Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od carlos
Myslis ze si tam jako prestehujou celej sklad na vikend? ))


Byli by blbí, kdyby to neudělali. Normálka, každé ráno si přivezou na rudlu pár nových krabic.

Old Post 11-11-2016 v 09:18 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 34

Mrzí mne že Shantibaba je tam jen dneska, v pátek. Minule jsem si s ním docela dobře pokecal. Snad tam bude i v sobotu.

Old Post 11-11-2016 v 09:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Mard


Byli by blbí, kdyby to neudělali. Normálka, každé ráno si přivezou na rudlu pár nových krabic.
Tak zalezi co, nejaky typicky produkty mozna ano... Vis kolik je polozek na sklade growshopu?

Pak dejte vedet jak jste poridili

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-11-2016 v 09:29 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 36

jo Shantibaba tam dnes byl byl jsem na Cannafestu prvně, docela zajímavá výstava, jen mě občas dost vadily ty návaly lidí na výherní kola u seedbanek, procpat se tam docela výkon ale jinak fajn

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 11-11-2016 v 20:43 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 37

A co "king of cannabis"? Neobjavil sa tam?

Old Post 12-11-2016 v 17:31 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 38


"king of cannabis" mel docela peknej stanek ale nevsim sem si ze by tam byl... jestli tam byl tak se pred shantibabou schovaval asi.

Mimochodem muj ulovek naky ty seeds (toho grinspoona uz fakt nemaj, ale ujistoval me ze zase bude... jinak Utopia Haze, Critical Kush, Cookies Kush, 8 ball kush, Chronic Thunder, Sage, Crockets Sour Tangie, White Walker Kush, Wreckage a dr. greenthumb ani nevim kam to dam , papirky filtry a picovinky, akrylovej killer na cesty a sklenenej grace na domaci bublani. Ted budu 14 dni zrat chleba ale kdyz si to spocitam oproti beznejm cenam sem dost usetril.
Ale ty nejcenejsi ulovky... podpis od Josého na jeho knihu jak pěstovat indoor a podani ruky + fotka prave s shantibabou... (to si necham pro sebe, precejen tam je muj xicht a zacernovat nema smysl).

Bylo tam ale lidi vic nez sem cekal... chtel sem udelat naky fotky, ale fotit ty davy moc nemelo smysl. kwb... jo ty vyherni kola to byla sila


Jinak s tim zbozim asi jak kdo a jak co... co sem koukal prodavaly tam i naky hnojky, ale kdyz sem si zamiril ke stanku canna ze by mohly mit cannazym tak prd. Ale kdyz sem treba koukal na stinitka sunsystem, normalne mi to chteli rovnou strelit... ale netusim jestli to tam nekde mely nacpany, nebo by jen udelal objednavku... taky me dost zaujal vertical NFT systemek u toho sem taky chvilku stravil.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 12-11-2016 v 20:34 PM

Old Post 12-11-2016 v 20:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 39

Tak letošní Cannafest, co se týče vystavovatelů (prodejců) semen mě velmi zklamal. Jsem tam pracovně, takže jsem měl čas si to pořádně projít až dneska po 17:00 a cokoliv sem chtěl, tak měli buď uplně totálně vyprodaný, nebo v balení, který jsem nechtěl. Páni a slečny se mi samozřejmě snažili nabídnout "velmi podobnou" variantu, ale jejich naprostá neznalost toho, co prodávají mě až zarážela. Nehleďe toho, že někteří avizovaní vystavovatelé vůbec nedorazili a nikde o tom není jediná zmínka.
Další fiasko bylo, když jsem se na jednom nejmenovaném stánku s hnojivy ptal na složení. Z pěti přítomných lidí nikdo netušil, na co se ptám a odbyli mě se slovy, že nemají čas.

Takže letošní Cannafest celkem zklamání.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-11-2016 v 21:59 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 40

crazy: ten 4d vertikal vypadal fakt moooc libově. každopádně mě nadchla barva těch výbojek... já pořídil semeno od serious seeds a předřadník nts... letos jsem neměl chut lovit žádný vzorky tak jsem šel relativně lehkej domu

Old Post 12-11-2016 v 22:02 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 41


Byli jsem tam mezi prvníma na 11-ou.Prošli jsme to asi dvakrát,žena mi vytočila dvoje semena.Posbíraly jsem pár papírků s filtrama,nějakou tu dokumentaci ke čtení a ve dvě hurá dom!To už se tam nedalo ani hnout.

Hadici na vapíka jsem tam nakonec nesehnal.Potkal jsem tam akorát Volcano a pár kapesních.

Taky jsem si setřel los zadara a dostal za něj Green Sensation.Malej,na jednu sklizeň ale potěší.

Old Post 13-11-2016 v 06:34 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 42

crazyben: dr.grinspoon je nejvetsi sracka co jsem kdy jel.. taky me to lakalo jako svine ale byla to nejvetsi chyba.. ver mi.. usetrim ti cas aj penize..
frek: pro me byla kazda navsteva cannafestu velke zklamani.. proto uz nikdy.. ikdyz nikdy nerikej nikdy..
AladinWarior: to je pekny ze jsi vytocil jemena ale vetsinou jsou to pekny sracky..

Old Post 13-11-2016 v 08:04 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od TommyGun

AladinWarior: to je pekny ze jsi vytocil jemena ale vetsinou jsou to pekny sracky..


To máš fuk.Tak Fair seeds viď,jasný že nebudou rozdávat za dáčo nic drahýho.Normálně za ně chtěj taky tři čenta.Lepší než drátem do voka ne?

Old Post 13-11-2016 v 08:45 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 44

AladinWarior: Aha ja myslel ze se za to toceni neco plati..

Old Post 13-11-2016 v 10:31 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
AladinWarior: Aha ja myslel ze se za to toceni neco plati..

Jak u koho, nekde se stala fronta na zatoceni zadarmo, jinde to byla poutovka za 50 nebo 100 kc...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-11-2016 v 10:54 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
AladinWarior: Aha ja myslel ze se za to toceni neco plati..


No u jednoho kola kde zrovna nebyla fronta sem se zastavil... vyhra, akorat papirky a filtry... dostal si takovy jaky si vytocil. No kdyz po me chtela 25kc abych si vytocil, tak sem se ji vysmal ze si za to koupim takovy jaky chci tak sem si sel pro organicky rawy Pak uz sem se tem kolum obloukem vyhejbal... a hlavne ty fronty!

Mimochodem ten tmavsi typek u toho barneysu byl skvelej poradil, pomohl vybrat a kdyz sem platil seeds, povidal ze nema drobny... tak rikam ze dobry a von ze ne at pockam a hodil mi dalsi dva vzorky po jednom semenu, dva zapalovace, drticku a hrst filtru


A nejvetsi prdel byla kdyz sem spustil anglicky na zenskou u DNA a vona (slovenka) prej at mluvim cesky!

Z ceho sem byl odrovnanej byly samolepky legalizace za 5kc sila Jo u nekterejch stanku sem cekal vic, ale nakonec sem si to uzil, poznal par skvelejch lidi, potkal dva stary znamy a odnesl si domu zajimavou genetiku... nestezuju si. Ted du otestovaj ten grace...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-11-2016 v 10:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 47


Já zase ve VIP prohodil pár slov s Francem ze Strain Hunters, to byla paráda. Jinak jsem dostal strašně moc papírků a filtrů, takže mám zas celej rok z čeho hulit. Ne, že bych to kradl, ale prostě mi to vnutili. U Gizeh jsem si povídal se slečnou a pak mi hodila hrst všemožnejch papírkůa filtrů,u Mascotte to samý a ještě jsem dostal kovovou baličku, pak u Vážek/Libella jsem si vytáhnul taky plnou hrst papírků . Nejel jsem tam zrovna kvůli tomu, ale jsem příjemně překvapenej a spokojenej. Loni jsem měl hodně zapalovačů a tenhle rok jsem dostal asi jenom 2, ale tak co


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 13-11-2016 v 12:56 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 48

Dost mi ale vadili některý lidi. Nesoudím nikoho od pohledu, ale potkal jsem spoustu lidí (asi pod vlivem drog) co uvnitř na výstavišti na sebe nahlas pořvávali, vráželi do lidí atd... Někteří vykroucenci potřebovali 2 metry místa na každý straně, aby kvůli svýmu mávání rukou vůbec mohli projít. Tohle je jediná věc, která mi trochu kazí zážitek z cannafestu. Lidi chovejte se normálně a slušně!!

A když se chcete zastavit, tak stůjte u kraje a ne uprostřed cesty

Peace


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 13-11-2016 v 13:04 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-11-2021 - Cannafest - 0 odpovědí
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
15-09-2019 - Cannafest 2018 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3840720 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív