem zacinal hulit...
na zakladce v 9 tride sem provrtal lavici navrtavakem.. ..nahore mala dirka a dole do kornoutu.
zespodu sem nacpal paldu a pred koncem hodiny sem to zezhora lavice vytah ... sice sem pak chvili nedychal kvuli smradu... ale nicmene na me nikdo neprisel :-D
docela maskovana slukna zabudovana ve skolni lavici :-D
Radoslav
Na střeše sklandy v Železným Brodě. Museli jme to záhy ukončit, když na nás začal pokřikovat kdosi ze spodu. Bylo to v podvečer a lezlo se tam střešním oknem z podkrovního atelieru. Spouštět se, při návratu zpět, z toho štítu střechy a zachytit se rantlu okna bylo hodně hustý - nebylo to zas tak daleko, ale nedalo se prostě držet štítu a dosáhnout na okno, tak se musel člověk tak metr spustit po střeše a zachytit okna. Nechytit se by nebylo dobrý.

Sklanda je škola - školní budova.
Flop
U mě vyhrává Pražská zologická zahrada, konkrétně pavilon/výběh klokanů. Byli jsme tam na školním výletě a strašně chcalo - nikde nikdo tak jsme tam jednoho spálili spolu s klokany. :D
indianzmoravy
No na pohřbu jednoho známého, bohužel jsem i viděl jak se to stalo a jak se ho poté pokoušeli oživit a celý pohřeb jsem to měl před očima a najednou mi kamarád podává brčko, jako fakt se mi na pohřbu hulit nechtělo, ale jelikož to byl člověk co trávu neodsuzoval..
krivkin
na střeše nákupního centra uprotřed města, ve vchodě kostela, uprostřed rybníka (jak už někdo psal, je to strašná makačka udržet pak špeka a oheň v suchu :-)), ve vlaku - to bylo zrovna čerstvě po zákazu kouření na perónech, samozřejmě s kámošem na hlaváku jsme na to ani nepomysleli a dali si na konci nástupiště prda, ajznboňák nás seřval, tak jsme to jen zadusili a ve vlaku na Plzeň to dojeli :-) taky s borcema, kteří mě vezli stopem na dálnici, na střeleckým ostrově v Praze, to byla vůbec pohoda, kolem pluly lodě, kvetla kaštany a holky chodily v krátkejch sukních a tričkách s miniaturníma pantloflíčkama naboso, taky na rozhledně nad Mariánkama, na Jelením skoku, uprostřed Soosu a pak koukat na gejzíry, na lanovce na Medvědín, na Pradědu - pak nádherná cesta údolím Bílé Opavy nebo čeho... snažím se většinou hulit tam, kde je nějakej výhlede, krásná příroda nebo prostě jen prdel
Reeve
na Plzeňský věži ..krása byla taky na jednom plácku v botanický zahradě samozřejmě po zavíračce pěkně k večeru
Zlosin*
moch sem si zahulit v nejvyšším ptře Eiffelovky, kdybych někde cestou ten haš ja vul nevytratil :X
hulili jsme každej den 2 roky v kuse v lavici :D a to o všechny hodiny jinak těch míst bylo tolik že už si je ani nepamatuju
1) Na Rozhledně

2)Na Pláži
. .

..

je toho moc ale tohleto beru jako nejkurioznějši mista.. :-) a taky tady nechci davat 10 ruznych mist.... :-D
executor
V plzeňským pivovaru to teď taky nebylo špatný:)
C0mb4t
Zdravim!Ja som ochutnaval blueberry joint na zachode pocas velkej potreby :DVodne bongo som si dal s kamosmi na Lomnickom stite (Samozrejme na vrchu :D)A dalsi joint padol u jednej pani ktora pracuje na kriminalke!Mali sme u nej brigadu tak sme sa "dopovali"!To je zatim vse!!!
Nyc Diesel
V hledišti když sme se dívali na fotbal
matata
Na střeše věžáku 12tipatráku
Sněžka,Praděd
V Rakousku ve 2544 metrů nad mořem
V moři v Chorvatsku
V Bosně u hranic s Černou horou
Na lodi
Na střeše školy o přestávce mezi hodinama
V tělese jezu,,v takový tý železný tamtom jak přes to teče voda
Pár hradů a zámků..

Celkově když si ubalím brčko ,tak si ho dávám moc rád na nějakym netradičnim místě...i stav po něm se mi zdá mnohem dejmetomu mystičtější respektive procítěnější než když si dám někde na lavičce na sídlišti...když mám dost času tak se seberu a jedu si dát někam na výlet ,třeba na kole nebo stopem ...
Snad ste pochopili co sem tím chtěl říct,zrovna sem se vrátil z noční procházky:) a perseidy pořád padaj ! :)
Zlosin*
jasný, že chápem co tím myslíš.. hodně lídí si dopřává zhuleníčko na zvláštních místech :))
tak jako normal v tramvají, v metru,největší pecka byl zhaslý vagon v sovětaku mezi rajskou a hloubakem, ve škole(kdysi), u kamoše na hajzlu když u něj byli doma rodiče a on nechtěl, dobrý bylo když jsem udělal průser ve škole a zlulil jsem se na hajzlu a šel jsem k ředitelovi na kobereček a on mi furt tvrdil proč jsem tak nervozní ať se přiznam že to (ten průser) vědí kdo to byl fakt hukot jako svině
DanekRider
citace:
Původní příspěvek od matata


Celkově když si ubalím brčko ,tak si ho dávám moc rád na nějakym netradičnim místě...i stav po něm se mi zdá mnohem dejmetomu mystičtější respektive procítěnější než když si dám někde na lavičce na sídlišti...když mám dost času tak se seberu a jedu si dát někam na výlet ,třeba na kole nebo stopem ...
Snad ste pochopili co sem tím chtěl říct,zrovna sem se vrátil z noční procházky:) a perseidy pořád padaj ! :)


Přesně, poslední dobou si ulítávám na stožárech osvětlení železnic,je to taková ocelová konstrukce jako vysoké napětí,vede tam žebřík a na vrchu (asi tak 15m) je plošinka,úžasný výhled na Havířov a okolí až po Beskydy,a adrenalin z té výšky...prostě sranda jak má být :-p
DanekRider
citace:
Původní příspěvek od matata


Celkově když si ubalím brčko ,tak si ho dávám moc rád na nějakym netradičnim místě...i stav po něm se mi zdá mnohem dejmetomu mystičtější respektive procítěnější než když si dám někde na lavičce na sídlišti...když mám dost času tak se seberu a jedu si dát někam na výlet ,třeba na kole nebo stopem ...
Snad ste pochopili co sem tím chtěl říct,zrovna sem se vrátil z noční procházky:) a perseidy pořád padaj ! :)


Přesně, poslední dobou si ulítávám na stožárech osvětlení železnic,je to taková ocelová konstrukce jako vysoké napětí,vede tam žebřík a na vrchu (asi tak 15m) je plošinka,úžasný výhled na Havířov a okolí až po Beskydy,a adrenalin z té výšky...prostě sranda jak má být :-p
kouba
v arealu jedne firmy která vyrábí rozbušky a ruzné detonační prostředky. akorád problém byl v tom že tam byl všude přísný zakaz používání otevřeného ohně. tak jsem se skoval za nějakou budku vypalil larvu ,nic neřešil, přehlížel vystražné cedule ... pak jsem se totálně vypalený pochlubil známemu a ten mě násldně informoval že ta budka slouží jako sklad na trhaviny a bylo jí tam kolem dvou tun C4.
nero
Hi all WoW má další místo :D:D pod molem včera dneska ráno sem se vrátil no ubalil sem blunt :D ( nářez ) hurá do vody pod molo docela sranda bylo to vedvou nej bylo potáhnout předat potopit a pod vodou pouštět veselí bublinky :D pak sme vylezli a koukali jak se na hladině válí dým :D:D zkuste to :D
citace:
Původní příspěvek od kouba
v arealu jedne firmy která vyrábí rozbušky a ruzné detonační prostředky. akorád problém byl v tom že tam byl všude přísný zakaz používání otevřeného ohně. tak jsem se skoval za nějakou budku vypalil larvu ,nic neřešil, přehlížel vystražné cedule ... pak jsem se totálně vypalený pochlubil známemu a ten mě násldně informoval že ta budka slouží jako sklad na trhaviny a bylo jí tam kolem dvou tun C4.


nevim jak konkretne C4 ale treba semtex se po zapaleni seskvari jak polistiren. neskodne.
a C4 u nas? cekal bych spis perunit nebo neco podobnyho...
pluto662
v hospode ( krcme :D )
na polovnickom posede.... nezapomenutelny zazitok, chodievame tam v poslednom case dost casto, :D
mcmanus
ve vězení
Na potápějící se plachetnici.................:titanic: :bandit:
(no byla to spíš menší plachetnice pro několik lidí)
durexman
London eye(doporucuji :hanged: ) and Houses of Parliament ... dale pyramidy v Gize (jednim slovem: nadhera) hmm ae nejkurioznejsi bude asi s kamaradem v NEW popelnici na plast :punk:
Spejsek
Jednou sme vylezli po takovym dlouhym zebriku na nakou strechu a tam s tim panoramatem bylo vazne dobry hulit. Ale tak cesta pak dolů to bylo dost vostrý no :D :rasta:
Seky
Asi na televiznim vysilaci
acheron
tak dnes som to odpalil na svahu :) po dlhich rokoch som znova stal na lyziach a rovno vypaleny :)
brumla
:-D my dneska hulili v takove te budce, co je nahore na konci vleku, kotvy, kde pilni vlekari kontrolujou esy nekdo nespadl nebo se nesekla kotva.. tak sme to tam vlekarovi trosku zadymili z chillamu :-D

a predevcirem na vrcholku Travneho to je hora u nas v Beskydech pred nejbrutalnejsim freeridem

hehe sem trosku odbocil.. inac na radnici v Ostrave( cca 70m vez ), vysoko v horach na lanovkach . .

jinak moc kurioznich jich neni, spise klidne vyhlidky, pohodlne parciky, pripadne domovy me a mych kamaradu. ale urcite byly nake drsne jen ta pamet..
Hulda22
Nej vic haluz misto kde jsem hulil bylo v rychliku na prahu na zachode kdyz stal v stanici a o 5 min dil jsem muselokecavat pruvodčiho ze jsem to nebyl ja a okecal jsem ho
durexman
ve vane pri horke koupeli + relaxacni sul :D
acheron
tak , akurat sme vliezli s kamosom do snehoveho bunkru u nas na ulici...sakra tak husty dym asi ako v How High (muze se karbon dioxin promenit na kyslik ? .... )


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma