Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Projekt šatník 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Nazdar dědo, Příspěvek č. 65

doufám, že to zase nebudeš rozebírat
Není to třeba genetikou? Jinak si neumím takový je vysvětlit. Nebo sou v patogenní zóně ?

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 27-08-2004 v 18:10 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 66

Hyena: čus, no právě že bych to docela rád rozebral a dostal se na kloub věci...
Né, vážně, genetika je stejná jako minule, navíc v každém bubláku je po dvou od stejného modelu a tak nechápu, jak jedna BB mohla tak v poho vyrůst a ta druhá zašla úplně. Stejně tak se zbytkem - Nebula projevila v předchozích kolech neobyčejnou vitalitu a o Boggle gumu jsem slyšel to samé, takže to pro mě zůstává i nadále záhadou (i když klonil bych se k tomu teplotnímu šoku, ono když je jeden den ve skříni 36°C a druhý den 27°C, tak se asi není co divit...). Budu se asi holt muset smířit s tím, že v letních parnech mi to moc nepojede a budu radši dávat jenom samé BB, od nichž se dá (jak jsem se přesvědčil nyní) čekat alespoň nějaký úspěch. Teď už to vypadá, že se asi nerozjedou (a když tak za dlouho), takže je přepnu na květ, tu velkou BB dám doprostřed a budu doufat, že se ty zbylé vzpamatují a povyraší aspoň o dalších 10-15cm, aby to za něco stálo...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 29-08-2004 v 10:02 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albat
Stálý Člen

Karma uživatele Albat - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 67

poradím ti Phyt amin, je velice dobrý při tepelném šoku a myslím si i já že to bude v teplotě

hodně zdaru,protože taky bojujis teplotou teď přes léto

Old Post 31-08-2004 v 19:47 PM
Albat je offline   Profil uživatele Albat   Find more posts by Albat   Foto galerie člena Albat   Click here to Send Albat a Private Message   Add Albat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 68



Takže menší update, už abych měl tuhle partičku z krku, protože z ní nic moc nekouká...teda spíš nic, než moc Kytky prošly peklem letních teplot a už se z toho prostě úplně nevzpamatovaly Uprostřed je Bogglegum a Nebula, sice vypadají dobře, ale jsou docela malé. Po stranách je pak zbytek těch, co jsou na tom o poznání hůř - nejvzrostlejší Blueberry je hrozně vytáhlá a shodila téměř všechny velké listy, jedna Nebula je pořád jedním kořenem v hrobě, zbylé dvě Blueberrky jsou jen nerozvětvené vykvetlé stonky. No je to 29. den květu, takže přesně za 25 dní rozjedu konečné řešení Už teď se těším na příští kolo, protože to (pro změnu) bude určitě o dost větší úspěch, než tyto dvě bídné sklizně, které se vlečou už od jara...
Jinak jsem ještě udělal určité docela podstatné změny v matkárně, vyrobil jsem si nový bublák, ve kterém je vytvořeno dvanáct samostatných oddílů pro matky nebo řízky. Každá rostlina má k dispozici asi 1,5l prostoru ze společného tanku. Ten je rozdělen na tři řady po čtyřech pěstebních pozicích. Vyráběl jsem to s tím, že současné tři matky zmenším nebo v budoucnu nahradím novými a ještě přidám asi tři nové genetiky, takže každá z matek by měla být velká jen tak, aby byla schopna poskytnou max. 4 řízky měsíčně, což se doufám povede. Zbylé pozice v bubláku jsou pro šestici řízků určených do pěstírny. Představuji si totiž, že v pěstírně by mohl v ideálním případě probíhat jen květ a řízky by do požadovaných rozměrů mezitím narostly přímo v matkárně. No uvidím, jak se mi to osvědčí, doufám, že to nebyly promarněné peníze
Někdy příště, až to bude komplet hotové, sem dám fotky. Zatím jsou tam stále jen dvě 18W trubice, takže jedna řada (4 pozice) je mimo přímé osvětlení, tudíž budu muset asi ještě jednu trubici přidat. Vůbec bych chtěl předělat celé svítidlo, tak, abych získal ještě pár cm na výšku k dobru, a také abych zlepšil rovnoměrnost rozložení světla do prostoru.

Pro ilustraci pořikládám dvě fotografie zachycující aktuální stav v pěstírně, uznávám že to není moc hezký pohled

2 Albat: díky za radu, příští léto se mi možná bude hodit.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 25-09-2004 v 17:02 PM

Old Post 25-09-2004 v 16:54 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 69

deda mraz:mas to fakt pekny.Taky rozjizdim prvni skrin a ty jsi mi moc pomhl.dík a K+

Old Post 03-11-2004 v 21:31 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

4. Kolo (BB+Nebula+Silver Pearl) Příspěvek č. 70


satanyslaf: dík za tip, příležitostně bych to mohl zkusit. Jinak dík i za pochvalu, na fotkách to zřejmě vypadá líp než ve skutečnosti A k tomu P.S.ku, z toho si nic nedělej, já taky

warrior a imugnio: diiík

No a fotky z třetího kola (toho ještě z léta ) jsem radši ani nepořizoval Ne, nebylo to tak špatný, ale začal jsem to hodně obírat ještě před sklizní a tak jsem nakonec odšmikával asi 50-60 gr. čerstvého, z čehož bylo odhadem nějakých 15 gr. suchého...
Takže snad radši jedna fotka z dalšího kola, to už bude určitě o něčem jiném! Nejsem si úplně jistý původem osazenstava, ale řekl bych, že jsou tam tři BB (dvě vlevo a ta vyšší uprostřed) a pak dvě Nebuly napravo a poslední kytka (tj. ta uprostřed vepředu) je Silver Pearl od Matrixe, to by mohl bejt docela hukot...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 13-11-2004 v 22:50 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 71

Ahoj...ta Silver Pearl nema chybu....je olepena az to hezky neni..a ten oder...oujeje

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 14-11-2004 v 10:22 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 72





O třináct dní později...není to žádná rychlovka, MH by tomu určitě prospěl :/
Nalevo dvě BB se mají docela k světu, Silverpearl uprostřed vpředu taky, ale ta BB za ní to už očividně vzdává a jedna z Nebulek vpravo už to vzdala (byla skutečně malá a slabá, jak je vidět na předchozích fotkách). Na její místo přijde nejspíš docela vzrostlá Nebula, kterou mám teď za oknem a která díky tomu, že v pokoji svítím dlouho do noci, asi stejně bez pomoci nevykvete. Chtělo by to trošinku vyšší vlhkost (asi jsem ještě neměl dávat pryč ten perlit), ale pH je ideální a živiny jakbysmet. Jinak už se moc těším na tu stříbrnou perličku, u Krychláka vypadá k nakous...totiž k nadrcení

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 26-11-2004 v 16:15 PM

Old Post 26-11-2004 v 16:10 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wavra
Stálý Člen

Karma uživatele Wavra - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 73

Fakt pěkný šatník

Old Post 28-11-2004 v 21:34 PM
Wavra je offline   Profil uživatele Wavra   Find more posts by Wavra   Foto galerie člena Wavra   Click here to Send Wavra a Private Message   Add Wavra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 74

Se chci na něco zeptat.........předem oznamuju, že sem něměl čas si to prolízt celí.....ale až budu čas mít, tak to proštuduju
To stínítko sis tvořil sám?....nebo na co si potřeboval tu kamnářskou rouru?.....a něják sem ještě nevystíhal jestli na tom stínítku máš sklo
předem dík

Old Post 02-12-2004 v 19:48 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 75

Děkujivřele: Jo jo, stínítko je home-made, přesně z té kamnářské trubky. Sklo tam taky samozřejmě je, jinak by ty odtahové roury neměly ani smysl...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 02-12-2004 v 19:58 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 76

Dedo mrazi, kdysi jsi tu myslím zmiňoval záměr pěstovat místo v keramzitu ve skleněnkách. Pokud jsi to ještě neřešil tak v Ikea mají skleněné čočky na váhu. Nebo rovnou balení drceného skla kilo za 24,- Snad jsem to moc nepopletl, uz si ty ceny nepamatuji presne. To drcené sklo není ostré vypadá to jako střepy z nějakého kaleného skla nebo tak, myslím že by to kořínky nezraňovalo.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 18-12-2004 v 17:52 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HermikS
Nový Člen

Karma uživatele HermikS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 77

cau dedo
mas opravdu krasnej satnik,moc mi pomohl mas vazne dobry napady,ale proc si nenapojil ten vetrak jednoduse nenapojil na 12V traficko a nepichl to do casovace k lampe?Ikdyz nadruhou stranu si usetril misto ten spinac funguje na principu dodani energie v podobe svetla? mej se a at ti to uz nedela neplechu preju mnoho zdaru

Old Post 18-12-2004 v 19:54 PM
HermikS je offline   Profil uživatele HermikS   Find more posts by HermikS   Foto galerie člena HermikS   Click here to Send HermikS a Private Message   Add HermikS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 78

oscip: dík, ale to šlo dát jako komentář ke karmě

Sinuhet: díky za tip, pokud na některý z těch dvou materiálů někde narazím (IKEA u nás ale bohužel není), tak to skouknu a případně vyzkouším. V současné době používám jemný štěrk bílé barvy (používá se především v akvaristice). Pytlík kolem 3 kg vyjde na zhruba 30 Kč. Nevýhodou je vyšší hmotnost (sklo ale taky asi lehčí nebude...), naopak obrovskou výhodu má ten štěrk v tom, že je inertní, takže neovlivňuje pH jako keramzit nebo rockwool. V některém z mých posledních příspěvků s fotoaktualizacemi je to dobře vidět. Ještě jedno díky za pomoc!

HermikS: díky za slova uznání Jinak ten větrák jsem nezapojil přes trafo, protože by to bylo ne zrovna efektivní řešení, když mi ve skříni stejně běží 12V spínaný zdroj z PC. Prostě by to byla další zbytečná ztráta na trafu, když už je tam ten zdroj se svojí vlastní ztrátou.
Jinak ten spínač funguje na principu spínání v závislosti na osvětlení dopadajícím na fotocitlivý prvek - fototranzistor, jehož báze je ovládána jen dopadajícím světlem, spíná relé v obvodu napájení použitého ventilátoru.
Díky za přání.

satanyslaf: dobrý nápad, ale bojím se, že ty "sračky", co tam jsou od ostřikovačů nejsou zdaleka to nejhorší. To sklo je lepeno z několika vrstev, má zřejmě i jiné chem. složení než běžné domácnostní sklo a já mám prostě z takovýchto věcí docela strach. Olověné sklo by si ke kytkám dal asi taky málokdo, i když se tak hezky leskne Přeci jenom je živný roztok mírně kyselý, tak aby něco z těch potenciálně nebezpečných látek postupně neuvolňoval... Na plast spoléhám jako na zdravotně nezávadný (používám jen plastové výrobky určené pro styk s potravinami, třeba dost podivně zapáchající plastový maltovník bych se asi použít zdráhal). Každopádně taky díky moc za chuť poradit!

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 18-12-2004 v 21:48 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 79


Tak po otřesných skoro dvou měsících "růstu" (to se ani růst nazvat nedá, to byl spíš survival ) už to kvete. Ukazuje se, že Silverpearl a Nebula jsou velmi odolné a vitální rostliny. Blueberry je sice taky vitální, ale s odolností je to už daleko horší. Neustále mi ji napadají nějaká listová plíseň a svilušky Co se svilušek týče, docela mě překvapilo, že na SP se jim vůbec, ale vůbec nechce... Vedle ní je trochu napadená BB a na SP není jedná sviluška! Jak jsem psal v mém posledním příspěvku s fotkami, dva řízky to už nerozdýchaly (BB), takže přišla na řadu transplantace orgánů zaživa Místo jedné jsem dal vzrostlou, ale řídkou Nebulu z okenního bublačiska (takové to rozlámané něco na fotce vlevo ) a místo druhé jsem dal nový řízek Nebuly (na fotce vpravo v předu). Uprostřed je vepředu ta Silverpearl a za ní dobře prosperující Nebula. Taková ta košťata v zadních řadách jsou Blueberrky Škoda, že se všem řízkům nedařilo stejně dobře, protože kdyby i po stranách bylo to, co uprostřed, byla by to určitě stejně tak veselá sklizeň jako ta první (na tu fakt rád vzpomínám, 100gr. už jsem se od té doby ani nepřiblížil). Ale i tak je to lepší než nic (nebo než ty dvě poslední sklizně ), nestěžuju si...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 25-12-2004 v 12:41 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 80

dotazek dou fam ze neni wlezlej nebo ze se tady uz neresil dawas do bublaku odstatou wodu nebo normalni to s tou odstatou wodou si technicky nedokazu predstawit
mear vlček

Old Post 25-12-2004 v 14:29 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2012 - Projekt - Stealth 250W - 80 odpovědí
15-04-2007 - Projekt Dracik - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0303250 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív