Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Hydroponie 6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W Příspěvek č. 1

Zdravim, tak mi to nedalo. Chtěl jsem čekat do podzimu, kvůli teplotám a spotřebě, ale moje závislost na pěstování je silnější Zvažoval jsem 150w cfl, nebo čínskej led panel a nakonec jsem skončil u svojí osvědčený Osram Plantastar 250w.
V předchozím kole jsem udělal jakž takž nějakou selekci původně z 10ti regular semen, něco nevyklíčilo,nějakcí mrzáci,zbylo 6, z toho 3 samci, takže ze 3 samic:
Pheno 1 : výnos 28g - zralá 45-50 den, tvrdý ale menší šišky.
Pheno 2: výnos 36g - zralá 55+, celkem nafouklý šišky ale řídký.
Pheno 3: výnos 32g - skoro stejné jako pheno 2 ale hodně listí na úkor šišek a tlustý stonky uvnitř řídkých palic.
Zvolil jsem si pheno 1, hlavně kvuli rychlému zrání a tvrdostí palic a tak celkově se mi rostlina zamlouvala už od začátku. Výnos byl sice nižší než u ostatních, ale výnos neni všechno.
Tohle kolo bude boj a to hlavně z důvodu teplot. Budu se s tim muset poprat. Panelak,jižně orientovaný byt, nemožnost nějak suprově odvádět a přivádět vzduch přímo z venku. Pod lampu dám na zkoušku 3mm tabuli skla. Pokud budou finance, tak cooltube či spoetnik.
Kolo odstartuju zhruba 1. května. Čekám až mi prokoření RW.A pak šup do bubleru.

SETUP:
stan DS60 - 60X60X150cm
světlo Osram Plantastar 250w hps / velké hobby stínitko, na růst 85w cfl blue
odtah UFO Vents VK 100 250m3/h
pacháč PrimaKlima ECO K2600
ofuk Garden HiPro + 15cm
přítah pasiv, ale dám tam PC vetracky 12CM 2x za sebe
bubler homemade 45l
vzduch.motorek Hailea ACO 6603 + 2x kámen + homemade tlumítko hluku
medium Hydro košíky s keramzitem, voda v bubleru
ph a ec metr atd.

OSAZENSTVO:
4x Afghan Kush - White Label Seeds (Sensi), klony z vlastní mini selekce PHENO1

OPATŘENÍ:
-sklo pod výbojku, možná když bude za co, tak cooltube nebo spoetnik.
-namražený pet lahve s vodou, když se bude přehřívat roztok v bubleru


Ocenim každou radu a pomoc, at už v průběhu pěstu, nebo teď dokud je čas to řešit než zažhnu lampu.

Takže to je zatím vše, a držte mi palce, a pěstu zdar






PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 27-04-2017 v 17:04 PM

Old Post 25-04-2017 v 18:07 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2





Mamina
















Mamina










Prckove

Hnojeno hnojivem na rust + obden postřik Vitality Komplex, sem tam i do zalivky.
Řezy klasicky do puffrovaných RW na ph 5,8 , přáškový stimulax na rezy + atami rootbastic do roztoku ve kterym máčím kostky.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 26-04-2017 v 18:24 PM

Old Post 25-04-2017 v 18:35 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 3

Čůůs. Držím palce

Můžu se zeptat, jak hlučný je ten UFO ? Přemýšlím o něm, teď mám TT 150 Dokázal bys to porovnat? Díky

Old Post 25-04-2017 v 21:23 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Čůůs. Držím palce

Můžu se zeptat, jak hlučný je ten UFO ? Přemýšlím o něm, teď mám TT 150 Dokázal bys to porovnat? Díky


Mám transformatorovou regulaci,na plno běžel málokdy,ale na 1. Stupeň u toho spim. Můžu ti změřit dB mobilem.
S TT150 to nemůžu porovnat, ttcko jsem nikdy neměl.Ale teoreticky by mohlo bejt min hlucny protoze ma sirsi napojeni.Mel jsem potrubní VKO 150 a přijde mi že ten dělal větší kravál za to výkon žádnej moc jsem ti nepomohl,odpoledne ti znerim hluk

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 26-04-2017 v 06:26 AM

Old Post 26-04-2017 v 06:04 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5

Ok, i tak díky moc !

No jý měl VKO 125 a to byla jak turbína D Jak řikáš, hluk a výkon nic moc

Old Post 26-04-2017 v 12:58 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Ok, i tak díky moc !

No jý měl VKO 125 a to byla jak turbína D Jak řikáš, hluk a výkon nic moc


Je to měřený aplikaci na mobilu takže s rezervou:
Měřeno na plnej výkon

Přímo u něj - 60dB
Asi metr od skirne - 45dB
A zhruba 2,5 metrů od skříně - 39dB

Mám na něm napojenej filtr, a asi celkem metr a půl netlumenyho potrubí. Zavěšenej na gumicukach, taková guma s hackama na koncich.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 26-04-2017 v 18:18 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 7

To je pořádný hukot

Old Post 26-04-2017 v 18:26 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od fikus37
To je pořádný hukot


Mě to přijde v pohodě protože jsem měl hlučnější předtím,ale věřím že by to šlo o dost tišší. Tohle byla volba kvůli ceně/výkonu, nějakých 1600cca už si to nepamatuju. Navíc v práci mám celej den kolem 85+ dB tak už jsem asi nahluchlej

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 26-04-2017 v 18:32 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 9

Když se bojís teploty tak svit přes noc ne? Jinak cooltube mám, novou nepoužitou prumer 125 mm mam dojem, kdybys chtel

Old Post 27-04-2017 v 14:20 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Když se bojís teploty tak svit přes noc ne? Jinak cooltube mám, novou nepoužitou prumer 125 mm mam dojem, kdybys chtel


Rád bych svitil v noci ale to bych se nevyspal právě.Píšu ti PM.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 27-04-2017 v 15:54 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11



Upgrade nebo možná downgrade víka
minulý kolo bylo 10 otvorů a 8 rostlin, ale dost lidí tady na G mi radilo že lepší budou 4 nebo 2 rostliny a dávám jim za pravdu. Tak jsem to udělal na 4 a 5ta díra je na měření a občasný dolití.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 27-04-2017 v 16:39 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

Kolo prozatím rusim ze soukromých důvodu. Ale určitě se tady ještě objevim omluva všem kdo to sledoval

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 11-05-2017 v 18:41 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0670700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív