Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » BIO Light
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

ja ta chcpem f poho len sa boji investovat do sodiku,mozem mat jeden 400W (48000lm) od narvy. mysliz ze moze byt? a komplet mi urobia asi za 1200SK, co na to povies? len ta elektrika ma desi

Old Post 29-02-2004 v 19:23 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od drago
zo sodikom neporovnavam nic, len hladam nieco na zaciatok,aby som necvakal big money za ucet


Teda tobě je vážně těžké něco vysvětlit. Pokud ti jde o pořizovací náklady na sodík, tak to napiš rovnou, jinak opravdu nechápu, jak to s tím účtem za elektřinu myslíš. Chceš-li platit měsíčně málo, kup si 11W spořivku, nebudeš k ní potřebovat víc než objímku a šňůru do zásuvky a nevyroste ti toho o moc míň, než u té 36W trubice, ke které potřebuješ ještě nějaké svítidlo. Pokud pro tebe počáteční investice není překážkou a chceš skutečně sklízet a ne jen paběrkovat, kup si 70W sodík. Vyroste ti toho víc, než pod dvěmi zářivkami a, jak jsem už psal, měsíční účet za elektřinu se ti zvýší zhruba o stovku, což zase myslím není tolik, nebo je?. Jakou vůbec wattáž oněch zářivek máš v plánu koupit?

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 29-02-2004 v 19:24 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od drago
ja ta chcpem f poho len sa boji investovat do sodiku,mozem mat jeden 400W (48000lm) od narvy. mysliz ze moze byt? a komplet mi urobia asi za 1200SK, co na to povies? len ta elektrika ma desi


Ale vždyť tě přeci nikdo nenutí najet hned na 400W sodík...
Jinak od Narvy samozřejmě být může, má je v sortimentu.

P.S. předchozí příspěvek jsem psal, ještě než jsi stačil odpovědět, takže úvodní větu prosím vypusť.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 29-02-2004 v 19:28 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 20

peniaze na sodik,nemam problem zohnat,islo mi len o to,ze som myslel,ze daco usetrim na elektrike,ale asi fuckt zoberiem sodik.
uz sa chapeme? dufam ze yo? nevies prosim ta kolkko by ma to vyslo mesacne z 250W? dik

Old Post 29-02-2004 v 19:37 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 21

2deda: jasný sodík pořídím hned jag to bude možné tohle je jen tag pro začátek je to múj#1indoorek tag to nemusí být hned přepich postupem času to budu vylepšovat 70w pak 150w pak 250w až to bude bomba jag svin 2500w jestli to teda vúbec existuje
(g je nějaký přetížení tag mi to trvá dlouho než se to povede)

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 29-02-2004 v 19:50 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 22

no ak zozenies 2500W budes iny frajer

Old Post 29-02-2004 v 19:56 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 23

to jo no ale to bude až za hafo járo let

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 29-02-2004 v 19:59 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 24

drago: to záleží na tom, kolik tě stojí kWh. Podívej se na výpis, který bývá přiložen ke složence na elektriku a tam by mělo být napsáno, jakou sazbu ti účtují. Pak je výpočet následující: příkon lampy (v kW bude tedy např. 250W=0,25W) x počet hodin, kdy je lampa rozvícená x 30 dní x sazba za 1 kWh=výsledná suma. Pro ilustraci, pokud kWh stojí řekněme 3,50, svítíš průměrně 14 hodin denně, takže to bude 0,25x14x30x3,50=367,50.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 29-02-2004 v 20:08 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Deda Mraz
Chlapi, bohužel vás musím trochu vrátit zpět na zem...
viz. zbytek


Mimochodem mockrát díky tý svini, co mi dala za tenhle příspěvek negativní karmu a ještě se ani neodvážila podepsat... Příště abych si fakt rozmyslel, než někomu dám dobrou radu, což?
Mimochodem drago to určitě nebyl, ten mi dal karmu pozitivní.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 03-03-2004 v 20:32 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago
Stálý Člen

Karma uživatele drago - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 26

too : Deda Mraz

ja som ti dal pozitivnu a podpisal som a mne tiez niekto zobral 5x a najradsej by som ho tiez...

Old Post 03-03-2004 v 20:37 PM
drago je offline   Profil uživatele drago   Find more posts by drago   Foto galerie člena drago   Click here to Send drago a Private Message   Add drago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 27

Jo já vím, všiml jsem si, díky za ní. Jinak lidi jsou fakt svině, proč sem vůbec takový zmetci lezou, kteří dobře míněnej příspěvek ohodnotí negativní karmou. Mělo by se asi zakázat anonymní rozdávání karmy. Jinak na zahojení ti hned jednu posílám, já to teda zdaleka nezchytal tak těžce jako ty- u mě jen jedna negativní.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 03-03-2004 v 20:56 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 28

deda mraz: z té neg.karmy si nic nedělej, mě ji nějaký anonym dal za seriál o bubláku advanced hydro. někteří jedinci si možná něco kompenzují, kdo ví.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 04-03-2004 v 07:57 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 29

taky nechapu ucel anonymni karmy (at uz positivni a nebo negativni)
jednou mam nejakej nazor a za nim si stojim, takze kdyz nekomu nadelim negativni karmu (zatim jsem to udelal asi 3x) tak se pod to i podepisu a napisu duvod proc jsem tak udelal...

thread jsem si precetl cely a nechapu za co mohla byt udelena cervena kostka :c(

2 deda mraz > tvoje technicky znalosti jsou na vyborny urovni :c) K+

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 04-03-2004 v 09:27 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 30

PiosOne a hYp3r: díky moc chlapi, je to tak jak píšete. Akorát taková drobnost, když je neg. karma červená, co teda je bílá kostka? Začíná mě (zatím kdesi hluboko uvnitř) přepadat trapný pocit faux pas...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 04-03-2004 v 18:19 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 31

DM: no nebudu ti kecat, o bílé karmě nevím vůbec nic. jednou ji dostal realist, ale ať jsme přemýšleli sebevíc, nepřišli jsme na to, jakým způsobem ji někomu dát a ani co má znamenat. třeba je to něco jako unikátní věc v Diablu

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 05-03-2004 v 07:35 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 32

mě taky nějakej zmrd dal nega.k
a stou bílou karmou jednu taky mám a nevim vod koho fagt se tady dějou věci
2deda: Proč bych to dělal vim že si mě chtěl jen pomoct a né sprudit že mám používat sodík fagt nechápu takoví lidi kterí dávaj nega karmy jen tag

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 05-03-2004 v 13:35 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2003 - Bio algeen - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8581190 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív