Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » První grow 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Obecné První grow 2014 Příspěvek č. 1



Takže 31.5 jsem dal klíčit semínka mezi dva vlhké ubrousky a 3.6 některá už vylezla tak jsem je dal do zeminy.

Semena: No name- vzhledem k tomu že tenhle rok bude spíš o učení se než čekat hned nějaký zázraky.
Zemina: Zahradnický substrát+perlit
Hnojivo: Na růst- Advanced Nutrients Sensi Grow PH Perfect
Květ: Advanced Nutrients Sensi Bloom PH Perfect
Květníky: - počítám 15L

Semena jsou prozatím umístěna v pařníku kde jim bude parádně
Potom budou venku protože pořádný foliovník se plánuje až na další rok

Old Post 03-06-2014 v 11:50 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 2

Květináče dej větší, dejme tomu že ve 40\50 litrech dáš přes dva metry aj s jednim fimem, nebo pomalu ke třem když ji necháš jen tak

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 04-06-2014 v 08:07 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

NoName jsem také pěstoval a řeknu ti nema to cenun . Pokud nemáš jistotu že to je ze skříně ( z nějakého hermáče pak takové semeno asi má cenu zasadit). Sám jsem si pro letošek sehnal taková semena rusáka a snad budu spokojen. Raději si kup nějaká semena treba standardizovaná a udělej si vlastní semena na další sezóny, nebo tady v bazaru jsou tam kolem 20-30 korun za semeno což je nádherné Jinak přeji hodně štěstí a budu sledovat.

Old Post 04-06-2014 v 09:14 AM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

Ahoj kluci tak nějak si říkám že tyhle semena vrazím někam do stráně kousek od nás je pěkná oblast kde nikdo moc nechodí a prostoru až až... A semena že bych koupil od Dutch Passion Automazara.. Uvidím jak se rozhodnu další rok bude o něčem jinym Jinak díky za rady

Old Post 04-06-2014 v 15:56 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

A když něco z těch no name bude vypadat dobře tak si udělám nějaký Feminizovaný semínka.

Old Post 04-06-2014 v 15:57 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Na první grow jsou NoName nejlepší volbou, můžeš experimentovat a nemrzí tě že jsi pak odpálil semínka z 2k A často z toho vyleze výborná kytka.... Ale je to sázka do loterie

To SpiRit Jasně jistota skříně je naprosto cool záležitost! Pak ti to ani nedozraje a můžeš se jít klouzat

Ať to roste

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 04-06-2014 v 16:16 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 7

Jojo, semena ze skříně a ještě z hermáče, to je fakt pecka volba.. Ono pokud víš, z čeho ty semena jsou, že to nebyl právě třeba hermáč, tak bych se vůbec nebál, 10 let zpátky jsme žádný značkový semena neměli a ty kytky zhulovaly mnohem líp, než značkové modely, kterých jsem zkusil mraky (teď se bavím o indoor modelech pěstovaných outdoor,) pořádně nedozrávaly a kvalitou ten noname nepřekonaly. Kdybychom nebyli hloupí a všechna semena nevyhodili, protože jak to není Bílá Wdowa, woe, tak to kouřit ani nebudu, mohli jsme mít kvalitní osivo s dobrými výnosy, brzkým dozráváním a ještě k tomu zadarmo. No jo, kdyby...

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 04-06-2014 v 18:09 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 8

A tak ja sadím ven už zásadně jenom ze skříně. Ovšem pouze řezy a řezy něčeho adekvátního našim zeměpisným podmínkám. Nemůžeš tady hodit ven nějakou 90 dní kvetoucí sativu a pak být překvapený, že ti to nedozrálo a zplesnivělo (pokud nebydlíš na jižní Moravě :c)

Taky nejsem nějaký extra zastánce seedbank, radši sáhnu po řízku, ale tam je výběr je přece jenom trochu omezený, že.. Takže si většinou koupím seeds, vyselektuju matku a z té pak udělám řezy ven.

A zkušenost s "noname" semenama nemám moc valnou.. pokud to není nějaké cílené opýlení, většinou těch pár semen co v palicích bývá je tak 50% originálu, další generace 25% atd...

Takže si myslím, že noname semínka můžou být už lépe přizpůsobena našim zeměpisným podmínkám, ale pokud nebudeš mít extra kliku, žádná palba to nebude.. spíš něco čemu se u nás říká "nějaká čeština" :c) ale na první sezónu, pohoda jahoda.. no stress ;c)

a jestli nejsi v nějaké finanční tísni a koupíš toho mazara, sice to budou malé kytky, ale mohlo by to být chutné :c) Když hodíš dva na stráň, v případě špatného konce o nic moc nepříjdeš a příští rok to můžeš zkusit znovu a lépe :c)

good luck

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 04-06-2014 v 23:23 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Jojo, semena ze skříně a ještě z hermáče, to je fakt pecka volba.. Ono pokud víš, z čeho ty semena jsou, že to nebyl právě třeba hermáč, tak bych se vůbec nebál, 10 let zpátky jsme žádný značkový semena neměli a ty kytky zhulovaly mnohem líp, než značkové modely, kterých jsem zkusil mraky (teď se bavím o indoor modelech pěstovaných outdoor,) pořádně nedozrávaly a kvalitou ten noname nepřekonaly. Kdybychom nebyli hloupí a všechna semena nevyhodili, protože jak to není Bílá Wdowa, woe, tak to kouřit ani nebudu, mohli jsme mít kvalitní osivo s dobrými výnosy, brzkým dozráváním a ještě k tomu zadarmo. No jo, kdyby...


nic nemůže za staré dobré časy tak, jako špatná paměť. Sorry, nepatří to k tématu, ale třeba chuť by ti už dneska medvědě nepřipadala tak dobrá. .D můj názor

Old Post 04-06-2014 v 23:43 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 10

No, je pravda, že ony to tak úplně NoName asi nebyly, jen jsme nevěděli, co to je zač. Jasně, "českej venek" není nic moc, paldy řídký, chuť definovaná spíš jako pachuť, stav na půl hoďky. Proto jsem psal, že je důležité vědět, z čeho semena jsou, jestli ne třeba právě z nějakého nezhulu. Co si tak pamatuju, jeli jsme třeba tehdy Great White Shark, ale bylo to ojetý neznámo čím vším asi pátá generace, dojíždělo to na konci září a ty stavy po tom byly fakt luxusní. Dovolím si to zhodnotit i tím, že to se mnou kouřili kluci, co v té době hulili třeba 15 let, já byl tehdy ještě v tomhle mladý střevo celkem a jen si chochtali.

Shrnul bych to teda asi tak, že ty naše semena byly mixem značkových genetik, ale přeprcaných mezi sebou různě navzájem a aklimatizovanýma, takže už to prostě nešlo identifikovat = NoName.

No a jinak zrovna pro začátečníka je podle mě jakýkoliv automat hodně špatná volba, protože vyžadují hodně specifické zacházení a je potřeba se s nima naučit. Když jsem s nimi začínal já, asi tři kola jsem totálně podělal, než jsem trochu věděl, jak na ně a to jsem pěstoval klasické odrůdy pěkných pár let.

Ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí, každej si na to svoje musí přijít sám.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 05-06-2014 v 20:47 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11


Tak jsem se dnes šel podívat do foliovníčku a z 15 už 4 vylezli během týdne čekám že už vylezou všechny Jinak jen kdyby někdo chtěl upozornit na tu vlhkou půdo tak je to tím že je to focený po zalití protože dneska má bejt 33 stupňů tak jsem jim přilil raději trochu víc

Old Post 08-06-2014 v 09:42 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

Jinak sorry za debilní fotku ale nezaostřil mi pořádně foťák a pak se vybil tak jsem nemohl udělat lepší.

Old Post 08-06-2014 v 09:45 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 13




Tak jich mám z 15 jen 5 některý se zasekli a nechtěj růst dál ale ty jsem ani nefotil no uvidíme zatím počítám s 5 kouskama
Jinak chci se zeptat jestli je mám nechat v pařníku protože maj hrozně hubený stonky... podepírat je nechci Nebo zmohutní sami?
Foto:

Old Post 17-06-2014 v 17:20 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 14

normálně to podepři špejlí, nebo to zatím nech v pařníku ale už luftuj, hlavně je nedávej jen tak ven, vítr by ti je polámal bez podpěry

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 17-06-2014 v 19:53 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 15

Díky za radu hned zítra jdu na to ))

Old Post 17-06-2014 v 20:54 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16






Aktualizace: Takže kytiček je teď momentálně 5 ale dvě z nich jsou ještě malé takže je nechávám v pařínku 3 z nich jsem dnes přesadil a dal ven z pařníku a dal k nim podpěru mají tenké stonky tak až budou tlustější tak je dám do fuč No a jinak koupil jsem na dnešní přesazování substrát pro muškáty je na 6 týdnu předhnojený je to skvelá zemina Forestinu hrozně rádi používáme
Jinak se kytičky mají fajn a rostou zatím krásně.

Old Post 01-07-2014 v 19:34 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2017 - První grow 2k17 - 28 odpovědí
14-07-2016 - skromný grow 2016 - 7 odpovědí
22-02-2017 - Zahradní gRow 2016 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6825670 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív