Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
superiority
Tak jak sem psala o té Lipnici tak jsem zjistila ze to na dnesni mistecko nema. Dneska sme byli na nějaKEJ AKCI ,,POLICIE dětem" A kluci se mě ptali jestli du s nima na brko. Tak sem šla. Vono potom chodit spalena po velikanskym place kde je okolo 100 policajtu, hasicu a tak neni moc dobrej nápad. Nejhorsi bylo kdyz sme byli u psu a ten týpek tam rikal jakej pes je na co zaměrenej, a ze ten jeden je zaměrenej na hledání drog. Mela sem schýzu jak ... furt sem se bala ze na nas zacne štekat!!! Dokažete si to predstavit ne? Ale na vlnach THC to bylo asi o 200% zajímavější.
jugador
kdyz stojite v Brne u nam. svobody, je zrovna nejakej poplach kvuli uniku plnynu, hrozi ze vybuchne pul staryho mesta, a vsude to hlidaj benga, dete se svou divkou a najednou vytahnete fajku a zacnete bucet:) lidi kolem se boji zapalit si cigo a vy si v klidu davate praska, vase slecna na vas civi jak z jara, stejne jako vsichni kolem, nato si vas zavola z dalky nejakej polda, slecna uz mysli ze je vse v prdeli:))) a co se nestane... podate si s tim poldou ruku poptate se jak se ma ze ste ho uz par dni nevideli (letity kamarad!) no nakonec zalezete za roh date mu prda a se smichem se loucite... good situace:) jindy s kamosem sem zanim dosel a vymenil vzory, kamos me taky dost!:)
immunal
helou
Ja budem trosku od veci. Kamos si zostrojil taky specialny filter, cez ktory vyfukuje dym. Resp. do ktoreho vyfukuje dym, z filtra uz nejde prakticky vobec nic okrem vzduchu. Odhadujem, ze mu to zadrzuje "vyfukove plyny" tak na 95%. Poprdeli vec.
>>>Vyplyva z toho, ze si teraz teoreticky moze vyprdet kde len chce. A akoze aj to praktizuje... :bong: Az na to ze pri tom uz nevyzera len ako hulic, ale aj minimalne ako keby po prasku este tahal nieco ine. Ale ked sa schova, tak sa to da...
:mutant: :jumper:
chOdec
To Era:

Chlape, vynikající psanej projev... moc se mi to líbí... :)
Skouknul jsem i ty tvoje stránky, mimo jiné jsem ocenil THC kontra bicykl :D
Frost
Ja taky jeste na zadnym extremnim miste nepalil..
Jen: v kupecku ve vlaku.. kdyz prisel pruvoci a mi to meli uz spaleny a von otevrel a vyvalil se ten dym tak se kouknul na ty nase vypaleny xichty zacal se tlemit a radsi sel dal:)
Pak klasicky na hajzlech ve skole atd.. a vic si nepomatuju:D
snejky
Nevíte kde sehnat nějáký ty psychedelický obrazy pro chvíle kdy sme HIGH???

Díky
charlieofenbach
já si prostě zahulim kde mám chut a vůbec mě nezajímá kde jsem nebo s kým jsem a nejkuriozní místo na kterym jsem hulil tu hroznou drogu je 50 M telefoní anténa u který když jsme slezli konečně dolů(po těch dvou retkách žádná prdel) nás sebrali benga za níčení majetku. Ale dobře jsme to vokecali tak to dopadlo dobře
pitko
pred rokom som šiel jednému rodinnému známemu na po hreb:flamer:, po 200km ceste autobusom som vystúpil v dedine na zastávke. ubalil a vykročil... :confused:
nedoporučujem...


peace:sun:
HALUZAK
Na splave Malého Dunaja za jazdy na lodke cez vodnu hladinu.
rixo
hulil som na rumunsko-bulharskej collnici, s kamosom a mladym rumunskym colnikom, co sa k nam pridal, neskor sme mu dali na speka, a on nas pustil skor, a zamaval nam.
Aj tak si myslim, ze sutaz typu koho naserjem ze hulim? je blba, Marihuana nema od nas ziadnu uctu?? len vypestovat a tupo zfajcit????
friktion
Ja sem hulil na vodojemu.Ted se totiz zrovna opravuje a je tam leseni.Pokud znate Brno tak je to ten velikej trychtir kterej de videt snad z celiho Brna.Je to v Kohoutkach
Morpheus
Taky se zapojim do diskuze,i kdyz nevim jestli mam taky takový zajímavý místa,ale :
Jedno z nejslepsich mist jsem mel,kdyz jsem jel na slovensko do Zvolena s tymem Policajtu ( jen po ceste na slovesko asi 4 brka na pauzach ) a kdyu jsem konecne dorazil na pokoj a umotal,nabehlo ke me asi 10 poliąů a zkourili jsme se tak masakralne,ze se jeden vysoce postaveny policista zeblil jak Amina.Dalsi asi nejkrutejsi misto bylo V Kongresovce u kriminalky :)))
kernelerror
predevcirem jsem hulil uprostred piskovny... (velkej rybnik vzniklej tezbou pisku....) ;) ... doplaval jsem tam s naplnenym kotlem v ruce a vrskem kyble (bonga) a dal sem si ultranarez primo z vodni hladiny... :frog:
na_pohodu
Morpheus: jen tak dal... :-)
fefl
Čus asi si nevzpomenu na moc míst, ale ňáký v hlavě eště mám :) :

1.- Tunel pro normální vlaky (Nuselský schody - Hlavák).

2.- Nad úplně poslednim tunelem na Nuselskejch schodech sou tak metr široký panely za sebou cca 7-8 m (možná víc) nad zemí. Libowka dávat tam špeka s nohama dolu pár metrů nad projíždějícim vlakem. Pak je docela psycho zvednout se a dostat se na pevninu :).

3.- Ve škole při hodině sme s kámošem docela často pálily ze skleněnek.

4.- Na hajzlu na trajektu.

5.- V Rakousku na horách v Kabince, nebo na lehátkách na sluníčku mezi němčourama-lidi fakt čuměli jak kdyby jim někdo zatloukal hřevík do prdele :)...

6.- Nejhustší místo co se týče pohody a zážitku bylo ve Freidrychzhafenu(A) ve frýčku s kámošem sme si tam pekně hačly :) smotly, vyhulily, daly si cígo, nažraly se jely sme dolů :). Fakt hustota-uplně jasno, snížek :), brko v hubě a čumění na hory :).

that´s all...
loweNature
hm-pokial si spominam tak som hulil zo spolužiakom v triede prasky sme vydychovali do skrine,,,,,,potom klasika na školskom hajzli,,,,,,priamo vo vlakovom vozni-bol prazdny ale ked bol največší dym a smrad prišiel revizor-ešte mi videl fajku vruke a nič asi mal pochopenie,,,,,,u starkej v obyvačke,,,,,v podniku na hajzli,,,,na lavičke na namestí,,,,,na vlakovej stanici,,,vo vlakovom tuneli,,,,na pláži a kamarad sa spiekol na plavárni-v buducnosti chcem otestovať
KARone
Hlavna ulica v Ke - pred divadlom
Namestie osloboditelov pred pomnikom za nasich zosnulych ruskych osloboditelov sux
strecha neviem coho
na cudzom byte od ktoreho som mal kluc =D
Skosky vylet s ucitelom =D
keny5
na lanovce pri snowbordu,na posedu,byl strasne vysoko a ten slez po 15ti holich asi metr od sebe byl fakt narez,...apak sem byla dvakrat po dvoy tydnech na jamaice a tam na nudisticke casti vsichni nazi....a kourili se tam speky v bazenu...to se tam pak deli veci...
keny5
asi najvacsia haluz je nahulit sa pred skuskami z vodicaku.ridicak
keny5
pro snejky mam kamose ten je dela a taky plachty na party
W3m3n0
já sem s kamosem hulil uprostred lesa na snb ze si dáme freeride a horní polovina lesa byla v poho alle druhá pulka byla strasne husta, strom na stromu a my to jeli vypaleny, docela pecka
Kinder
Ja pridam moje klasicke miesta:

Rano pred skolou za zastavkou a na zastavke sa tlacila fajka den co den, kde je mimochodom tusim 500Sk pokuta za fajcenie, Pohodka v dobrom znamom podniku s fajkou v ruke.
Do roboty (v netovej kaviarni a potom nevies ci od teba clovek pyta minuty na net alebo makak:)...
Klasika doma za compom, a vecsinou sa radsej pri tom schovam. Ved nemusi kazdy vediet, ze hulim (aj ked zatajit sa to neda:)...
PEACE
Rexi-x
Hodne hutnyho speka za stankem se zmrzlinou v kauflandu pred kasama...hodne lidi byl to docela maras
cannabio
V ČT na Kavčích Horách v ňákym sklepě, kde bylo asi tak milion nějakejch trubek vod topení či co a taky asi tak milion vajglů vod špeků.
Vecino
no tiez si za boha neviem spomenut, ale ked sa tak divam na vas tak si tiez spominam.. napr; na lanovke ......eh.........
potom..............
do BOHAAA, mna ozaj nic nenapadne
wolverin
no vecino si ma normalne nahneval , ze si nepamatas !!
raz som cestoval v uplne preplnenom vlaku, sedel som v kupe kde bolo o 3 ludi viac ako sa zmesti, z toho sme boli 4 kamosi, 2 baby co sme spoznali pocas cesty :) a nejaky dalsi ludia. tak to kamos odpalil, zhulili sme sa a spolucestujuci nic. este sme sa pytali tych bab ci si nedaju snami, a jeda ze ... ona nehuli travu, ze by si dala radsej hasis . No uznajte ake su tie zeny preberave :))
alebo v Prahe, na nejakom sidlisku - , malovali sme tam elektricke stoziare, tak som si posledny den vyliezol pekne hore - asi 35m a odpalil si tam svoju fajku :)) vyhlad na okolie, slnko, ganja a na druhy den konecne odchod domov!!
vecino , nepamatas na intrak - tam sme hulili hadam vsade kde sa dalo :)
Joža...
Tak největší mazec byl když sme se s kámošem zhulily před začátkem školy, do školy sme přilezly úplně v prdeli, každý se mě ptal co mám s očíma no já vždycky "polib mě prdel" první hodinu v češtině sem nepochopil proč se na mě všeci čumí tak sem se začal hrozně smát a už to jelo, učitel, že co sem dělal? Já ja že nic a on že at nekecám potom sme to jaksy zamluvily, ale už nikdy nehulim před školou.
S~th
tak hul ve škole :))
SparkyX
Nevim jak vy ale já sem zkusil hulit na Sněžce je to fakt masakr obvzlášt se pak dostat dolu .
WirusH
TO Taker: jojo ja taky v lomu :) zajimavej pribeh ale nadlouho :)
Ta 5. moznost me zaujala pac sem prave tam hulil akorat tam nebylo odvetravani :)
bBoOrReE
..v ratraku,na vrchole lyziarskeho svahu uprostred noci.
FAKT SUPER CESTA DOLU.
Mohli sme si svietit len mobilom a ocami.
UUF,TO BOLA ALE JAZDA!!
este ze ten mesiac trochu svietil..
FAKT ZABAVICKA!!
mafiaaan
Hehe v Ruzyni na letisti v patrovejch garazich....masakr :-)
Šťovík
- ve 2500 m.n.m. na střeše 13ti patrovýho hotelu ve Francii (jednou stěnou kopíroval svah, tak se tam dalo lézt ze sjezdovky)

- uprostřed davu při koncertu Santany (trošku stíha, ale odpálili jsme až když začal hrát a to už si nás nikdo nevšímal)

- v Libyi, kde za drogy snad hrozí i trest nejvyšší, jsme s policajtem, kterej na nás během celého výletu dohlížel, kouřili na pláži vodnici s nějakým dobrým marokem
india
Nejbrutalnejsi asi v praci na zachodech, to kdyz jsem pracovala na *88 v Eurotelu a nejvic pohoda s policajtama v Liberci v jejich sluzebaku.
Paradox
Ja jsem mel jednou klicky od telocvicny, tak jsme tam s kamama zasli tak kolem pulnoci. a hned ze si lehneme doprostred do toho kruhu a zacpime - byli jsme 4 tak v klidu. zacpeli jsme a pak ze si zahrajeme fotbalek....tak sme vytahli branky a tak hodinku jsme tam hrali - zprazeni jak cika. Jo a meli jsme tam roznute svetla a to je to takova velka hala kousek od cinzaku,tak se divim ze nas nenaprasili...ale v glidu
fish300
na brehu mora v Thajsku,

kedze sa okolo turistickych miest motali policajti pockal som na vecer ked bola tma, nasiel som pekne miestecko, nikde nikto, zapalil jointa a ZRAZU zacali stekat psy ako o zivot /dovtedy som tam videl 1000 psov, ale ani jeden nezastekol!/. Fuu rychlo som tahal co to slo aj tak som 1/4 zahodil do mora :(. Krasny zazitok....
2Tick
No, tak jednou tydne mame se skolou povinne plavani, kam chodi prima a kvarta. Kamaradi rekli zahulime, ale on jaksi nebyl cas, tak jsme se presunuli na konec rady a tam to rozpalili, taky good zazitek...
PiosOne
já tuto sobotu hulil v aquaparku tatralandia. fakt to stálo za to. nejdříve jsem si otestoval všechny tobogány s čistou hlavou. pak jsem si nabil sklo a přímo na dece si ho začal pokuřovat. chvilku jsem počkal a pak jsem vyrazil s kámošema na další kolo na tobogánech :).
FiLAA
londýnský doubledecker+marocký hašiš
stene
to PiosOne
kamo ja som nedavno s partou tiez v tatralanii. no a co sa tam dïalo ked sme pohulili, no koniec sveta. tie tobogany stali fakticky za to. srdce som mal kdesi medzi zobami ))
PiosOne
stene: jj, největší maso bylo jít hned poprvé na černou :)
PiosOne
gypss: to máš pravdu. v aquaparku být zhulenej je fakt diktát :D
Ahoy
MMMmmm, lidi, v aquaparku je to fakt doooost dobrý!Ale jedno z nejlepších míst, kde s kámošama hulíme je v dopravní zácpě..
2 Dude: Fuj Alfa, mor a neštovice na ně. Nejvíc mě vždycky rozesmějou, když tam ty gelouši seděj a my vycházíme s Uncle Paye. Takový dva úplně odlišný druhy lidí, oddělený ulicí, jakoby dva světy.

No nejvíc bylo, když jsme jeli s matkou do Berlína na výstavu Museum of modern arts. Na hranicích jsem si dal miniaturní žilku a po německejch dálnicích jsem jenom lítal (sou to blázni, jezděj průměrně 150km/h). V Berlíně jsme se samozřejmě na výstavu nedostali (gigantická fronta, zrovna když jsme se tam postavili, tak nás odehnali). Šli jsme se teda podívat po městě. Zamířili jsme do Sony Center, což je nejluxusnější areál tam. Kavárna, multikina, turisti, všechno vyumělkovaný. Zašli jsme tam na oběd a já si potom skočil na záchod zakouřit si tam. Sedim tam, vypaluju, z kabinky se valí dým a ty tůristi nic nechápou. Nejvíc mě rozesmálo, když jsem otevřel dveře, ven se vyvalil dým a oni čuměli jak motyky, vůbec nic nevěděli. Já se jenom nonšalantně usmál a šel si užívat města. Ani nemá cenu mluvit o tom, jaxme se potom motali po městě a hledai berlínskou zeď a Reichstaag. To sme od něj byli ani ne pět minut cesty pěšky.
Joža...
U nás doma bárák plný lidí a já na balkoně tahám jako že nic otevřené dveře a v pohodě zatym nehulim dlouho takže nic jinšího nemám.
Thomm
Právě sem dojel z Paříže. A když už sem byl v Paříži, tak sem taky navštívil Eiffelovku. A co sem neudělal navrchu? dal sem si prdíka... Vůbec celých 5 dní se tam dalo bez problémů hulit...
skaff
lidi, nedivnější místo u mě byla náká vodárna, prostě budka uprostřed pole, pod náma furt chodili dělníci a náky lidi, ja je vubec nestihhal. no a pak bylu husty u kamose na kalbe sme davali 3 brka do kolovacky na takovym malinkym hajzlu, no proste ten co je v kazdym byte na jakymkilov sidlisti. a schvalne sme nezapli odsavani, takze to byl dým jak kráva....
Harvest....
já sem hulil za budovou učiliště vylezli jsme z okna o přestávce. a pak před oknama ředitelny
Harvest....
no a před bengárnou.ve starym skleniku.
Harvest....
je hafo moc míst jen který si vybrat ty jo už netušim co je větší kuriozitka.
Silence
No, asi najlepsie bolo ked sme hulili v rakuskom parlamente na Toaletach... Ale hulime bezne aj na Uni.
Harvest....
S mámou v obíváku...:0)))))))))))
Harvest....
To měl bejt vtip můžu doma hulit brácha vždycky příde je o sedum let starší a prej zase palíš špeka...a ja na něj chceš pohulit a von ne fakt ne nechci se zeblejt:0)))))))))))))))
bhang
Ja sem hulil na 2777 m vysoký hoře Tuc de Moro uprostřed pyrenejí. Vylezl sem tam sám potkal jsem jen divoký koně. No, nahoře docela megavitr, takze problém vůbec to zapálit. Ale když už hořel, tak přestalo skoro foukat, vykouklo sluničko a na 5 min co sem hulil toho špeka bylo uplně krásně.
Dál taky ve velikym jeepu defenderu na horský silnici plný serpentýn za jízdy z nějakym španělákem. No a teď si vzpomínam že taky na Plzeňský věži na náměstí...čuměli na nás japonci a docela nechápali.

jo a taky pokrk v ledový tůni v potoce, jen hlava nad vodou, ležíš ve vodě a posíláš oblaka kouře po hladině, fakt nádhera.

možná si pozdějc eště vzpomenu na nějakou specialitku.
bhang
Harvest....
Tak to je mazec kámo závidim ti...
swen
Teď v šichtě před vrátnicí,jinak zdravím všechny growery i ty,kteří tu nemají co dělat.peace for people it's ganja!
GODOT
U mna to bolo v Kosiciach na hlavnej zhruba tak asi o pol piatej poobede=> ze tam bolo moc moc ludi (ziaden spek ale fajocka). Ps: u nas nato kazdy sere. P
Belial
Ve škole na malim hajzliku v sedmi lidech a sání bylo u stropu. Drsná akrobacie :o)))))))
tunem@n
No nejwic, kde sem to kdy vodpalil, bylo 5 minut pred mym zapasem pred vchodem do haly- vedle me se rozcvicovali kluci, proti ktrejem sem pak hral...:flick: tak to bylo asi nejvic.. jinak kdy to bylo taky dost, bylo na skolnim vylete v umyvarne pro celej kemp- vsude kolem chodili naky nasrany nemci a chteli to hrozne resit...
jinak- btw- na bobovy draze (v lete ):wink:, to byl taky docela punk...
Rybička
Tak my sme sa s kamošmi sfajčili raz v lete v Rakusku, v Bergbade (to je kusok od Bratislavy za hranicami, je tam tučné kúpalisko). Bol pekny den, ked partia piatich magorov vyrazila okolo obeda v strasne malej Fabii, kde sme sa tlačili jak kokoti, vyzbrojeny skunkom...hehe. Tradicna kontrola na hraniciach, mladý policajt bledý spotený smrdel jak mrtva ryba rakušák jeden, no újeby...Tak sme dorazili, zaparkovali odpodiaľ a že sa teda ide dnuka...vstupne 2Eura, nooo...skoda peňazí, ved sme slovaci, tak sme začali skúmať spôsoby ako sa dostať dnu zadarmo. Tak sme začali obchádzať areal a čekovali sme kde by sa to dalo preliezť, staré triky fungujú ale furt nič...tak že nahúlmesa dačo vyšpekulujeme, tak sme naložili fajku na takom vŕšku, výhlad na Dunaj, no proste pekne scenéria v plúcach šluky, padlol pytel lampy a hneď sme vedeli o čo ide...skoro som jebol z toho kopca...takže ideme dnu, našli sme miesto kryté kríkmi preliezame pletivo po jednom...bacha šnicle...spať....ok...lezeme...au kurva natrhnem si tu triko na to jebnutom plote...batohy....sme dnuka, sedíme v tráve...ujebaváme sa, zrazu hore nejake soplave decko na nas kuka, my hned čo jé rakušák jeblý...tak sme sa dopracovali dnuka...že ideme vyskúšať tobogán, na ktorom sme robili zápchy v strede, chápete päť bláznov skúrených nasračku v strede tobogánu... proste haluze sory za taký dlhý článok som chorý nudím sa jak sviňa p.s. som nahúlený po 6 dňoch choroby, no rekord, haaha, caute groweri
dave-o-
Já sem hulil letos v Paříži na tom velkým autosalonu. Hulo sem neměl sebou, tak sem vyhlížel jestli neuvidím nějakou podezřelou osobu. Nakonec sem uviděl týpka jak balí špeka, tak sem přišel k němu a anglicky na něj vybalil jestli nesmění travku za cigára. On byl z lucemburska a říkal že anglicky moc neumí nicméně zhulili sme brko na půlky, všude kotel lidí a my sme si tam seděl a tahali jointa. ON pohodově potahoval jak cigáro JÁ počesku tlačil do hlavy jak to jen šlo(a taky sem pak tak vypadal). Ještě určitě na hodně místech ale tohle je tak nejzajímavější
P.S měl sem výhled na eifelovku
Psilotum
Dneska jsem byl na obranske skale v Brne. Je to krasny pohled na okolni kopce. Mimo to sto metru pod kopcem furt jezdi vlaky. Nevsedni zazitek.
De la Vastierre
Jojo, Obřanský kopečky sou hodně v pohodičce. A to Maloměřické nádraží z vrchu fakt nemá chybu
fR3edom-X
A co takhle Brno z Vyhlídky v noci,taky parádička. ale jinak dobrý bylo v tanečních přímo v sále když ostatní stáli do kola a poslouchali ty strašný kecy.pár lidí se otočilo když uslyšeli škrkat zapalovač ale instruktoři byli uplně slepí a dutí:)
Zadir
Nekdo uz to tady psal, ze hulil na ruskym kole a tak se pridavam. Huleni na pouti a to nejlepe na nejaky pohodovy atrakci, mam vyzkousene labute a pak treba zajit do domu hruzy je neskutecna prdel. Ale jinak ty rozhledny sou taky bomba, takze jestli se nekdy znova dostanu na eiffelovku, tak bych tam nahore chtel odpalit...
KROTWA
Zdrawyme všecki Brňenský frňáky,
já asi nejkurióznější(kurňa to slovo) místo kde sem hulil byla nebo je ale teď už se tam nedostane chladírenská věž v krpoli u kociánky.Je to tam fakt úlet a když ještě vypouští páru tak je dublovanej výplach.Všechno začne syčet a hafo hučet no prostě sekecmazec.Je to takowej jakoby komín , kterej je zevnitř napuštenej vodou.Chodí se tam po takových dřevěných lávkách.Jednou sme tam vlezli a bouchly se za náma dveře ale to už je jinej příběh.............................

§§kuma!faka§§
zabijak
na zachode v tanecnich :oD pred zapasem, o velky prestavce, ve vlakovym depu. v pulce svahu v zime na lyzich... a je toho jiste dost, ale fuckt uz si nefzpomenu.
lulugang
V hodine schovany za aktovkou,na WC v budapesti na letisti,kde vedle sral nejaky typos a ty mracky stesti sly primo k nemu,na hajzliku v kauflandu kde hned vedle brali benga nejake ozrale typky:)..jo a jednou jsme sedeli vypaleni u jednoho drsneho pamatniku sovetskych osvoboditelu a ja jsem rekl ze kdo tam vyleze(ten pomnik byl takovy vysoky spicaty monolit)tak mu tam nahoru poslu posledni brcko:)..tak nejurputnejsi kamos to po ctvrt hodine pokusu dokazal..celkem psycho..jo a jeste huste to bylo v recku na hradbach nejake psycho pevnosti..bylo jich vice ale fakt si nevzpomenu,,,
gadji
spíš bych potřeboval otázku: kde jsem nehulil?Příklad:
Kaya
usa,high school,libreary,boys bathroom:)
heh..fuck u.s.:))
sibir
na vlastnei stuzkovei pocas programu som bol skryty v jednej casti opony... a ked prislo moje cislo... vstupil som na podium, a za mnou sa este potiahol taky kuuudol dymu :afro: , secia mysleli ze je to cast programu
Pokud už sem to sem psal, sorry :)

V Berlíně na hajzlíku Sony Center - luxusní turistický středisko, hypermoderní kavaárny a prodejny a já na záchodě luxusní restaurace s bluntem. Docela koukali, když jsem vylez ven a se mnou se vyvalilo 20 kg dýmu
Red-eye
No tak třeba na zakázaný terase ve škole, na vysílači Oskar, na střeše vojenskýho objektu a jinejch střechách nákupáků, na skále.. no prostě všude, kde to šlo nebo stálo za to... :)
master
V kostele, na dvore VS, v konske staji, tez vysilac mob.operatora(like red-eye)
pod priemyselnou kamerou.
Taivovo
ve statech kdyz za mnou prijel kamos z cech na navstevu tak sme si dali za ukol vylizt k napisu HOLLYWOOD a tam zahulit, podruhy uz bych tam nelez, dlouhej vyslap a na vrcholu plot?!nastesti sme v nem nasli diru takze jsme se dostali az k vysnenymu napisu, dale v komine opusteny tovarny v bushi australskyho Queenslandu a nejlepsi to bylo z domorodcema na lodi pri ceste mezi jednotlivejma ostrovama na Fiji nadhera jak se tyhle lidicky dokazou zmasakrovat.Na fiji je nelegalni nejenom indicky konopi ale i prumyslovy :-) a hulice tam zaviraj do blazince:-))))), ale huli tam skoro kazdej koho sem potkal, anebo s tim ma zkusenost
Šťovík
huleni ve skole
at uz o prestavce pri hodine na dvore zachodech vejtahu sklepe zakazany terase atd...

uz mi moc kuriozni nepripada... vam jo?
vytaste se s necim zajimavejsim
Pokémon
U nas se uplne bezne (nejen) huli v parku sledovanym kamerama. Huleni kolem skoly se tu taky pomalu zacina stavat normalnim. Dostalo me ale kdyz kamos zacal nabijet sklo na abiturientnim vecirku mezi profesorama a kdyz sme hulily na diskotece na zachode zatimco venku se motali cajti a provadeli zatach:-))) Ted nevim jestli me to ma desit nebo rozesmat - byla to hodne velka blbost, no ale byly sme uz dost vypaleni a ozraly.
Hašišák
Jednou jsem byl na výslechu kvůli hulení a tak jsem využil příležitosti a zahulil na policejní stanici na Wc!Nic se nestalo jenom tam po mě šla skupinka 5 švestek a tak sem odtamtud zmizel jak pára nad hrncem...
Bomberman10
vo vytahu v panelaku, nemocnici na zachodoch a na vela mistach ale ani za kokot si spomenut
Dizzydent
Na lodickach pod Karlovym Mostem -- leto 2004 :sun:
V piatok som hulil na cintorine, celkom sranda.....
Sluk
Loni s kamošema na Invexu v Brně, v paviloně Z mezi všema těma šílenýma pařanama. Všude samý comp a tři zhulení týpci na popel. Celkem pohoda:bandit:
teke
Ve vlaku v kupecku kdyz tam svestky meli razii.Nedoporucuju:D
_morbid fancy-
hmm, u kamarat doma za plneho chou dna ( rodičia sestra + navšteva). Boli sme szhuleny namotavli sme sa potom jeho matka priviedla navštevu a začali sa pred nami bavit o strašnych haluzach
BrooD
na skolni exkurzi na Bezrucovi :o) docela psycho kdyz vezmu v potaz co nam ta babizna o nem vypravela :o)
ytsim
Neni to asi moc kuriózní, ale pro mě to bylo dost drsný. Před nějakejma 6 rokama když sem byl na vojně jsem zahulil v sobotu po vobědě asi hodinu před tim než sem měl jet domu. Problém byl v tom, že ještě před odjezdem měl následovat nástup a kontrola úkliku (kdo byl na vojně ví co je HD). Se svým velitelem družstva jsme zahulili nějakej skunk od arabášů a já na tom nástupu stál a nemoch sem to vydržet se netlemit. Pak sem dostal schýzu z toho, že na mě přijdou a nejenom, že nepojedu domu, ale eště budu mít průser. Nakonec to dobře dopadlo, domu sem jel, ale eště po příjezdu domu asi za 3 hodiny sem furt hučel jak sviňa. Nemluvě o tom, že sem se hrozně motal v Praze na hlaváku a ne a ne nastoupit do správnýho metra... :-D
moskvich408
sem byl cudit na uplnym zacatku D11 u podebrad!
jozin
tak ja mel taky par kurioznich mistecek, treba na trajektu z nemecka do svedska s reditelem my stredni skoly za zady,nebo na prazskym hrade s vojenskou strazi(furt na me skemral esli nemam taky naky houby),ve slovinsku v parciku pred budovou soudu(kde byla zrovna nase kamoska souzena za pasovani marihuany do Slovinska),na mestsky vezi v Treboni uprostred turist. sezony-obzvlaste nemecke das ist umoglich nas velmi pobavilo...O pulnoci na petrinsky rozhledne s naslednym uprkem pred PCR,no a naslo by se toho vic.
PS velmi obdivuju vsechny co hulili na policejnich stanicich tomu rikam rana do cerneho!!!Perun s Vami!
jozin
tak ja mel taky par kurioznich mistecek, treba na trajektu z nemecka do svedska s reditelem my stredni skoly za zady,nebo na prazskym hrade s vojenskou strazi(furt na me skemral esli nemam taky naky houby),ve slovinsku v parciku pred budovou soudu(kde byla zrovna nase kamoska souzena za pasovani marihuany do Slovinska),na mestsky vezi v Treboni uprostred turist. sezony-obzvlaste nemecke das ist umoglich nas velmi pobavilo...O pulnoci na petrinsky rozhledne s naslednym uprkem pred PCR,no a naslo by se toho vic.
PS velmi obdivuju vsechny co hulili na policejnich stanicich tomu rikam rana do cerneho!!!Perun s Vami!:smoker: :
vrbic
Kdyz sme jeli do anglie, tak mi na hranicích ruply nervy aby mi nenasli hulení, tak sme to tam vsechno zhulili- brutal
G.E.M.E.R
pred chvilou u mna na intraku na WC
- mam tam v stene v takom otvore skryte vodne bongo,a chodim si tam davat šlehy a nikto nič nevie-ani spolubyvajuci
- mysli si, že serem alebo čo
weeman
neni ti nic moc ale pro me celkem slusny..........hulil jsem ve skole na zachode ale muj nejvetsi uspech byl v Rakousku na vleku.
Spsemi
tek nazdareq.

my sme minule hulili natanku ktorz troni pri ceste ktora je hlavnym tahom na vychodne slovensko, pohodicka > stojime si hore asi siesti a vedla nas si to veselo kalia auticka proste to bolo ..... krasne.....

caves
swen
zdravím groweři,
teď před monitorem,sem strašně spáplej.
igee
ve druháku sme hulili přímo v koncentráku v Osvětimi... chtěli sme tak zmaštěnecky uctít památku... :) ale fakt nedoporučuju. ta prohlídka potom nebyla ani trochu příjemná.. museli sme odejít asi po čtvrt hoďce. dyž tam vydíš ve vytrýnach ty vlasy a věci a plynový komory a tak a k tomu řikaj ten psycho výklad, tak se nám z toho udělalo férověš šoufl... nicméně je to docela kuriozní místo :)
Ritxie
Porto - stadion Dragao - na záchodě o poločase zápasu CR-Dansko 3:0, jooo,druhá půlka stála fakt zato!!

Skotsko - vrcholek hory (jméno už nevím,ale byla v té oblasti nejvyšší,kolem 1000m), byl to dobrej veget zčángrovanej koukat na ty hory okolo,připadal jsem si skoro jako v nebi!!

Myčka v Globusu - ideální místo, pár minutek čas kdy Vás nikdo nevidí ani neslyší
sten
igee, no tak to je fakt vostrý! To bych si asi nedal.. :( mně stačilo zkouřenej sledovat schindlera a byl to humus.. ale vidět nějaký takovýhle místo na vlastní bulvy.. čéče ty máš žaludek! :)
Attatititat
nejvetsi hardcore byl asi jeden podzimni vecer na Prazskym hrade gdyz sem tam pingloval. Hulit na dvorecku v podloubi nedaleko hradni straze---dobrej zazitek
mykee
gdyz je tu zminka vo hrbitovech-židovskej hřbitof ,hebrejsky nahrobky natesnany xobe...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma