Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.INdoor 6xLarry OG Kush - 250w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

1.INdoor 6xLarry OG Kush - 250w hps Příspěvek č. 1


Takže po průšvihu s nakvetlyma a sviluskama napadenyma rezama jsem obměnil osazenstvo za výborný a zdravý rezy a to díky místnímu členovi kterýmu za to obrovský dík

VYBAVENÍ:
světlo - 250w HPS Osram Plantastar
stinidlo - obyc. hobby
ventilace -odtah AV PRO 120 (126m3/h)
- ofuk obyc.stojanovy 2rychl. větrák
- pritah pasivní
vlhkost - sencor shf 900

BOX: ŠxHxV
70x70x170 v místnosti 200x250x250 cm
roh vylepený bílou folii,práva stěna z polystyrenu,strop taktéž polystyren.Slepeno a utesneno silikonem.
Přední strana řešena jako "závěs", s dírou dole která slouží jako pasiv přítah.Vsechny strany jsou opatřeny černobílou fólii=Polystyren je taktéž potazen folii.

KVETNIKY:
6l kulaté.Vím že lepší jsou čtvercové ale tyhle jsem mel.

MEDIUM:
hlína - substrat od Atami-Janeco Light Mix

HNOJIVA:
Atami Rootbastic do začátku
Plagron Alga Grow na růst
Plagron Alga Bloom na květ
Atami Bloombastic jako doplněk na květ

MĚŘENÍ:
mám objednany digitalni ph metr.
ec metr zatím pořizovat nebudu a budu se řídit predepsanym davkovanim a instinktem

TEPLOTA/VLHKOST:
den se pohybuje okolo 23-29℃/60-70%
noc je okolo 18-20℃/70-90%

odtah mám teď vypnutý protože to v pohodě uchladi ofuk,jen nevím jak moc se kytkam dostává cerstvyho vzduchu.Mám koupený multifunkční časový spínač CS3-4M díky kterýmu by mělo být možné spinat odtah v kratších intervalech než přes bezny casovy spínač,což je 15 min.Za těch 15 min mi totiž vytaha veškerou vlhkost.

Tak mi držte palce

Ps: mám tam ještě pro zajímavost 1x NL Auto ze seminka z letošního outu. A mám navíc jeden řez Larry OG Kush.Pokud by mel nekdo zájem o jednu z kytek tak daruju.Buď si tam nechám ten automat nebo LOG.Dejte vědět

Old Post 05-10-2015 v 22:33 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Obecné 3.den 18/6 Příspěvek č. 2


Takže 3.den na rustu, vypadá to že se vzpamatovavaj z převozu a presazeni.Vsechny kousek vyrostly a vyrašili nové vyhonky.

Teplotu ve dne teď zvladam držet na 25-27℃

to je zatím asi všecko,nic moc se neděje update až tak za týden bo 14 dní. Zatim kolegové

Old Post 08-10-2015 v 09:19 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

7.den 18/6 Příspěvek č. 3





původně jsem chtěl aktualizovat za dyl,nicméně potřebuju poradit se scrogem.

Síť je homemade stejně jako rámeček.
Ale o to ani tak nejde,spíš jestli to dělám dobre.
Mám procteno snad vše co šlo,včetně vlákna senority Lamparez Ale nwm.

Provedl jsem klasickej zastrih.Dle matkare a dalšího zdejšího člena kteří mají zkušenosti s timhle strainem mi bylo řečeno ze po přepnutí mám čekat asi 3x nasobny vytahnuti.

No,k otázkám
1. proplytam správně ?
2.mám přepínat teď ?nebo až zaplnim prostor.teď jsem na cca 25.cm.

Sory za tak blbý otázky ale jsem v in začátečník díky za rady

Old Post 12-10-2015 v 23:19 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: 7.den 18/6 Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od kwb
No,k otázkám
1. proplytam správně ?
2.mám přepínat teď ?nebo až zaplnim prostor.teď jsem na cca 25.cm.


Čus, za mě bych síť hodil pryč, nechal holky pěkně dorůst a až ti zaplní plochu, tak bych použil síť a do ní je vypletl - pak přepnul.
Rozhodně bych se mrknul k Časlavovi, kterej tydle geny jel a ve finále mu to po přepnutí dost vystřelilo, tak aby sis uhlídal i jejich výšku
Ještě si počkej na vyjádření nějakýho indooráka k té síti a měj se blaze!

Old Post 13-10-2015 v 08:07 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 5

Čus,
oka sítě by stačily udělat větší. Nicméně počet kytek neni na SCROG, tady neni důvod to nějak proplejtat. Máš akorát kytek, aby na každý byly tak 3-4 "centrály". Ta sít by se hodila na udržení palic (cca ve 2/3 kytky), ale to bys to tam musel dát až tak v 2. tejdnu květu až uvidíš jak se to táhne, ted je to k ničemu. Sít je dobrá, ale dle mýho jsou lepší bambusový tyče, kde tu kytku můžeš libovolně vyndat, přemístit a hlavně když děláš proplach, tak to vemeš, dáš do vany a necháš tim protéct x litrů vody. Pokud nemáš odtokovej stůl, tak se průplach dělá blbě pokud máš síť.
Pokud chceš, ale síť, tak až pozdějc.
Co se týče přepnutí, tak nech vyrašit ty postraní větve po zástřihu, pak můžeš.
Každopádně teď, v týhle fázy, už neni vlhkost hlavnim faktorem. Pust odtah! Čerstvej vzduch je hodně důležitej.
Až budeš příště fotit, vem to za tmy, těsně po zhasnutí, nebo před zapnutim lampy.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 13-10-2015 v 10:08 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

fajn,sit půjde pryč ,nechám vyjet postrani větve,a potom budu přepínat.
odtah mám už pustenej,teplota kolem 26℃ za to vlhkost 40 % max s lampou.za tmy i 80%.chápu to tak že si s vlhkostí teď nemám až tak lámat hlavu ? a díky za rady

jo a prikoupil sem 2 pc vetraky 120mm na pritah .

Old Post 13-10-2015 v 11:18 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7




tady jsou ty fotky za tmy,něco holkam nejspíš chybí ,ph metr ještě nemám ale koupil jsem prozatim kapky.až bude zalivka tak zmerim co vytece.měřil jsem vodu na zalivku a je to totální fiasko ani na ty stupnici to neni,tkze někde kolem 7,5 a víc.musím hold upravovat ph.

teploty jsou D: 21-23℃ N: 17-19℃
vlhkost je : D: 50-70% N: 70-85%

odtah jen při světle,ofuk taktéž

předevčírem jsem poprve prihnojil Alga Grow 1ml/l + Rootbastic 0,2 ml/l (Rootbastic dávám od začátku)

Na poslední fotce je vidět ten problém nejspíš ph,vlhkosti to nejspíš nebude . Nikde ve vláknech o nemocech listu jsem to nenašel.

No nic , uvidíme jak se to bude vyvíjet se srovnanym ph.

Old Post 15-10-2015 v 21:26 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od kwb
tkze někde kolem 7,5 a víc.musím hold upravovat ph.

Na poslední fotce je vidět ten problém nejspíš ph,vlhkosti to nejspíš nebude .


Tak to už ti řeklo měření, že je tam problém.. pH na výtoku by mělo být někde kolem 6-6,5. Nech vyschnout poslední zálivku, pak prolej upravenou vodou a změř výtok. Zlepšení uvidíš do několika dnů

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-10-2015 v 22:25 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 9

Měl jsem teď taky problém s PH na výtoku... připadá mi to jako když máš vysoké ph tak se listy kroutí nahoru a já měl nízké, listy zkroucené dolů
Tenhle problém mě odrazuje od hlíny. Nějak to nedostávám pod kontrolu. Ikdyž kyti už jsou celkem v klidu. Posledně jsem proplachoval 6,5 trvalo to celkem dlouho než jsem to dostal z 4,6 na 6,2 a po zalití živinama protože jsem neustále vyplachoval EC 1-0,8-0,7 atd mi vyteklo opět 5,5... jdu na vodu .. nemám na to nerf

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 16-10-2015 v 08:27 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10




tkze ph zalivky upraveno na 6,2 - vytok 6,2 teda +- by oko.prostě kapky no

2 koles & Časlove:
ale mám pocit že bych mel přepínat protože jsou dost vysoký a vytahly.precijenom 250ka neni úplně výkonný zdroj na nějaký vysoký křoví jsem na 40 cm od hlíny , takže buď prepnout teď a nebo poridit 400w . ale radši bych to dojel na 250.
postrani větve (ty spodní) jsou v úrovni zhruba patro pod vrcholky. vrcholky už taky zacinaj docela růst takže bych opravdu prepinal.dík za rady a k+ za rady vás jistě nemine

edit: pridávám foto ale nestihl jsem za tmy tak se omlouvám.

Naposledy upravil kwb 16-10-2015 v 21:18 PM

Old Post 16-10-2015 v 20:55 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Jestli jsi to ještě nepřehodil, řek bych, že je právě čas. Teda pokud se trochu srovnaly ty listy. Chceš je mít na květ v kondici

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-10-2015 v 21:15 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Nápad 5. den 12/12 Příspěvek č. 12






takže jsem na 5. Dnu 12/12.
docela se to vytahuje,premejslim nad tou sítí.ze bych spodky ostrihal až se začnou dělat palice,a vrcholky proplyst.uvidíme.

Teploty v noci padaj až na 16℃, ve dne jsou kolem 23-26℃. Vlhkost mám noc 85% den kolem 60% - zvlhcovacku už asi vyndam z boxu.

Až mi proschne medium (vysycha dost pomalu asi kvůli ty vlhkosti) zaliju pořádně alga grow a až se objeví prvni květy najedu na bloom.

Nevím jestli to má nějakej smysl ale upravuju ph vody i ve zvhlcovacce.Protože se mi v ní dělá kamen.

Toť zatím asi vše. Tak mi držte palce at to v pohodě dojedu a všem pěstu zdar

Old Post 21-10-2015 v 20:13 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 13

Box bych zrušil a použil celou místnost. připomíná mi to ranní metro nevím kolik toho ve finále prosvítíš stou 250W ale mám pocit že to bude docela nahusto než to přestane růst. Podle boxu bych přepínal max v příspěvku č.3 .) Ať se daří, Peace .)

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 22-10-2015 v 10:04 AM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 14

jointza: no box rušit ted určitě nebudu a na celou místnost by mi jedna 250ka byla k h***u.Je to první in,když to bude špatný tak to bude špatný ,aspoň získám nějaký zkusenosti. S ranním metrem nemám zkušenosti u nás metro nejezdí my používáme auta ale pochopil sem tě.hold málo místa.příště buď vyšší wataz nebo min rostlin. Dík všem a ať to roste

Old Post 22-10-2015 v 19:50 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 15

Počet kytek je cajk, já měl pod 250W i 24 kytek a "pohoda", 6x Larry je nejvíc pohoda. Hustoty bych se nebál, ale spíš vejšky rostlin. Na největší větve už bych ted cpal kolínka. Larry se vytáhne nejmín 3x, je to potvora! Neni to model uplně ideál na první grow, ale když budeš mít kliku a povede se dobře, tak výnos + kvalitu jen tak něco nepřekoná.
Jo a dej pryč už tu zvlhčovačku.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 23-10-2015 v 08:29 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

12. Den 12/12 Příspěvek č. 16




Čau growers, mám to totálně přerostly, dneska jsem to naohybal pomocí medenyho drátu. Dal jsem níž slunce. Po zohybani jsem asi na 60-70 cm celkové výšky.Dam sem aktuální foto a zítra za tmy.

Mám problem s noční teplotou, která šla až ke 14°C ale kytky to zda se snasej v pohodě.A další problém je vlhkost ,tím jak jsou větší a maji z čeho odparovat jsem v noci i na 70%.resim to odtahem ale je to ruku v ruce s teplotou : čím víc vetram tím je chladnější vzduch v boxu.Pritapet nemůžu z důvodu spotřeby el. Premyslim spíš že bych udělal druhy box který poběží v době kdy první bude mít noc.Ale to se ještě uvidí.
Tak zatím

EDIT: takže dnesni foto za tmy ,větve se už narovnaly a jsou cca stejne vysoko ale některé ještě budou potřeba ohnout.

Naposledy upravil kwb 28-10-2015 v 19:55 PM

Old Post 27-10-2015 v 21:03 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2010 - 1 indoor 250w HPS - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7275770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív