Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Green Crack + Critical 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Obecné Green Crack + Critical 2015 + Northern Lights AF Příspěvek č. 1






Green Crack od Humboldt seed organisation.
3 feminizovana semena , klicivost výborná - za 2 dny šly do hlíny (18.5.). Zhruba po 3 dnech asi moji chybou jedna rostlina uhynula kvůli zakryvani urizlou pet láhví.
podrobnosti:
medium: zahradnicky substrat + perlit
-zalevano odstatou vodou
-od 14. Dne růstu hnojeno Plagron alga grow cca 2ml/l.
-ph vody i média neutralni
-asi 25. den růstu presazeno do větsich nádob se stejnym médiem
-nyní zalivka každý den nebo obden večer Alga grow 4-5 ml/l .

Critical z řezu 1 ks. Byl nakvetly, nyní vypadá že se díky periode prepl zpět na rust ale nic moc si od toho neslibuju.
zalevam podle počasí atd , hnojivo večer cca 2 ml/l alga grow.

Foto 1 - GC - 2.den
Foto 2 - GC - 4.den
Foto 3 - GC - cca týden a něco k tomu
Foto 4 - GC - 27. den
Foto 5 - Critical asi 14. den po presazeni do hlíny

Naposledy upravil kwb 10-08-2015 v 09:15 AM

Old Post 16-06-2015 v 16:11 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2





GC skoro po měsíci růstu .

Naposledy upravil kwb 16-06-2015 v 20:36 PM

Old Post 16-06-2015 v 16:32 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

nemate nikdo zkusenosti s odrůdami ze kterých je tenhle model ??

Old Post 19-06-2015 v 19:18 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4






menší aktualizace

1.foto - GC (seto 18.5.)



2.foto - GC (taky 18.5)
oba stále plagron alga grow , ve vyšších dávkách než doporučených , cca 5-6 ml/l , občas i postrikem na list.

3.foto - GC oba


4. Critical , který začal růst a přestal kvést , ale je to trpaslik kolem 20 cm vysky.


5. Critical ...

názory,kritiku a pod. vítám.dík

Naposledy upravil kwb 01-07-2015 v 19:04 PM

Old Post 01-07-2015 v 18:28 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5






UP.
První 3 foto - Critical
poslední dvě přírůstek Northern Lights auto.fem. od Fair seeds. Přidávám pk 13.14 a občas bloombastic .
Green crack nafotím až se dá dohromady po problému co jsem měl s listy a růstem , což se vyresilo presazenim z kýblu do zeme.Uz zase roste a zelena se.

Old Post 30-07-2015 v 07:20 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6



takže Foto green Crack ,

byly obě skoro chciply , takže presazeni z kýble do země to vyřešilo.příště rovnou do zeme.

hnojivo alga grow dle tabulky

Old Post 06-08-2015 v 12:13 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

Tak to nechápu a mám proto dotaz. Mě všechno roste v kýblu lépe než v zemi. Jedině když vykopu obrovskou jámu a vyplním jí substrátem, tak je v půdě lepší výsledek. Pokud udělám malou díru (tak 1dm3), do které šoupnu sazenici, tak výsledek v kýblu od 10l výše, je vždy lepší. A v textu čtu že v kýblu se tomu nedařilo (skoro chcíply, atd.) a pomohlo přesazení. To nebyly ty kytky v těch kýblech zalévaný? Nebo se neproplachovaly? Co tomu chybělo?

Old Post 06-08-2015 v 14:00 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

úplne přesně ti nedokážu odpovědět. Dokud měly místo na kořeny všechno bylo ok, potom začaly mírně uvadat a po čase odspoda žloutnout a odpadavaly listy. Zaléval jsem obden.Upravoval jsem ph na 6,0 - 6,5. Nic nepomáhalo. Ze zoufalství pak postřik proti skudcum. nic. Vykopal jsem jámu cca m2 a vyplnil stejným médiem jako v kyblích. Prolil upravenou vodou (ph) s Lignohumatem ( kvůli korenum). Již po 5 dnech byl vidět rozdíl .Myslím že v těch kyblích se ty kořeny moc zahrivaly a neměly místo na tvorbu nových kořenů.

Old Post 06-08-2015 v 14:58 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

Ahoj mám kytky v květináčích 6,5l viz můj letošní grow... listy mi odpadávali taky ale spíš mi příjde že kytka schodila listy který neuživý.... jinak jedou jak mají a jsou to celkem vysoký i široký kytky... jen pro příště bych opravdu volil medium těch 15- 20 litrů a určitě bude po problému já neměl na výběr tak jsem je sekl do tehle jinak co se týče mě tak připravenej záhon (navoženej hnuj konskej,kompost,kvalitní zemina) je nejlepší věc co může být viz letošní grow a můj scrog

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 06-08-2015 v 18:40 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

@kwb možná hloupá otázka v těch kýblech jsi měl drenážní díry? Nikdy jsem se nesetkal s podobným jevem a to i u velmi náročných a rozmazlených slečinek.. Pokud není v kýblu místo ns odtok, tak zahnije a chcípne i takový plevel jako je pažitka

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 06-08-2015 v 20:26 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11

KALAJDY: tohle jsem podcenil, příští rok to plánuju připravit pořádně. Jak pises, hnůj kompost atd. Mrkni do mojí galerie a uvidíš jak kytky vypadaly nemocný. Mam dojem ze nechat je v tom stavu tak bylo po nich.

Witko69: hloupa otázka to není, stejne tak nejsem hloupy ja. Samozřejme ze díry na odtok tam byly.

Old Post 06-08-2015 v 21:39 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

Koukám že si měl podobnej problém jako letos já u dvou kytek přesně takové listy jsem měl taky... já to řešil přesazením u jedné a druhou jsem nechal zato jí dvakrát vydatně prolil a zjistil že jsem je přehnojil Řekl bych že se to přepálil ale tím že si je dal do země si nic nezkazil ba naopak Mají volnost a můžou se roztahovat jak chtěj tak jim je přeci jen nejlíp

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 06-08-2015 v 22:26 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

je dost možný že jsem to přehnal s hnojením. chybama se člověk učí. každopádně jak píšeš - v zemi mají volnost

Old Post 07-08-2015 v 22:06 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 14


NL už pěkně kvetou, vypadá to ok? klíčeno 18.6.
hnojivo ze začátku alga grow
ted jen bloombastic

Old Post 10-08-2015 v 09:17 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od kwb
NL už pěkně kvetou, vypadá to ok? klíčeno 18.6.
hnojivo ze začátku alga grow
ted jen bloombastic


Je to krasavice, jen tak dál. GL peace

ab imo pectore

Old Post 10-08-2015 v 13:20 PM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 16

Já mám všechny kýble obaleny bílou geotextilií a je po problému myslím že nejdúležitější je zabránit přehřátí média.

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 10-08-2015 v 20:52 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - Great Critical 2016 - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3349640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív