Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1st green garden on the terrace. White Russian. 2015
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

1st green garden on the terrace. White Russian. 2015 Příspěvek č. 1






Zdravím zahradníci (:
Chodím se sem inspirovat vaší prací, proto si myslím že bych měl přispět potěšením z mé zahrádky. Outdoor pěstuji prvním rokem ale snažím se aby holky měli all inclusive

Osazenstvo:
5x White Russian(Serious Seeds) z řezů. 20l
1x noname automat 5l

Substrát jsem si namíchal s 90l guanokalong allmix a 50l zahradnický substrát s mykorhizou. Přidal jsem rovnou ješte guano prášek a fish powder organics. Do spod květináčů jsem dal tak 2l keramzitu ( doporučil mi to známej ale po pravdě nevím jestli to má nějaký užitek…)

Hnojiva:
Růst: Fish powder Organ
Guanokalong grow

Květ: Palm tree ash Organics
Guanokalong prášek
Guanokalong bloom
a dostal jsem BioBizz TopMax, ještě uvidím jestli ho použiju.

To je na začátek vše, přidám nějaké foto a budu Moc rád za každou užitečnou radu Pace

Old Post 23-08-2015 v 13:55 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2






Aktualní

Old Post 23-08-2015 v 14:00 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

Ten keramzit dolu má prima vliv pro začátečníky - kytky skoro nejdou přelejt :-)
Jinak nádherně prokořeněné, to fakt gratuluji! Určitě bude pěkná úrodička.

Old Post 23-08-2015 v 20:53 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 4

Zdar ešte nekvitnú ? Mám tiež 2 white russian vonku ale ešte nekvitnú snád to stihnu máš to pekné

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 24-08-2015 v 09:06 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cont3
Stálý Člen

Karma uživatele cont3 - 73% PěstitelskáKarma uživatele cont3 - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5

Já zatemnuji white rusia takže máj za sebou prez třetinu květů za chvíli postnu foto minulý rok sem je zklizel tak ve půlce kvůli plísní

Old Post 24-08-2015 v 18:05 PM
cont3 je offline   Profil uživatele cont3   Find more posts by cont3   Foto galerie člena cont3   Click here to Send cont3 a Private Message   Add cont3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

To Mard Ahaa hned jsem chytřejší dík ještě je před náma kus cesty tak uvidíme jaká bude úroda (:
To vytrethi Týden zatemnuju a už se začíná konečně něco dít

Old Post 24-08-2015 v 18:15 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WNM
Stálý Člen

Karma uživatele WNM - 77% PěstitelskáKarma uživatele WNM - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

Ahoooj vela ludi nevie o keramzite ze ma viac len jedno použitie
Ale hned viac bud drenáž ale tak isto sa pridáva do substrátu ked si ho
Miešate sami a dávate aj Perlit tak je rýchlejší odtok voda a daka pridanému
Keramzitu zachytávajú kvapky vody a substrát bude menej vysichat nabudúce
Urcite hod par L aj do zemi a poriadne premiešaj je to nieco ako hydrogel

Možno teraz som dosť high, ale pojdem este vyssie

Old Post 28-08-2015 v 12:55 PM
WNM je offline   Profil uživatele WNM   Find more posts by WNM   Foto galerie člena WNM   Click here to Send WNM a Private Message   Add WNM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WNM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8






21.9. Hojte dávám sem menší up..
Kytí něco chytli a netuším co:/ nepoznáte někdo z fotek?

Old Post 21-09-2015 v 18:04 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 9

Jsou tam vidět nějací škůdci? Jestli ne tak to vypadá bajvočko jako spálené, buď přehnojené neb voda+slunce? .. jak si hnojil?

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 21-09-2015 v 21:26 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

Škůdci tam nejsou.. Je pravda že jsem jim jednou namíchal silnější koktejl :/ a spálilo je to trochu ale to už je tak měsíc z5 a přijde mi že se to pomalu ale jistě pořád zhoršuje.. Ted dávám jen Guanokalong bloom podle tabulek.
Ještě mě zajímá jestli máte někdo zkušenosti s produktem Palm tree ashes (0-1-30)
Dík

Old Post 24-09-2015 v 13:12 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlSu
Stálý Člen

Karma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% PěstitelskáKarma uživatele AlSu - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 11

Zdar. bude to spálené hnojkou. Prolej to dobře vodou a u ní rovnou změř ph.
Muže to být i špatnou kyselostí
Jinak to máš super

Old Post 24-09-2015 v 13:59 PM
AlSu je offline   Profil uživatele AlSu   Find more posts by AlSu   Foto galerie člena AlSu   Click here to Send AlSu a Private Message   Add AlSu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

Nejspíš je to nevhodným způsobem zalévání. Bezpečné zalévání spočívá v tom, že se nejdřív substrát proleje čistou vodou s upraveným pH, dokud nevyteče zespod květníku tak 0.5 dl vody. Teprve pak se naleje na kytku knojivo. Tj. jinými slovy - hnojí se do mokrého substrátu. V opačném případě, když se hnojí do suchého, tak může dojít k zasolení substrátu a následně k chloróze a zániku kytky po opadání většiny listů.
Pochopitelně, když už někdo ví, jak a kolik hnojit, tak si takovéto brikule s proplachováním může odpustit.

Old Post 24-09-2015 v 14:59 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 13

Já to proleju tak 2l vody než tam dávám hnojivo ale asi je to málo.. Dík za radu

Old Post 26-09-2015 v 17:00 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14






10.10. už se pomalu blížíme do finále=) dnes jsem začal flush a v týdnu si koupím lupu na trichomi. Co myslíte bajvočko na jak dlouho to ještě vypadá?

Old Post 10-10-2015 v 11:22 AM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 15






Hojte, dával jsem si dva rusaky na zahradu moc jsem odnich nečekal bal jsem se čorek a nedostatku času se o ne starat. Kosa proběhla 17.10. trichomy byli mléčné škoda jen že pršelo v kuse asi 3 dny před sklizní, plísen byla tak na 20%.

Old Post 19-10-2015 v 13:01 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bate
Nový Člen

Karma uživatele bate - 78% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 16






Zdravim všechny co sledují tento thread a děkuji všem za Karmu
Takže mam tu menší foto up.
1-2) 23.10.
3-4) 30.10. Proběhla kosa. Venku bylo hrozné vlhko a dvě topovky začali měknout a vadnout(plísen)...
5) Na holkách jsem ještě nechal pár spodku a zatím ještě dozrávají kosa proběhne do konce tohoto týdne. Enjoy

Old Post 11-11-2015 v 17:49 PM
bate je offline   Profil uživatele bate   Find more posts by bate   Foto galerie člena bate   Click here to Send bate a Private Message   Add bate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2015 - 1st green garden on the terrace. White Russian. 2015 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9675230 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív