Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník - rada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Dotaz Skleník - rada Příspěvek č. 1

Ahoj groweři mám takovej dotaz.
Mám ve skleníku floweringy v květináčích už se přepli takže už moc nevyrostou ale sou všechny vedle sebe takže by si za chvíli mohli stínit nebo by pak mohli chytit plíseň tak bych je dal rád víc od sebe ale z těch květináčů už prorostli kořínky aj do země a když ten květináč chci zvednout tak slyším jak ty kořínky praskají no není jich tam nějak moc ale nevím jestli bude lepší je nechat tak jak sou nebo je fakt přetrhat a dál od sebe.
Napiště mi prosím co si o tom myslíte.
Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu

Old Post 17-06-2017 v 10:56 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

Ahoj pokud se přepli už bych nepřesazoval a spíš bych se zaměřil na cirkulaci vzduchu.
Myslím že když budeš dost větrat mělo by být vše o.k.
Pokud máš možnost větráku určitě by taky pomohl...

Old Post 17-06-2017 v 15:33 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Zdary, jestli jich je jen pár, tak by neměl být problém
A taky si laicky říkám, že je lepší riziko menšího výnosu na některých kytkách, než riziko plísně na všech 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-06-2017 v 15:52 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od borecshot
Ahoj pokud se přepli už bych nepřesazoval a spíš bych se zaměřil na cirkulaci vzduchu.
Myslím že když budeš dost větrat mělo by být vše o.k.
Pokud máš možnost větráku určitě by taky pomohl...


Já je nechci přesazovat jen chci dát květináč na jiné místo akorát sou zarostlí do země...

Jo ještě prostě páčkám dokuď si nezavazijou a pak uvidím co bude dál

Old Post 17-06-2017 v 17:55 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2019 - sklenik rady tipy - 15 odpovědí
13-09-2017 - Skleník 2017 automaty - 8 odpovědí
30-09-2012 - Kytky - rada - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1897830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív