Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
braniqo
hehe ja na kopci vysokom 1300 to bola krasna odmena ... na prechadzke cez nase malomesto(7000 tis ludi) rovno pred kostolom brko haluz :)
SmallDudeZombie
cheche :) uz nevim jak dlouho sme jeli :D ale stalo to zato ;-)
no a jinak hluboko v lese v noci :D a pritom jsme se divali na notasu na The grudge :popcorn:
SmallDudeZombie
ehm :)
Pa6i
Tak taky neco prihodim, minuly vikend sme vylezli na jerab, nevim jak mohl byt vysokej ale lezli sme na nej snad pul hodiny, ten zebryk u konce byl prikrytej zamcenym poklopem tak to byla docela prekazka ale zvladli sme to. Kdyz zafoukal vetrik tak se to docela houpalo.
kusher
vcera jsem byl na sluskolone od nejakych tanecnich...ani nevim jak jsem se tam dostal,ale pálili jsme s kamosem primo na parkete v davu rozjarenych maminek tancicich se svymi ratolestmi :) mno....docela nechapave pohledy na nas vrhaly,ale nikdo nic nerekl.....tady v cr se proste stara jen kazdy sam o sebe .......
HA-de-SH
:D tak ze vsech historek u me maximalne vede "liboreq"! Hulit na rohu ulice v lese a sedet pritom na sanich... doprdele, to uz snad nikdy nerozdejcham :D :D :D skoda ze v kurarne nejde pridelit karma, tohle by aspon bodika zaslouzilo!
Speenky
ja sem jednou čadil na policejni stanici na záchudku pohodička nepřišli na to ale kdyby tam nebyl odsavac tak sem asi ted nekde v lochu:D
._.
citace:
Původní příspěvek od kusher
tady v cr se proste stara jen kazdy sam o sebe .......
-Řekni mě prosím kde bydlíš...rád bych se přestěhoval.
SmallDudeZombie
to HA-de_SH
:D:D:D:D::D tak to je mooooc .D:D::D:D:D:D:D:D::D
PsYcHo84
no ta ja jsem vcera kolem 1 v noci kratce zakalil na strese hrackarstvi na namesti 25tis. mesta.. byl odtamtud luxusni vyhled na nasvicene namesti a lidi :D bohuzel nas pri vystupu videla z okna naka babicka a neprodlene zavolala muze zakona, kteri nas pak megafonem vyzyvali k sestupu dolu. Ale vpoho ukecali jsme to, tagze si akorat vzali adresy a jeli zas spat na stanici :) ten vyhled stal za to
moswa
neni to nic moc kuriozniho, ale jednou si pamatuju ze sme byli se skolou v zoo v praze a s kamoskou sme si tam ubalily brko, jednoho sme zhulily za pochodu mezi lidma :D dalsiho v pavilonu kde nebyla ani noha a jenom exkluzivni vyhled na slony myslim :D joo bylo to fajne :)
Fantasie
Psycho84 : mazec:D strechy sou nejlepsi, ale ja sem byl jeste vejs, na kominu :) doporucuju, ale bacha nekdy se mi pri prdu zatocila hlava a koukl sem dolu a nebylo to prijemny :D
truPka
jo na komin jsem lezl taky..bylo to docela hodne vysoko,neco pres 120m..ale zahulit nahore jsme se neodvazili a dali jsme si prda az zpatky dole v bezpeci na zemi.Ale jednou jsme hulili s kamosema na nejakym vysilaci..bylo nas tam asi pet natesnany nahore na miste asi metr krat metr a jeste se ta konstrukce docela ferove houpala ve vetru..dobra haluz
MangoMan
No co mě se včera nestalo,jak všici víte byl silvestr,no a přijel kámoš k hospě se svojí žlutou škáde,vylezl,pozdravili jsme se,a šel do hospy pro vodku s džusem,a řekl než to chlastání šéfne,že to mám ve škáde uválet,tak sem se ještě šel vymočit,a když jsem se vrátil,tak jsem vlezl do škáde,a začal jsem motat pořádnýho špeka,najednou někdo nastoupil do škáde,a já nevěděl kdo to je,a myslel jsem v tý tmě že je to kamík,tak jsem na něj začal mluvit:Tak co vole,máš tu kalbu,já to mám skoro smotlý,tak zahulíme,a pudem kalit ne?A najednou se na mě otočil nějakej 80ti letej stařík a povídá co to v jeho škáde jako dělám,tak jsem vylýtl ven,čumim na to jak blázen,otočim se,a za mnou ta samá škáde co má kámoš,tak nastoupim do tý druhý,stařík odjel a tukal si na čelo že jsem asi blázen,a za chvíli příde kamík,nastoupí,a řiká,tak co zahulíme?A já na něj začal vyprávět že jsem toho špeka válel v jiný škodovce,a von úplně v hajzlu,válel se smíchy,a říká kolik jsem měl jako dneska brk,a já na něj že jako jen 5 zatim a půl lirtu vína,a začne se chechtat a říká ty už to nehul:DVůbec mi nevěřil,vlastně sám jsem tomu nevěřil,taková náhoda,dvě stejný škáde za sebou:D:D:D Asi už nebudu válet v cizím autě bez dovolení:)
Mesias
MangoMan: To je v pohodě... Hustá story. Mě se mohlo stát něco podobnýho. Ten večer sem sice nepil, ale dosti zhuleno a měl sem béžovou šáde a snažil sem se i s klíčkama odemknout bledě modrou. V té tmě to nebylo vůbec poznat. Zastavili mě až kámoši, ale už sem začal schízovat, že jí neodemknu a půjdu domů pěšky. Moje škodovka stála poklidně na úplně jiný straně parkoviště... :)
Mesias
PsYcHo84: Ne, ne díry a jeskyně to je to nejlepší. Z kámošema sme vyjeli na houby a totálně sme se zhulili a při hledání hub sme našli velkou díru, která se jevila dosti dlouhá, takovej tunel do skály, tak nás tam pět za sebou v řadě se zapalovačema lezlo, trvallo to tak deset patnáct minut než sme dolezli na konec. Otočili sme se a haluz, ten tunel byl dlouhej jen tak pár metříků a my si mysleli kdoví jak nejsme daleko...

A ještě na dobrý místečko sem si vzpoměl. U nás v okolí je to celkem kultovní. Máme tady dosti dlouhý vlakový tunel. Jezděj tam EC, IC rychlíky. A party mladejch se sem choděj zhulit. On je ten tunel fakt dlouhej a ve prostřed je uníkový východ, obrovská temná chodba jako z vetřelců. Tma jako v prdeli. Ale mládeži to netrvalo dlouho a už všichni vědí jak odjistit bezpečnostní kryt od zapínače světel... Je to fakt super místo. Světlo dlouhá temná chodba, dveře z unikovky se daj zavřít, takže z vlaku není vidět světlo. A když jdete tím tunelem dosti dlouho příjdete ke schodům, hodně moc plechovejch točitejch schodů a nahoře mála zděná budka, kde když otevřete dveře stojíte na kraji lesa s nádherným výhledem na krajinu. Takže sme takhle jeli do tunelu. Prolezli sme až sem k lesu a tady sme se dosti hodně hodně posilnili hulením na cestu zpět. Slabším náturám se do tunelu už moc nechtělo, ale šlo se. Zhasli sme světlo a vyrazili na dlouhou cestu tmou podel kolejí. Tak si pěkně zhulený jdem tmou a najednou rychlík bzzzzzzzz...... My se honem poschovavali do těch oblouků co sou podle tunelu. Pohoda, vlak projel, ale ještě než vyjel z tunelu tak brzda... Vylítlo kvanta jisker. Pěkně zhulenej v tunelu když kousek od vás brzdí rychlík. Vůbec sem to nedával a to nebylo to nejhorší. My zhulenci sme se semkli k sobě a... Cože? Tady vlaky nestvěj! Viděli ste někdy stavět vlak v tunelu? Kurva oni nás museli vidět. Schíza jako prase, hra stínu udělala svoje a my už sme si mysleli že po nás jdou. Takže sme zdrhali k tomu únikovýmu východu. Když sme otevírali dveře tak se vlak rozjel a byl klid. No, vážně nepříjemný pocit... Ale úspěšný výlet. Byli sme tam u toho tunelu škodovkou a když sme vyrazili do tunelu můj kámoš si nechal na střeše škodovky cigára a telefon. Není to zas tak málo frekventované místo, dost lidí tam za den projde, a to auto tam stálo tak dvě hodiny... Na mobil a cíga si nikdo celou dobu nevzpoměl. Až když sme vyšli z tunelu celý vysmátí z té haluze s tím vlakem tak sme došli k autu a tam leželi ty věci... Ta moje slohovka sakra nemá konce protože to nezkončilo zas nejlíp. Ještě se nám nechtělo jet domů a tak sme si dali dalšího špeka a hazeli sme žabky (placaté kameny o vodu) a já expert největší, sem vzal kámen nejostřejší. Rána to nebyla veliká, ale nějaká krev ukápla. Nebylo jí naštěstí tolik aby nám zkazila výlet...
GIPlubo
Ja som kuril v sprche pri ventilatore cez jablcko to je asi najkurioznejsie miesto
hassassin
Před kriminálkou...
JosefCorrino
V Brně před fizlarnou (pokud někdo ví kde tam je hospoda Drakar tak před tou fízlárnou co u ní je), rachot bylo když kolem projížděli cajti a kámoš jim to foukl do okýnka, prvně sme se všici tlemili, než dali brzdu, zpátečku a jeli na nás ... chvíli nás hledali v hspodě, pak seřvali lidi co to ani nehulili a šli pryč. Musim zaklepat že kámoška schovala tu sklenici kde bylo tak 15g huleni to bych na male mnozstvi asi neukecal.

V Taxiku ... Prvně ten řidič čuměl jak puk co si to dovoluju ale pak řekl hele když už mi to hulíš v autě tak dej taky prda ...

Jinak asi žádný brutál místa, klasika v hospodě, o přestávkách/místo přednášek na škole, doma, vyhlídky, příroda etc
THE_GAME
To bylo asi včera když jsem hulil s jedním typosem na brigádě ve velké hale, kde se vyrábějí ráfky na auta ... docela psycho
impozant
ech no raz som isiel z intraku na bus domov a som si dal za chodze brcko v miestach kde bolo v tom case vela ludi lebo prave sa skoncila praca hehe ........... dalej v Kauflande v Modleticich pocas prestavky .............. na chodbe v skole ........... na ulici pred podnikom U Houdku ...... na muzeu v prahe ...........
._.
v plném autobuse...kolovačka=pokuta:(

Jo a ještě tak 120m nad zemí, v mrakodrapu, u týpka v bytě.Prostě výhled na část austrálie:)
šlukas.MEGprask
jeden z mojich nej zazitku je jak jsme s kamosema jeli vlakem domu a sli jsme dat brko na wc rozjel sem to objelo to kolo a najednou otevrel policajt :D sem schoval brko do kapsy vylezli jsme ven a on tak...:)
HOSI CO TO TAM KOURITE a ja tak nic a on myslis ze sem nikdy nehulil ze to nepoznam:D zacal snama kecat ruzne a pak ze nam da za 100kc a ja na neho protoze byl good tak rikam dame vam to hotove tak dejte to za 50kc a ON TAK JO :D
LSD25
ja som si pohuloval v kresle doma na balkone a zrazu oproti mne leteli dvaja vrabci, jeden začal stúpat a preletel ponad strechu, ten druhý začal naopak klesat a až po chvíli mi došlo že to už asi nevytočí tak do mna narazil a potom si sadol za mna na opierku ,radšej som si odsadol, chílku si posedel a išiel dalej
j.train
mam takovej jeden sqelej zažitekk jeden cas o prazninach sem travil ve vedlejsim mensim meste s kamosema a samozřejmne s bongem bez nej ani krok.a kamoska znala starostu prej se taky OBCAS zhuli a asi v1rano totalne na srac nas zacala nakladat ze starosta u nas videl bong a ze to chce skusis ze mame jit za nim na urad ze tam taky kali tak sme tam dosli tam starosta z nakym chlapkem ze teda jestli ho zhulime pres tu vec tak sme se zakecali a zbongovali skoro sme toho starostu udusili ale ok nacpaly sme zvanec kotlu a brouzdali sme na internetu a kalili a byla prdel.rano kdyz sem se vzbudil tak sem nechapal fakt narezz
j.train
ten starosta mel stesti ze to bongo co sme meli v ty dobe bylo maly as25cm ted mame bong 60cm a kope brutalne posledni dobou ho nezvladam ani ja vzdycky kdyz si dam celej kotel na 1 prask tak se mi zatmi v hlave a nemuzu fakt nic delat mluvit koukat no proste nic to se mi driv nestavalo
Slavka
Ja v kostolnom dvore, pred školou na chodníku, ked som robila au-pair tak v mojej izbe u tej rodinky co som sa im starala o deti , a to boli všetci doma + návšteva:)
Lolek
No moje oblíbený místo bylo na takový tý vlnitý střeše jedný haly:-)
ThunderFuck!
Zdarec,
S kamosem v brne na ceske v parku asi 50 - 60 lidi no proste plnej park.... nadrtil jsem do dymky (uz docela v rousi) ale bylo toho moc a rikam mu ty jo to je travy do speka a ne do faje..... a on tak ho ubal..... vytahl parirek ja pridrtil travu a prochazeli jsme mezi tema lidima se spekam v hube a strane se smali..... lidi nechapali benga projizdeli kazdou chvili tak jsem dopukali a sli radsi pryc... no a jeste jedno kuriozni mistecko bylo kdyz jsme postavili iglu a v tom maly prostoru jsme 4 zacali pokurova..... zanej poradne odvod vzduchu takze vsude kolem dym ze si clovek nevydel na nos.... tenkrat jsem nemohl vylest ven......
Jerome J. James
Jo, to já sem si přijel ze Sázava festu a jak sem byl zvyklej motat a kouřit kdekoliv, tak sem motal joshe na zahrádce přd knajpou na našem náměstí. Zrovinka při oslavach víkendovejch, takže kolem mě chodilo mrtě lidí a naštěstí nikdo nic neřešil...
A nejlepší fík býl, když sme byli na školním vejletě v Třeboni. Rybník svět. Tak sedim na lavičce, motam fíka a všichni co kolem mě prošli mě hrozně vysniperovali, ne. Strašný lidi. Ale pak sem si sednul na spadlej strom, kterej zasahoval až do rybníka, západ sluníčka a byl sem na něm jenom já, fík a moje dvanda... Krásnej fíček... Mňami mňam...:)
Kdo to motal ve čtvrtek 15.3 kolem 21:00 na lavičce vedle Masaryka před LF MUNI? Jen tak by mě to zajímalo jestli někdo odtud... Jsem byl se snad-ještě-ne-bejvalkou :'( tak jsem se nemohl pozeptat :D
Pflusik
Na televizním převaděči ... bylo to docea o držku
PsYcHo84
sam na jachte v zatoce pri sunsetu :sun: nebylo to ani tak netradicni, jako nadherny pohled a pocit :punk:
Dim
Nedavno sem hulil na demonstraci ktera byla pri nasteve Bushe v Praze - mezi dvouma, asi tak 20m vzdalenejma, radama tezkoodencu :D - sem se pak s nima jeste vybavoval uplne zmastenej kdyz nam kontrolovali obcanky...
fakundo
Cintorín, je tam ticho a máte tam svatý pokoj :D
DeathCell
když sem byla na brigádě čistit okna v budově,která se zrovnala opravovala,tak přímo před hlavním vchodem na schodech. jakože tam moc lidí nechodilo,až na ty chlápky co byly nad nama v patře a kouřili cíga:D
Na kokpitu letadla...jestli to byl Tupolev,to už nepamatuju a ve starym ruskym bagru...pak taky na kráteru už vyhaslý sopky. Nejlepší jsou ale stejně skály v Českym ráji.
teď jsem si vzpomněla, v Odrách, na firemní akci, na bobové dráze :) jsem se pak nahýbala do protisměru, paráááda :)
tekknou
V praci na hajzliku -bongo ,i plastika ,speky ,zakamuflovany speky(cigo s normal filtrem co se pouziva do speku a misto tabaku je zelen)
:bong: :bandit: :satan: :smoker: :p:
Mezi obedovou pauzou vetsinou ,jj to byly prochazky na obed po fabrice s kamuflovanyma retkama.Kamos dokonce cudil i na pracovisti pravda von je v tomhle trochu prehustenej:frog:
JJ ,bejvavalo ted uz ve fachu nekourim dokonce ani ciga natoz tam hulit:D
haluz je dať vodne cez deň pred fizlicou..
abo aj pred policajnou akademiou :)
tooth
v loďce typu Pálava,seděl sem v zadu takže můj "spolujezdec" neviděl že nepádluju,vyvalenej nohama ve vodě byly ty fajfky parádní
biomage
Ve skolnim autobuse na ceste na vylet,pri prohlidce zamku na turistickym kurzu(zamecky zachody jsou fakt nahovno nedoporucuju bylo to tam cejtit jeste 2hodiny po prohlidce),a nazaver no nevim jestli je to kuriozni ale na motorce:-)
Moje nejoriginálnější místo na hulbu bylo v Hulíně na ulici U stavu .... docela mě ta shoda okolností pobavila:D
málem bych zapomněl, když jsem byl za kámošem v blázinci
jude
no ja som kadil v jednej celkom luxusnej pizzerke na WC, na jednej Hip-hopke v hladisku a bezne medzi ludmi
Matrixx
fšude gdyž jsem hodně :D
Libang
asi tak 10m od police , byly hned za plotem a stopovali auta
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od Libang
asi tak 10m od police , byly hned za plotem a stopovali auta
police? police nad metuji???


ja jsem hulil npr. na vysilaci
krivkin
na hřbitově - je tam krásný klid a nádherně udržované hroby, jinak na střeše OC Grand v Pardubkách - bylo tam lešení a já mám závrať, pokud to nemá zábradlí, byli jsme navíc i dost ožralý a v kažýd kapse ještě lahváče, ale nahoře to stálo za to :-)
zofka
v chladnicke (v lednici ;)) :frog:
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od zofka
v chladnicke (v lednici ;)) :frog:
v lednici jo?tak to musi bejt poradna...
ve snu
DJSantusVorisek
zrowna vcera sme hulili pred thermalem .... na mezinarodnim filmovim festivalu v K.Varech ... taky pohodicka
Specnaz
za školy pod oknama ryditelne,asi na 30m vysokém komíne tam to docela šlo ,ale dole to byt pruser
Tomicz
Čus, chtěl bych se zeptat jestli někdo pálil v sauně a jestli to vůbec jde??
DJSantusVorisek
vsechnode kdyz se chce
curt cobein
nejlip sem si zahulil na kolotocich s kamosem na labuti
bend3r
Nejkurioznejsi misto bylo urcite s kamosema v akvariu nekde ve Francii.. Jmeno uz si vubec nepamatuju. Byla tam atrakce - predem urcenou trasou pluly male ponorecky pro ctyri lidi.. Seslo se par schudku do podvodni kabinky, odtahly se clony na oknech a zacal nejaky vyklad. Pod vodou byla nadherna scenerie, vsude neskutecne psycho ryby a ruzne rekvizity, proste idealni misto na zkoureni. Kazdy si behem te desetiminutove jizdy napraskal do hlavy jednu sklenenku a bylo. :D
wasco123
Ja hulim vsude kde me napadne. Nacpu to do cigy s tabakem a kourim to ako normalni cigo, ale az na to ze se pri tom usmivam
mdfk
v škole cez hodinu na wécku, v triede cez prestávku... fuuu, je ich veľa ale keby som si ja pamätal...
Wiper
ve vlaku plnym lidi nebo ve skole v satnach nebo na wc anebo na strese naseho domku
danihel
napriklad vcera v mestskom parciku sme balili a potom fajcili brko--> a oproti nas tak 50m mestsky cajti...:) akurat ze sa tlacili nejakymi hambacmi, tak sme im boli asi v <>, este ze takk:)
k/-\pr
npr...hmmm...jo,za jizdy f aute,ve sklepe,na namesti na verejnosti,u babicky na balkone....na chalupe na pude....
stopli sme vytah medzi poschodim a prašili sme jaxvine.Bola sranda ked susedia buchali do dveri ze sa sasekol vytah a potom ked sme vsli...... :D
Lahvan_FlaskiCZ
pokud s tím brkem neděláte divadla a neschováváte se, nikdo nepozná ani vorla jestli to není obyč cigáro. V tomhle směru není problém si zapálit joint kdekoliv.... :p:
Lahvan:hehe, to mi připomíná maturiťáky a plesovou sezonu
všude kde se dá! tak jak píše lahvan pokud s tím brkem nemáveš atd... tak nikdo nepozná jestli je to joint nebo cigáro:D jednou sem takhle šel po měste s jointem a otáčeli se za mnou jenom týpci co vypadají že hulí:D jinak si toho nikdo nevšimnul:D
Zdravim tak ja som naposledy hulil ubalginy, na nafukovackach na jazere. Bolo nas osem a uprostred jazera vykvas, leharo camping sme si dali tak light brka. Ten pocit si tak lezat na vode, nohy mocit a opajat sa nasladlim mariuhanovym dymom. slast pohoda a dobre Ubalginy su nadovsetko.
Libang
ve škole pod lavicí a na záchodech ... :D
krivkin
hulil jsem třeba i na Karlově mostě - jak píše Lahvan, normální lidi to většinou vůbec nenapadne a dokud neucítí kouř, tak si toho nevšimnou
TO jsou mi ale zážitky.

A co takhle v policejní cele i se dvěma ve službě...to je maso.
Od tý doby fakt hustý kámoši.....
fénix
V nemocnici, v čekárně u ušního. Na radniční věži s průvodkyní.
V1ck
na te vezi:)v autobuse,ve tride behem hodiny:D,na myslivne,v pendolinu:D;),
._.
Na pohodě v rikši s jedním greenpízákem.:)
bomboliny
ve vlaku na wc z okenka
indian0
V pátek jsem měl odpolední předtím jsem se zpražil mel jsem prisel na udržbu a mel jsem telefonna kamos jak me viděl v kaši mi svítil do ksichtu a já se fatálne ztratil a vůbec jsem nevěděl kdo co. paradox! celá udržba čekala co se děje včetně mistra úlet jako prase:-)
Bertak
ZOO Praha :)
jude
hehe.....som zabudol.....aj ja sa obcas nahulim na cintorine(hrbitov). tam je to celkom ulet s kamosmi......
drobajs
Mi když jsme končili na učnaku v pejru, tak sme v pul sedmi rano vlezli oknem do kabinetu učitelu matematiky a vyhulili sme tam 2 jonty a kdyz sme sli pak do třídy na vyucovaní, tak v tom kabinetu uz dusili naky jiny typky,,,,,,,,......ale nakonec s toho pruser nebyl.
redzero
ja su jednou normalně hulil v parku u vody na lavičce.. NEKECAM !!
k/-\pr
citace:
Původní příspěvek od drobajs
Mi když jsme končili na učnaku v pejru, tak sme v pul sedmi rano vlezli oknem do kabinetu učitelu matematiky a vyhulili sme tam 2 jonty a kdyz sme sli pak do třídy na vyucovaní, tak v tom kabinetu uz dusili naky jiny typky,,,,,,,,......ale nakonec s toho pruser nebyl.
tvl,tak to musela bejt prdel...taky nekdy skusim...:)



citace:
Původní příspěvek od redzero
ja su jednou normalně hulil v parku u vody na lavičce.. NEKECAM !!
néé,fakt?! to ti nezeru...;)
Raskar
Jendou na koncertě v kotli sme s kámošema pařili a najedou ke mě přišelo brko nějakej týpek mi ho dal tak sem si dal šluka poslal jsem dál a pochvíli koukám a špek došel až ke zpěvákovy kapely dal si vesele šluka na podiu a poslal dál
jude
Vcera som hulil v kostolnej vezi, uplne hore, kde su len tie najmensie zvonce....vyzera to tak ze dnes budem tiez ;)
jude
citace:
Původní příspěvek od redzero
ja su jednou normalně hulil v parku u vody na lavičce.. NEKECAM !!


toto ti asi fakt nikto nikdy neuveri :D :D :D
Beer-Drinker
to ja hulil v na letisti v Ruzyni, ve vlaku,v jeskyni..to je taky mazec...:D
kusher
jj,na ruzini jsem palil taky....rozhodoval jsem se s kamosem jestli si ten hasis vemem do letadla anebo zhulime,nakonec vyhral zhul a cadili jsme pred milionem kamer primo pred hlavnim terminalem...sranda byla ze foukalo jak svina a bylo fakt zajimave v tom vetru balit brko :-) noa potom letet vypaleny letadlem...mazec jako :-D
Beer-Drinker
kusher: to jooo..to ja si zahulil na hajzliku...heh..ja uvazoval a ne..a holt to tak dopadlo samo..:frog:
DarkLight
Nejkurioznejsi misto? No, bylo jich asi vic a nevzpomenu si na ne, ale jedno bych tu prece mel :)) Byl jsem se skolou na turistaku, tydenni tabor a kdesi cosi, dyk vite. A v jednom sportovnim bloku nase grupa dostala jezdeni na Pálavách (nafukovaci gumove cluny) na takovym rybniku, tak me nenapadlo nic lepsiho nez ve vratke palave dojet do takoveho rohu onoho rybnika daleko od ucitele, poradne se vypalit, a s napuchlyma cervenyma ocima se pripotacet zpatky. Luxusni to bylo :D
Skreko
Kalil som uz vselikde, a kazde miesto ma cosi do seba - WC v skole byvavala klasika, les je great, cintorin je mazec, a hulenie na pesej zone cez bielu rovnu sklenku nazyvam prvym krokom k legalizacii :)

Kedze posledne dva roky denne cestujem vlakom, najcastejsie to byva v coupe vo vlaku, v poloprazdnom osobnom vozni, alebo ak sa inde neda, tak great plac na ranni ptace je proste WC vo vlaku... samozrejme, s niekym dalsim je to mazec, ci uz ide o kamaratku hulicku ktora chodieva so mnou rano vlakom, alebo o kamarata hulica, z ktorym nas raz na WC sprievodca vychytal - ked vsak nasiel na WC dvoch chalanov, zhnusene sa zatvaril, otocil sa a trielil prec :D
HERBSMAN
na vysílaču Vodafone vysokém cca. 25m,bylo to večer a foukal vítr, takže se to hafo kolíbalo.
na budově vodárny
Pindulinka
American airlines nad Detroitem.. jel jsem za kamarady a chtel jsem si dat tecku hase na zachode, a byl jsem tak nervozni ze jsem then kour fouknul primo na detektor. Zacalo to rvat a ostuda jako svine. Splachl jsem sluknu a vystoupil ze zachodu s jeste nezaplyma kalhoty a vytrestenej vyraz. Zacal jsem rvat co tam maji za smejdy a samo se to spustilo a vidite nekde cigaretu?
nastesti jsem dorazil v jednom kuse... nikdy nevis kdy se pasazery otoci proti "terroristu" a zabijou ho... amerika je sakra nebezpecna...jako v tom filmu... vis:flamer: . lol.
P.
danihel
citace:
Původní příspěvek od Pindulinka
nastesti jsem dorazil v jednom kuse... nikdy nevis kdy se pasazery otoci proti "terroristu" a zabijou ho...
P.

rofl:frog:
cannaba
ve skole po hodine
funky_man
V tunelu kdyz tama projizdel vlak ;)
Pepiik
V Delviťe na WC pro pracovníky, ale to už je dávno:-D
awokado
v Rize, ve skupince německých turistů v důchodovém věku při výkladu jejich průvodce:-)
v koncentračním táboře Oswietim (nevim jak se to přesně píše :frog: )...tam to bylo fakt brutální :)
damaja
v Bratislave pred hlavnou vlakovou stanicou zo sucheho bonga(plastova flasa+alobal)...bolo asi 4hodiny poobede a vsade plno ludi...Ale nemali sme inu moznost lebo vlak odchadzal o 10minut a mali sme asi 30kilovu batozinu...a este som bol aj trochu pripity tak mi bolo jedno ze hrozi nebezpecie.....alebo este v Londyne vecer pred Victoria coach station...ale to len cez joint
Nedávno umřel strejc, měl sem ho rád. Jel sem na pohřeb a cestou sem se pěkně odpálil (zhulil sem se už prostě ze zvyku), přijel sem na pohřeb, tam hafo lidí, atmoška ubulená. Začal obřad, všichni začali velkohromadně bulet, mě to v tu chvíli přišlo jako děsnej biják a musel sem dávat bacha, abych se nerozesmál... Já vim, je to blbý, ale v tu chvíli to byl pěknej kotel, ukočírovat celý tohle martyrium. Nakonec v pohodě, s příbuznejma, kterých bylo hafo, sem potom zakalil na smutečním obědě, ale jinak raději na pohřeb nehulte :) :mutant:
Matrixx
Nedávno jsem hulil na měsíci :D taky nedoporučuju :teef:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma