Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 
Nejkurioznější místo kde jste hulili! - Klikni zde pro originální téma
The Farm
ve škole na balkoně celkem často jinač u vodojemu a většinou v autě zdarr
STG
Mám nový original place:záchod na policejní stanici městskejch šerifů v DC,jedno sklo pěkně u větráku na stojáka na míse a do každého očka kapička visine a pan vyšetřovatel Moučka ví hovno :cool:
pan.zzz
STG: :D ja sem taky z Děčína :D:D
Protiva
Stromy jsou hodně oblíbený :D
ziki23
Na intru na zachode, v autobuse kdyz jsem jel na akci (to byl ten autobus plnej systemaku a vsichni tam kourili a hulili, takze ridic radsi nerek ani slovo) :D
Paryba
V kostele....

Tady v okolí je jeden takovej kostelík a když tam zrovna jsou lidi co jim víra něco říká tak se dá jít do vnitř třeba až nahoru ke zvonům nebo na půdu... a na oné půdě sem dával s kámošem brčko z PP.... Šli sme asi do prostřed tý půdy a tam byla díra dolů a bylo tam vidět dolů na lidi... ak sme si tam sedli a zahájili meditaci na půdě kostela....
liborq
V lese.......a na rohu ulice.
bhang
Opravdu nejkurioznější místo liborqu? V lese a na rohu ulice? chi chi...
kafevar
bhang&liborq:
Pokud to bylo v lese a zároveň na rohu ulice, tak by to mohlo být docela originální. Takový roh ulice v lese je poměrně kuriozita. :)
toos
dobrý hukot chlapi!:D

tak já zas stáhl brčko na střeše (taková ta střecha typu A ) ve střešním okýnku 3patrového cihláku, když sem odtama vodhazoval sníh, abych to okno mohl zavřít, páč bylo do poloviny zimy otevřený a bylo pěkně přimrzlý... :D
mno potřeboval sem se nějak zahřát...:D
ale nedoporučuju vzhledem ke strmosti střechy hrozí nebezpečí pádu...:crazy:
Včera jsme s bandou hulili na totál psycho místě.
Byli jsme na jedné hoře a tam byl vysílač.
No a my vylezli na první patro toho vysílače, protože tam šlo sednout a bylo tam místo, tak jsme zahulili.
Jinak ten vysílač byl z ocelové konstrukce asi 50 metrů vysoký.
To první patro tak 2-3 metry, ale pohoda.
Pak někoho napadlo, že jestli si chceš zahulit, musíš vylézt na druhé patro, a to už bylo v takových 15 metrech, no já zkuřený sem samozřejmě ani nevěděl, že tam lezu.
Vylezlo nás tam 6.
To patro bylo akorát a i tak jsme se tam skoro nevlezli.
Najednou davové šílenství, úplně jsme tam řvali apod., ale tím větší sranda.
Pak jsme si klekli, natáhli kapuce, protože ten vítr byl psycho a povedlo se zapálit.
Tak jsme zahulili a šlo se dolů.
Dolů to byl ještě větší mazec, kámoš se hned půl metru pod tou podlahou zašprajcoval taškou a cyp vůbec nevěděl co robit, nakonec se to nějak zkutilo a šlo dolů, ale zážitek to byl fakt luxusní.
Nejspíš píšu hovadiny, ale to je tím Flash Backem ze včera :D !

Zatím Zdar
CAESAR
vo vlaku pricom vedla v kupe sedeli osozaci(zeleznicna policia)nastastie nam skocili na to,ze tam ten smrad uz bol.mali sme vtedy asi 15-16 rokov,neviem presne je to uz dost davno.

mozno boli aj hustejsie,ale za tie roky ta pamat mi uz moc nesluzi :frog:
Habi(t)ch
Zajimavé místo kde jsem hulil bylo ve vlaku na ceste do Prahy s kamosem jsme se vyjeli z Mazara. Cele kupe smrdelo a v nejake prdeli k nam pristoupil asi 40-50 lety typek a hned jak to ucitil tak se jen pousmal a mel nejake kecy, na to sme se mu vysrali a sli sme jeste na záchod. Kdyz jsme se vratili tak uz nastesti spal.
SakinSAK
U zubara na hajzli :-)
bhang
Nedávno sem hulil cestou z Prahy do brna v rychlíku na hajzlu pro vozíčkáře :) na tom by nebylo nic až tak kuriozního, ale za prvý: Všimli ste si někdy, jak sou ty invalidní hajzly veliký, čistý a vybavený? (Asi tim, že tam moc lidí nechodí...teda, nejezdí)
A za druhý: Napadlo mě, jak sem to tam luxusně zahulil, tak tam přijede třeba nějakej vozíčkář, a řekne si: Hm, tady to voní ganjou, to bych taky mohl začít hulit, když tady nějakej kolega vozíčkář zahulil...
A za třetí: naběhne tam průvodčí, ucítí to a řekne si: Ty invalidi, to sou ale kurvy, hulí mi tady ve vlaku trávu... :)
pan.zzz
bhang: :D:D:D tojo, delas votickarum akorat ostudu :D
bhang
to pan.zzz - No jasně! Ale vozíčkáři taky hulí, třeba na zmírnění bolestí...
TWiSTY
We wýtahu we skole...........U susedu na stresi:D
motor tvor
hm dost veci mi uz vypadlo ale treba primo pod voknem pana presidenta, pod katedralou sv.viti - skoro jak v commandos musis vychytavat ty tatrmany s flintama : ) ...:jumper: :rocket:
pak je dobry v cele predbeznyho zadrzeni pres mrize ( kamos maloval, zdrhl tak nas aspon prisel zmastit... policajti nas tam nechali dost bezprizorne asi 4 hod tak sme delali boro.. ):punk:
na nakym vic jak 2.tis m.n.m vysokym kopci v rumunsku - to sice neni moc kuriosni ale byla to nadhera. jo pak taky mezi fizlarnou a stanovistem nadrazaku ( na kazdou stranu tak 15 m ) taky v rumunsku, na nadrazi, potom co tam mel nakej cech celkem trable kvuli kouri
HooBr
My s kamošmi sme prišli na to že doma je to o ničom, tak sme sa vybrali vom zobrali pílku, sekeru, nejaké klince a čo nevzniklo (je pravda že pár stromov padlo za obeť ale stojí to za to) namakaný flek kde sa vzdy tak odreagujem že to nieje ani pravda.
Nedávno sme si všimli že sa tam veľmi často čľapká kačka v potoku, neviem ako ju to napadlo, najprv sme si mysleli že sme taký vyhúlený ale ked kamaráta sekla do prsta tak sme zistili že je to realita. Zasadili sme si tam čerešňu (sused ju chcel vyhodiť, tak som ju zachránil) už kvitne, dalej tam mám môjho miláčika v kvetináči, skúste si predstaviť tú pohodu vyhúliť sa pozerať na rastlinku a sedieť v prírode.

Tu sú fotky:
V tej krabici z tonerov mal kamarát sadenice (nejaký NONAME)
HooBr
Ďalšie fotky:
Lobo
Na hajzlech na bengárně.
HooBr
tak to uz je sila . . .
na to by som ja nemal nervy . . .
CAESAR
citace:
Původní příspěvek od Lobo
Na hajzlech na bengárně.

to sa ti ako podarilo?ja vzdy ked ma zoberu a potrebujem ist na hajzel,tak fizel ide so mnou a musim nechat pootvorene dvere
kurdt
Hehe dobry by bylo zahulit si pred hradni strazi...ti se nesmeji ani pohnout,tak bych chtel videt,jak by na to reagovali :)
Xan.
nedavno sme sli se skoulou na nejakou výstavu tak sme s kamosem zapukaly asi 5m za ucitelkou jinak nic moc (ve vlaku, nadrazi na peronu, celkem pravidelne nas nachytava kamosova mamka kdyz hulime u nej v pokoji)
dfblbec
ja najextra snad pred bengarskou stanicou bo tam je aj busstop. ale ved cez sklíčko (sklennku) sa da zahulit snad vsade a vzdy
PirátTEK
Tak moje nejkuryoznější místa jsou na czechteku vedle bengi, nebo na benzíně, nebo v autě za matkou s kamošema technařema matka je bengoš.
dfblbec
tak som sa pri jednom rauschi dozevedel fakt xtrem miesto.. teda miesto normalne, parkovisko na sidlisku, ale to ze ten typek bol v policajnom aute a fajcil tam brko s bengom tak to je fakt ze mazec...
executor
Já nemám nejkurioznější místo nějaké extrémní. Zato jsem byl strašně vypukanej v planetáriu...to bylo fakt zlo....
kusher
to HooBr: Dost dobrý nápad!!Moc se mi to líbí!!!
green.city
to bubik: tak tohle je nejhustší
C00l_D@e
vzadu na petce linkovyho autobusu Praha - Broumov nekde mezi novacem a nachodem :)
freshman
ted v patek bylo super pocasi, a s kamaradkou ze nekam zajedem na brka, ona ze chce na nejvyssi misto v okruhu 5ti kilaku, tak zme jeli na bejvalou voj. zakladnu, a tam byl takovej novej stozar na anteny, nebylo to jeste oplocene tak sme vysplhali nahoru , bylo tam patro, asi 15 metru a dali sme spicka....to bylo mooc super, uplne nad stromy, super rozhled (728 metru) ...bylo tam fakt malo mista, sedli sme si nohy dolu ze stozaru.... ta cesta dolu byla psycho, ona byla moc vykousla, mel jsem strach ze se smekne :-P ...

------a pak zase v mycce pri myti auta, pohraval sem si s myslenkou , jaky by to bylo otevrit najednou vsecky okynka kdyz bezi TLAKOVE MYTI :-)) ou
Hanyz
Ani tak nejde o místo, jako o situaci. Stojí v menší skupince lidí a já se špekem v hubě kecám s kámošem. Najednou mám dojem, že už nějakou chvíli slyším hlas, který neznám, otočím se.... a vedle mě stál měšťák a kouká na mě jak na pytel peněz. Já si v tom zmatku dal ještě jednoho (pořád na mě kouká) a hrozně nenápadně jsem to fouknul stranou(no představte si tu situaci:)). Pak jsme na sebe(já a ten měšťák) pár vteřin nevěřícně koukali a rozešli se:)
2hanyz>:D:D drsna story
Karri
-tak třeba na skále ve zřícenině
-v zadní lavici v hodině u okna, ale největší propal byl ten, že když sem si dal prda, tak se na mě zrovna začal koukat učitel, tak sem to musel držet tak dlouho, dokud se neotočil a nezačal psát na tabuli a v klídku sem to pak mohl vydechnou z okna...(málem sem se udusil)
-ve vlaku v kupéčku(v kuřáckým i nekuřáckým)
-snad ve všech hospodách v kterých sem byl
-v posedu... pak sem málem neslezl
-na stromě
-v areálu nemocnice
-před barákem u hlavního uzávěru plynu, kde je taková ta obří cedule, zákaz manipulace s ohněm v okruhu X metrů
-uprostřed náměstí v Novém městě nad Váhom, kde jak sme se vypálili, tak sme zjistili že je po celým náměstí zákaz kouření a proto na nás všici ty lidi asi tak divně civěli :D
Mesias
Francois deGEOT: Pravidelně! :) Lepší kuriozita je na motorce za jízdy, ale už to aplikovat nebudu protože to je škoda huliva, vyhořívá totiž moc rychle! :)
JAHmaican
tedka nedávno jsme hulili v autě, ale stojícím,...ale uprostřed řeky!:bandit:
Paryba
si vzpomínám na jeden supr HIGH na brigádce:) Měl sem za úkol zbíječkou rozbít starou podlahu.... makal sem asi 2 hodinky pak sem šel na sváču tak sem se nacpal a pak dal fajfku na trávení a šel zase do díla.... Vživotě mě nebavilo makat se zbíječkou víc :D Sem tam s ní skákal jak robot a že to ničim sem pak necejtol její váhu a mohl sem tam rubat podlahu jak stoj žádná únava:) ale po obědě sem nějak zlenivěl....:( došel pohon....
Daveid
Nečet sem to celý, tak sorry kdyby se to opakovalo.

Já sem hulil na hřbitově a nabíze neboštíkům.

.............Teď se jim omluvám........
Zapla
Na Invexu v telefoní budce
el kackos
v stredu uprostred pracovneho tyzdna o 14:00 poobede v centre mesta pod mestskymi kamerami na parkovisku plnom aut a ludi:-D
el kackos
no prave som sa prvykrat zhulil jak su doma aj fotrovci hehe
CAESAR
mal si dat zahulit aj im.ked som mal asi 17(mozno aj 18 je to davno),tak prisiel domov otic,ja som s kamosmi kybloval hasik v mojej izbe.prisiel ku mne do izbi a ze ci som normalny,ze zachvilu pride mama a ze to bude citit a ze co koli tomu bude robit aky humbuk.
Zamite
no jako nejzáživnější místo bylo pro mě ve 120-ce na stříbrňáku,venku asi 30 ve stínu,my zalezlí v autě zavřený okna,ubalený dva brčálníky,potom jízda a na benzínce bylo vystoupení z auta...nejdřív dým a pak jsme se vymotaly mi...musel to bejt hroznej pohled
vrrn
na maturitnim vecirku kde jsem pak pri koncertu musela zpivat solo-uz nikdy..:slizoun:
Skreko
2 Daveid: Tiez som hulil na cmiteri, ale bola to trosku schyza, podla mna hulievat na cmiteri neposobi dobre na ludsku psychiku :D
Seraa
S přítelem jsme čadili v kostele na štědrý dne :D mazec
cilum
na hajzlu a ve všech odemčených šatnách ve škole :frog: no co no sme to absolvování SŠ moseli nejak zakončit :D

a taky na trajektě z UK do FR. to byla sada :D a při vynášení popelnic take zajímavé a při zametání to taky stálo za to LOL (takové ty finty dyž se nedá v baráku zhulit tak jak dycky.....)
kafevar
citace:
Původní příspěvek od executor
... Zato jsem byl strašně vypukanej v planetáriu...to bylo fakt zlo....


Na planetárium jsem se taky vypukal a mě to naopak velmi sedlo. Jeden z nejlepších zážitků s THC. Připadal jsem si skoro jak bůh. Ale nesmí se člověk vypukat do bezvědomí. (To ostatně platí i pro divadlo, kino a jinou pozorovací činost.)
4C3
v busu MHD, kde byla vetsina obsazenejch mist, tzn. lidi kolem jak sracek... ;)
shamanjai
V cele předběžného zadržení...

Ani mi neprohledali kapsy, okno bylo otevřený a já nevěděl:
1) co s maruší
2) za jak dlouho si zase začadim
3) co s časem

Takže jsem se vypálil a ani na to nepřišli... :p:
CAESAR
ked ta ani neprehladali,tak co si robil v cepezetke?si niekoho pichol nozom?znasilnil?prepadol?nieco si vykradol?
shamanjai
Podezření na prodej omamných látek...

Prý jsem byl nebezpečnej a tak si mě nechali na CPZ přes noc a ráno tříhodinovej výslech a pak domů...

Policejní stát... (mám tři kámoše fízly a HULÍ!!!!)
CAESAR
citace:
Původní příspěvek od shamanjai
Podezření na prodej omamných látek...



tak podozrenie mali a ani na neprehladali?zvlastne
shamanjai
2CAESAR:

Rejpale :p:, to je jasný, že mi šácli batoh, ale né kapsy, nemusel jsem z nich nic vyndavat, jak v americkejch filmech...

A ono nešlo o pár gramů (s tim prodejem...), to bych stejně do báglu nestrčil...
CAESAR
:) inac to s tymi "kapsami"nie je len v americkych filmoch,aj ked vlastne som to v ziadnom nevidel.tu je to bezna prax.uz sa mi stalo,ze mi aj vlozku z topanky vyberali,ze ci tam nemam "cosi".
Vladbur
Dřív často než jsem šel do školy,v autobuse,ale nejlepší to bylo před budovou Policie ČR,to jsem jim koukal do kamery,to bylo hodně hustý
Lupus
Já sem třeba hulil ve škole pod lavicou v hodině tz pyrexa a pak třeba taky ještě na vlakové zastávce v polu a okolo furt jezdil vlak :D.
Radegast
No nejzajimavejsi zahranicni asi:

1) v Londyne naproti London eye pres temzi sem si smotnul a zhulil brcko
2) trajekt mezi Doverem a Calais
3) vyhled z ostrova na more ve scotlandu ...parada
Spawnmaster
my jsem se jednou zhulili v motoráku heh... lidi co s náma jeli čuměli jak kdyby byly z jiný planety... pak se tam přihnal průvodčí a dal nám kilo pokuty (pro šest lidí dohromady :D) takže šel podél řady a každej mu dával dvacku a já byl poslední, tak se na mě nedostalo hehe
Špičnik
kdyz byla zminka o tech trech sestrach v T-Mobile.... tak sem si vylez az nahoru pod strechu na tu nejvyssi tribunu kde uz nikdo nebyl... ubalil sem si brcal temer potme... a ... nemel sem vohen... takze zase spatky do VIP ke kamikovi pro vohen..... sebou 4 pivka za daco nahoru a pak konecne vytouzenej odpal... parada sledovat tech 20 000 lidicek jak tam tak parej....
Lobo
5 minut před přímačakama na střední (1g čokoládovej blunt):-)
4C3
ve ctvrti Monte Grande, spanelskyho mesta Vilanova i la Geltru s marokancema (co jsme od nich jezdivali nakupovat hashik) na cesko-markockym skvotu, kde byl brutalni bordel (veskery odpadky hazeli za zada...) i ten pes tam lezel jak chciplej, kolem nej vsude spousty much... ale pak se hejbnul, asi polozivej
PsYcHo84
Tak dneska jsem se poprve v zivote zhulil v jeskyni.. samozrejme verejne nepristupna, bez pruvodce, jen 3 typci, 3 celovky a 3 skla...

jako vchod mala dira v zemi 50x40cm... nejdriv jsme lezli asi 4 metry takovym malinkym tunylkem.. pak je misto, kde jsem se moh otocit a paxem se spustil malinkym pruzorem asi 2,5m dolu do vetsi prostory, paxou tam mistnosti a chodby, kde se da normalne chodit.. trvalo to asi 10 min nez jsme dolezli tak kam jsme chteli.. nejvetsi mistnost co jsem videl mela tak 3x4m a pres 2 na vysku a kolem jsou mensi odbocky..

absolutni ticho, absolutni tma, 7°C cely rok a k tomu vubec zadny signal :D
paxme zahulili na takove male krizovatce spoluspeologove si tam schovali asi 5g huleni na horsi casy.. pobyli jsme tam asi pul hodky a lezli jsme zas ven..
pri te prilezitosti jsem se chopil vedeni skupiny abych si otestoval jaxem si zapamatoval cestu a moc jsem to nedal.
zasek jsem se v miste kde se ten tunel zuzoval ja jsem se cpal do nake skulinky mezi sutrama, jsem si rikal, ze nekde tady to musi pokracovat a pritom jsem se vubec nepodival nad sebe, kam jsem se mel vysplhat... celkem prdel.. sam bych tam zdechl a pritom bych mel celou dobu tunel nad sebou :-D

dobrej zazitek, ale radsi nelezte hulit do der, ktere neznate :)
pechota
strucne.asi to bol hajzel na policajnej stanici v Bluwe.
ak je to dostatucne kuriozne dajte vediet,rozvediem to.
JAHmaican
Sem si ted vzpoměl, že jsme taky hulili na hajzliku, ale v hospodě a to ve 4 pořádnýho špeka, no a jak tam bylo zahulíno, tak se spustil požární systém a dostali jsme spršku :D
pechota
JAHmaican
mam nieco podobne davakl som zase v centre Bluwy,sutam ulice kde mas podniky ale zarovrn ked vojdes do dvora su tam hore na posxodi byty,tak sme to natlacili-vtedy some este daval fajky-a huakame.niekto zhora zapi.oval ze to mame nexat tak.ja reku ze to na druhom nemoze ani citit.xapes hulakat je u nas zakazane vsade nielen naverejnim ci sukromnom pozemku takze...o xvilu davam este sluk.-zavesne rogalo a jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb...ten drbko mi mrdol zhora kybel vody...xvilu som pozeral na kamosa ci to halucinujem sam alebo co...nie fakt MA OBLIAL KYBLOM.NEMOHOL SOM TOMU UVERIT.
NAKONIEC SOM DAL ESTE PAR SLUKOV A CAKAL CO BUDE ALE ASI SOM SI PREDPLATIL TYM KYBLO AJ PRAVO NA DALSIE SLUKY LEN TAK.BEZ VODY.
ESTE DNES SA MUSIM SMIAT.BOHUZIAL SA MI NEXCELO SRAT TAKZE SOM MU TAM NEHODIL HOVNO JAK OD BERNARDYNA.ALE MAL SOM PO RUKE VONNU TYCINKU TA KSOM U TAM JEDNU ZAPALIL A HODIL...
Dannn
pechota: a to sa ti kde stalo v centre blavy? aby som vedel, kde ma obleju vodou a nechodil tam..=)
pechota
citace:
Původní příspěvek od Dannn
pechota: a to sa ti kde stalo v centre blavy? aby som vedel, kde ma obleju vodou a nechodil tam..=)



KAMO BOLO TO VEELMI OSVIEZUJUCE,UZ NEVIEM LEN ZE TO BOLO KUSOK OD BYVALEHO UW caffe,ta ista strana ulice vo dvore.,musel by som si tam este skocit,pojdem na sk mozeme to ceknut.xodis hulit k domu marie terezky_
clandestino
Na diskotece pod stolem, pak sme vylezli a zjistili ze se na stenu nad tim stolem promitali nejaky fotky takze tam vsichni cumeli.
na vrcholu sněžky minulý léto, když bylo plně brutálně hnusně a přes něžku se valily mraky a bylo tam vidět tak max na 3 metry, jsme tam čadili v kapličce, a přišli tam nějaký poláci, nejdřív nám něco říkali o nějaký horský chatě a pak jenom "marihuana? marihuana?" a my že ne, že už jsm evšechno vykouřili, což byla taky pravda, pak jsme sešeli dolů k tý polský chatě a zjistili, že všude okolo bylo úplně nádherně
ty fotky si prostě nemůžu odpustit

foto č.1 viditelnost byla špatná

foto č.2 takhle se valily mraky přes sněžku

foto č.3 polský hraniční cedule
papírek
ja huli na na slapasle uprostred zlatych pisku na slovensku....docela maras,pak jsme skakali do vody a zapomeli tam sklo po dvou gramech zashitovane...ale bylo to mastne...:DDD
PsYcHo84
citace:
Původní příspěvek od papírek
ja huli na na slapasle uprostred zlatych pisku na slovensku...


joo za starych casu pred 4i lety jsem taky hulil na slapadle uprostred zlatych pisku :D :D
dokktor
takové ty hulby na diskoškách, v hospodách, na střechách domů, to už neberu jako něco svátečního. co ale bylo opravdu kuriozní - lidi z kongresového centra mě asi nebudou mít rádi - bylo, když jsme ještě s jedním kamarádem hulili po koncertě king crimson na chodbě uprostřed kongresového centra, za asistence ještě několika, zřejmě místních, týpků. nejhorší ale na celé události bylo, že když jsme dohulili a crimsni, na které jsme čekali, pořád nikde, tak jsme se nemohli dostat ven, neb KC bylo zamčeno. následoval zběsilý úprk chodbami KC podle zelených šipek na evakuaci a skutečně jsme se dostali ven - ty šipky opravdu fungují. no nejbrutálnější hulící zážitek v životě - zatím.
silkar
na bengarne
LSD25
na streche átriových domov v blave,nádherný výhlad až do rakúska na veterné mlyny
Schovany za roletama v CPSku MUNI :D
vaaanha
Kdysi dávno v učebně chemie. Měli sme takovou docela zmatenou profesorku, tak sem to nabil, šlukl a jak sem vyfoukl tak byl kolem mě takový dým, no v těch letech pro mě docela prdel a stíha zároveň:D:D teď se tomu směju...
ikary-san
Když sme byli v řecku na ozdravnym pobytě:D....V dutý vrbě uprostřed dvora:)
KinkyRasta: to jste pak určitě létali :D
Ok... nekdy se stavim a poletime treba na měsíc :p:
cipe
No mne sa podarilo vo vani plnej vody,a urobil som si z vane ešte aj natohovačku :D ....potom stačilo sa iba opret a vyxutnavat stav.Skuste!
Smoked
Ve škole při hodině ekonomiky :-))) na hajzlych ve škole, v buse,
Spsemi
na starom tanku pri ceste... v noci.... pohodicka asi 20m dosti frekventovana cesta (na mape oznacena ako cesta stredoeuropskeho vyznamu... no co?niesu dialnice no... aspon u nas.. no su ale shaq viete jake) a auta jazdili a mi sme hulili....
zelenyskret
No asi nejkurioznejsi misto byl hrbitov Piére Lachaise kousek od hrobu Jima Morrisna:) taky jsem to chteli ubalit na aifelovce:) ale to byl uz trochu ulet...jinak jezdit zhuleny parizkym metrem kdyz neumite francouzky je oprvadu lahudka....doporucuji
Kirrow
V trolejbusu :)
Aidam
V noční tramvaji plný lidí.Bylo to celkem vtipný.Jeli sme s pár lidma z plesu a kámoš už to měl ubalený a najednou řiká: Hele ještě sem nikdy nehulil v tramvaji..Načež zařval na celou tramvaj jestli někomu nebude vadit,když si dá jointa.Nikdo se neozval....
Pan_Sranda
1, 2x v Kostele ... Jednou normálně,podruhý na půlnoční :punk:
2, Ve vlaku
3, Na Hřbitově něco málo před půlnocí :jumper:
AHM4D
Na asi 30ti metrovým komínu, dole 2 měšťáci pěšky + další asi 2 v káře + policie ČR taktéž vlastním vozem. Kosa jak sviň, byl myslim podzim nebo začínala zima, vydrželi jsme asi dvě hoďky doufajíce že je to omrzí :D:D Po příjezdu hasičů v tatrovce jsme pochopili že se na to asi nevyserou :D Následovala klasika - odvoz na stanici, výslech, flastr. Docela drahá rozhledna..
MangoMan
1)Místo: Na střední škole pod lavicí z bonga v 5ti lidech,když jsme měli hodinu a psali jsme čtvrtletku z Matematiky,tak jsme na to srali,a raději se zhulili,to byla prdel,dodnes nepobírám to že to učitel neviděl,přeci jenom 5 lidí pod lavicí a decentní dým ze skunku,jojo to byly časy:D

2)Místo: V nemocnici,když si kámoš zlomil nohu,a trochu ho to bolelo,tak jsem smotl špeka jak swin,a ve dvou jsme ho zhulili,chudák ten co s kámošem ležel na pokoji,ten musel bejt taky mimo,protože měl zlomený obě ruce a nohu,a my to na něj ze srandy foukali i když nechtěl,pak jsme se jen chechtali jaký matlal kraviny:D to víte byl poprvý zhulenej:)
kusher
ahm4d: tojo :D kolik jste za to dostali???
Já se zhulil na Okresním Ředitelství Policie České Republiky, vedle kanceláří protidrogovýho....
AHM4D
to kusher

já z kámošem každej za litr + další kámoš protože byl nezletilej tak za 500,-. ještěže jsme neplatili výjezd, ufff...
ale byli jsme slavní, bylo to i na místní kabelovce:D:D
._.
Na mostovém oblouku přez naši řeku(tak 15m vysoko na 30cm širokém pásu plechu.pod náma byly koleje.Adrenalin jak prase:)

V našem parku.Mám ho mooc rád.

Ve vaně

V sauně.+ půl flašky whisky v 80-90stupních.podle větrání:)=vyhazov ze školy:(

skoušeli sme to pod vodou.ale zhulený sem byl už předtím, takže jenom takový bonus:)-dým do rukávku pro děti, do druhého nealko:)Při potápění se vzduchem.-Nádhera.cítil sem se jako bez gravitace:)Na nějaké nové planetě.Fakt nářez.doporučuju.

zatim.
Ant
V akvaparku v Rakousku musel jsem podplavat s bučkem lakovej průlez ven ... to byla celkem prdel :) . Autobus ... dámské záchody na jedný takový vesnický disko . Dál si opravdu ted nevzpomenu co by stálo ted za zmíňku .
Kripix
pod vodou!!?!- fakt!!Nekecam.
zapaleny sklo strcis do huby a pak jako ze se chces napit z prazdny lahve se sklem. sklo drzis v zubech a hrdlo flasky ve rtech. pomalu rychle pod vodu.
ve skole v tride z vokna o prestavce. v satne. (ikdyz ve skole to zase takova kuriozita neni.)
ve vlaku na chodbicce pred kupeckama. kdyz sel pruvodci docela koukal ale dojeli jsme az na konecnou bez pokuty.
vic si ted nevybavim casto jsem byl uz docela K.O.ale vim ze jich bylo urcite vic.
yAhoo
jen si tak pokuřujete a ..........
yAhoo
a taky na karlštejně mezi turistama...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma