Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Sklizeno nezralé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Sklizeno nezralé Příspěvek č. 1

Zdrawíčko Groweři...
Letos jsem pěstil Šamana venku, ale nestihl mi dozrát, jelikož na to napadal sníh (hajzl jeden) a polámal mi většinu větví. V plánu byla sklizeň až za cca14 dní, jelikož ještě nebyla kytka dozrálá. A napadl mě takowey nápad, kterey chci s Vámi probrat... Kytky jsem vykopl ze země i s kořenem a hlínou, kořen i s hlínou jsem zabalil do igelitovýho pytle, a otočil to kořenem vzhůru v naději, že mi kytka alespoň trocha dozraje... Chci se zeptat jestli s tímhle způsobem má něgdo zkušenosti?? Kytka trochu dozraje v každém případě, ale mám strach, aby kytka spíš nezdechla, a tím i celá sklizeň. Nebo nemůže se v té hlíně začít twořit plíseň, či jiná choroba ohrožující sklizeň??? Díky všem za rady... ;-) hgm

Old Post 24-10-2007 v 15:01 PM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 2


Zdravim,
jsem na tom uplne stejne...letos jsem jel LovePotion cekal jsem ze mi to nedozraje ale nemyslel jsem ze mi to snih znici tak brzo. Kazda kytka polamana. Palice jsem nastrihal a povesil uz to schne 4den...chut bude nic moc ale zkuruje dost. Myslim ze s tim korenem to je blbost nevim ale s tim pytlem to taky nebude ruzove, kamos to udelal s novinama a hnilo to dost...

Old Post 24-10-2007 v 15:41 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Zdar Hadgim. Můj bratr před x lety musel taky několik kytek vykopat nezralé a sice kvůli zlodějům. Někdo mu na to začal chodit asi 2 týdny před plánovanou sklizní a tak ty kytky vykopal s kořenama a z těch pak nějak oklepal hlínu a kytky přenesl pryč do KÝBLů s vodou a v tom to měl zhruba týden a fajně to dozrálo. Můžeš vyzkoušet třeba jen na jedné, pokud nevěříš, ale je to tak, jak říkám :-)

Old Post 24-10-2007 v 17:11 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 4

Mozna ze to funguje. U me by to neslo protoze snih zlomil kazdou vetev vejpul. Takze sklidit ususit and smoke...R.

Old Post 24-10-2007 v 17:30 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

Ked nedozreje tak do kybla s vodou:
-na 1l H2O/10ml H202(35%)+B1 Thiamin 2xtablety-podpori to transpiracne prudy v rastlinke,rastlina vyda zo seba co moze a zaroven sa aj vycisti.
Podmienky:dat rastlinku do takehoto roztoku a do TMY,na take obdobie ake treba (max.2 tyzdne).

Kde to zohnat?
-H2O2 vo farby-laky-drogeria a B1 thiamin v lekarni.

H20+H2O2+B1thiamin/1l+10ml(35%)+2xtablety=mňam

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 24-10-2007 v 19:04 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

Too Hadgim:
Jenom v hline ti ty koreny uschnou a stim i cela kyti!Takze to musis strcit dokyble svodou aby si dal pretvarela aktivni latky a dal uz bych se ridil podle farmerovo receptu!Letos tenhle postup chci taky skusit ale plisen este nevyhrala tak je este trochu casu

Old Post 25-10-2007 v 05:14 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

Zdrawím všechny....
Díky za rychlé odpovědi... Wčera sem se byl kouknout na půdu, kde to suším, a docela jsem koukal... Ty kytky s hlínou a kořenam, který visey vzhůru nohama docela normálně žijou... Větwe který mi ten sníh (hajzl) polámal, jsou we fázi schnutí, listy který sem tam nechal jsou už zatažený, ale kytky si normálně držey wzpřímený listy, mají zdrawou barwu, a normálně přežíwají dál...
Ten recept s tou vodou - díky za něj, nechám to ještě takhle do neděle, uvidím, jak to bude vypadat, a pak ho kdyžtak zrealizuju... Přece jenom to ještě pořád zralý není...
..to robbiiee... myslím, že v těch nowinách to bylo na howno kvůli tomu, že ty nowiny natáhly wlhkost z hlíny, a pak to zahníwalo.. V tom igelitu se to spíš zapaří, ale nechal jsem tam pár díreq, aby to trocha luftovalo, tak snad to nebude tam dsrné.. uvidím... každopádně díky wšem.. budu informovat jak to vypadá a možná přidám i pár foteq, jestli bude zájem...

Old Post 25-10-2007 v 12:55 PM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

hele sefe ten recept je prave vodtoho aby ti ta kyti co nejvic dozrala,takze bejt tebou to tam prsknu hned pac dyz pockaz donedele tak ty kytce muzou uz ty koreny seschnout a potom se ti vubec nemusi chytit!A ta kytka ti bude urcite rychlejs zrat vtom kybli nez tedka korenem donebes...

Edit:A moh by si sem pak hodit nejakou fotecku jak to mas vyreseny....(z duvodu budouci insperace)

Naposledy upravil Freeloader 26-10-2007 v 12:06 PM

Old Post 26-10-2007 v 05:29 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

Oukey, dneska jdu o polední pauzičce nakoupit ty ingredience, a vyzkouším tenhle dozráwající recepis... ;-) Díky patří Freeloaderovi a taky GanjasFarmerovi za rad.... Časem napíšu jaq jsem dopadl... thanxs 4 all

Old Post 26-10-2007 v 08:29 AM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Taq yo chlapíci, koupil jsem Thiamin a Peroxid vodíku. Ale neměli 35%, tak jsem koupil 30%... Dám ho tam trochu víc, než je napsané v recepise.... Dneska na to nalítnu a šoupnu ty kytiny do toho kýble.. Jeden maley dotaz... Mám to tam vrznout i s tou hlínou, nebo jen oklepaný kořen?? Ještě jednou díkec a mějte se... hgm

Old Post 26-10-2007 v 12:32 PM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11

ja bych tam teda soupnul vocistenej koren aby vysala zesebe vsechnu tu chemku atd. z hliny by si mohla brat este ziviny atd. a vodu bych asi menil kazdej den/dva!Ale jak rikam nemuzu mluvit z vlastni zkusenosti ...

Edit:nektery typci tam lejou i mineralku aby to dostalo lepsi chut,jeden typek tady to delal i s fantou ael nevim jestli to necemu pomohlo....

Old Post 26-10-2007 v 12:42 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antares111
Nový Člen

Karma uživatele antares111 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

já jsem tuto metody vyzkoušel, ele měl jsem obrovské problémy s plísní, tak jsem to radši přerušil

Old Post 27-10-2007 v 18:20 PM
antares111 je offline   Profil uživatele antares111   Find more posts by antares111   Foto galerie člena antares111   Click here to Send antares111 a Private Message   Add antares111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadgim
Nový Člen

Karma uživatele Hadgim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

Zdrawím Vás ještě jednou a snad naposledy Vás žádám o radu. V neděli jsem vše zkontroloval, a nakonec jsem od Vaší metody upustil, protože brčko k mé libisti již dozrálo v mém provizorním hlínovém pytli. Tak jsem kytku naporcoval na jednotlivé větwe a zawěsil, jelikož hlína už i wysichala a kytka se začala zatahovat. Ale zjistil jsem jeden problém... Od sklizně jsem měl jednu paličku doma v šupleti, aby rychleji uschla a vyzkoušel její chuť. Ze začátku vše f pohodě, až na trpčí chuť na konci jazyka. Určitě je to způsobené hnojením, jelikož tři dny před "slawným" sněžením, a následný polámáním wětwí a nutným sklizením byla kytka hnojena Plagronem Alga Bloom. Mám dotaz, jestli tato chuť s postupným vysoušením bude na ústupu, nebo jestli se tato trpkost na jazyku udrží i po 1-2 měsících sušení?? Nebo máte nějakou radu, jak se toho zbavit?? Četl jsem tready o water curingu, ale do toho se mi moc nechce, protože brčko už je skoro suché, a určitě bych posral ten postup, a nakonec bych měl ještě wětší howno než mám teď... Spíš mi jde o to, jestli když budu kytku sušit co nejdelší čas, jestli ta pachuť bude ustupowat úměrně s časem sušení, nebo jestli to tam prostě zůstane... Díky

Old Post 30-10-2007 v 12:34 PM
Hadgim je offline   Profil uživatele Hadgim   Find more posts by Hadgim   Foto galerie člena Hadgim   Click here to Send Hadgim a Private Message   Add Hadgim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 14

IMHO bez curingu toho moc nezměníš, zkus matroš zmrazit, mohlo by to chuť vylepšit, ale hnojivové příchuti se z mrtvé tkáně špatně zbavuje

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 30-10-2007 v 14:16 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 15

Zdravim, uz jsem psal ze jsem na tom podobne..snih,polamane vetve. Myslim ze chut se vytvori az kytka dozraje a vycisti se. Mi to nedozralo zkur poradny ale chut hrozna...

Old Post 30-10-2007 v 14:47 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 16

No mi to dozrálo krásně a trochu to ze začátku i když to bylo dokonale suché trošec to škrábalo možná hnojivama to nevím jistě ale 14 před sklizní sem nehnojil no ale tedkom je to už nějaká chvíle a škrábe to o dost mín nevím čím to je ..a chut je taky lepší


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 30-10-2007 v 15:13 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-07-2018 - Sklizen - 1 odpovědí
15-06-2010 - sklizeň za úplňku - 8 odpovědí
14-08-2006 - sklenik bez prace - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0579260 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív