Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno - UKRADENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Sklizeno/ukradeno
SKLIZENO
UKRADENO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 33

Jo tak už můžu hlasovat pro SKLIZENO. Sklidil sem fšechno co sem moch a nikde ani stopa po čórkařích - šťastná to sezóna 2003

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 09-09-2003 v 18:43 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 34

taker: gratuluji

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 09-09-2003 v 19:11 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 35

PiosOne: díky

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 09-09-2003 v 19:37 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 36

KDYŽ SE BUDEME O POLE DOBŘE STARAT,CHYTNE SE POT.ZLODĚJ ZA SRDCE,ZAPLESÁ A ODEJDE HLEDAT.

Old Post 09-09-2003 v 19:39 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 37

Včera navštívila jedno z mejch polí nějaká děvka. Vytrhala všechny kytky a nechala je tam ležet. Vypadá, že to asi nebyl nějakej hulič. Spíš si myslim, že to byl myslivec nebo někdo podobnej. Nicméně - kytky už se sušej, ač ještě nebyly úplně o.k., tak jsem zvědavej na výsledek... (

Old Post 09-09-2003 v 20:24 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansganja
Stálý Člen

Karma uživatele Hansganja - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 38

[účet odstraněn]

Old Post 10-09-2003 v 07:07 AM
Hansganja je offline   Profil uživatele Hansganja   Find more posts by Hansganja   Foto galerie člena Hansganja   Click here to Send Hansganja a Private Message   Add Hansganja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hansganja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 39

Realist: taky děkuju, a k tomu příštímu sázení - uvidíme :-)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 12-09-2003 v 13:04 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FAGAN
Nový Člen

Karma uživatele FAGAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 40

Zdravim! Ja tiez dufam ze bude dobra uroda. Mam 3 kytky a su fakt pekne. Dufam ze v oktobri zaskrtnem policko SKLIZENO lebo starat sa o kvalitnu outdoorovku neni dovolenka. A hlavne tie semienka tiez neboli zadarmo. Ked to vide mam huleni na cely rok.

Old Post 14-09-2003 v 13:34 PM
FAGAN je offline   Profil uživatele FAGAN   Find more posts by FAGAN   Foto galerie člena FAGAN   Click here to Send FAGAN a Private Message   Add FAGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 41

Tak já můžu hlasovat pro okradení, protože nám s kámošem minulej tejden šlohly všechny kyti - 10 pěknejch šlechtěnejch samiček. Na tom místě jsme pěstovali už třetim rokem, a vše bylo O.K., a teď tohle. A to nemluvim o tom, že nebyly dozrálý a chtělo to tak měsíc, ale to je tomu idiotovi co je vytrhl asi jedno. Tušíme kdo to byl, dokonce jsme ho byli navštívit v jeho příbytku, ale nic jsme u něj nenašli, a bez důkazů je blbý začít uplatňovat metodu
Obušku z pytle ven, i když by si to ten ZMRD zasloužil uplně nejvíc. Pěstíme na vesnici, teď tam začalo hulit hafo malejch zmrdíků, a to je ten největší shit. Vůbec nemaj úctu k cizím kytkám, VŽDYŤ PŘECE NENI TAKOVEJ PROBLÉM VYPĚSTOVAT SI KYTIČKU OD SEMÍNKA, DOKONCE JE TO ZÁBAVA, TAK VO CO GOU? Nejlepší by bylo legální pěstování třeba max. 3 kytek, vysadil bych je na zahradu, vyšlechtil z nich majestátné obryně a bylo by. Teď vážně přemejšlim o tom, že bych doma na férovku řek, že si udělám skříň na 1 kytičku. ZLODĚJI JSOU MAXIMÁLNÍ KURVY!!!

Old Post 15-09-2003 v 15:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 42

4 Skandalf
Vašich kytek mi je opravdu líto. Ty 3 kytky u baráku legálně je můj vobrofskej sen. Pěkně f klídku na zahrádce, sousedi by porovnávali a chválili, nikdo by nekrad...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 15-09-2003 v 16:43 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 43

Tag ja to du dneska po skoro trech tejdnech omrknout .... tagze sem fukt zvedavej .... a modlim se k Jahovi...

Old Post 18-09-2003 v 07:52 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 44

ja mam tak tretinu sklizenou ale v patek de i ten zbytek pod strechu ale jednu si chci dat do skleniku na dokveteni protoze zacala strasne pozde a nebyla moznost ji zastinovat takze sem to nechal

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 18-09-2003 v 16:31 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 45


Ja jsem byl sklizet v neděli s kamošem,sklidil jsem jednu svoji zralou kytičku a pak jsem se vydal zkontrolovat ty další.Když sjem došel na místo té jedné tak jsem byl v šoku že mi ji někdo sklidil,ale ležela na zemi na jejím stonku vyleženy místo od srny a rostlinka ležela na vlhké zemy a začaly jí plesnivjet paličky.Takže kytka v prdeli.Vydal jsem se za tou další a nějakej čurák mi ji sklidil.Lidi jsou Kurvy-někteří.

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 18-09-2003 v 16:36 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 46

Tak to v tuhle chvíli vypadá na skóre SKLIZENO - UKRADENO 20:19. Docela smutný....

Old Post 18-09-2003 v 17:27 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 47

Mno my jsme na tom zatim jeste dobre. Skore "SKLIZENO - UKRADENO = 0 : 0"
Nekdy koncem rijna nebo zacatkem listopadu pujdou ven.

Vsem preju, aby jim nikdo nic necornul a kdyz tak at mu to ustreli makovici nebo neco podobnyho. :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 18-09-2003 v 17:34 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janiiis
Stálý Člen

Karma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% PěstitelskáKarma uživatele janiiis - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 48

to hyp3r+bambulion: ehm... já měl na mysli spíš celkový skóre uživatelů groweru (k nahlédnutí v horní části stránky). Nicméně, co se týče mě, tak mám ze dvou polí jedno ukradený a na druhym jsem našel kytky vysápaný, takže letos 100% neúspěch. Díky těmto okolnostem jsem se konečně rozhoupal ke stavbě skříně, takže se tu už asi brzy objeví můj novej thread "janiiisova skříň"...

Old Post 22-09-2003 v 17:16 PM
janiiis je offline   Profil uživatele janiiis   Find more posts by janiiis   Foto galerie člena janiiis   Click here to Send janiiis a Private Message   Add janiiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
01-08-2011 - Blizny - skoro - 24 odpovědí
31-10-2007 - Sklizeno nezralé - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7900140 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív