Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno - UKRADENO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Sklizeno/ukradeno
SKLIZENO
UKRADENO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 17

nejhorší je ta bezmocnost, kterou člověk cítí, když přijde k vykradenému políčku. stalo se mi to předloni a mít toho kdo to udělal po ruce, tak mě zavřou

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-08-2003 v 08:32 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p2p
Stálý Člen

Karma uživatele p2p - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 18

Chystam sa zaskrtnut skllizeno, ale az za mesiac

Old Post 28-08-2003 v 12:52 PM
p2p je offline   Profil uživatele p2p   Find more posts by p2p   Foto galerie člena p2p   Click here to Send p2p a Private Message   Add p2p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. L
Nový Člen

Karma uživatele Mr. L - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 19



yo, taky za chvíli budu skízet..

a nevypadá to zle

pár kyti už bude,

ale na ten Durban si ještě chvilku počkám...

Be free with big joint.. smokin,šlukyn,shootin..

Old Post 29-08-2003 v 00:43 AM
Mr. L je offline   Profil uživatele Mr. L   Find more posts by Mr. L   Foto galerie člena Mr. L   Click here to Send Mr. L a Private Message   Add Mr. L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Upozornění hmm Příspěvek č. 20

tak zas takova skoda to nebyla voni nebyli moc velky ale mrzelo meto zrovna sme sli se sousedem fotit a vo ni uz tam hudaacci lezeli a corky sou pekny svine ja sem to osobne nikdy neudelal ale jednou uz dem chtel a le kdyz sem je vydel tak sem si rek chudak majitel jaky by to bylo me no proste sem se skoroo rozbrece a lse domu nikd y bych to nemohl udelat

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 29-08-2003 v 02:04 AM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 21

Taky bych neměl to srdce urvat, zkurvit, sklidit, pošlapat, zlámat, ukrást nebo napráskat cizí políčko, když vim co je s tim práce. Musel bych si pak asi urazit ruce a navíc to kouření by mi pak snad ani nechutnalo.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 29-08-2003 v 13:23 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 22

to jo to je prava pohoda dneska nekdo zase sklidil kamosovy policko a byl fakt pene nasranej

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 30-08-2003 v 03:38 AM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 23

ne aby ste nemysle ze to byla pohoda v jednani ¨b3tl a ne to ze mu sklidili pole aby ste nëmysleli ale sem vykasenej jak praseeee,,,,

zivot je jen jeden uzij ho naplno

Old Post 30-08-2003 v 03:40 AM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bioss
Nový Člen

Karma uživatele Bioss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 24

takovych dobrych lidi jako je b3tL je malo!!!a tech co nici, trhaji a sklizi je hoodne!!!

Old Post 30-08-2003 v 11:16 AM
Bioss je offline   Profil uživatele Bioss   Find more posts by Bioss   Foto galerie člena Bioss   Click here to Send Bioss a Private Message   Add Bioss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 25

nojo čorky sou fakt k...vy ale co s tim já sem naštěstí sklidil i když sem to musel přesazovat ale naštěstí že u nás někdo kdo krade kytky nejni ale vedle z vesnice tam sou takoví p... že sou schopný běhat po lesích a po polích aby něco našly.

Old Post 30-08-2003 v 11:23 AM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 26

Já pěstuju sedmim rokem a ještě nikdy jsem nesklidil.Ne proto,že bych se vo to nestaral, ale proto že se mi vo to postaral ještě někdo jinej.Takže jestli letos sklidim tak je to pro mě ještě větší orgasmus,než když jsem přišel vo panictví.Ale letos se vo to moc nebojim,protože pěstuju v pravěku a tam moc lidí není...ale na druhou stranu nechci moc křičet.Zatim jsem měl(letos) největší problém s armádou šneků,ale trochu jsem jim tu existenci znepříjemnil.Skoro všichni jsou f pánu....Většinou jsem měl kytky jako kráva a říkal jsem si:za tejden sklidim,ale už nikdy jsem to nestih´.Letos si myslim,že už to konečně vyjde a jestli ne, tak začnu pěstovat květák....držte palce

Old Post 31-08-2003 v 15:03 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 27

...Já jsem lidumil, ale tyhle kriply bych normálně střílel.Jinak mrkněte do galérky.Žádný malý kytičky to nejsou....

Old Post 31-08-2003 v 15:07 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 28

to Realist: taky vo tom přemejšlim,ale počkam jak se to letos vyvine...zatim je to na dobrý cestě,tak uvidim ...

Old Post 31-08-2003 v 15:47 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 29

ale pro ty který nevěděj jak na ty ZMRDY chmatácký tak tady je taková jednoduchá, finančně nenáročná past.....

Old Post 31-08-2003 v 15:51 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 30

MNĚ SE VENKU ZTRATILA JEDNA BÍLÁ VDOVA ASI PŘED MĚSÍCEM.BYLO TAM CELKEM TAK 30 ROSTLIN.A ASI PŘED TÝDNEM NĚKDO,NĚCO? UTRHL JEDNU HORNÍ KVETOUCÍ VĚTEV OD PURPLE POWER V PŮLCE,TAK SE MODLÍM K VELKÉMU GRASSOVI.A NA PÁR POSLEDNÍCH DNŮ SI TAM PŮJDU LEHNOUT SE SVÝM VLČÁKEM,KTERÉHOŽTO MŮŽETE VIDĚT NA AVATARU,KDYŽ JE DOTYČNÝ TAK ZNALÝ A JEŠTĚ TO NESERVAL VŠE NEKVETOUCÍ,NEZRALÉ.

Old Post 31-08-2003 v 16:50 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 31

No ja sem zase na poli našel nějakou tužku a už asi 2 měsíce si lámu hlavu jestli je cizí(jako že asi jo),nebo to byla nějaká má(snad jo).Do hajzlu,kdybych si tak pamatoval na svý propisky!zase,že by tam nějakej blb nechal po sobě takovouhle stopu to snad ani neni možný.

Old Post 02-09-2003 v 10:20 AM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 32

j.j.: jeslti je to už 2 měsíce a pořád tam kytky máš, tak je taky možný, že ji tam někdo ztratil ještě před tím, než jsi tam zasel.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-09-2003 v 10:30 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2017 - Skleník - rada - 3 odpovědí
01-08-2011 - Blizny - skoro - 24 odpovědí
31-10-2007 - Sklizeno nezralé - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1638110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív