Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x36w Philips TLD - matky + rezy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

2x36w Philips TLD - matky + rezy (selekce) Příspěvek č. 1



Čau, rozhodl jsem se pro pokus.
1.) Mám semena z outdooru 2015 - Critical 11x ,Skunk#1xAfghan 1x ... klicivost 100%
hlína Atami Janeco light mix + přídavek perlitu.
Nyní v asi 250 ml kvetnicich,později po rozeznání pohlaví presadim do 1-1,5 l.
2.) Svitim 18/6 , 2x36w Philips TLD ,odtah pc vetrak 120mm regulovaný prepinatelnym trafem asi 3-12V .
ofuk taktéž.Zalivka upravenou vodou na 6,5ph s korenakem Atami Rootbastic 0,2ml/l + včera první nájezd na Alga Grow 1ml/l .
3.) Nad 3. možná 4. patrem budu dělat zastrih,zastrizena část půjde na zakoreneni do RW kostek a následně pod 250w hps na režim 12/12 kvůli rozeznání pohlaví.Samci půjdou pryč.V tu chvíli budu přesazovat do těch větších kvetinacu.
4.) Druhý zastrih až se vzpamatujou a povyrostou , opět zakorenit do RW a pod 250w 12/12 kde je dojedu do konce.Vyberu vyhovující phena.Chci mít matku na outdoor nikoli na indoor ale to jedno kolo dojedu abych mohl vybrat.

to je zatím k infu všechno.pište svoje názory a pod.,určitě se to bude hodit

Foto je ze 17.12.

Naposledy upravil kwb 28-12-2015 v 18:16 PM

Old Post 28-12-2015 v 10:42 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

a co je ten pokus?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 28-12-2015 v 10:51 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

mít matku pod 2x36w,a pro mě je to celý takovej pokus protože jsem jel jen jedno kolo OUT a jedno IN,nikdy jsem nerizkoval ,neselektoval a pod. navíc ty semena jsou z outdooru tak mě zajímá jak to bude kvalitou vypadat pod tou 250.

Old Post 28-12-2015 v 11:03 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4




aktuální foto
rostliny vpravo jsou měsíční jahody na jaro na ven

Naposledy upravil kwb 28-12-2015 v 17:13 PM

Old Post 28-12-2015 v 13:36 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

ještě podrobnosti o zářivkách:
Philips Master Super 80 TL-D
příkon 36w, spektrum 6500k, 3250lm
a cena za jednu byla necelých 60kč, což docela jde a roste to pod tím zdá se v pohodě

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 29-12-2015 v 11:51 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 6

Cau presne tohle mam v planu i ja.Akorat chci 4x36w.Na netu jsem nasel levnej komplet 2x36 i se stinitkem
https://www.elektro-paloucek.cz/svi...w-s-reflektorem

Jaky mas rozmery skrine?Ja bych chtel 120x50cm.A jak velky ty matky planujes mit?Ja se bojim ze to vetsi kytky neprosviti,aby i ty spodni vetve za neco staly.Budu sledovat...K+

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 29-12-2015 v 12:49 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

2 !ZAU!
cau, rozměry skříně jsou ŠxVxH 125x60x30 z tvrzenýho polystyrenu 4cm tloušťky,potaženo bílou folii. !!!POZOR!!! s tím rozměrem jak píšeš 120cm se ti tam nevejde celý svítidlo.S tím reflektorem bude mít určitě o 3-4cm navíc (já mám 124cm takže se vejde jen tak tak )

no planuju to něco kolem 30 cm protože jak píšeš to pak už asi neprosvítí,možná i míň, uvidí se. Díky za K+

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 29-12-2015 v 17:18 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

Já mám matkárnu se dvěma výškama (police jsou 70 cm a mám dvě police vedle sebe). První výšku od světla mám 27 cm, na klony a mladý ptáčata a to je kolikrát moc málo a druhou 54 cm, což už je až moc. Takže kdybych to dělal znova, tak bych zvolil výšku něco mezi tím, třeba 40 cm a v případě potřeby šoupnul pod pařníček třeba kartónovou krabici. Jinak používám litráky 10x10x11 cm. Mám 2 trubice vedle sebe 2 x 36 W a nemám pocit že by se to neprosvítilo. Každopádně nejedu matky komerčně, takže mi nevadí že z toho nejsou desítky prcků - mám to jen pro svou potřebu.

Old Post 29-12-2015 v 18:39 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 9

Mas pravdu.Samotna trubice ma 120cm.
Mard:Taky mi bude stacit mala matka.Jak mas cca siroky matky?A jak casto rizkujes?
Nasel jsem tu vlakno od Jahudky.Hodne lidi tam doporucujou Philips Tld 965 prej to pod tim jede lip.Tak je asi vezmu.Ale zatim ti to jede dobre,zadny vytahovani.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 29-12-2015 v 19:06 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

To vypada zajimave, sem zvedavej co se ti podari vyselektovat a jak ti to tim pude

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-12-2015 v 22:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 11

No matky se snažím udržovat jako malé bonsaje, a mají tak cca 25 na šířku a 28 na výšku. Spolu s 11 cm květníkem to je na výšku 39 cm. Po prostřihání (obvykle mi jedna matka dá tak 5-7 klonů) se to pochopitelně zmenší o ufiknuté kousky. A když neprovádím oživení matky, což znamená okrájení kořenů a přesazení do trošky nového substrátu, tak můžu stříhat každé 2-3 měsíce. V létě to roste rychleji - do místnosti mi jde vnější světlo a v zimě zase pomaleji. Když se okrájí kořeny, tak to pochopitelně znamená cca 1 měsíční období, než se z toho vzpamatuje.

Old Post 29-12-2015 v 22:23 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 12

vytahování zatim žádný, akorát jsem narazil na vlákno kde si někdo stěžoval že se mu pod zářivkama kroutí listy. uvidíme

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 30-12-2015 v 12:08 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 13

NO a neni to u tech matek taky tak jak u klonu pak ze kdyz na to svitis treba tim cfl taqk je proste slabsi nez kdybys to palil 400-600w?

Kvalita predevsim!

Old Post 30-12-2015 v 12:26 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 14

Tak urcite budou lepsi matky pod 400w,nez pod usporkama.Ale ne kazdej si to muze doma dovolit.Treba jako ja.Pro me bude lepsi si udelat par micro matek z mensi selekce.Nez sazet ven seminka u kterych nevim pohlavi atd.To vis ze bych bral mit doma box 100x100 v tom 400w MH.Ale furt lepsi usporky nez nic.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 30-12-2015 v 12:43 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Tak urcite budou lepsi matky pod 400w,nez pod usporkama.Ale ne kazdej si to muze doma dovolit.Treba jako ja.Pro me bude lepsi si udelat par micro matek z mensi selekce.Nez sazet ven seminka u kterych nevim pohlavi atd.To vis ze bych bral mit doma box 100x100 v tom 400w MH.Ale furt lepsi usporky nez nic.


Pod to se podepíšu! Pochopitelně že mít pořádný domácí slunce a matky mít v 10-ti litrových kýblech, tak můžu klonovat každý druhý týden desítky klonů. Ale to nepotřebuji, moje požadavky jsou mnohem méně náročné. Já se tím jen rekreačně bavím :-)

Old Post 30-12-2015 v 13:05 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 16

Jo tedka je to plne srozumitelne. Tak drzim palce at to pekne roste

Kvalita predevsim!

Old Post 30-12-2015 v 13:10 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6338460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív